dowolna

Działki uzbrojone Warszawa - Lista ofert sprzedaży i dzierżawy

282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Nadrzeczna

Mokotów,Warszawa

2 000 000 zł879 m² 2 275,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne bezpośrednio I bez prowizji Mokotów ul. Nadrzeczna/łososiowa Oferta sprzedaży działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Bielany,Warszawa

1 600 000 zł686 m² 2 332,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne bezpośrednio i bez prowizji Bielany ul. Muzealna Oferta sprzedaży działki o powierzchni 686m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Bielany,Warszawa

1 600 000 zł686 m² 2 332,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio i bez prowizji Bielany ul. Muzealna Oferta sprzedaży działki o powierzchni 686m2. Na działkę wydano wz na budowę dwóch domów z 4 jednostkami mieszkalnymi i garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Cieślewskich

Brzeziny,Warszawa

20 000 zł9 300 m² 2,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na wynajem działka usługowa 9300 m2 w doskonałej lokalizacji na Białołęce. Główne atuty nieruchomości: z dobrym dojazdem uzbrojona Działka usługowa (u). Typ własności: odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Targówek

Targówek,Warszawa

1 600 000 zł1 600 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Kształtna działka z przeznaczeniem mieszkaniowo-usługowym w cichym i spokojnym miejscu. Główne atuty nieruchomości: doskonała komunikacja z centrum uzbrojona Działka mieszkaniowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Piecyka

Zacisze,Warszawa

5 000 000 zł10 186 m² 491 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży 0,4689 ha + ok. 0,6174 ha, łącznie ok. 1,0863ha. Cena podana za 0,47 ha, cena za 5483 m2 pozostaje do uzgodnienia - w sprawie szczegółów proszę o kontakt. Działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka

Wawer,Warszawa

999 000 zł754 m² 1 324,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Atrakcyjna działka w sąsiedztwie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego, wawer Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej z dobrym dojazdem uzbrojona Działka jednorodzinna (mn).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Wawer,Warszawa

1 106 000 zł790 m² 1 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka położona w warszawskim Wawrze. Działka jest w pełni uzbrojona doprowadzone: prąd, gaz, (woda w bezpośrednim sąsiedztwie) Idealne miejsce na budowę wymarzonego domu. Działka ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 200 000 zł3 463 m² 635,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka pod budownictwo wielorodzinne położona w płońsku, skrzyżowanie ul. Azalii i Hortensji. Nr ewid. działki: 229/8. Pum: 3200 m2. Przeznaczenie działki: 1/ zabudowa wielorodzinna +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Zielonogórska

Ursus,Warszawa

2 100 000 zł1 333 m² 1 575,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka 1333m2 w kształcie prostokąta w cichej części Ursusa., na terenie znajduje się dom 158 m2 oraz budynek warsztatowy 140 m2 z osobnym dojazdem. Działka z siecią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Marysin Wawerski,Warszawa

1 199 000 zł860 m² 1 394,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z mpzp mu2 szerokość wjazdu 7m szer 24 m długość 31.5 Wszelkie media : kanalizacja, gaz, woda symbol terenu funkcjonalnego: MU2 funkcja terenu: tereny zabudowy mieszkaniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Paderewskiego

Rembertów,Warszawa

2 066 900 zł1 879 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam wyjątkową okazję inwestycyjną w dynamicznie rozwijającym się obszarze Rembertowa przy ulicy Paderewskiego. Na sprzedaż dostępna jest nieruchomość o powierzchni 1879 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kalinowa

Aleksandrów,Warszawa

399 000 zł497 m² 802,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Idealna działka pod mały dom wolnostojący w Aleksandrowie. Działka o powierzchni 497 m2, prostokąt o wymiarach 14,3x35 m z wydanymi warunkami zabudowy na dom wolnostojący. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Warszawa

Kobiałka,Warszawa

450 000 zł916 m² 491,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Oferuję do sprzedaży działkę inwestycyjną na Białołęce o powierzchni 916 m2 przy ul. Kobiałka. Wg miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego osiedla Mochtyńska - Kobiałka działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Wesoła

Wesoła,Warszawa

3 055 000 zł4 700 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka inwestycyjna / Oferta skierowana do deweloperów - teren inwestycyjny, "ustala się przeznaczenie terenów zabudowy jednorodzinnej intensywnej (mni): 1) Na terenach mni ustala się zachowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Warszawa

Ursynów,Warszawa

1 692 800 zł1 472 m² 1 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlano-usługowa 1472 m2 o świetnych wymiarach 30 m x 50 m. W okolicy dużo zieleni, dojazd drogą asfaltową. Miejskie media. Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Bielawska

Wierzbno,Warszawa

2 900 000 zł300 m² 9 667 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Jedyna taka inwestycja na Mokotowie, ekskluzywny apartamentowiec w projekcie. Tzw. gotowiec inwestycyjny. Plan przewiduje wysoki standard wykończenia części wspólnych, podgrzewane podłogi. Kameralna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Wesoła

Wesoła,Warszawa

3 309 800 zł5 092 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna / Oferta skierowana do deweloperów - teren inwestycyjny, działka tylko w części objęta mpzp. Zalesiona. Dojazd asfaltem tylko z jednej strony. Tereny zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Wesoła

Wesoła,Warszawa

4 160 000 zł6 400 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna / Oferta skierowana do deweloperów - teren inwestycyjny. Ustala się przeznaczenie terenów zabudowy jednorodzinnej intensywnej (mni): 1) Na terenach mni ustala się zachowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Warszawa

Marysin Wawerski,Warszawa

4 000 000 zł3 500 m² 1 143 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka w Marysinie Wawerskim, z w/z i pozwoleniem na budowę rezydencji i bliźniaka. Sąsiedztwo domów rezydencjonalnych o wysokim standardzie. Wymiary działki 58x60m2. Zapraszam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Warszawa

