dowolna

Domy z cegły Warszawa - Ogłoszenia domów na sprzedaż i na wynajem

575 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

575 ogłoszeń

5 620 000 zł485 m² 11 587,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 539 m²

0% Prowizji od Kupującego! Elegancki, wolnostojący dom otoczony pięknym ogrodem, położony w cichej, zielonej części wilanowa/powsinek. Dom klimatyzowany o funkcjonalnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł600 m² 1 998,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:485 m²

Oferujemy do sprzedaży 75% udziałów w prawie własności przedwojennej kamienicy z mieszkaniami na wynajem oraz 75% praw i roszczeń do ustanowienia użytkowania wieczystego działki.

Szczegóły ogłoszenia

19 000 zł360 m² 52,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:690 m²

Do wynajęcia nowoczesny budynek o wysokim standardzie wykończenia i wyposażenia zadowoli każdego wymagającego klienta ( biuro,ambasada, jak również i na cele mieszkalne) 4 kondygnacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł137 m² 8 029,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Wawer - Falenica. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowo powstającego osiedla składającego się z 12 budynków mieszkalnych jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej (w tym 6 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

11 500 zł295 m² 38,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:740 m²

Funkcjonalny dom 295 mkw z ogrodem | Idealny na cele mieszkalne lub biurowe | Świetna komunikacja Do wynajęcia przestronny i niezwykle funkcjonalny dom o powierzchni 295 mkw, z prywatnym.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł378 m² 58,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:11

 

Powierzchnia działki:739 m²

Do wynajęcia dom w prestiżowym rejonie Wilanowa Królewskiego, w sąsiedztwie Pałacu i Parku. Cztery kondygnacje, układ pomieszczeń na poszczególnych poziomach : - przyziemie: garaż, 3.

Szczegóły ogłoszenia

40 000 zł1 050 m² 38,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:2 551 m²

Willa o charakterze rezydencji z dużym potencjałem inwestycyjnym z możliwością do wykorzystania na placówkę dyplomatyczną, siedzibę firmy, ośrodek zdrowia, dom opieki, szkołę,.

Szczegóły ogłoszenia

1 840 000 zł152 m² 12 105,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Dom W zabudowie bliźniaczej 210M2/ wesoła/ stara miłosna/ szpital czd/ szpital międzyleski Idealna propozycja zarówno dla osób szukających nowego miejsca do zamieszkania, jak i inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł240,40 m² 8 735,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Wygodny, duży, starannie rozplanowany i funkcjonalny dom położony przy ul. Jeziorowej (zerzeń). To wyjątkowa propozycja dla osób ceniących przestrzeń, komfort i wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 000 zł362 m² 11 022,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:763 m²

Dom funkcjonujący, jako pensjonat, posadowiony na działce o pow. 763 m2, urokliwie urządzony, z dużą znajomością rzeczy ze strony Właścicielki, z dbałością o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 000 zł344,66 m² 8 675,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:dworek/pałac

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 207 m²

Oferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość przedwojenny dom o charakterze dworku polskiego, rozbudowany i zmodernizowany w 2000 roku. Na sprzedaż niezwykły, wolnostojący dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł236 m² 8 470,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:510 m²

Bliźniak | 8 pokoi | 6 sypialni | 254 m | działka 420 m | ul. Chudoby 95 : Dla kogo? Nieruchomość odpowiednia dla rodzin poszukujących przestronnego i funkcjonalnego domu, który zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 000 zł302 m² 21 523,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 400 m²

Nowoczesna rezydencja z duszą - luksus, technologia i natura w sercu prestiżowego Wilanowa Szukasz domu, który będzie prawdziwą oazą komfortu, prywatności i nowoczesnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 680 000 zł124 m² 13 548,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Piękny, słoneczny i ustawny dom o pow. 124 m2 (+ poddasze) z działką ok. 200 m2 na spokojnym, ogrodzonym osiedlu z 2002 r. w warszawskim Wawrze w okolicy ul. Bronowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł850 m² 14 118 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Szanowni Państwo, z ogromną przyjemnością prezentuję wyjątkową nieruchomość, której historia zaczęła się od marzenia. Przez trzy lata Właściciele poszukiwali idealnej działki.

Szczegóły ogłoszenia

12 400 000 zł506,40 m² 24 486,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:755 m²

Stary Mokotów | działka 755 m | dom wolnostojący 506 m | salon 75 m | 4 sypialnie i możliwość utworzenia kolejnych | garaż na 2 samochody | 2 bramy wjazdowe na posesję - dodatkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 650 000 zł263,53 m² 10 055,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:355 m²

Wyjątkowa inwestycja w Warszawie: regionalna Manor - Twój Nowy Dom Czeka! Marzysz o idealnym miejscu do zamieszkania w Warszawie, które łączy komfort, nowoczesność i prestiżową.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł175 m² 57,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:180 m²

Dom 5 pokoi, mokotów Wierzbno, po generalnym remoncie, ogród, taras, garaż Do wynajęcia niezwykle atrakcyjny segment położony w sercu górnego Mokotowa w zielonej i kameralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

3 360 000 zł489 m² 6 871,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 421 m²

Na sprzedaż unikalny, bardzo komfortowy dom o charakterze rezydencji, w Wilanowie-Powsinie. Położony na końcu zamkniętej ulicy dostępnej tylko dla mieszkańców (brama zamykana pilotem). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

3 850 000 zł241 m² 15 975,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:298 m²

