dowolna

Domy podpiwniczone Warszawa - Ogłoszenia domów z piwnicą

572 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

572 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Mokotów

Mokotów,Warszawa

9 500 zł217 m² 43,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Bardzo ładny bliźniak po generalnym remoncie, gotowy do zamieszkania lub prowadzenia działalności gospodarczej, położony w pobliżu stacji metra Wilanowska. Nowatorskie rozwiązania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ostra

Wilanów,Warszawa

1 600 000 zł158 m² 10 101 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Mamy Państwu do zaoferowania narożny segment w super lokalizacji - Stary Wilanów blisko pałacu. Dom wykończony dobrymi materiałami. Piwnica/garaż na 2 samochody pow. 38,5 m2(brama garażowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 190 000 zł300 m² 3 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Solidnie zbudowany dom posadowiony na pięknej, zadrzewionej działce ze starodrzewiem w bardzo dobrej lokalizacji Falenicy. Zbudowany z podwójnego pustaka (maxa), z drewnianymi oknami Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

1 000 000 zł140 m² 7 142,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:247 m²

Mamy Państwu do zaoferowania 1/2 domu (parter), w cichym miejscu, bardzo blisko centrum, pow. mieszkalna 75 m2, łączna 140 m2, działka 247 m2, 4 pokoje + kuchnia + łazienka + osobne wc, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Sadyba

Sadyba,Warszawa

4 500 000 zł289 m² 15 570,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom typu bliźniak w standardzie rezydencji luksusowy w wyjątkowej lokalizacji Stara Sadyba przy skwerze z alejami i starym drzewostanem. Powierzchnia całkowita 290 m2 po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szańcowa

Wola,Warszawa

1 199 000 zł180 m² 6 661,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:190 m²

Mamy Państwu do zaoferowania segment 180 m2 na Warszawskiej Woli W doskonałej lokalizacji blisko Centrum Handlowe Wola Park. Świetny punkt komunikacyjny przy ul. Górczewskiej. Segment posiada trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szamocin

Białołęka,Warszawa

1 190 000 zł200 m² 5 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nasza oferta łączy w sobie: fenomenalną okolicę: zieleń, przestrzeń, zające, sarny, bażanty i las w bezpośredniej bliskości Dobrą komunikację z resztą Warszawy 15 minut do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

799 000 zł152 m² 5 256,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:489 m²

DO sprzedania połowa bliźniaka na białołęce! tylko 16 km do centrum stolicy! Dom położony jest na cichej, willowej ulicy, na strzeżonym i zamkniętym osiedlu, a jednocześnie w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Ochota

Ochota,Warszawa

5 400 zł210 m² 25,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:752 m²

Dom wolno stojący jednopiętrowy na Szczęśliwicach, położony między Al. Jerozolimskimi i Parkiem Szczęśliwickim nieopodal centrum handlowego Blue City. Budynek wykonany w tradycyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Limanowskiego

Mokotów,Warszawa

1 300 000 zł240 m² 5 416,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:312 m²

Atrakcyjny dom na Mokotowie w sąsiedztwie Jeziorka Czerniakowskiego 6 pokoi, 240m 2 , działka 312m 2 Skrajny szereg oddany do użytku w 1993 roku, podpiwniczony, z dużym, dwustanowiskowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 900 000 zł220 m² 8 636,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom wolno stojący, bezpośrednio po remoncie wewnątrz i zewnątrz. Trzy kondygnacje - piwnica z oknami, parter i poddasze. W piwnicy (62mkw.) kotłownia, pomieszczenie gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stara Miłosna

Stara Miłosna,Warszawa

890 000 zł264 m² 3 371,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:280 m²

Funkcjonalny, położony w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego segment skrajny, czterokondygnacyjny, z garażem w bryle budynku i zagospodarowanym ogrodem. Powierzchnia działki:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Szuberta

Włochy,Warszawa

4 200 000 zł400 m² 10 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły oferty: nieruchomość znajduje się w dzielnicy Włochy - osiedle Włochy Nowe - urbanistycznie zaprojektowane wg koncepcji Miasta-Ogrodu St. Starzyńskiego. Zgodnie z ideą Miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 250 000 zł250 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:510 m²

