dowolna

Domy z cegły Warszawa - Ogłoszenia domów na sprzedaż i na wynajem

581 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

581 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Zagórzańska

Wawer,Warszawa

980 000 zł93 m² 10 537,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży nowoczesnego domu bliźniaczego zlokalizowanego w cichej i zielonej okolicy Warszawy Wawer Aleksandrów. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Pogonowskiego

Żoliborz,Warszawa

11 000 000 zł509 m² 21 611 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:722 m²

Kamienica z 1937 roku, usytuowana w sercu prestiżowego Żoliborza przy ulicy Pogonowskiego, stanowi wyjątkową okazję do realizacji architektonicznych marzeń. Budynek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Las,Warszawa

10 900 zł226 m² 48,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:210 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom do wynajęcia w Wawrze. Standard Prezentowana nieruchomość ma powierzchnię 226 m2. Jest to 4 kondygnacyjny dom na działce 210 m2. Dom wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Imielin,Warszawa

3 680 000 zł297 m² 12 390,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:285 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej w bardzo dobrym standardzie + garażem w bryle budynku. Każdy poziom liczy 99m/kw, ursynów Imielin. Oferujemy do sprzedaży przestronny dom 7pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

2 180 000 zł230 m² 9 478,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

> zapraszam na dzień otwarty, który odbędzie się w dniu 20.07.2024. Warto poznać tą niezwykłą inwestycję z bliska! < zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Piknikowa

Białołęka,Warszawa

890 000 zł100 m² 8 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta możliwość kupna na kredyt : Krótko: segment - Białołęka | Wykończony i umeblowany w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bemowo,Warszawa

2 300 000 zł220 m² 10 454,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:450 m²

Nieruchomość położona jest w cichej i spokojnej okolicy Fortu Radiowo na Bemowie. Bliskość komunikacji miejskiej, przychodni zdrowia i infrastruktury decydują o atrakcyjności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Wawer,Warszawa

1 398 000 zł150 m² 9 338,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:217 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony 1,7km od wjazdu na Południową Obwodnicę Warszawy (s2). Budynek z 2013 roku, (północ, południe) wykonany w technologii tradycyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Czerwona Droga

Ursus,Warszawa

1 800 000 zł275 m² 6 545,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:229 m²

Na sprzedaż segment środkowy w spokojne, zielonej części Warszawy (gołąbki). Budynek został wybudowany w 2010 roku ale wykończony w ubiegłym roku. Powierzchnia użytkowa to 196 m. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Nowe Włochy,Warszawa

1 690 000 zł222 m² 7 612,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:278 m²

To oferta dla rodzin poszukujących komfortowego i spokojnego miejsca do życia, z dostępem do licznych udogodnień oraz przestrzeni rekreacyjnej. Segment Nowe Włochy w naprawdę dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Stroma

Wola,Warszawa

4 000 000 zł440 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:1 074 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość: przestronną doskonale zaprojektowaną miejską rezydencje o imponującej powierzchni 440 m2. Położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Sadyba,Warszawa

2 000 000 zł260 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:160 m²

Do sprzedania wraz z najemcą Dom 6 pokojowy, 3 piętrowy o powierzchni 250 m2 z ogrodem w stylu Japońskim usytuowany na Sadybie w cichej i spokojnej okolicy przy ulicy Fucika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kordeckiego

Grochów,Warszawa

6 000 000 zł590 m² 10 169,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:551 m²

Avenue Estate przedstawia nieruchomość w Warszawie: dla deweloperow, inwestorow, fliperow. To oferta dla Was! lokalizacja: warszawa Praga Południe, grochów nieruchomosc: kamienica zbudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wólka Węglowa,Warszawa

1 599 000 zł160 m² 9 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Biuro nieruchomości "cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, wykończony w wysokim standardzie segment, o powierzchni użytkowej około 150 m2 na cichych, zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Marina Mokotów,Warszawa

17 000 zł330 m² 51,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:430 m²

Do wynajęcia połówka bliźniaka na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Powierzchnia całkowita 330 m2, pow. mieszkalna 250 m2. Dom w chwili obecnej w trakcie odświeżania (aktualne zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Grochów,Warszawa

6 000 000 zł560 m² 10 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:551 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu kamienice zlokalizowaną na warszawskiej Pradze-Południe. Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w sercu Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

2 890 000 zł229 m² 12 603,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:374 m²

2 890 000 zł | sprzedaż | 229,30 M2 | dom | ul. Bruzdowa | wilanów nowa kameralna inwestycja! sprawdzony, solidny deweloper! wszystkie media miejskie! jeden dom W cenie promocyjnej 2 390 000zł!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

6 000 000 zł560 m² 10 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:551 m²

Przedmiotem sprzedaży jest kamienica na Pradze Południe 600 m2 pum Stan techniczny - Do zamieszkania W skład nieruchomości wchodzą: piwnice - 130 m2 Parter - 140 m2 ( 4 lokale usługowe ) Piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sadyba,Warszawa

4 700 000 zł511 m² 9 195,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:388 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy dom-bliźniak, zlokalizowany na warszawskiej Sadybie. Oferowana nieruchomość to idealna propozycja dla rodzin lub inwestora. Standard Prezentowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wawer,Warszawa

2 500 000 zł334 m² 7 485,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 026 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom 300m2 w stanie surowym zamkniętym, do własnej aranżacji, realizacji własnej koncepcji. Standard Piętrowy przykryty czterospadowym łagodnym dachem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

3 400 000 zł168 m² 20 238,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:344 m²

Skrajny segment położony na zielonej Saskiej Kępie, z szybkim dojazdem do centrum. Miejsce, w którym ze względu na ciszę i uroczy ogródek, ma się wrażenie pobytu poza miastem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Wawer,Warszawa

