dowolna

Domy podpiwniczone Warszawa - Ogłoszenia domów z piwnicą

572 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

572 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Bemowo

Bemowo,Warszawa

3 500 zł110 m² 31,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia dom o powierzchni 110 m2 na Bemowie. Dom jest piętrowy. Na dole znajdują się dwa pokoje, kuchnia i łazienka. Na górze trzy pokoje i łazienka. Dom posiada ogrzewanie gazowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kajki

Wawer,Warszawa

3 500 zł200 m² 17,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 200m2 a powierzchni mieszkalnej 120m2. Trzy kondygnacje. Na poziomie -1 ( 80m2) znajduje się pokój ( obecnie jest tam bilard), garaż , kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 377 000 zł360 m² 3 825 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:738 m²

Dom wolnostojący w stanie deweloperskim w cichej i spokojnej dzielnicy Wawer - Anin. Parter: salon z kominkiem i wyjściem na taras, kuchnia, łazienka, pokój gościnny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Jana Sobieskiego

Wilanów,Warszawa

1 250 zł33 m² 37,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:-

Samodzielne mieszkanie, pokój z oddzielną widną kuchnią, przedpokojem i łazienką. W pełni umeblowany pokój, meble wykonane na miarę, w drewnie. Kuchnia oddzielna w pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Białołęka

Białołęka,Warszawa

980 000 zł292 m² 3 356,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 275 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej w Warszawie w dzielnicy Białołęka Choszczówka, na dużej 1475 m2, pięknej, ogrodowo-leśnej działce. Dom składa się z identycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Bemowo

Bemowo,Warszawa

4 200 zł200 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Do wynajęcia na cele biurowe segment usytuowany na Starych Jelonkach Lokal składający się z pięciu pokoi i kuchni (125 m2) i z pomieszczeń gospodarczych/garażu (razem ok 200 m2). Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Wesoła

Wesoła,Warszawa

5 000 zł428 m² 11,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:345 m²

| do wynajęcia od 1 kwietnia 2014r. , możliwość prezentacji po 1 marca 2014r. Segment skrajny w Starej Miłosnej, sąsiadujący bezpośrednio z Mazowieckim Parkiem Krajobrazowym, kompletnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

2 300 000 zł315 m² 7 301,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:730 m²

Stary Wilanów - dom wolnostojący z lat 30-stych. Dwie kondygnacje po około 90 m2 + piwnica + strych. Działka 730 m2 w kształcie prostokąta. Na działce starodrzew. Dwa garaże wolnostojące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wesoła

Wesoła,Warszawa

650 000 zł180 m² 3 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

| :warszawa wesoła- stara miłosna, segment środkowy, pow.120m: Dom w zabudowie szeregowej zlokalizowany w centrum Starej Miłosnej, przy osiedlowej uliczce o nawierzchni z kostki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Podleśna

Bielany,Warszawa

1 600 000 zł240 m² 6 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:349 m²

Bielany-marymont(ok.ul.Podleśnej). 4min.spacerem do Lasku Bielańskiego. Budynek z 1982r.-bliźniak .Działka 349m2. Parter:hall-ok.5m2,pokoje-18.80m2 ,15.35m2 oraz 10.5m2 ,kuchnia widna-otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gubinowska

Mokotów,Warszawa

1 149 000 zł160 m² 7 181,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:480 m²

Obniżona cena! dom wolnostojący / duża działka / możliwość rozbudowy /świetna lokalizacj prawo własności do gruntu Wolnostojący dom na Mokotowie, z lat sześćdziesiątych, położony na

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kurpiowska

Targówek,Warszawa

685 000 zł160 m² 4 281,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:245 m²

Pół bliźniaka w okolicy ulic: ogińskiego, poborzańskiej, wysockiego. Dom posiada 3 kondygnacje, 5 pokoi. Piwnica: 4 pomieszczenia gospodarcze, garaż ok. 20m z kanałem do remontu aut. Parter:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bakaliowa

Praga-Południe,Warszawa

595 000 zł110 m² 5 409,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:455 m²

