dowolna

Domy z cegły Warszawa - Ogłoszenia domów na sprzedaż i na wynajem

571 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

571 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z piwnicą Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

2 940 000 zł484 m² 6 074,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:560 m²

*Wyłącznie u nas* Szukasz całej kamienicy? Zależy Ci na świetnej lokalizacji? Nie mogłeś lepiej trafić! Chcesz umówić prezentację/potrzebujesz więcej informacji? Dzwoń -> Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

1 949 000 zł170 m² 11 464,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 334 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 5-pokojowy, wolnostojący dom z cegły znajdujący się w Ursusie. Nieruchomość położona na dużej działce 1334m2. Lokalizacja: - komfortowy wyjazd na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Warszawa

Służew,Warszawa

15 000 zł286 m² 52,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:450 m²

Dom na siedzibę firmy - 7 pokoi, w pobliżu stacji Metro Służew : piwnica: 2 garaże : 2 stanowiska + 1 stanowisko, kotłownia-pralnia 20 , wc, wyjście na ogródek. parter; przestronny hall.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Rumiana

Wilanów,Warszawa

14 000 zł380 m² 36,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:390 m²

Funkcjonalny bliźniak z niewielką działką. Preferowane cele mieszkalne. Możliwe wynajęcie na cele biurowe - do czynszu najmu należy doliczyć vat. Nieruchomośc będzie przygotowana dla nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Ursus,Warszawa

1 150 000 zł120 m² 9 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:478 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stylu dworkowym (1/2 bliźniaka) w Warszawie, w dzielnicy Ursus-Gołąbki, o powierzchni około 120 m2, położony na działce o powierzchni 478 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Ursynów,Warszawa

9 000 zł183 m² 49,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:512 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przytulny dom na Ursynowie. Standard Prezentowana nieruchomość o łącznej powierzchni 183 m2 składa się z 2 kondygnacji. Wybudowana została.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gubinowska

Wilanów Wysoki,Warszawa

2 350 000 zł214 m² 10 981,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:261 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom z olbrzymim potencjałem na warszawskim Wilanowie, dom idealny dla rodziny z dziećmi. Segment powstał w 1981 r, w latach 90-tych był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sągi

Wilanów,Warszawa

2 990 000 zł300 m² 9 966,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 299,84 mkw. położony w Wilanowie. Domy będą miały bardzo dużo przeszkleń. Duży wykusz przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Młociny,Warszawa

3 500 000 zł270 m² 12 963 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:400 m²

Podstawowe inforamcaje Elegancki , rozkładowy i bardzo wygodny dom typu bliźniak o powierzchni użytkowej 270 m2, położony na Bielanach. Dom o klasycznej bryle z funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

20 000 zł300 m² 66,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:550 m²

Jeśli szukasz domu wolnostojącego na wynajem, zlokalizowanego w świetnej lokalizacji na pograniczu 3 dzielnic Żoliborza, śródmieścia i Woli co zapewni wygodną i sprawną komunikację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Trakt Lubelski

Wawer,Warszawa

1 780 000 zł220 m² 8 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:389 m²

Warszawa Wawer - Do sprzedania dom - 1/2 bliźniaka - z wygodnym rozkładem i kameralnym pięknym ogrodem. Dom jest przestronny i jasny, bardzo dobrze doświetlony. Gotowy do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilanów,Warszawa

15 000 zł241 m² 62,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:275 m²

Eurovilla prezentuje nowoczesny dom do wynajęcia w Starym Wilanowie o powierzchni 240m2 ,6 pokoi ,3 łazienki ,wysoki standard wykończenia. Lokalizacja Apartament położony w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Sadyba,Warszawa

12 000 zł250 m² 48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:315 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom na warszawskiej Sadybie. Standard Dom o powierzchni 250 m2 składa się z 7 pokoi rozmieszczonych na 2 piętrach. Położony jest w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Arkuszowa

Bielany,Warszawa

1 299 000 zł118 m² 10 980,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:721 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy o powierzchni użytkowej 118 m2 z działką o powierzchni 721 m2, zlokalizowany w Warszawie przy ul. Arkuszowej 105b. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poselska

Saska Kępa,Warszawa

9 800 000 zł322 m² 30 434,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:370 m²

Przestronny dom z lat 30-tych, gruntownie odnowiony, zachwyca połączeniem historycznego uroku z nowoczesnym komfortem. Wysokie wnętrza oraz drewniane skrzynkowe okna dodają przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Falenica,Warszawa

899 000 zł172 m² 5 226,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

* tylko u nas * Do sprzedania dom wolnostojący wraz z budynkiem warsztatowo-magazynowym, posadowiony na działce o pow. 1000 m2. Zlokalizowany w Falenicy, w bliskiej granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Arkuszowa

Bielany,Warszawa

1 299 000 zł118 m² 10 980,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:721 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wawer,Warszawa

599 000 zł48 m² 12 479,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:217 m²

Oferuję do sprzedania parterowy domek w zabudowie szeregowej ( środkowy) o powierzchni całkowitej 48m2, na działce 217 m2 " osiedle zaporoże" w Falenicy gmina Wawer. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Zacisze,Warszawa

4 300 000 zł376 m² 11 436 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:732 m²

"dom Z basenem" Wirtualny spacer: niezwykły dom, wybudowany technologią tradycyjną, modernizowany, rozbudowywany, unowocześniany: - lata 80-e, konstrukcja pierwotna: trzykondygnacyjny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