Wesoła,Warszawa

4 390 000 zł4 464 m² 983 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka dla dewelopera: powierzchnia zabudowy 60% wg mpzp. świetnie skomunikowana, 300 m do przystanku komunikacji miejskiej, bardzo dobry dojazd do centrum Warszawy obwodnicą (300m) zadbana okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kawcza

Ostrobramska,Warszawa

1 750 000 zł548 m² 3 193,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka z wydanym pozwoleniem na budowę kameralnego budynku apartamentowego typu "plomba" na osiedlu Ostrobramska - ul. Kawcza 42. Wydane warunki przyłączeniowe: kanalizacja, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Warszawa

Radość,Warszawa

1 932 000 zł1 610 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro nieruchomości Mrs Residents to nie tylko domy i mieszkania, ale również działki i grunty inwestycyjne. Tym razem mamy przyjemność przedstawić państwu niezagospodarowana działkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

2 977 500 zł3 970 m² 750 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bezpośrednio - grunt w Warszawie Okazja inwestycyjna idealna dla Inwestora / Dewelopera Warszawa Białołęka przy ul. Ostródzkiej Powierzchnia działki - 3970 m2 (750 zł/m2) Zielona, cicha część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wiechy

Powsinek,Warszawa

3 300 000 zł4 844 m² 681,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do obejrzenia filmu. Prezentowana nieruchomość, to działka położona w willowej części Wilanowa, w Powsinie przy ul. Wiechy. Została wydana decyzja o warunkach zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Wilanów,Warszawa

1 234 000 zł1 262 m² 977,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1262m2. z mpzp Warszawa Wilanów. Lokalizacja : Działka położona jest w cichym i zielonym otoczeniu w sąsiedztwie ciekawej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Bemowo

Bemowo,Warszawa

1 100 000 zł800 m² 1 375 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

v prestiżowa lokalizacja działki, v Powierzchnia działki 800m , v Cicha i spokojna okolica w willowej zabudowie. v Blisko lasu i terenów zielonych, 1km od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Miedzeszyn

Miedzeszyn,Warszawa

500 000 zł644 m² 776 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam atrakcyjną działkę o powierzchni 644m2 w okolicy ul Przewodowej na wysokości ul Strzygłowskiej wśród zabudowy jednorodzinnej. Dla działki brak Planu Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Jagielska

Ursynów,Warszawa

5 230 500 zł3 487 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż działkę budowlaną, położoną przy ulicy Jagielskiej 40 w Warszawie, w dzielnicy Ursynów. Opisywana działka zajmuje powierzchnię 3487m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

14 900 000 zł5 000 m² 2 980 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży są 2 działki, położone w okolicy ulicy Jana III Sobieskiego, o łącznej powierzchni ponad 2.000 m2. Dla terenu nie obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona Warszawa

Śródmieście Północne,Warszawa

2 400 000 zł1 678 m² 1 430,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż trafia działka budowlano inwestycyjna położona w świetnej lokalizacji, na skrzyżowaniu ulicy Narodowej z Nastrucjową. Działka uzbrojona, posiada wszystkie podpięte media. Plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Olesin

Białołęka,Warszawa

600 000 zł1 500 m² 400 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić Państwu działkę budowlaną na sprzedaż o powierzchni 1500 m2, położoną na warszawskiej Białołęce przy ul. Olesin. Do nieruchomości prowadzi wewnętrzna droga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Rembertów

Rembertów,Warszawa

710 000 zł776 m² 914,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyśmienite miejsce Starego Rembertowa, kształtna działka z okazałą zielenią. Dom z możliwością rozbudowy. Top5 rewelacyjna lokalizacja Starego Rembertowa zielony ogród, wyrośnięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wałuszewska

Białołęka,Warszawa

930 000 zł860 m² 1 081,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka o powierzchni 860 m2 , zlokalizowana na Białołęce przy ul. Wałuszewskiej. Nieruchomość zlokalizowana w sąsiedztwie nowych domów jednorodzinnych. Atrakcyjna lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Paderewskiego

Rembertów,Warszawa

2 066 900 zł1 879 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam wyjątkową okazję inwestycyjną w dynamicznie rozwijającym się obszarze Rembertowa przy ulicy Paderewskiego. Na sprzedaż dostępna jest nieruchomość o powierzchni 1879 metrów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Poleczki

Ursynów,Warszawa

1 790 000 zł509 m² 3 516,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy działkę z projektem i pozwoleniem na budowę kameralnego budynku biurowo-usługowego Half Moon , zlokalizowanego w dzielnicy Warszawa- ursynów w pierwszej linii zabudowy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Białołęka,Warszawa

1 300 000 zł1 155 m² 1 125,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka 1.155 m2 z wydanymi WZ na budynek jednorodzinny lub budynek biurowy z funkcją handlowo-usługową. Działka budowlana znajduje się w Warszawie, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Górny Mokotów

Górny Mokotów,Warszawa

2 900 000 zł300 m² 9 667 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Na Skraju

Włochy,Warszawa

800 000 zł850 m² 941,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana położona przy ulicy Na Skraju w Warszawie, w dzielnicy Włochy. Możliwa zabudowa jednorodzinna lub bliźnia zl-szeregowa. Ewentualnie drobne usługi/przemysł. Cicha okolica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Ochota

Ochota,Warszawa

7 400 000 zł1 350 m² 5 481,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję Państwu piękną działkę w okolicy Ochoty przy parku Szczęśliwickim. Wspaniałe miejsce do budowy apartamentów, bliźniaka lub domu jednorodzinnego. Kameralna i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, ul. Radzymińska

Targówek,Warszawa

5 500 000 zł5 000 m² 1 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa