dowolna

Domy na sprzedaż Warszawa - Oferty sprzedaży domów

1 221 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 221 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kądziołeczki

Ursynów,Warszawa

1 490 000 zł216 m² 6 898,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o podwyższonym standardzie deweloperskim na sprzedaż Dwie połówki bliźniaka 216 m2 każda na działkach 340 m2 do sprzedaży razem lub osobno. Ta nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Okęcie

Okęcie,Warszawa

3 490 000 zł300 m² 11 633,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:550 m²

Do sprzedania duży, 300 metrowy dom na Warszawskim Okęciu. Dom składa się z 3 kondygnacji naziemnych oraz podpiwniczenia. Na parterze budynku: 3 pokoje, kuchnia oraz łazienka I piętro : 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

3 100 000 zł736 m² 4 211,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu w świetnie skomunikowanej części miasta idealnego do zamieszkania od zaraz lub pod inwestycję. Tuż przy budynku znajduje się przystanek autobusowy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 499 000 zł159 m² 9 427,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:461 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą domu z 2010 r wykończonego w bardzo dobrym standardzie. Cisza i spokój nawet przy otwartych oknach! Nieruchomość położona w świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Rosoła

Ursynów,Warszawa

1 990 000 zł290 m² 6 034,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:213 m²

Oferta sprzedaży domu w zabudowie szeregowej w Warszawie, w dzielnicy Ursynów, w okolicy ulicy Rosoła. Powierzchnia całkowita domu wynosi 290 m2., natomiast powierzchnia działki to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Wawer,Warszawa

1 150 000 zł140 m² 8 214,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

0% - pcc, nowa inwestycja, duże ogrody - 0% prowizji Kupując u Nas nie płacicie Państwo prowizji - dodatkowo możliwe rabaty! W sprzedaży nowe osiedle domów bliźniaczych Osoba odpowiedzialna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 999 000 zł177 m² 11 268,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 682 m²

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, przestronny dom mieszczący się w spokojnej miejscowości Chrzęsne w powiecie Wołomińskim. Budynek został zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Bemowo

Bemowo,Warszawa

900 000 zł130 m² 6 923 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:500 m²

Wymarzony dom z Ogródkiem z dobrym dojazdem do Centrum Warszawy! Alternatywa dla Mieszkania - w tej samej Cenie lub nawet taniej :) Dom mieści się zaledwie 20 minut jazdy od Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Chrościckiego

Włochy,Warszawa

1 260 000 zł191 m² 6 596,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:732 m²

Mam do zaoferowania dom wolnostojący, podpiwniczony, o powierzchni użytkowej 191 m2 i powierzchni całkowitej 320 m2. Dom usadowiony jest na działce o regularnych kształtach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Imielin

Imielin,Warszawa

1 750 000 zł190 m² 9 210,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:250 m²

Do sprzedaży nowoczesny bliźniak o pow. 190 m2 położony na Starym Imielinie przy Jeziorku Imielińskim. Sprzedaż z dobrymi najemcami. Dom wykończony został w 2011 roku w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Targówek

Targówek,Warszawa

1 999 000 zł420 m² 4 759,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:505 m²

Mam wielką przyjemność zaprezentować Państwu, przestronny dom mieszczący się na Warszawskim Targówku! Spokojna okolica z jednocześnie bliską infrastrukturą oraz terenami zielonymi czyni tę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Modra

Służew,Warszawa

2 997 353 zł230 m² 13 022,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:261 m²

Do zaoferowania wspaniale działający obiekt pod wynajem krótkoterminowy o powierzchni 230,16 m2 na warszawskim Mokotowie. W skład obiektu wchodzi 7 pokoi rozlokowanych na każdym z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 786 000 zł256 m² 6 976,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:207 m²

Dom w zabudowie szeregowej, położony na granicy Mokotowa, wilanowa i Ursynowa, w otulinie Skarpy Ursynowskiej, tuż obok Rezerwatu Przyrody. Miejsce, z którego szybko dostaniesz się do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Żegiestowska

