dowolna

Domy z cegły Warszawa - Ogłoszenia domów na sprzedaż i na wynajem

571 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

571 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modlińska

Piekiełko,Warszawa

650 000 zł146 m² 4 452,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:987 m²

Bardzo ładna nieruchomość położona w jednej z bocznych uliczek odchodzących od ul. Modlińskiej. Bardzo dobry dojazd do centrum miasta nawet w godzinach szczytu, zarówno samochodem jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

8 000 zł350 m² 22,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:700 m²

Cicha i czysta okolica, łatwy i szybki dojazd do Centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Falskiego

Ursus,Warszawa

1 800 000 zł180 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:962 m²

Częściowo podpiwniczony. Piec gazowy zapewnia ciepło na parterze i piętrze, na poddaszu ogrzewanie elektryczne. Dom z czerwonej cegły ocieplony i otynkowany. Na parterze: 3 pokoje, taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kąkolowa

Wawer,Warszawa

1 184 000 zł260 m² 4 553,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Bardzo ładny dom zlokalizowany w Radości przy ul. Kąkolowej, 100 m do kolejki, 30 minut od centrum Warszawy, działka 950 m2 optycznie dużo większa, pociągi skm i Kolei Mazowieckich co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

5 900 zł204 m² 28,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:303 m²

Bezpośrednio wynajmę segment o powierzchni 204 m2. Segment szczytowy na zamkniętym osiedlu, na którym znajduje się szereg 12 segmentów. Dom znakomicie nadaje się do celów mieszkalnych, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Koszykarska

Siekierki,Warszawa

700 000 zł80 m² 8 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:819 m²

Dom z działką w kształcie litery L,do rozbudowy,remontu itp.Lokalizacja SIEKIERKI ,własność,cena 700000 zł.Kontakt  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Styki

Warszawa,mazowieckie

10 500 zł344 m² 30,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Polecam! Malowniczo położony dom usytuowany na Saskiej Kępie z bardzo ładnie zagospodarowanym ogrodem. Powierzchnia użytkowa domu: 220m2, powierzchnia działki z ogrodem: 344m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bogatki

Ursynów,Warszawa

12 000 zł450 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Polecam: piękny dom do wynajęcia. W stylu dworku. Położony w odległości 100 m od Lasu Kabackiego. Wykończony w wysokim standarcie. Wszystkie media, alarm, klimatyzacja internet,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

1 380 000 zł150 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:861 m²

Sprzedam dom jednorodzinny wolnostojący, na działce 860 m2 ( są warunki zabudowy na drugi dom wolnostojący ). Powierzchnia użytkowa 123 m2 plus garaż 23 m2.W pokojach parkiet. Parter- salon 37,4 m2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

4 000 000 zł481 m² 8 316,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 175 m²

Media gaz, elektryczność, woda, siła, kanalizacja miejska Informacje dodatkowe garaż, piwnica, poddasze, balkon, taras, drzwi antywłamaniowe, parkiet, panele, glazura, terakota, kominek, altana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wesoła

Wesoła,Warszawa

1 900 000 zł380 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Sprzedam dom w cichej, spokojnej okolicy w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. W pobliżu komunikacja miejska, szkoły, przedszkola, sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Petyhorska

Wilanów,Warszawa

14 000 zł550 m² 25,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:650 m²

Witam serdecznie, prognę przedstawić moją ofertę wynajęcia domu wolnostojącego na terenie Wilanowa. PO całkowitym remoncie! Dom znajduje się on w bliskim sąsiedztwie rozległych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Targówek

Targówek,Warszawa

2 300 zł100 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom 100m2, targówek/ zacisze, do wynajęcia od zaraz dom jednorodzinny na warszawskim Targówku. Parter:aneks kuchenny i łazienka. Piętro:łazienka i dwa duże pokoje wraz z garderobą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

1 405 000 zł220 m² 6 386,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:505 m²

Wyjątkowa oferta! Komfortowy dom w w Warszawie przy ul. Błękitnej, usytuowany w cichym, elitarnym miejscu. Ten urządzony z dużą dbałością o detale dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Odsieczy Wiednia

Wawer,Warszawa

2 135 000 zł515 m² 4 145,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 084 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, Mokotów

Mokotów,Warszawa

7 000 zł240 m² 29,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

bezpośrednio wynajmę dom o powierzchni 240 m2 Liczba pokoi: 5 Liczba pięter: 1-piętrowy Typ budynku: bliźniak Działka o powierzchni 460 m2 Dom położony jest w spokojnej willowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

8 000 zł220 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:423 m²

Do wynajęcia skrajny szeregowiec, położony na Starym Mokotowie ( okolica ul. Madalińskiego), w pięknym, malowniczym, cichym miejscu. Dom może być przeznaczony na biuro lub do zamieszkania. Piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szulczyka

Aleksandrów,Warszawa

2 499 999 zł374 m² 6 680,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 917 m²

Sprzedam dom (wolnostojący, dwupiętrowy) o powierzchni mieszkalnej 302 m2 , z działką o powierzchni 1.917 m2. Działka narożna w kształcie kwadratu. Działka w otulinie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

2 950 000 zł320 m² 9 218,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:940 m²

Cena obejmuje wyposażenie (do negocjacji). Budynek w wysokim standardzie wykończenia (po remoncie), w cichej okolicy. Parter: w tym kuchnia 14 m2, salon 60m2, łazienka 6m2, pokój 18 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Sągi

Wilanów,Warszawa

1 299 000 zł290 m² 4 479,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:964 m²

Dom (połowa bliźniaka ostatnia do sprzedaży) znajduje się nieopodal ul. Sagi na Kępie Zawadowskiej. Kępa Zawadowska charakteryzuje sie pięknymi zielonymi terenami, w okolicy znajduje sie rezerwat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Echa Leśne