Funkcjonalny dom wykonany z bala położony na Białołęce.Pomieszczenia przestronne, ciekawie zaaranżowane.Wszystkie media miejskie.Ogrzewanie gazowe.Bardzo duża piwnica , w niej:pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 990 000 zł400 m² 4 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w sąsiedztwie innych domów ,niska zabudowa ,osiedle zamknięte.Technologia tradycyjna.Dom duży,może pełnić funkcje domu dwurodzinnego. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Kalatówki

Mokotów,Warszawa

6 800 zł280 m² 24,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:423 m²

Do wynajęcia funkcjonalny 8 pokojowy dom w prestiżowej części Mokotowa, niedaleko Skoczni Narciarskiej. Pokoje są duże, ustawne, są dwa tarasy, garaż na dwa samochody, a także miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Mokotów

Mokotów,Warszawa

4 000 zł90 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:375 m²

Parter domu dwu rodzinnego z oddzielnym ogrodem i tarasem. Pokój dzienny z kominkiem, duża sypialnia z garderobą, łazienka, wc, kuchnia. Duża prywatność i spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wawelska

Ochota,Warszawa

15 000 zł360 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:390 m²

Dom usytuowany w prestiżowej Kolonii Staszica. Dom wybudowany w 1925 roku w zabudowie szeregowej, skrajny z wygodnym dojazdem od Al. Niepodległości i Wawelskiej. Dwa oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowoursynowska

Mokotów,Warszawa

5 300 zł142 m² 37,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia segment z garażem o pow. całkowitej 142m2 w doskonałej lokalizacji- na Mokotowie przy ul. Nowoursynowskiej; 300m od stacji Metro Służew; 1 przystanek od kampusu uczelni sggw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa, Wawer

Wawer,Warszawa

1 699 000 zł295 m² 5 759,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 863 m²

Dom 220 m / 1863 m dom mieszkalny pow. 220 m / działka 1863 m. (Pow. łącznie ze strychem 295 m) Wewnątrz pięciopoziomowy układ kondygnacji. Posiada cztery niezależne wejścia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 250 000 zł315 m² 3 968,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wspaniałe miejsce położone blisko centrum Ursynowa. Najbliżej położony do linii metra dom na Zielonym Ursynowie. Zaciszna i spokojna enklawa, wokół zieleń, "wszystko co potrzebne jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Hery

Bemowo,Warszawa

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Pilnie wynajmę kompleksowo urządzone mieszkanie z miejscem parkingowym w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Czwartaków

Rembertów,Warszawa

800 000 zł110 m² 7 272,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:792 m²

Kameralny, parterowy dom w spokojnej okolicy. Warszawa Rembertów, ul. Czwartaków Powierzchnia użytkowa 110 m, 3 pokoje, kuchnia, łazienka - jak na zdjęciach. Ogrzewanie gazowe. Działka 792 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Bielany

Bielany,Warszawa

2 800 000 zł295 m² 9 491,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:386 m²

Dom składa się z trzech poziomów,:piwnicy 76m,dwóch niezależnych mieszkań każde po 76 mkw ( oraz jest możliwość podniesienia strychu i powiekszenia o dodatkowe 76m).Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, al. Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

1 800 zł48 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

2 pokojowe mieszkanie do wynajecia - al waszyngtona 2 pokojowe mieszkanie o pow. 48m2 przy al. Waszyngtona. Mieszkanie znajduje się na I piętrze, w czteropiętrowej kamienicy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

12 000 zł230 m² 52,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:110 m²

Ogólne informacje na temat nieruchomości: pięciopoziomowy segment środkowy w zabudowie szeregowej w Warszawie, w dzielnicy Mokotów przy ulicy Wołoskiej. Powierzchnia użytkowa wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 890 000 zł230 m² 8 199,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:110 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Ochota

Ochota,Warszawa

15 000 zł400 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Dom wolno stojący przeznaczony do wynajęcia na cele biurowe, położony na ładnej zagospodarowanej działce z ogrodem i z parkingiem na ok 15 samochodów. W budynku jest rozprowadzona sieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Denarowa