Pół bliźniaka na Gocławku w okolicy o zabudowie jednorodzinnej, z cegły, z 1960 r., dwukondygnacyjny, 4 pokoje i 2 kuchnie możliwość zamiany jednej kuchni na pokój (wys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Izbicka

Wawer,Warszawa

4 900 zł245 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:842 m²

Dom po remoncie w 2005 roku o powierzchni 245 m2. Położony na urokliwej, z klimatem, częściowo zadrzewionej ( stare sosny) działce w Radości. Dom zadbany z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pszenickiego

Mokotów,Warszawa

6 000 zł300 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 300m, na terenie Mokotowa przy ul. Pszenickiego (w pobliżu wystawy budowlanej na ul. Bartyckiej). Dom znajduje się na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Włochy

Włochy,Warszawa

799 000 zł200 m² 3 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedaży dom wolnostojący położony na terenie Włoch. Bardzo dobra lokalizacja i komunikacja. Więcej informacji pod nr telefonu Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo więcej ofert na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Włochy

Włochy,Warszawa

548 000 zł70 m² 7 828,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:416 m²

Dom 70 m2 na działce o powierzchni 416 m2.,druga linia zabudowy z wjazdem od ulicy. Oprócz domku na posesji garaż o pow. 65m2 na 2 stanowiska z kanałem i siłą oraz drugi mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Bemowo

Bemowo,Warszawa

2 500 zł100 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom do wynajęcia 100 m2 4 pokoje, kuchnia, łazienka, wc. Garaż ogródek Podpiwniczony. Taras. Pilnie Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrętowa

Jelonki,Warszawa

2 600 000 zł578 m² 4 502,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący na Bemowie (jelonki) przy ulicy Okrętowej. Budynek oddany do użytku w 2003 roku. Powierzchnia całkowita domu to 577,5 m2, użytkowa 285 m2. Dom postawiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

1 005 000 zł205 m² 4 902,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Do sprzedania rozbudowany, atrakcyjny segment/dom po remoncie na warszawskim Bemowie. W domu jest 5 pokoi : trzy sypialnie (we wszystkich zabudowana szafa typu comandor), gabinet, salon (otwarty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zielonogórska

Warszawa,mazowieckie

865 000 zł751 m² 1 151,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:751 m²

Sprzedam dom murowany w spokojnej dzielnicy willowej, 3 pokoje, kuchnia, lazienka o powierzchni 102 m2 +piwnica+ wysokie poddasze.Teren 751 m2. Mozliwosc konstrukcji na terenie 3 kondygnacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Czeladnicza

Wawer,Warszawa

2 900 zł170 m² 17,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:700 m²

Do wynajęcia frontowe pół domu. Na parterze znajdują się salon z tradycyjnym kominkiem oraz wyjściem na taras. Na półpiętrze: kuchnia z jadalnią i toaleta. Na poddaszu łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Zapłocie

Wilanów,Warszawa

1 199 000 zł230 m² 5 213,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Komfortowy dom na osiedlu Zapłocie w Powsinie.Dom dla dużej rodziny, bo ma 5 pokoi, z czego na dole poza salonem jeden, na piętrze cztery.Ładny, zadbany ogród. W przyziemiu domu, które ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Okrętowa

Jelonki,Warszawa

12 000 zł578 m² 20,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom wolnostojący na Bemowie (jelonki) przy ulicy Okrętowej. Budynek oddany do użytku w 2003 roku. Powierzchnia całkowita domu to 577,5 m2. Dom postawiony na działce w kształcie kwadratu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

1 400 000 zł204 m² 6 862,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:303 m²

Segment na Bemowie o pow. 204 m2 na zamkniętym osiedlu z roku 2001.Pow. działki 303 m2. . Dom składa się z salonu, kuchni z jadalnią, do tego 4 sypialnie, gabinet, trzy łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wesoła

Wesoła,Warszawa

1 500 000 zł380 m² 3 947,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:570 m²

| nieruchomość położona w centrum Warszawy- wesołej, w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej i lasu na pięknie zagospodarowanej działce. Nieruchomość zabudowana budynkiem mieszkalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

