dowolna

Domy z cegły Warszawa - Ogłoszenia domów na sprzedaż i na wynajem

580 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

580 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom, ul. Konarskiego

Bemowo,Warszawa

4 900 000 zł320 m² 15 312,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 388 m²

2 mieszkania po 160 m, oraz powierzchnia użytkowa 220m. Doskonale nadaje się na cele mieszkalne oraz pod działalność gospodarczą. Częściowo podpiwniczona z nieużytkowym poddaszem. Garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Mokotów

Mokotów,Warszawa

720 000 zł103 m² 6 990,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:100 m²

Segment z roku 1997, 4 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, miejsce postojowe, stan techniczny dobry. Parter, i piętro, poddasze. Bardzo nietypowy segment.Umieszczony pomiędzy dwoma segmentami na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 786 000 zł215 m² 8 306,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Do częściowego wykończenia.Dom w stylu prowansallskiej mini rezydencji na działce o pow.1500m2(o wymiarach 33m*44m) z wjazdem na krótszym boku od strony północnej.Powierzchnia zielni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

1 130 000 zł337 m² 3 353,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:281 m²

Dom w zabudowie szeregowej ( segment środkowy) na działce 281 m2. Wykończony w wysokim strandardzie. Poziom 0 - duże pomieszczenie mieszkalne lub rekreacyjne, łazienka, pralnia, kotłownia, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Włochy

Włochy,Warszawa

980 000 zł220 m² 4 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:230 m²

220 m2 rozłożonych na 3 piętrach. Opis domu:1. Odległość od Centrum Warszawy ? 7 km. Dojazd oświetloną drogą gminną.2. Sąsiedztwo budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Pachnąca

Ursynów,Warszawa

8 000 zł230 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Elegancki, nowoczesny, wyremontowany dom w zabudowie szeregowej na prestiżowym osiedlu o powierzchni 230 m 2 z pięknie zagospodarowanym ogrodem tylnym i frontowym. Dom usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Wilanów,Warszawa

12 000 zł325 m² 36,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Gustowny i nowocześnie wykończony dom położony na działce o pow. 500m2, pośród osiemnastu rezydencji o prostej formie architektonicznej nawiązującej do modernizmu lat międzywojennych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

1 300 000 zł160 m² 8 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 615 m²

Budynek z 1979 w stanie dobrym położony na pięknej działce o pow. 1615 m2.Na te chwilę dom zajmuje 5% powierzchni działki, możliwa jest zabudowa 20% powierzchni działki, w związku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

850 000 zł96 m² 8 854 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:50 m²

Segment w kameralnym, spokojnym osiedlu składającym się z 5 domów - w każdym 4 segmenty. Przed domem dwa miejsca postojowe. Na terenie osiedla plac zabaw dla dzieci. Niedaleko Puszcza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Warszawa,mazowieckie

36 000 zł800 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Reprezentacyjny budynek.powierzchnia biurowa od 40m do 800m. Pokoje od 16m do 50m.Budynek po renowacji zewnatrz i wewnatrz. Omalowane sciany i wymienione okna,wykladziny. Budynek przenaczony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Taneczna

Ursynów,Warszawa

1 100 000 zł240 m² 4 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:60 m²

Segment środkowy na Grabowie w pobliżu ul. Pułwaskiej. Budynek z 1981 roku, bez podpiwniczenia, z cegły do częściowego remontu. Wymienione instalacje wodne, pozostałe do wymiany. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

1 200 000 zł430 m² 2 790 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:595 m²

Warszawa, targówek/zacisze, dom na sprzedaż, 8 pokoi Przedmiotem oferty jest dom wolnostojacy położony w spokojnej i cichej częsci Zacisza. Dobry dojazd do Centrum autobusem (bus-pas).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Eskimoska