Włochy,Warszawa

1 500 000 zł240 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Skrajny segment na zamkniętym osiedlu w dzielnicy Warszawa-Włochy, stan bardzo dobry. Budynek dwupiętrowy. Parter: pokój, hall, przedpokój, łazienka i wc, pralnia z kotłownią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Irminy

Targówek,Warszawa

4 000 zł398 m² 10,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:268 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 398 m2 m2 z ogrodem na warszawskim Zaciszu Serdecznie zapraszam do wynajęcia domu na Zaciszu przy ul.Irminy. Dom wybudowany pod koniec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Rembertów

Rembertów,Warszawa

6 900 zł459 m² 15,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 462 m²

Gustowny dom wykończony z materiałów wysokiej jakości, na zagospodarowanej działce z oczkiem wodnym, altaną i murowanym grillem. Przestronne wnętrza, kominki, oranżeria oraz ogród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wolff

Miedzeszyn,Warszawa

2 300 000 zł400 m² 5 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Dom jest podpiwniczony (pralnia, pomieszczenie gospodarcze ). Na parterze znajduje się salon , trzy pokoje, jadalnia z kuchnią ok 40 m, łazienka. Pierwsze piętro do wykończenia - 6pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Galaktyki

Włochy,Warszawa

5 000 zł292 m² 17,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:290 m²

dom w zabudowie szeregowej, ładnie położony nad stawem "koziorożca" we Włochach. Dom podpiwniczony, w piwnicach garaż na 3 samochody, pralnia i pomieszczenia gospodarcze. Na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Galaktyki

Włochy,Warszawa

1 200 000 zł292 m² 4 109,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:290 m²

dom w zabudowie szeregowej, pięknie położony nad stawem "koziorozca" we Włochach. Dom podpiwniczony, w piwnicy garaż na 3 samochody, pralnia, pomieszczenia gospodarcze, na parterze salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Nowoursynowska

Mokotów,Warszawa

4 400 zł142 m² 30,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia w cichej i spokojnej okolicy segment z garażem o powierzchni całkowitej 142m2 w doskonałej lokalizacji- na Mokotowie przy ul. Nowoursynowskiej; 300m od stacji Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lewinowska

Targówek,Warszawa

780 000 zł220 m² 3 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:540 m²

:dodatkowy opis Dom wolnostojący z potencjałem, jedno lub dwurodzinny z lat 80-tych. Jest położony przy ulicy Leninowskiej na Zaciszu. Cechują go mnogość osobnych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

1 700 000 zł270 m² 6 296,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:432 m²

Świetnie utrzymany dom na Zaciszu do sprzedania. Oddany do użytku w 1994 r. Działka o powierzchni 432 m kw. Zadbana, obsadzona iglakami. Powierzchnia użytkowa domu - 270 m kw. Dom ma 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Roentgena

Ursynów,Warszawa

1 350 000 zł300 m² 4 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Tylko 1% prowizji W przypadku decyzji O kupnie! Do sprzedania segment w bardzo przyjemnej lokalizacji. Osiedle usytuowane w pobliżu ulic Pileckiego i Roentgena, co daje świetną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Bielska

Ochota,Warszawa

8 900 zł430 m² 20,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom wolno-stojący położony w pięknej okolicy Parku Szczęśliwickiego w Warszawie. Dom posiada 4 kondygnacje: 1. Piwnica. Otwarta powierzchnia 70 m^2, architektonicznie stylizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowoursynowska

Imielin,Warszawa

6 000 zł290 m² 20,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

Dom (segment), warszawa Ursynów (imielin), około 12 min. pieszo do stacji Metra Imielin. Powierzchnia całkowita 294m2, garaż na dwa samochody + miejsce parkingowe przed domem. Taras 22m2 połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gilarska

Targówek,Warszawa

660 000 zł131 m² 5 049,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:193 m²

:dodatkowy opis Do sprzedaży segment na Zaciszu (okolice kliniki enel - med)o pow. 130,7m2 na działce 193m2. Powierzchnia całkowita 130,7 użytkowa 93,8m2. Budynek zadbany z lat 80-tych. Instalacja.