Białołęka,Warszawa

920 000 zł146 m² 6 301,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Rodzaju nieruchomości: dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej - Materiał budowy: cegła, dachówka, piaskowiec, granit, itp. - ilość pięter: 2 kondygnacje (parter i poddasze użytkowe) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Bemowo,Warszawa

1 395 000 zł197 m² 7 081,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:211 m²

* dom-apartament w zabudowie szeregowej o powierzchni 197m2 położony na Grotach (bemowo). Spokojna okolica, niska zabudowa, w pobliżu las, apteka, komunikacja miejska, szkoła, plac zabaw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

2 400 000 zł165 m² 14 545 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:456 m²

Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest sprzedaż 50% części przedwojennego domu o powierzchni 380 m2 na żoliborzu oficerskim. Wybudowany w 1934 roku z zachowanymi detalami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Ochota

Ochota,Warszawa

3 450 000 zł250 m² 13 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:186 m²

Piękny dom w samym centrum Warszawy! Dzisiejsza Kolonia Staszica niewiele odbiega charakterem od tej sprzed lat. Ciche, tonące w zieleni uliczki, domy - jedne wyremontowane, inne z wyraźnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Śródziemnomorska

Mokotów,Warszawa

710 000 zł103 m² 6 893,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

** cena do negocjacji ** Mieszkanie w środkowym segmencie przy ul. Cypryjskiej dzielnica Mokotów. Wszystkie media miejskie, w tym centralne ogrzewanie miejskie! Niski czynsz: 800 zł. przy 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Kosynierów

Wawer,Warszawa

1 500 000 zł215 m² 6 976,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:995 m²

** Cena do negocjacji ** Do sprzedania zadbany dom w malowniczej okolicy w Aninie. Dom składa się z 3 kondygnacji o powierzchni użytkowej 145 m2. Parter domu składa się z: - salonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jagielska

Ursynów,Warszawa

6 500 zł197 m² 32,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:434 m²

Luksusowe Wille Laguna powstały na obrzeżach Lasu Kabackiego na terenie Parku Lipkowskiego, w pobliżu ulicy Puławskiej. Dom w zabudowie bliżniaczej wybudowany i wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Białołęcka

Białołęka,Warszawa

1 070 000 zł167 m² 6 407,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:890 m²

Dom wolnostojący wybudowany w 2005 roku, usytuowany wśród nowej, niskiej zabudowy w pobliżu kanału żerańskiego z dala od zgiełku trasy główniej. Bryła budynku wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Junaków

Wawer,Warszawa

4 000 zł150 m² 26,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Luksusowy, w pełni umeblowany segment do wynajęcia od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Lelewela

Żoliborz,Warszawa

9 000 zł300 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia dom o pow. 300 mkw usytuowany na działce - 400 mkw, w cichej i spokojnej okolicy Żoliborza. Bardzo dobra lokalizacje pod względem komunikacyjnym - metro Pl. Wilsona, autobusy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kaszmirowa

Wawer,Warszawa

695 000 zł174 m² 3 994,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:140 m²

sprzedam dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej do wykończenia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

2 900 000 zł260 m² 11 153,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:330 m²

Bardzo gorąco polecam segment skrajny 260m2 na działce 330m2 w doskonałej lokalizacji, w pięknej części Ochoty vis a vis Parku Szczęśliwickiego. Piwnica: garaż, 2 pokój, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Wiązana

Wawer,Warszawa

875 000 zł220 m² 3 977,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do sprzedaży dom o pow. 220 m2 usytuowany na działce - 300 m2, na terenie zamkniętego osiedla, w spokojnej i cichej okolicy. Parter: salon z wyjściem na taras i ogródek, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Jagielska

Ursynów,Warszawa

1 850 000 zł197 m² 9 390,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:434 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Wesoła,Warszawa

3 500 zł270 m² 12,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:360 m²

Do wynajęcia dom (pół bliźniaka) o pow. 182 m2. Stan nieruchomości dobry. Do dyspozycji wynajmującego: salon (ogrzewanie podłgowe), balkon, kuchnia, 2 łazienki, 3 pokoje, piwnica. Dużym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Jakobinów

Włochy,Warszawa

890 000 zł68 m² 13 088,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:521 m²

Sprzedam dom o zabudowie bliźniaczej o powierzchni 68m2 , trzy pokoje z kuchnią i łazienką. Powierzchnia działki 521m2. Budynek parterowy podpiwniczony ze strychem. Elewacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kocka

Wawer,Warszawa

1 260 000 zł160 m² 7 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 615 m²

Wolnostojący dom w Radości w okolicy rezydencji. Działka nieruchomości to 1615 m2. Bardzo duży ogród z altaną za domem. Działka daje możliwość budowy większego domu. Obecny ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Bielany

Bielany,Warszawa

1 180 000 zł190 m² 6 210 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Segment z gródkiem (300m) w stanie deweloperskim, położony na cichym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu. W pobliżu liczne zielone tereny, ścieżki rowerowe i rekreacyjne, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Czeladnicza

Wawer,Warszawa

2 000 zł80 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:80 m²

Do wynajęcia dom 80 m2 w Międzylesiu przy ul. Czeladniczej. Do dyspozycji są: - salon z kominkiem oraz wyjściem na taras, - sypialnia z pojemną szafą zabudowaną, - aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Szeroka

Rembertów,Warszawa

899 000 zł221 m² 4 067,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:417 m²

Dom posiada instalacje alarmową, ogrzewanie gazowe, częściowo podłogowe, w salonie kominek, drzwi antywłamaniowe. Wykończenie podłóg terakota oraz panele podłogowe. Parter: garaż 48m2 - nadaje.