Trzykondygnacyjny (parter, piętro poddasze), zadbany skrajny segment na Bemowie przy ul. Lazurowej. Dom jest podpiwniczony, co daje dodatkowe pomieszczenia, nie tylko techniczne, ale również np. do.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł416 m² 8 411,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:15

 

Powierzchnia działki:375 m²

Świetna inwestycja Warszawa - Targówek I Lokalizacja top: willowe Zacisze I Dom wolnostojący składający się z 5 mieszkań | Po generalnym remoncie I instalacja fotowoltaiczna.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł225 m² 53,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:55 m²

Saska Kępa | Segment o powierzchni 225mkw. | garaż na dwa samochody | Idealny na reprezentacyjne biuro jak i mieszkanie. Do wynajęcia przestronny czterokondygnacyjny segment w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

18 500 zł482 m² 38,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:220 m²

Dom biurowy na wynajem Dolny Mokotów, otulina Parku Sieleckiego Do wynajęcia wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 482 m , położona na prestiżowym, strzeżonym osiedlu przy ul. Sobieskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł180 m² 8 611,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:370 m²

Połówka domu W świetnej lokalizacji Marysin Wawerski kameralne zamknięte osiedle domów jednorodzinnych. Komunikacja mza 200m , szkoła i przedszkole w pobliżu. Budynek dwulokalowy.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł450 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:768 m²

Dom na Starym Wilanowie Królewskim, bardzo przestronny z przepięknym, ogromnym ogrodem i słonecznym tarasem otoczony zielenią. Dom zbudowany z materiałów najwyższej jakości,.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł366,70 m² 40,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:525 m²

Dom o powierzchni 350m2, przestronny, idealny dla rodziny, 7 pokoi, 2 miejsca garażowe, wilanów-Zawady : Dla kogo? Dla dużej rodziny. Dla osób ceniących sobie ciszę i spokój. : atuty?.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 000 zł280 m² 26 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:278 m²

Idealny segment środkowy położony w atrakcyjnym miejscu Żoliborza Urzędniczego, w bliskiej odległości metra, sklepów, parku. Dom po generalnym remoncie, ocieplony. Dom składa się: piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 000 zł120 m² 10 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Dzień otwarty 24.05.2026 w godzinach 12:00-13:00 bez zgody ministerstwa*Bez pcc*bez prowizji Szukasz nowoczesnego domu dla rodziny, który łączy komfort życia, energooszczędność i świetną.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł292 m² 8 558,22 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:413 m²

Oferuję do sprzedaży wygodny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej ok. 292 m z działką 413m2. Powierzchnia użytkowa wynosi ok. 176 m2. Na terenie działki mieszczą się.

Szczegóły ogłoszenia

17 000 zł210 m² 80,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 890 m²

Nowoczesny i przestronny lokal 210 m do wynajęcia | Jezioro - blisko natury i miasta | Warszawa Komfortowy dom na kameralnym osiedlu - gotowy do zamieszkania od zaraz! Do wynajęcia wyjątkowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł190 m² 10 473,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:279 m²

Solidny i bardzo zadbany dom w 2drugiej linii zabudowy. Położony dyskretnie wśród innych zadbanych lub całkiem nowych domów. Lokalizacja ta oferuje łatwy dostęp do licznych wilanowskich.

Szczegóły ogłoszenia

5 699 000 zł407 m² 14 002,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Wyjątkowy, wolnostojący dom położony przy ul. Opalińskiego w jednej z najbardziej cenionych, willowych części Żoliborza. To spokojna, zielona okolica z kameralną zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

5 395 000 zł212 m² 25 448,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:345 m²

Wyjątkowy segment skrajny o ponadczasowej architekturze, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych części Mokotowa przy ul. Malczewskiego. Nieruchomość została.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł150 m² 11 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 840 m²

Pragnę przedstawić Państwu nieruchomość położoną w miejscowości Opacz-Kolonia przy granicy z dzielnicą Ursus, przy ul. Ryżowej. Dom z lat 80-tych o powierzchni użytkowej około.

Szczegóły ogłoszenia

1 999 000 zł200 m² 9 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:290 m²

Zakochaj się w tym miejscu - dom w zielonym Wawrze z charakterem i potencjałem! Powierzchnia domu: 200 m | Powierzchnia działki: 280 m | Gotowy do zamieszkania! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł160 m² 8 062,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:792 m²

Parterowy dom z dużą działką na Bielanach oferta na wyłączność Na sprzedaż parterowy dom z lat sześćdziesiątych, położony na przestronnej działce o powierzchni 792 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł260 m² 10 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:578 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, przestronny i funkcjonalny o powierzchni użytkowej 239,4 m , położony w prestiżowej części Bielan na Młocinach, na działce o powierzchni 578.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 599 000 zł147 m² 10 877,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej z dużym poddaszem użytkowym poddasze widne, ocieplone i ogrzewane (ogrzewanie podłogowe). Budynek składa się z parteru i piętra o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

39 000 zł410 m² 95,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:525 m²

Wyjątkowa rezydencja z ogrodem, dostępna na wynajem w jednej z najbardziej malowniczych części Ochoty - na Filtrach. To propozycja dla osób, które poszukują elegancji, ponadczasowej.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 000 zł431,50 m² 13 673,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:629 m²

Oferujemy do sprzedania nietuzinkową ofertę nieruchomości położonej na Starych Bielanach, przy jednej z bocznych uliczek odchodzacych od ul.Kasprowicza, z garażem dwu stanowiskowym, 4.