Sadyba,Warszawa

2 590 000 zł240 m² 10 791,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:263 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w jednej z wyjątkowych części Sadyby. Urokliwa, cicha uliczka i kameralna zabudowa, zapewniająca komfort mieszkańcom. Dom Prosta bryła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białołęka,Warszawa

915 000 zł107 m² 8 586,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Wyjątkowe mieszkanie na Zielonej Białołęce. Osiedle Ogrody Przyjaciół to kompleks gdzie kameralna rodzinna zabudowa sąsiaduje z zielenią lasu. Lokalizacja łączy w sobie uroki mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Czechowicka

Praga-Południe,Warszawa

1 390 000 zł180 m² 7 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej mieszczący się przy ulicy Czechowickiej na Pradze Południe. Idealny pod inwestycje! Dom wybudowany w latach 70, miesci na działce o powierzchni 300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 850 000 zł191 m² 9 678,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Hampton Home Nieruchomości oferuje na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej. Bliźniak jest częścią nowoczesnego osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej w otulinie Rezerwatu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

1 340 000 zł180 m² 7 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:454 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej Na Warszawskim Bemowie! Budynek został wybudowany w 1985 roku na działce o powierzchni 531 m2 w bardzo kameralnej oraz cichej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Wawer

Wawer,Warszawa

880 000 zł116 m² 7 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:71 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

2 499 000 zł233 m² 10 725 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:753 m²

Wyjątkowa oferta nowoczesnego domu dla wymagających klientów- wolnostojący dom na Ursynowie! Wspaniale zaaranżowana przestrzeń, loftowy design, wysokiej klasy materiały, świetna lokalizacja- czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Swarzewska

Bielany,Warszawa

2 695 000 zł296 m² 9 089,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:-

Kamienica z sześcioma niezależnymi mieszkaniami. Metro Stare Bielany. Jeżeli szukasz nieruchomości, która da Ci wysoki dochód pasywny ta oferta jest dla Ciebie: klimatyczna kamienica na Starych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 385 000 zł340 m² 4 074 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 050 m²

Dom z bala o klasycznej architekturze usytuowany na urokliwej działce graniczącej od północy z rzeczką. Usytuowany w spokojnej okolicy w otoczeniu pięknej przyrody wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Trakt Lubelski

Wawer,Warszawa

1 300 000 zł211 m² 6 161 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:478 m²

Budynek w Wawrze w zabudowie bliźniaczej o pow 211 m2 na działce o pow 478 m2 Rozkład pomieszczeń: przyziemie -pomieszczenia biurowe lub mieszkalne z oddzielnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Trakt Lubelski

Zerzeń,Warszawa

1 200 000 zł211 m² 5 687 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:342 m²

Budynek w Wawrze w zabudowie bliźniaczej o pow 210 m2 na działce o pow 341,7 m2 Rozkład pomieszczeń: przyziemie -pomieszczenia biurowe lub mieszkalne z oddzielnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bielany

Bielany,Warszawa

2 200 000 zł240 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

"Dom na wydmie"-zamieszkaj w zielonej oazie spokoju. Opis nieruchomości: na parterze znajduje się bardzo widna kuchnia z salonem, łazienka z prysznicem, pokój-gabinet oraz zadaszony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. IV Poprzeczna

Anin,Warszawa

1 990 000 zł180 m² 11 056 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:160 m²

Nowe segmenty w standardzie Premium w doskonałej lokalizacji w Starym Aninie. Ciekawy projekt architektoniczny z garażem podziemnym (miejsce na 3 samochody do każdego segmentu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Trawiasta

Anin,Warszawa

1 595 000 zł262 m² 6 090 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:663 m²

Do sprzedaży wolnostojący dom zlokalizowany w starym Aninie (wawer). Dom posadowiony na działce o powierzchni 663 m2 z przepięknym starodrzewem. Okolica willowa. Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mirtowa

Sadul,Warszawa

1 100 000 zł140 m² 7 857 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:203 m²

Nowy środkowy segment w bardzo dobrej lokalizacji w Aninie- sadul. Kameralna, jednorodzinna zabudowa szeregowa w zamkniętym osiedlu zapewnia mieszkańcom spokój oraz niekrępującą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Bysławska

Wawer,Warszawa

899 000 zł134 m² 6 708,96 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:50 m²

Na sprzedaż nowe mieszkanie położone na warszawskim zielonym Wawrze - 6 pokoi, loggia, 2 balkony, ogródek, dobry standard i cena, mieszkanie pachnące świeżością. Może to jest ta oferta, której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

695 000 zł126 m² 5 538 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Wyjątkowa oferta z pompą ciepła, rekuperacją i roletami zewnętrznymi w super cenie parterowych domów dla naszych Wawerskich Klientów oddalona od Wawra o ponad 20 km ( 20 min jazdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wawer

Wawer,Warszawa

1 269 000 zł160 m² 7 951,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:316 m²

Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 159,6 m2 na działce 316 m2 położony w Warszawie Falenicy. Nieruchomość wybudowana w 2008r, jako część rodzinnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białołęka,Warszawa

831 000 zł100 m² 8 310 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta możliwość kupna na kredyt : Krótko: segment - Białołęka | Wykończony i umeblowany w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Sadyba

Sadyba,Warszawa

2 600 000 zł428 m² 6 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:491 m²

Przedmiotem sprzedaży jest część nieruchomości przy ul. Okrężnej na Sadybie. stanowiącej dwa lokale:lokal usługowy o pow 156 m2 składający się z 7 pokoi łazienki i korytarza ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 199 900 zł167 m² 7 185,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Kameralne osiedle domów szeregowych położone w zielonej części warszawskiej Białołęki. Spokojna okolica zapewni mieszkańcom ciszę, przestrzeń oraz kontakt z naturą. Jednocześnie bogata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kądziołeczki

Ursynów,Warszawa

1 490 000 zł216 m² 6 898,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 000 000 zł127 m² 7 874,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Kameralne osiedle domów w zabudowie segmentowej położone w cichej i spokojnej i jednocześnie dobrze skomunikowanej części Białołęki. Cena od 1000000 zł 200 m od szkoły 50m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Nowodwory

Nowodwory,Warszawa

1 197 000 zł160 m² 7 481,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Segment 160m2 + 190m2 ogródka + 2 miejsca postojowe - gotowy do odbioru Przestronny, elegancki segment położony na Białołęce Nowodworach. Do dyspozycji na parterze mamy: - salon - 30m2 - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Brzeziny,Warszawa

920 000 zł79 m² 11 645,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:220 m²

Wyjątkowo przytulny dom w zabudowie szeregowej na bliskiej Białołęce. Ulica Nurmiego P. przy Ostródzkiej. Segment środkowy na spokojnym i cudownie zielonym osiedlu Viking II Więcej zdjęć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kobiałka

Białołęka,Warszawa

1 700 000 zł197 m² 8 629,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 967 m²

Szanowni Państwo, prezentuję działkę o powierzchni blisko 2.000 m2 (kw: 1.967 m2), położoną wśród spokojnych, malowniczo zielonych terenów Białołęki, zabudowaną parterowym domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Wawer

Wawer,Warszawa

1 272 000 zł134 m² 9 499,63 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:270 m²

Mały ładny dom dla rodziny Ład, harmonia i przestrzeń to najkrótsza charakterystyka tego osiedla. Jest to miejsce zaprojektowane z myślą o osobach poszukujących komfortowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Białołęka

Białołęka,Warszawa

4 200 000 zł388 m² 10 824,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:987 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu "perełkę" wśród domów na Białołęce. Jest to dom z 2020r., bardzo nowoczesny w przepięknym miejscu na Białołęce. Dom parterowy, wolnostojący.