8 500 zł262 m² 32,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Spełnij marzenie o zamieszkaniu w domu, w któym będziesz obcować z przyrodą we własnym ogrodzie, a jednocześnie cieszyć się dostępem do miejskiej infrastruktry :) Mam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, Plac Konfederacji

Bielany,Warszawa

2 950 000 zł180 m² 16 388,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Sprzedaż za gotówkę. Oferujemy do sprzedaży segment środkowy o powierzchni całkowitej 180 m2 zlokalizowany w najpiękniejszej, historycznej części Starych Bielany z pięknym ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sęczkowa

Wawer,Warszawa

1 399 000 zł140 m² 9 992,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:166 m²

Na sprzedaż środkowy segment położony na działce o powierzchni 166m2 dom Segment znajduje się na osiedlu zamykanym bramą. Wejście do lokalu poprzedzone jest duży przedpokojem, który świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Białołęka,Warszawa

2 480 000 zł297 m² 8 350,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Polecam Państwu ofertę domu wolnostojącego na Białołęce - położonego ok 4,5 km od obwodnicy Warszawy, 5 km od Centrum Handlowego Targówek oraz Galerii Północnej, 6 km od Zalewu Zegrzyńskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wawer,Warszawa

870 000 zł108 m² 8 055,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:157 m²

Na sprzedaż segment środkowy w dzielnicy Wawer - Falenicy, na skraju Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Powierzchnia użytkowa domu ok 120 m2, pow.działki 157m2. Dom w stanie do odświezenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Bielany,Warszawa

1 269 000 zł193 m² 6 575,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:454 m²

Dom bezpośrednio od właściciela - top lokalizacja Na sprzedaż budynek wolnostojący, dwukondygnacyjny o powierzchni użytkowej 192,98 m2 zlokalizowany przy ul. Arkuszowej 84, dzielnica Bielany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Wilanów,Warszawa

23 000 zł378 m² 60,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:61 m²

Teren, na którym położona przedmiotowa nieruchomość usytuowany jest w dzielnicy Wilanów. Dojazd odbywa się drogą utwardzoną kostką brukową jest, wyposażoną w ciągi piesze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Stara Miłosna,Warszawa

2 249 000 zł250 m² 8 996 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:829 m²

Przedmiotem sprzedaży jest piękny dom położony w Starej Miłosnej. Posiadłość położona obok lasu w cichej, spokojnej okolicy. Dla kogo? Dom świetnie nada się dla każdej rodziny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Rokokowa

Bielany,Warszawa

3 600 000 zł143 m² 25 174,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:510 m²

Bezczynszowe mieszkanie 143 M2 Z dużym ogrodem. Opłaty związane z utrzymaniem Lokalu( tylko podatek od nieruchomości za dom i działkę około 400zł rocznie). Własność Gruntu! Brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Piasta Kołodzieja

Brzeziny,Warszawa

1 170 000 zł70 m² 16 714,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dzień dobry. Sprzedajemy segment/mieszkanie bezczynszowe w atrakcyjnej i spokojnej okolicy Warszawa - Brzeziny. W okolicy zabudowa domów wolnostojących, bliźniaków oraz segmentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Wawer,Warszawa

2 500 000 zł450 m² 5 555,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania dom wolnostojący na ładnej działce .Świetna lokalizacja dom może służyć do mieszkania dla rodziny jak do działalności biznesowej np gabinet lekarski , kancelaria prawnicza, notarialna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

17 600 000 zł758 m² 23 219 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:665 m²

Luksusowa nowoczesna willa o powierzchni 758 m2, na działce 665 m2, w doskonałej lokalizacji na Starym Mokotowie, z wypielęgnowanym ogrodem i tarasem na dachu. Do tego wygodny garaż na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

1 050 000 zł148 m² 7 094,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:433 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 148 m2. Działka o wymiarach 433 m2 z delikatnie zadrzewionym ogrodem oraz miejscem na własne aranżacje ogrodowe. Powierzchnia ogrodu to 150 m2. Dom został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Włochy,Warszawa

10 000 €1 800 m² 5,56 €/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:35

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedwojenna willa z 1938 roku o powierzchni 600 m2 rozbudowana o kolejne 1000 m2. Nowa elewacja, okna i dach. Cały budynek podpiwniczony, pod dobudowaną częścią podziemny garaż na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

2 790 000 zł270 m² 10 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:921 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczny, gotowy do zamieszkania dom w stylu dworkowym z pięknym ogrodem na warszawskiej Białołęce Dworskiej. Standard Budynek piętrowy oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gościniec

Stara Miłosna,Warszawa

1 560 000 zł243 m² 6 419,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:169 m²

Do sprzedania segment środkowy usytuowany w cichej i spokojnej okolicy, na kameralnym osiedlu w Wesołej Starej Miłosnej. Położony w spokojnej okolicy z niską, jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Bielany,Warszawa

3 500 000 zł390 m² 8 974,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:772 m²

Świetny projekt, idealny rozkład pomieszczeń i pięknie doświetlone wnętrza. Dom położony na Młocinach. Funkcjonalny, przestronny, wybudowany z bardzo dużą starannością. Elegancka bryła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Powsin,Warszawa

2 700 000 zł233 m² 11 602,90 zł/m²