5 500 000 zł300 m² 18 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:465 m²

Dom położony na niezwykle urokliwej uliczce Starego Żoliborza, wśród sobie podobnych klasycznych budynków z okresu międzywojnia. - dom ma 3 kondygnacje naziemne i podpiwniczenie. Klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Felińskiego

Żoliborz,Warszawa

8 000 000 zł520 m² 15 384,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:380 m²

Budynek mieszkalny przedwojenny, wybudowany w 1938 roku, 3 kondygnacyjny. Całkowicie wyremontowany w 2008 roku. Parter użytkowy (obecnie gastronomia), pierwsze i drugie piętro mieszkalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

5 100 zł185 m² 27,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Budynek mieszkalny, jednorodzinny, położony w zacisznym miejscu na Kępie Gocławskiej, a jednoczesne bardzo blisko przystanku komunikacji miejskiej na ul.Saskiej. Dom posiada dwie kondygnacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

15 000 zł300 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom w uroczym miejscu Starego Żoliborza na Zoliborzu Oficerskim w rejonie Cytadeli. Na parterze otwarta przestrzeń ok. 115m2: kuchnia z jadalnią, salon, wc. Na piętrze 3 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

1 299 000 zł180 m² 7 216,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Dom wykończony w wysokim standardzie, w atrakcyjnej lokalizacji na Pradze Południe. Budynek 3 kondygnacyjny posadowiony w ostrej granicy o powierzchni całkowitej 180m2 ( każdy poziom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 500 zł64 m² 23,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:360 m²

Do wynajęcia dom - połowa bliźniaka, 1-piętrowy, podpiwniczony, parter z garażem w podpiwniczeniu, 3 pokoje + kuchnia + łazienka, częściowo umeblowany, kuchnia oddzielna, wejście od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z piwnicą, Anin

Anin,Warszawa

12 000 zł340 m² 35,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

DO wynajęcia ekskluzywna rezydencja 335 m2 (5 sypialni) + garaż 53m2 (na 2 samochody), na działce 1500 m2, nie umeblowany (może być umeblowany). Dom ma otwarty plan, kominek, okna 3-szybowe (do ziemi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

7 500 zł420 m² 17,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:750 m²

DO wynajęcia dom Z przyjaznym klimatem! Wolnostojący, umeblowany dom o powierzchni 420m2 położony w Wawrze w pobliżu Saskiej Kępy ( ok. 10 min.) i Sadyby na działce 750.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

2 900 zł145 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:346 m²

DO wynajęcia połowa bliźniaka! Na parterze: salon, kuchnia, wc, garaż, kotłownia, kuchnia, wc, garaż, kotłownia. Na poddaszu: cztery, sypialnie, łazienka z wc. Wnętrze budynku charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kosmatki

Wawer,Warszawa

2 500 000 zł420 m² 5 952,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:750 m²

DO sprzedania dom Z przyjaznym klimatem! Wolnostojący, umeblowany dom o powierzchni 420m2 położony w Wawrze w pobliżu Saskiej Kępy ( ok. 10 min.) i Sadyby na działce 750.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Stacja Metra Stare Bielany

Bielany,Warszawa

5 900 zł220 m² 26,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Segment w stylu przedwojennego warszawskiego modernizmu, po generalnym remoncie, z zachowanym unikatowym stylem, położony na Starych Bielanach. Kondygnacja I - studio komputerowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Obserwatorów

Mokotów,Warszawa

16 000 zł320 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Wolnostojący,solidnie zbudowany dom posadowiony na pięknej działce z ogrodem w bardzo dobrej lokalizacji zielonej części Mokotowa Dom składa się z 3 poziomów. Piwnica: doświetlona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 000 zł200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:952 m²

Lex Nieruchomości;Do wynajecia dom o pow. calk. 200 m2, pow. uzytkowa 140 m2, piekny ogrod o pow. 950 m2. Idealny dla firmy /klub malucha, biuro, mieszkanie/kwatery dla pracownikow, itp./ lub do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, Ursus

Ursus,Warszawa

4 500 zł310 m² 14,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący