dowolna

Domy z garażem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i wynajmu

1 212 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 212 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Telefoniczna

Bemowo,Warszawa

2 295 000 zł312 m² 7 353,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:19

 

Powierzchnia działki:730 m²

Stabilny renton - udokumentowany dochód 31 500 zł/m - wysokie roi 11% netto (po odliczeniu kosztu mediów i zarządzania). Szukasz bezpiecznej lokaty kapitału, która od pierwszego dnia generuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pod Skocznią

Mokotów,Warszawa

17 000 zł330 m² 51,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom z 5-ma lub 6-ma sypialniami w Warszawie do wynajęcia od zaraz. Podsumowanie: elegancka, przestronna (330 m2), nowo odnowiona willa miejska. Położona w willowej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białego Dębu

Mokotów,Warszawa

3 970 000 zł159 m² 25 033,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:250 m²

Zapraszam Państwa do wyjątkowego miejsca na mapie Warszawy. Teren poniżej skarpy wiślanej, otoczony bujną zielenią, mokotów Sadyba, z już bogatą i wciąż rozwijającą się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Las,Warszawa

2 888 800 zł172 m² 16 795,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:332 m²

Willa w zabudowie bliźniaczej klasy premium, stan deweloperski, wawer Las, na granicy z Gocławiem. Cicha i spokojna okolica niecałe 9km do centrum. Bez pcc, 0% prowizji, zakup bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wawer,Warszawa

1 420 000 zł101 m² 14 059,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Poranna kawa we własnym ogrodzie w ciszy i spokoju. To możliwe na wyciągnięcie ręki. Biuro Nieruchomości Pure Estates prezentuje 4 pokojowe mieszkanie 101 m2 w narożnym segmencie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

13 000 zł280 m² 46,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:-

Wynajem domu na Mokotowie w bardzo dobrej lokalizacji. Blisko do dwóch stacji metra Wilanowska , tramwaj, autobus. Budynek z 1992 roku w zabudowie bliźniaczej. Był wykorzystywany na biuro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zabielska

Las,Warszawa

1 350 000 zł148 m² 9 121,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Zapraszam do zapoznania się z nowa inwestycja przy ul. Zabielskiej (wawer - Las) Duże domy z garażem, szerokie osiedle, spore ogródki. Domy są już wybudowane, można je obejrzeć. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 777 777 zł160 m² 11 102,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Dobrze przemyślany i wygodny dom w zabudowie szeregowej usytuowany w cichej i spokojnej części Białołęki. To idealna oferta dla klientów szukających domu z dala od miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Porębska

Wawer,Warszawa

2 995 000 zł360 m² 8 319,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:643 m²

Piękny dwupiętrowy dom w spokojnej części dzielnicy Wawer! Prezentujemy wyjątkową nieruchomość zaprojektowaną przez architekta. Nieruchomość o powierzchni 360 m , to idealne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Podkowy

Aleksandrów,Warszawa

995 000 zł92 m² 10 815,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Mamy przyjemność zaoferować Państwu cztery domy w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim, które łączą w sobie komfort, przestronność oraz doskonałą lokalizację w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Dzięcioła

Wawer,Warszawa

1 640 000 zł172 m² 9 534,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:312 m²

Na sprzedaż dom z ogrodem i garażem w spokojnej części Warszawy - Wawer (ul. Dzięcioła). Tu możesz zamieszkać od razu i krok po kroku realizować swoją wizję. Wizualizacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wał Zawadowski

Zawady,Warszawa

1 900 000 zł150 m² 12 666,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:353 m²

Zacisze Wilanów - Twój dom łączący prestiż i wygodę *(biuro sprzedaży dewelopera) Przepiękne domy na osiedlu Zacisze Wilanów o powierzchni 150 m2, wyposażone w ogród 225 m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

3 750 000 zł294 m² 12 755,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:326 m²

Wyjątkowy dom - bliźniak | Ursynów - Pyry | 300 m Przedmiotem oferty jest dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 300 m , położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Radość,Warszawa