Białołęka,Warszawa

3 000 zł140 m² 21,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:228 m²

Wynajmę dom na osiedlu strzeżonym Viking 3; na dole salon z kominkiem, podświetlana listwa sufitowa, otwarty z kuchnią i jadalnią, gabinet i łazienka z prysznicem, pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom w stanie surowym zamkniętym, Wawer

Wawer,Warszawa

690 000 zł147 m² 4 693,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania 1/2 bliźniaka w stanie surowym zamkniętym w niedalekiej odległości Traktu Lubelskiego w idealnie cichej okolicy. Wokół zabudowa domów jednorodzinnych. Do najbliższego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 820 000 zł165 m² 11 030,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:90 m²

Dom z ogródkiem w kameralnym osiedlu w doskonałej lokalizacji, 15 min od stacji metra Stokłosy, dojazd do centrum miasta-15 minut. Spokojna, cicha okolica. Nowoczesne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Taneczna

Ursynów,Warszawa

11 500 zł470 m² 24,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! Atrakcyjny, wolnostojący dom. Doskonała lokalizacja, przy ulicy Tanecznej i Gawota (100 metrów od ulicy Puławskiej). Do wynajęcia na cele biurowe lub inną działalność gospodarczą. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 790 000 zł325 m² 5 507,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Latarnika

Włochy,Warszawa

4 500 zł200 m² 22,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom po generalnym remoncie 200m2, działka 400m2. podpiwniczony z garażem. Cztery pokoje, kuchnia z aneksem, meble, pralka , lodówka. Możliwośc wynajęcia 3 pokoi, kuchni z aneksem, piwnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Białołęka

Białołęka,Warszawa

2 150 000 zł280 m² 7 678,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 500 m²

Dom wolnostojący, o powierzchni 280 m w podłogach. Projekt Archon, dom w Nagietkach 2. zmieniona góra domudom niepodpiwniczonyduży przedsionek wraz z garderobą, duży hol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

340 000 zł88 m² 3 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:508 m²

Falenica,dom 85 m2, działka budowlana, kwadrat - 508 m2, - 340 000 Przedmiotem sprzedaży niniejszej oferty jest dom o powierzchni zabudowy 85 m2 na działce o wymiarach 22mX23m ( 508 m2 ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lucerny

Wawer,Warszawa

870 000 zł200 m² 4 350 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Okazja! cena do negocjacji! Polecam segment w Nowym Aninie na działce 500 m2. Powierzchnia całkowita: 200 m2. Rok budowy: 2003 Liczba pokoi: 5 Przestronny, słoneczny, bardzo funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Brzezińska

Choszczówka,Warszawa

1 060 000 zł152 m² 6 973,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:257 m²

Wykończony i nigdy nie zamieszkiwany bliźniak w Choszczówce, w kameralnym osiedlu zamkniętym, w cichej okolicy domów jednorodzinnych. Na parterze salon z kominkiem, umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

900 000 zł180 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Segment skarajny, 180 metrów i 60 m. użytkowego poddasza, dojazd asfaltem. Dogodne połączenie z Wałem Miedzeszyńskim i Traktem Lubelskim. W pobliżu nowa zabudowa, szkoła , sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

1 025 000 zł160 m² 6 406,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:480 m²

Dom wolnostojący na ładnie zagospodarowanej działce, podpiwniczony, na parterze znajduje się duży salon, kuchnia oraz łazienka, na I piętrze są 4 sypialnie, bardzo dobry dojazd do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Algierska

Praga-Południe,Warszawa

9 000 zł240 m² 37,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia komfortowy segment na Saskiej Kępie.Parter:Salon z kominkiem,aneks kuchenny,garaż,wc.Kuchnia umeblowana i wyposażona.Z salonu wyjscie do ogródka.Na 1 piętrze znajdują się 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

1 200 000 zł220 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:914 m²

Dom solidnie wykonany z materiałów wysokiej jakości jednorodzinny (może być dwurodzinny po wykonaniu drgiego wejścia), przestronny, wygodny, rozkładowy. Położony w zacisznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Zelwerowicza

