dowolna

Działki uzbrojone Warszawa - Lista ofert sprzedaży i dzierżawy

282 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

282 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Orchowiecka

Choszczówka,Warszawa

690 000 zł630 m² 1 095,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka na Choszczówce! Ul. Orchowiecka. Działka niewielka ale bardzo dobre wymiary: 20x30 Idealna na dom wolnostojący. Wjazd z ulicy asfaltowej, w ulicy wszystkie media miejskie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Podgórna

Choszczówka,Warszawa

750 000 zł800 m² 937,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Piękna działka na Choszczówce! Okolice ul. Podgórnej. Druga linia zabudowy od ulicy asfaltowej. Działka jest wielkości całkowitej 796mkw ale część działki stanowi droga dojazdowa o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Patrolowa

Włochy,Warszawa

999 000 zł989 m² 1 010,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Warszawa, włochy, stare Włochy, ul. Patrolowa 12. Ogrodzona, budowlana działka z obowiązującym planem zagospodarowania przestrzennego. Działka o wymiarach 23 x 43 m położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

1 100 000 zł1 202 m² 915,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka położona przy ulicy Bruzdowej w trzeciej linii od ulicy. Atutem tej nieruchomości są jej wymiary 25/39, jest to działka narożna z możliwością wjazdu z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Wawer,Warszawa

2 330 000 zł2 877 m² 809,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

- polecamy - bardzo atrakcyjna lokalizacja i cena - działka budowlana, idealna pod inwestycję /wielorodzinną/ jak i zabudwę jednorodzinną, usługi. położona bezpośrednio przy ulicy /pierwsza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Mokotów

Mokotów,Warszawa

7 000 000 zł6 500 m² 1 076,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w znakomitej lokalizacji - w rejonie Pod Skocznią na warszawskim Mokotowie. W sąsiedztwie nowa zabudowa wielorodzinna. Obowiązujący plan zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Grzybowska

Śródmieście,Warszawa

73 800 000 zł3 456 m² 21 354,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Syndyk masy upadłości Śródmiejskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w upadłości likwidacyjnej z siedzibą w Warszawie zaprasza do udziału w przetargu (aukcji) na nabycie praw do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna, Pohulanka

Pohulanka,Warszawa

1 797 840 zł29 964 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Akces Nieruchomości oferuje na sprzedaż działkę leśną. Warszawa Wesoła, pohulanka: 29 964 m2, 1 797 840 zł (60 zł za 1 m2). Działka leśna V i VI klasa, połączona z sąsiadującymi -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa ogrodzona, Targówek

Targówek,Warszawa

50 000 000 zł50 000 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka przemysłowo usługowa w bardzo dobrej lokalizacji. Polecam Centrum Warszawskich Nieruchomości Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Włochy

Włochy,Warszawa

4 020 000 zł3 498 m² 1 149,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o pow. 3498 m2 , zlokalizowana w dzielnicy Włochy. W sąsiedztwie domy jednorodzinne, szkoła, przedszkole. Dobry dojazd do obwodnicy. Na terenie nieruchomości aktualnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Włochy

Włochy,Warszawa

709 000 zł1 000 m² 709 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki 20 minut od centrum Warszawy? Dobrze trafiłeś! Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu osiem działek o powierzchni od 1000 do 1287 m2 znajdujących się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Chełmżyńska

Kawęczyn-Wygoda,Warszawa

16 000 000 zł30 622 m² 523 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży teren inwestycyjny przy granicy Warszawa rembertów/ząbki. Powierzchnia ponad 3 ha, z jasnym stanem prawnym. W 2019roku wydane zostały warunki zabudowy, wz. Powierzchni do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

7 020 000 zł10 800 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta bezposrednio! Działka budowlana o powierzchni 10 800m2 zlokalizowana w Wilanowie przy ul. Bruzdowej 50. Działka objęta planem miejscowym, według którego można dokonać podziału na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Kawcza

