dowolna

Domy podpiwniczone Warszawa - Ogłoszenia domów z piwnicą

572 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

572 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pod Skocznią

Mokotów,Warszawa

15 000 zł362 m² 41,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Dom W jednym Z najlepszych miejsc W warszawie, absolutna cisza, dom po generalnym remoncie ( parter, piętro ) piwnica: pomieszczenie gospodarcze 14m2 garaż na 2 samochody ok35m2 , kotłownia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Kolibrów

Ursynów,Warszawa

2 490 000 zł360 m² 6 916,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:697 m²

DS-11812 Bardzo funkcjonalny wolnostojący nowy dom ( 2008 ) w doskonałej lokalizacji na pograniczu Pyr i Ursynowa. Dom bardzo blisko Lasu Kabackiego, wykończony materiałami najwyższej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pod Skocznią

Mokotów,Warszawa

3 750 000 zł362 m² 10 359,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:406 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Ksawerów

Mokotów,Warszawa

8 000 000 zł486 m² 16 471,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 277 m²

Oferujemy Państwu do kupna unikalny dom zlokalizowany na warszawskim Mokotowie. W przyziemiu budynku mamy pokój rekreacyjny ze stołem bilardowym, łazienkę, kotłownię, pomieszczenie gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

7 250 000 zł300 m² 24 166,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:859 m²

Unikalna oferta w najlepszej części Starego Żoliborza. Luksusowy dom po kapitalnym remoncie wykończony materiałami najwyższej (dla siebie ) jakości do wprowadzenia. Parter: salon - kominek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

2 100 000 zł213 m² 9 859,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Segment w doskonałej lokalizacji na Sadybie, przy cichej uliczce,w otoczeniu zieleni, a jednocześnie z doskonałą komunikacją. W pobliżu sklepy, szkoły, przedszkola, centrum handlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zapłocie

Wilanów,Warszawa

1 290 000 zł150 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom w otoczeniu w pięknej, zielonej zabudowy jednorodzinnej. Furtka z działki na okoliczne łąki. Elewacja domu w południowo-europejskim klimacie: połączenie kamienia naturalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pilicka

Mokotów,Warszawa

3 500 000 zł270 m² 12 963 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Do sprzedania bliźniak na Starym Mokotowie Parter ok. 72 m2 salon z wyjściem na duży taras (25-26m2), pokój, kuchnia, wc, holl, przedpokój. I Piętro ok 50m2 dwa pokoje łazienka. Drugi taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Europejska

Wilanów,Warszawa

1 775 000 zł180 m² 9 861,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dom wolnostojący w Wilanowie przy jeziorku. Parter: salon z jadalnią ok 35m2, wc, garderoba, kuchnia w nowoczesnym stylu Piętro: 3 sypialnie - każda z niewielką garderobą, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 290 000 zł400 m² 5 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:424 m²

Dom położony jest w jednej z bardziej malowniczych dzielnic Warszawy. Znajduje się na spokojnym i zielonym osiedlu Mokotowa - Sadybie. Dom został oddany do użytku w 1989 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chlewińska

Żoliborz,Warszawa

3 500 000 zł260 m² 13 461,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:658 m²

Dwa domy o pow. 92 m2 (w tym garaż) oraz 168 m2. Dom mniejszy bezpośrednio przy ulicy: na parterze garaż, toaleta i pokój, na piętrze otwarta przestrzeń. Dom wykorzystywany na biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Orłów Piastowskich

Gołąbki,Warszawa

4 000 zł174 m² 22,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący (128m2 + piwnica) na dużej działce w cichej okolicy Gołąbek dzielnica Warszawa Ursus (piwnica 46,4m2 parter 63,7m2 poddasze 64,7) 800m do pkp Gołabki,1700m do pkp Ursus, 2,4 km do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Raszyńska

Stara Ochota,Warszawa

2 200 000 zł810 m² 2 716,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:699 m²

Sprzedam małą kamienicę z lokatorami w Warszawie na Starej Ochocie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrężna

Sadyba,Warszawa

4 500 000 zł280 m² 16 071,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom typu bliźniak w standardzie rezydencji luksusowy w wyjątkowej lokalizacji Stara Sadyba przy skwerze z alejami i starym drzewostanem. Powierzchnia całkowita 290 m2 po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dworek, Białołęka

Białołęka,Warszawa

6 000 zł240 m² 22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Zabytkowy dworek z 1810r. Położony na wzniesieniu,w otulinie pięknego parku ze starodrzewem (200-letnie dęby,sosny,brzozy). Posiadłość o pow.2,5 ha, dom o pow.240 m.kw. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Zakopiańska

Praga-Południe,Warszawa

2 100 000 zł163 m² 12 883,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:332 m²

Część domu w pięknej okolicy na starej Saskiej Kępie. Na parterze znajduje się kuchnia (ze spiżarnią) połączona z dużą jadalnią, z oknami wychodzącymi na ogród, 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Bielany

Bielany,Warszawa

690 000 zł117 m² 5 897,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:393 m²

Okazja! Polecamy Państwu 1/2 bliźniaka położonego na zielonych Młocinach w cichej, spokojnej okolicy domków jednorodzinnych.Dom jest zbudowany w technologii tradycyjnej. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Taneczna

Ursynów,Warszawa

8 900 zł300 m² 29,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Bezpośrednio! Bardzo ładny dom do wynajęcia na Ursynowie wykończony w wysokim standardzie, idealny na siedzibę firmy,biuro lub mieszkanie. Dom wyposażony w instalację telefoniczną -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sabały