4 700 000 zł289 m² 16 263 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Cudowny, bardzo stylowy, słoneczny dom z przepięknym ogrodem wykończony z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dom urzeka od pierwszego spojrzenia, jest otoczony zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

7 900 000 zł320 m² 24 687,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 002 m²

Bardzo funkcjonalny, przestronny dom z pięknym ogrodem, wybudowany w sąsiedztwie Lasu Kabackiego. Znakomita lokalizacja. Z jednej strony cisza, spokój i natura, bo dom wybudowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wesoła,Warszawa

1 900 000 zł217 m² 8 755,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 379 m²

Dom plus domek na dużej działce 1379 m.kw idealny dla dwóch rodzin. Pięknie położony na wzniesieniu dom wolnostojący w cichej okolicy w sąsiedztwie "ściany drzew". Dom wybudowany wg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Pyry,Warszawa

1 790 000 zł170 m² 10 529,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w zabudowie bliźniaczej na Ursynowie! W skrócie: pyry, dom z 2007 r. z garażem (20mkw), a z tyłu ogród z tarasem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Loteryjki

Wólka Węglowa,Warszawa

1 599 000 zł160 m² 9 993,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:30 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jana Pawła II

Wesoła,Warszawa

1 299 000 zł194 m² 6 695,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:421 m²

Do sprzedaży parterowy dom wolnostojący, w całości podpiwniczony z poddaszem, położony przy spokojnej uliczce odchodzącej od ulicy Jana Pawła iigo w Starej Miłosnej. Dom położny na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Przyczółkowa

Powsinek,Warszawa

1 890 000 zł250 m² 7 560 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:560 m²

Nieruchomość - w zabudowie bliźniaczej, usytuowana w dzielnicy Wilanów - Powsin. Powierzchnia użytkowa budynku ok. 200 m2, powierzchnia całkowita ok. 250 m2. Powierzchnia działki 560 m2 Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Felińskiego

Żoliborz,Warszawa

15 000 zł424 m² 35,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:524 m²

Lokalizacja: dom położony na Starym Żoliborzu, bardzo blisko stacji metra Placu Wilsona - 250 m, plac Inwalidów - 150m, usytuowany w cichej, spokojnej okolicy. Powierzchnia całkowita domu - 424 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Saska Kępa,Warszawa

5 500 000 zł245 m² 22 449 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:185 m²

Przedstawiam zmodernizowany i wykończony w standardzie premium dom na sprzedaż, znajdujący się w jednej z najbardziej pożądanych części miasta - na Saskiej Kępie. Zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jagielska

Dąbrówka,Warszawa

13 000 zł190 m² 68,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:650 m²

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić dom na wynajem. Lokalizacja: zamknięte i monitorowane osiedle na Ursynowie Dąbrówka. Bardzo dobra lokalizacja, wszystkie sklepy, restauracje, usługi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Chudoby

Białołęka,Warszawa

1 850 000 zł226 m² 8 185,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:413 m²

Niezwykły dom bliźniak na malowniczej Białołęce Dom w zabudowie bliźniaczej na osiedlu zamkniętym, wybudowany w 2008 roku, znajduje się na Zielonej Białołęce, 800 metrów od Puszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lokalna

Falenica,Warszawa

1 340 000 zł192 m² 11 238,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:647 m²

Dwa domy na jednej działce! Wawer Falenica ul. Lokalna! Falenica to przedwojenne letnisko, każdy chciał wynająć tutaj daczę na lato, pozostały po nim XIX wieczne Świdermajery Teraz okolica zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Brzeziny,Warszawa

1 900 000 zł209 m² 9 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Mam przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży domu o powierzchni 209 m2, posadowionego na działce o powierzchni 500 m2. Dom ten to idealne miejsce dla rodziny, która ceni komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Radość,Warszawa

980 000 zł93 m² 10 537,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Płatowcowa

Wyględów,Warszawa

4 000 000 zł200 m² 20 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Przedwojenna willa ze starym ogrodem ok 500 m2, usytuowana na Wyględowie przy ul. Płatowcowej. Grunt stanowi własność, został przekształcony z użytkowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kuropatwy

Ursynów,Warszawa

1 325 000 zł175 m² 7 567,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 087 m²

Dom z potencjałem na ulicy Kuropatwy w cenie działki Do sprzedaży nieruchomość zabudowana o powierzchni 2.087 m2 położona po wschodniej stronie ulicy Puławskiej przy ulicy Kuropatwy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Turkusowa

Stara Miłosna,Warszawa

1 560 000 zł243 m² 6 419,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Do sprzedania segment środkowy usytuowany w cichej i spokojnej okolicy, na kameralnym osiedlu w Wesołej Starej Miłosnej. Położony w spokojnej okolicy z niską, jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Długa

Wesoła,Warszawa

2 850 000 zł360 m² 7 917 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zachęcamy do zapoznania się z wyjątkową propozycją domu na sprzedaż, usytuowanego w urokliwej okolicy Warszawy, wesołej, otoczonej malowniczym lasem. To doskonałe miejsce dla Twojej rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mączeńskiego

Imielin,Warszawa

1 680 000 zł246 m² 6 829,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:173 m²

Imielin/warszawa - Dom z potencjałem na Sprzedaż Nieruchomości ma zaszczyt zaprezentować Państwu ten wyjątkowy, trzypiętrowy dom zlokalizowany w dzielnicy Imielin, przy ulicy Mączeńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Klimontowska

Wawer,Warszawa

1 450 000 zł183 m² 7 923,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Oferujemy Państwu środkowy segment (183m2) w zabudowie szeregowej na Wawrze, gotowy do zamieszkania. Osiedle wybudowane w latach 2007-2008 przy ulicy Klimontowskiej. Segment trzykondygnacyjny:.