10 999 000 zł860 m² 12 789,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:5 600 m²

Serdecznie zapraszamy do zakupu wspaniałej Rezydencji wraz z ogromnym i zadbanym terenem zielonym. Duży dom składa się z trzech kondygnacji. Kryty dachówką ceramiczną. Piwnica (bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Jagmina

Tarchomin,Warszawa

1 899 000 zł183 m² 10 365,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:338 m²

Rezerwacja Gotowy do zamieszkania, bezczynszowy dom z garażem i ogrodem - Tarchomin, białołęka 164,6 m komfortu - 3 sypialnie, kominek, ogrzewanie podłogowe, garaż - blisko Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Młociny,Warszawa

4 900 000 zł275 m² 17 818,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Do sprzedaży bardzo ładny dom wolnostojący o pow. 275 m2, 5 pokoi. Położony na ładnej zalesionej działce o pow. 600 m2. Dom składa się z parteru, pierwszego oraz drugiego piętra. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kryształowa

Stara Miłosna,Warszawa

1 299 000 zł162 m² 8 018,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:161 m²

W sercu Starej Miłosnej przy ulicy Kryształowej, wśród zieleni i spokojnych uliczek, stoi segment, który łączy klasyczny układ szeregowy z nowoczesnymi udogodnieniami. Dom oparty jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wał Zawadowski

Kępa Zawadowska,Warszawa

2 338 638 zł147 m² 15 949,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

Nowoczesny 5-pokojowy segment w kameralnej inwestycji Visla | Wilanów - Zawady Na sprzedaż wyjątkowy dom w zabudowie szeregowej, położony w kameralnej inwestycji Visla przy ul. Wał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Dąbrówka,Warszawa

11 000 zł212 m² 51,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego domu na wynajem w sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Dane techniczne: segment narożny - dom jednorodzinny o powierzchni 212m2 na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Połczyńska

Bemowo,Warszawa

1 990 000 zł219 m² 9 086,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:700 m²

Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 360 m położony na działce ok. 700 m w Warszawie Bemowo, nieruchomość posiada 8 pokoi, 2 łazienki, 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Choszczówka,Warszawa

2 290 000 zł397 m² 5 774,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 131 m²

Choszczówka, doskonała lokalizacja, w otoczeniu dużo zieleni, w sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna o podobnym charakterze, działka 1131m2 w pełni zagospodarowana, podjazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

1 680 000 zł124 m² 13 559,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:194 m²

Avenue Estate prezentuje gotowy do wejścia dom w zabudowie bliźniaczej z kameralnym ogrodem usytuowany w cichej i spokojnej okolicy. Atuty - Remont generalny wszystkich instalacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Bielany,Warszawa

7 200 000 zł364 m² 19 791,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:804 m²

Dom dla rodziny, która chce więcej komfort, natura i codzienna wygoda na osiedlu Ptasi Raj na Bielanach. Wyobraź sobie poranek: dzieci wybiegają do ogrodu, pies biega po trawie, a Ty pijesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Wawer,Warszawa

2 750 000 zł252 m² 10 934,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 731 m²

Przedstawiam nieruchomość do sprzedaży znajdującą się w Radości, pięknej, leśnej części dzielnicy Wawer. Dom parterowy umiejscowiony na fantastycznym gruncie o regularnym kształcie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 220 000 zł112 m² 10 933,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Sprzedaż I 1 220 000 zł I segment środkowy 111,5 m2 | warszawa zielona białołęka Zakup bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc!oddane do użytkowania! Przedmiotem sprzedaży jest 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Pyry,Warszawa

10 000 zł170 m² 58,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do wynajęcia 5-pokojowy, 2 piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej 170m2 z 2018r., na działce 250 m2, Ursynów, Pyry. Doskonały na cele biurowe lub siedzibę firmy. W cenie meble biurowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

4 750 000 zł430 m² 11 046,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:640 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży działającego biznesu - domu studenckiego o powierzchni 430 metrów kwadratowych. Obiekt jest w pełni wynajęty z imponującym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zawady,Warszawa

2 550 000 zł217 m² 11 772,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:223 m²

Riverside residence | luksusowe domy W zabudowie bliźniaczej W wilanowie-zawadach Powierzchnia całkowita z poddaszem 272,2 m2 Gotowe do odbioru w I kwartale 2026 | Garaż | Ogród | Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jelinka

Marymont,Warszawa

4 500 000 zł328 m² 13 719,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:292 m²

Elegancki jak i również kameralny dom w zabudowie szeregowej z dużym kaskadowym, świetnie doświetlonym ogrodem, a w jego skład wchodzi przestronny salon z jadalnią oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Humańska

Sielce,Warszawa

53 900 zł489 m² 110,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:326 m²

Nieruchomość po generalnym remoncie. Położona jest na Starym Mokotowie w rejonie Sielce w odległości 2 km od centrum miasta. Lokalizacja gwarantuje kameralną atmosferę. Najbliższe otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Janczarów

Wilanów,Warszawa

17 000 zł330 m² 51,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajmu 1-piętrowy dom typu bliźniak, podpiwniczony z garażem i ogrodem, położony na Wilanowie Królewskim w cichej i bezpiecznej okolicy (w bezpośrednim sąsiedztwie Pałacu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Saska Kępa,Warszawa

14 000 zł160 m² 87,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Saska Kępa | Dom na wynajem | 160 m Do wynajęcia wyjątkowy, zadbany dom położony w sercu Saskiej Kępy - jednej z najbardziej malowniczych i prestiżowych dzielnic Warszawy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

13 000 zł380 m² 34,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Dom wolnostojący na starym wilanowie - idealny dla rodziny lub pod działalność gospodarczą Prestiżowa lokalizacja | Duży ogród | Idealny na nieuciążliwą działalność ***** rozkład pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Sibeliusa

Służew,Warszawa

11 000 zł135 m² 81,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:218 m²

Brief: wyględów, mokotów | segment skrajny | 135 m | 4 pokoje | działka 218 m | ogródek | garaż | piwnica Atuty: segment skrajny - większa prywatność i reprezentacyjny charakter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Białego Dębu

Mokotów,Warszawa

3 790 000 zł159 m² 23 898,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:122 m²

Bez prowizji od kupującego - bez podatku pcc Mam przyjemność zaprezentować Państwu elegancki segment na prestiżowym osiedlu Jaśminowy Mokotów. Lokalizacja Atrakcyjne, unikatowe położenie poniżej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Wilanów,Warszawa

2 480 000 zł270 m² 9 185,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:380 m²

Nowe osiedle - wilanów Wille miejskie z ogrodami, obszernymi garażami dwustanowiskowymi - to idealna alternatywa dla miasta. Cisza, spokój daje poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Każdy dom ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Zawady,Warszawa

3 390 000 zł290 m² 11 689,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Oferuję do sprzedaży połowę nowoczesnego bliżniaka usytuowanego w prestiżowej lokalizacji Wilanowa. Kameralne bezpieczne osiedle Zawady zaprojektowane z myślą o prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

3 080 000 zł220 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:256 m²

Oferuję do sprzedaży bardzo atrakcyjną nieruchomość -segment środkowy O pow 220M2 Z działką O pow 256M2- w poszukiwanym przez klientów rejonie mokotowa, w enklawie niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Olesin

Kobiałka,Warszawa

1 575 300 zł177 m² 8 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:742 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w spokojnej i zielonej części warszawskiej Białołęki, w rejonie Kobiałki przy ul. Olesin. Kameralna inwestycja powstaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiklinowa

Białołęka,Warszawa

1 100 000 zł115 m² 9 544,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:122 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nieruchomości w stanie deweloperskim bez prowizji na ulicy Pułaskiego w Henkrykowie - spokojnej i zielonej części Warszawy. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

3 250 000 zł227 m² 14 317,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 100 m²

Elegancki, przestronny dom zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy - Wawrze. Nowoczesne wnętrza, spokojna okolica a także wysoka jakość wykończenia to jedynie.