Okęcie,Warszawa

630 000 zł70 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:416 m²

Sprzedam dom 70 m2 z działką 416 m2. Dom znajduje się w drugiej linii zabudowy(z wjazdem od ulicy) dzięki czemu działka jest idealnie odizolowana od odgłosów ulicy,oprócz domku na posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Wilanów

Wilanów,Warszawa

23 500 zł550 m² 42,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Do wynajęcia na cele mieszkalne lub siedzibę firmy luksusowa willa na Wilanowie o powierzchni 550 mkw. (działka 750 mkw.) z sauną, basenem, pomieszczeniem na fitness. Bezpieczeństwo posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Białołęka

Białołęka,Warszawa

5 500 zł300 m² 18,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:902 m²

Atrakcyjny dom na Białołęce do wynajęcia na prowadzenie działalności. Dom wolnostojący o całkowitej powierzchni 300m2, składający się z siedmiu pokoi, dwóch łazienek, toalety, kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

1 748 000 zł184 m² 9 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:183 m²

Atrakcyjnie polozony segement na Nowourysynowskiej

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

9 000 zł380 m² 23,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:218 m²

Duży dom z ogrodem na Ursynowie (skarpa Wilanowska), na biuro lub działalność gospodarczą z wyjściem na świetlisty taras i ogród. Budynek daje duże możliwości adaptacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Wilanów

Wilanów,Warszawa

19 900 zł800 m² 28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Piękny, nowy, wolno stojący dom o charakterze rezydencji (połączone dwa bliźniacze segmenty), posadowiony na obszernej działce (ok. 1000mkw) na starym Wilanowie. Budynek posiada 16 pokoi, 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Odyńca

Mokotów,Warszawa

12 000 zł250 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia połówka bliźniaka 250 m2 na cele mieszkalne. Dom po remoncie elegancko wykończony. Do dyspozycji Najemcy 7 pomieszczeń oraz bardzo ładny ogród. Doskonała lokalizacja w pobliżu ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Roentgena

Ursynów,Warszawa

1 450 000 zł300 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tylko 1% prowizji W przypadku decyzji O kupnie! Do sprzedania segment w bardzo przyjemnej lokalizacji. Osiedle usytuowane w pobliżu ulic Pileckiego i Roentgena, co daje świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

4 500 zł270 m² 16,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:637 m²

Przestronny, wygodny dom wolnostojący - usytuowany w willowej okolicy - w drugiej linii zabudowy. Parter - salon z kominkiem otwarty na aneks jadalnym z wyjściem na taras na następnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 450 000 zł316 m² 4 588,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:465 m²

Dom w cichym i nasłonecznionym kameralnym osiedlu, zapewnia spokój i wyjątkową atmosferę. Jednocześnie bliskość węzła komunikacyjnego ( 11 linii autobusowych i metra) umożliwia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ochota

Ochota,Warszawa

8 900 zł430 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Piękny, klimatyczny, przestronny dom zlokalizowany na ulicy Bielskiej. Spokojna, miła okolica. Dobry punkt komunikacyjny. Biuro Home Estate:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kleczewska

Stare Bielany,Warszawa

2 880 000 zł340 m² 8 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:800 m²

Bezpośrednio! Unikalna Oferta. Dwupiętrowy, czterokondygnacyjny dom z cegły (pół bliźniaka) na Starych Bielanach z bardzo dużym ogrodem. Budynek ocieplony. Nowa elewacja i dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żeglarska

Radość,Warszawa

4 500 zł280 m² 16,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Segment w lokalizacji Warszawa Wawer Radość, przy ul. Żeglarskiej 1. Budynek o powierzchni mieszkalnej 280 m2. Trzy kondygnacje: 6 pokoi, 3 łazienki (salon kąpielowy), sauna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gilarska

Targówek,Warszawa

660 000 zł130 m² 5 049 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

Do sprzedaży segment na Zaciszu (okolice kliniki enel - med)o pow. 130,7m2 na działce 193m2. Powierzchnia całkowita 130,7 użytkowa 93,8m2. Budynek zadbany z lat 80-tych. Instalacja wodna i piec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modelowa

Ursynów,Warszawa

6 700 zł270 m² 24,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:280 m²

Do wynajęcia segment w doskonałej lokalizacji na strzeżonym osiedlu na Ursynowie. Segment o całkowitej pow. ok. 270 m2, z tarasem i ogródkiem, 5 pokoi oraz pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Kolibrów

Ursynów,Warszawa

2 650 000 zł360 m² 7 361,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:697 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 500 000 zł220 m² 11 363 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w atrakcyjnej lokalizacji na Mokotowie do sprzedaży. 9 pokoi, 220m 2 , okolice Alei Lotników i ul. Puławskiej. Połowa bliźniaka usytuowana na działce o powierzchni 300m 2. Cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

2 200 000 zł700 m² 3 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Nieruchomość idealna na prywatną rezydencję bądź do zaadaptowania na budynek usługowy np. dom opieki/hotel/pensjonat/biura lub budynek wielolokalowy (np. dla dewelopera). Do częściowego wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

2 500 zł180 m² 13,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wynajmę od zaraz dom wolnostojący w Starej Miłosnej - na cele mieszkalne lub pod firmę. Cena do negocjacji. Widok domu:

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Białołęcka

Warszawa,mazowieckie

1 900 000 zł219 m² 8 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 566 m²

Uszczęśliw swoją rodzinę! Dom jednorodzinny Zbudowany w 1999. Dom murowany z pustaka, elewacja - tynk mineralny, dach - blachodachówka Powierzchnia całkowita 219,4m2 Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Roentgena

Ursynów,Warszawa

1 450 000 zł300 m² 4 833,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

2 290 000 zł400 m² 5 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:424 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 290 000 zł150 m² 8 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²