Serce 0 Ulubione

Domy Warszawa Osiedle Nowodworska

9 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

9 ogłoszeń

2 220 000 zł176 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Zapraszam do odkrycia nowoczesnego segmentu skrajnego mieszczącego się przy ul. Wiślanej Kępie na Warszawskim Tarchominie. Segment o powierzchni całkowitej 176 m , usytuowany na 400 metrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

1 575 000 zł210 m² 7 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:360 m²

Wygodny dom dla rodziny Dom o powierzani całkowitej 210m2 z garażem + 2 miejsca parkingowe przed budynkiem. Dom w zabudowie bliźniaczej położony w cichej i zielonej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

4 570 000 zł740 m² 6 176 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 254 m²

Przepiękna willa O charakterze rezydencji Dom położony w otulinie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Nieruchomość usytuowana w bardzo spokojnej, cichej okolicy, z trzech stron.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł175 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Nowoczesny, komfortowy dom w spokojnej okolicy, z dużym poczuciem prywatności. Brak bezpośredniej zabudowy sąsiedzkiej, a widok z balkonów i tarasów na zieleń: drzewa, krzewy.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł145,18 m² 27 207,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Ten apartament przy ul. Raduńskiej, kameralnej cichej uliczce na styku Żoliborza i zielonego Marymontu, to coś więcej niż mieszkanie. To willa miejska - parterowy apartament z tarasami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 600 000 zł127 m² 12 598,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:131 m²

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, ul. Trakt Lubelski Typ: lokale w zabudowie bliźniaczej Liczba lokali: 4 Powierzchnia domu: ok. 127 m każdy Powierzchnie działek: od 135 m2 do 347 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł227 m² 11 233,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Nowoczesny dom o powierzchni 227 m2 na działce 600 m2 na sprzedaż : Dla kogo: dla poszukujących gotowego domu do własnej aranżacji. : atuty: prosta, jasna bryła. Duże przeszklenia. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 480 000 zł128,39 m² 11 527,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:327 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego segmentu o powierzchni 128 m , położonego na kameralnym i nowoczesnym osiedlu przy ul. Masłowieckiej 18, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł100 m² 13 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:233 m²

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa - Wawer, ul. Zagórzańska Powierzchnia domu: ok. 100 m Kondygnacje: kondygnacja 0: 49,2 m kondygnacja 1: 50 m Powierzchnia działki: 233 m Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom Warszawa

Nowodworska,Warszawa

5 700 zł108 m² 52,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Do wynajęcia 2-piętrowy środkowy segment 108m2 z 2000r., na działce 200m2, Białołęka Tarchomin. Segment po generalnym remoncie. Znakomity dla rodziny. Cena: 5 700 zł + 450 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

4 700 000 zł402 m² 11 691,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:336 m²

Modernistyczny dom z funkcją biura | Wilanów Dom został zaprojektowany w minimalistycznym stylu, z użyciem materiałów wysokiej jakości. Duże przeszklenia dodają wnętrzom przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Sadyba,Warszawa

13 900 zł280 m² 49,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:260 m²

Sadyba | 280 m2 | 7 pokoi | 5 sypialni | 4 łazienki Komfortowy dom wykończony w wysokim standardzie z małym ogrodem zlokalizowany na urokliwej Sadybie. Idealna propozycja dla dużej rodziny,.