Ostrobramska,Warszawa

1 990 000 zł548 m² 3 631,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka z wydanym pozwoleniem na budowę kameralnego budynku apartamentowego typu "plomba" na osiedlu Ostrobramska - ul. Kawcza 42. Wydane warunki przyłączeniowe: kanalizacja, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Ursus

Ursus,Warszawa

799 000 zł1 118 m² 714,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szukasz działki 20 minut od centrum Warszawy? Dobrze trafiłeś! Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu działkę o powierzchni 1118 m2 znajdującą się w Opaczy-Kolonii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Liliowa

Wawer,Warszawa

7 000 000 zł10 000 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Można dokupić jeszcze 6000m2 na długości Działka uzbrojona w prąd, na działce transformator, oraz gaz przy działce. Woda w ulicy asfaltowej około 20 m od granicy działki. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Rembertów,Warszawa

950 000 zł875 m² 1 085,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu gotowy do zamieszkania dom o powierzchni 120m2 na 875m działce na warszawskim Rembertowie. Standard Nieruchomość wybudowana w 1964 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

1 800 000 zł968 m² 1 859,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Housing Market ma przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną działkę położoną w cichej okolicy na Warszawskim Bemowie. Działka bezpośrednio przylega do ulicy Szeligowskiej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Derkaczy

Wawer,Warszawa

850 000 zł621 m² 1 368,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana przy ulicy Derkaczy w Warszawie w dzielnicy Falenica-Wawer. obręb: 3-12-85 numer ewidencyjny: 385 oferta wyłącznie W naszym biurze. Idelane miejsce dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona

Wola,Warszawa

1 450 000 zł266 m² 5 451,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Dzialka Budowlana Pozwolenie na budowę Gotowa Inwestycja Dzialka budowlana z gotowym projektem i pozwoleniem na budowę budynku mieszkalnego, dwulokalowego. Główne cechy nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Poprawna

Wawer,Warszawa

1 080 000 zł700 m² 1 543 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na pograniczu Gocław i Wawer! Osiedle Brzozowy Las! Ostatnie działki w tak dogodnej lokalizacji Wawra! 400m. do os. Gocław! Prezentujemy działkę budowlaną z udziałem w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Anin

Anin,Warszawa

2 700 000 zł1 500 m² 10 266,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka porośnięta starodrzewem o pow. 1500m2 o wymiarach (30m/50m), narożna, z dostępem do wszystkich mediów (kanalizacja i woda miejska). Budowlana. Miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Powstańców Śląskich

Jelonki,Warszawa

2 350 000 zł900 m² 2 611,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Ogłoszenie prywatne, pośrednikom dziękujemy! Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o walorach inwestycyjnych (możliwe 4 lokale 4-pokojowe) i całkowitej powierzchni 900 m2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Borzymowska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

1 740 000 zł446 m² 3 901,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Jeśli poszukujesz idealnie skomunikowanej i świetnie usytuowanej działki z domem, który może spełniać funkcje zarówno mieszkalne jak i usługowe to biuro nieruchomości findsquare ma do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Rembertów,Warszawa

639 000 zł720 m² 887,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Świetna nieruchomość gruntowa, która uchroni Twoje pieniądze przed inflacją! Nie od dziś wiadomo, że inwestycja w grunt to najlepszy i najbezpieczniejszy sposób ulokowania swojego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Białołęka,Warszawa

1 199 000 zł1 033 m² 1 160,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Szukasz działki i nie chcesz tracić czasu na zgody i podłączenie mediów. Ta oferta spełnia te kryteria. Działka uzbrojona we wszystkie media. Dom podłączony do prądu, gazu, wodociągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna ogrodzona, ul. Pancera

Białołęka,Warszawa

1 950 000 zł1 383 m² 1 518,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka o powierzchni 1383 m2, położona w Warszawie, dzielnicy Białołęka. Na działce znajduje się dwukondygnacyjny budynek o powierzchni 720 m2, wybudowany w 1990.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka leśna, ul. Szklarniowa