Sadyba,Warszawa

1 950 000 zł180 m² 10 833,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Gorąco polecam: dom z lat 50-tych zlokalizowany na zielonej Sadybie. Segment skrajny w zabudowie szeregowej. Dom zbudowany metodą tradycyjną- cegła, elewacja zewnętrzna z piaskowca; ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

840 000 zł185 m² 4 540,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:185 m²

Segment środkowy na osiedlu nowych domów w Aninie. Parter: salon, kuchnia, łazienka, garaż, cały parter wykończony - na podłodze gres, kuchnia wykończona, umeblowana, sprzęt agd w cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

3 150 000 zł273 m² 11 538,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:473 m²

Dom wolnostojacy na Żoliborzu otoczony zadbanym ogrodem.Działka o powierzchni 470m2. Dom w stanie dobrym do ewentualnego odświeżenia.Powierzchnia całkowita - 273m2 , powierzchnia użytkowa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Marokańska

Praga-Południe,Warszawa

1 599 000 zł190 m² 8 415,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Polecam dom położony w doskonałej lokalizacji w cichej i zielonej okolicy osiedla domów jednorodzinnych. Na parterze znajduje się duży holl, dwa garaże, pokój o pow. ok 25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 130 000 zł280 m² 4 035 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:530 m²

Dom murowany, bez białego montażu, dwupiętrowy, na parterze duży, przestronny salon, jadalnia, wc i garaż. Na piętrze trzy sypialnie, dwie łazienki, garderoba. Wszystko funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

3 995 000 zł250 m² 15 980 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:258 m²

Zabytkowy dom z ponadczasową klasyczną architekturą, zbudowany w 1928 roku, w dobrej lokalizacji oraz z rozwiniętą komunikacją, kilka minut od Centrum Warszawy w pobliżu Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

1 650 000 zł240 m² 6 875 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Piętrowy dom w zabudowie szeregowej z poddaszem użytkowym w Warszawie na Bielanach. Parter: salon, kuchnia, łazienka z kabiną, hall, wiatrołap. Piętro: trzy pokoje, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wawer

Wawer,Warszawa

7 900 zł460 m² 17,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 670 m²

Do wynajęcia piękny, przestronny, wolnostojący dom (pow.całk 460m /pow.użyt.338m ) z licznymi tarasami położony w sosnowym lesie (pow.działki 1 670 m , starodrzew), w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Lucerny

Wawer,Warszawa

950 000 zł200 m² 4 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Figara

Targówek,Warszawa

4 000 zł101 m² 39,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:517 m²

Posiadam do wynajęcia duży, parterowy dom w Warszawie na Zaciszu. Dom ma 101 m 2, składa się z: - przestronnego salonu z kominkiem; z wyjściem bezpośrednio na duży taras (ok. 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Ursynów

Ursynów,Warszawa

7 000 zł300 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:317 m²

Do wynajęcia segment skrajny w pobliżu Torów Wyścigów Konnych. Segment doskonale nadaje się na najem na cele biurowe, wyposażony jest w niezbędne instalacje, założona jest również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Naddnieprzańska

Wawer,Warszawa

4 000 zł200 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia dom w zabudowie szeregowej o pow 200m2 znajdujący się na granicy Pragi Płd i Wawra. Dom położony na trzech kondygnacjach z poddaszem. Na parterze znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bielany

Bielany,Warszawa

1 580 000 zł220 m² 7 181,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:170 m²

Środkowy segment w cichym pięknym miejscu. Przy Lasku Bielańskim. Dom z powierzchniami co 1/2poziomów. Media w tym ogrzewanie - miejskie piwnica -dodatkowo osobne wejście - duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Kozietulskiego

Żoliborz,Warszawa

3 600 000 zł242 m² 14 876 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:252 m²