Stara Miłosna,Warszawa

398 000 zł3 000 m² 132,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Posiadam na sprzedaż działkę leśną w trakcie przekształcenia w Warszawie Wesołej os. Stara Miłosna. Jest to działka idealnie nadająca się na lokatę kapitału, z uwagi na swoją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, ul. Abecadło

Bielany,Warszawa

2 150 000 zł1 249 m² 1 721,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w doskonałej lokalizacji, przy ul. Asfaltowej na Warszawskich Bielanach, powierzchnia działki: 1249 m2 ; składa się z dwóch działek po ok. 650 m2 ( sprzedaż tylko 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Jeziorki

Ursynów,Warszawa

970 800 zł1 620 m² 599,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Perfect Properties prezentuje dwie działki na warszawskim Ursynowie przy ulicy Jeziorki, o łącznej powierzchni ponad 1620m2. Obie działki mają bezpośredni dostęp do drogi publicznej z obu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 127 000 zł1 002 m² 1 124,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjną działkę budowlaną, o powierzchni 1002 m , zlokalizowaną w Wilanowie. Działka podlega ustaleniom Miejscowego Plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Jeziorki

Ursynów,Warszawa

970 800 zł1 618 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Perfect Properties prezentuje dwie działki na warszawskim Ursynowie przy ulicy Jeziorki, o łącznej powierzchni ponad 1600m2. Obie działki mają bezpośredni dostęp do drogi. Działki mają znakomite.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, Mokotów

Mokotów,Warszawa

7 000 000 zł6 500 m² 1 076,92 zł/m²

 

 

 

Wilanów,Warszawa

3 085 000 zł1 920 m² 1 606,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na Osiedlu Arbuzowa (obręb 1-10-14) Działka posiada plan zagospodarowania przestrzennego : przeznaczenie pod zabudowę jednorodzinną lub bliźniaczą, powierzchnia biologicznie czynna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

15 300 000 zł5 000 m² 3 060 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedmiotem sprzedaży są 2 działki, położone w okolicy ulicy Jana III Sobieskiego, o łącznej powierzchni ponad 2.000 m2. Dla terenu nie obowiązuje plan zagospodarowania przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, Bemowo

Bemowo,Warszawa

1 000 000 zł840 m² 1 190,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 840m położona w miejscowości Blizne Jasińskiego gmina Stare Babice, zlokalizowana 1,5 km od granic Warszawy (bemowo) w miejscu cieszącym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Estrady

Bielany,Warszawa

690 000 zł708 m² 974,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zakup bezpośrednio od właściciela nieruchomości. Dla działki wydana została decyzja o warunkach zabudowy dla inwestycji polegającej na budowie wolnostojącego budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

269 000 $1 003 m² 268,20 $/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zamienię działkę budowlaną o powierzchni 1003m2 w usa stan floryda/sarasota blisko Siesta Key Beach z planami budowy domu o powierzchni 325m2 w skład którego wchodzi mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Zbytki

Białołęka,Warszawa

624 700 zł599 m² 1 042,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu działkę o powierzchni 599mkw ( nr.28/10 ) na warszawskiej Białołęce przy ul. Zbytki. Działka budowlana znajduje się w sąsiedztwie domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Wiązana

Wawer,Warszawa

550 000 zł1 000 m² 550 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka znajduje się w spokojnej dzielnicy o zabudowie jednorodzinnej media w w drodze. Przedszkole na tej samej ulicy sklepy niedaleko dojazd do centrum 20 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 750 000 zł810 m² 2 160,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bardzo blisko stacji metra Na sprzedaż działka o powierzchni 810 m2. Formalnie są to dwie działki po 404 i 406 m2 (dwie kw!). Działka nadaje się pod zabudowę wielorodzinną (ok 580-600 m2 pum.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij