dowolna

Domy na sprzedaż i na wynajem dostępne od ręki Warszawa

286 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

286 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Biedronki

Wilanów,Warszawa

5 600 000 zł277 m² 20 216,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:340 m²

Eurovilla prezentuje wyjątkowy dom na sprzedaż w Starym Wilanowie o powierzchni 277 m2 na działce 340 m2, 5 pokoi, 4 łazienki, duży garaż na 2 samochody, idealna lokalizacja i elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Młociny,Warszawa

2 400 000 zł350 m² 6 857,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:727 m²

Reprezentujemy Państwu dom wolnostojący na sprzedaż położony na Młocinach obok "dębów Młocińskich" i "parku Młociny", podpiwniczony, posiada żaluzje elektryczne w oknach. Do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilanów,Warszawa

8 400 000 zł600 m² 14 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Prezentujemy Państwu luksusowy 600 metrowy dom na zamkniętym osiedlu, położony obok terenów zielonych do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. Całość wykończona z najwyższej klasy materiałów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gajdy

Ursynów,Warszawa

2 800 000 zł400 m² 7 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 064 m²

Elegancka willa na warszawskim Ursynowie Piękna, modernistyczna willa w typie rezydencjonalnym, o powierzchni ok. 400 m . Otoczona dużym, doskonale utrzymanym ogrodem ze starodrzewiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Trakt Lubelski

Wawer,Warszawa

1 790 000 zł150 m² 11 933,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:345 m²

Szukasz spokojnego i klimatycznego, a zarazem dobrze skomunikowanego miejsca do zamieszkania? Mam do zaoferowania dla Ciebie nowoczesny dom, wg projektu firmy Archon "dom w klematisach 30",.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Zacisze,Warszawa

10 000 zł300 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiam do wynajęcia przestronny (300 m.kw), stylowy i świetnie położony dom, który znajduje się na Zaciszu. Oferuje on łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, usług, sklepów jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Fitelberga

Mokotów,Warszawa

3 299 000 zł243 m² 13 581,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:150 m²

Opiekun oferty tel. Dom w Warszawie w spokojnej i cichej okolicy. 6 pokoi z widną kuchnią i jadalnią o całkowitej powierzchni 242 m2 na dwóch kondygnacjach. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stara Miłosna,Warszawa

1 380 000 zł150 m² 9 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:189 m²

Do sprzedania dom gotowy do zamieszkania, pięciopokojowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 150 m2, w świetnej lokalizacji. Dom jest trzykondygnacyjny, zbudowany w 2014 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Nowoursynowska

Natolin,Warszawa

2 990 000 zł196 m² 15 255,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:186 m²

Eurovilla prezentuje dom na sprzedaż o powierzchni 196m2, w zabudowie szeregowej, otulony zielenią na strzeżonym osiedlu, z tarasem i ogródkiem zapewniającym prywatność. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

22 000 zł350 m² 62,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:500 m²

Na wynajem oferujemy przestronny dom gotowy do natychmiastowego zamieszkania oraz prowadzenia działalności. Wyjątkowa oferta, dom o trzech kondygnacjach. Nieruchomość w stanie idealnym do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Ursus,Warszawa

1 150 000 zł120 m² 9 583,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:478 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stylu dworkowym (1/2 bliźniaka) w Warszawie, w dzielnicy Ursus-Gołąbki, o powierzchni około 120 m2, położony na działce o powierzchni 478 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Marysin Wawerski,Warszawa

1 250 000 zł170 m² 7 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:235 m²

Dom w Marysinie Wawerskim - Idealne Połączenie Spokoju i Bliskości Centrum Warszawy Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 170 m , położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wawer,Warszawa

1 399 999 zł158 m² 8 860,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:358 m²

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu bezczynszowego domu w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 158m2, położonego na kameralnym i zamkniętym osiedlu w Wawrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Gubinowska

Wilanów Wysoki,Warszawa

2 350 000 zł214 m² 10 981,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:261 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom z olbrzymim potencjałem na warszawskim Wilanowie, dom idealny dla rodziny z dziećmi. Segment powstał w 1981 r, w latach 90-tych był.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Przewodowa

Wawer,Warszawa

2 099 000 zł200 m² 10 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania dom wolnostojący, ogrodzony, o powierzchni 220 m2, na ładnie zagospodarowanej działce 800 m2.Świetna lokalizacja, blisko komunikacji miejskiej.W pobliżu przedszkola , szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 990 zł90 m² 55,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:720 m²

Do zaoferowania mieszkanie - niewielki dom - do zamieszkania od zaraz, odświeżony i wyremontowany w częściach tego wymagających. Mieszkanie - dom składa się z 3 pokoi: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany

Sadyba,Warszawa

11 000 zł246 m² 44,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Eurovilla prezentuje wolnostojący dom do wynajęcia na Sadybie (mokotów) o powierzchni 246m2, położony w świetnej lokalizacji - 6 pokoi, 3 łazienek, kuchni, garaż, cisza, zieleń. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Trakt Lubelski

Wawer,Warszawa

1 780 000 zł220 m² 8 090,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:389 m²

Warszawa Wawer - Do sprzedania dom - 1/2 bliźniaka - z wygodnym rozkładem i kameralnym pięknym ogrodem. Dom jest przestronny i jasny, bardzo dobrze doświetlony. Gotowy do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilanów,Warszawa

15 000 zł241 m² 62,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:275 m²

Eurovilla prezentuje nowoczesny dom do wynajęcia w Starym Wilanowie o powierzchni 240m2 ,6 pokoi ,3 łazienki ,wysoki standard wykończenia. Lokalizacja Apartament położony w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ogórkowa

Wawer,Warszawa

1 349 000 zł158 m² 8 537,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:358 m²

Oferta sprzedaży bliźniaka Na sprzedaż oferujemy nowoczesny bliźniak położony w wyjątkowej lokalizacji, która łączy w sobie bliskość natury z łatwym dostępem do wszelkich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poselska

Saska Kępa,Warszawa

9 800 000 zł322 m² 30 434,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:370 m²

Przestronny dom z lat 30-tych, gruntownie odnowiony, zachwyca połączeniem historycznego uroku z nowoczesnym komfortem. Wysokie wnętrza oraz drewniane skrzynkowe okna dodają przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Szczęśliwice,Warszawa

990 000 zł133 m² 7 441,37 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:900 m²

Siedzisz wygodnie. W tle słychać szum nadjeziornych drzew, a zachodzące słońce ciepło otula Twoją twarz. Czujesz wdzięczność za miejsce, w którym jesteś. Nowoczesna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Biskupia

Gocławek,Warszawa

17 000 zł340 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szanowni Państwo, w imieniu Firmy Flat Rent - opiekuna tej nieruchomości i wyspecjalizowanego zarządcy najmu - zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą. Funkcjonalny, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Encyklopedyczna

Bielany,Warszawa

14 500 zł240 m² 60,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia reprezentacyjna, elegancka i nowoczesna przestrzeń przy ul. Encyklopedycznej- tuż przy Lesie Młocińskim. Doskonała oferta dla firmy ceniącej wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Pasymska

Bielany,Warszawa

14 500 zł240 m² 60,42 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do wynajęcia reprezentacyjna, elegancka i nowoczesna przestrzeń przy ul. Encyklopedycznej- tuż przy Lesie Młocińskim. Doskonała oferta dla rodziny, wysoki standard wykończenia i świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, Plac Konfederacji

Bielany,Warszawa

2 950 000 zł180 m² 16 388,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Sprzedaż za gotówkę. Oferujemy do sprzedaży segment środkowy o powierzchni całkowitej 180 m2 zlokalizowany w najpiękniejszej, historycznej części Starych Bielany z pięknym ogrodem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Zapłocie

Wilanów,Warszawa

18 000 zł500 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Elegancki świeżo wyremontowany ponad 500 metrowy dom w świetnej lokalizacji, blisko szkoły amerykańskiej i z szybkim dojazdem do Miasteczka Wilanów czy na Kabaty (metro Kabaty). Również.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Owoców Leśnych

Białołęka,Warszawa

1 199 000 zł116 m² 10 336,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:350 m²

Jedyny dom wolnostojący w inwestycji Owoców Leśnych Bezpośrednio od dewelopera. W sprzedaży dom wolnostojący o pow. 104 m zlokalizowany w kameralnej inwestycji przy ul. Owoców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

2 300 000 zł341 m² 6 744,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:982 m²

Duży luksusowy dom! Przy niewielkich nakładach mogą powstać 3 luksusowe apartamenty , mieszkania , biura , gabinety! Dom 340 m z ogromnym potencjałem - 13 pokoi Przy połączeniu parteru.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

2 790 000 zł270 m² 10 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:921 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczny, gotowy do zamieszkania dom w stylu dworkowym z pięknym ogrodem na warszawskiej Białołęce Dworskiej. Standard Budynek piętrowy oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Rembertów,Warszawa

699 000 zł74 m² 9 445,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:919 m²

Dom bliźniak z ogrodem w Rembertrowie Do sprzedania dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 64m2 w Rembertowie, który jest usytuowany na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Kabaty,Warszawa

5 990 000 zł335 m² 17 880,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:866 m²

Bez podatku pcc. Wyobraź sobie, że koniec lata spędzasz już we własnym, nowoczesnym i przestronnym domu, który jest starannie wykończony i gotowy do wprowadzenia się. Ten nowy dom wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolny od zaraz, ul. Pogonowskiego

Żoliborz,Warszawa

6 000 zł91 m² 65,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:20 m²

Do wynajęcia parter domu na Starym Żoliborzu przy ul. Pogonowskiego z przeznaczeniem na ciche biuro. Lokal składa się z 4 pokoi ( w tym 3 w amfiladzie ), pomieszczenia socjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią, ul. Paczkowska

Sadul,Warszawa

1 490 000 zł150 m² 9 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:678 m²

Urokliwa, zagospodarowana działka z domem w cichej i rodzinnej części wawerskiego Anina Sadul. Na działce o powierzchni 678m2 posadowiony jest dom wolnostojący (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Przewodowa

Wawer,Warszawa

2 099 000 zł200 m² 10 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

2 790 000 zł270 m² 10 333,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:921 m²

Urzekający dom, położony w zielonej części Białołęki, z szybkim dojazdem do centrum. Miejsce, w którym ze względu na ciszę i kojącą zieleń, ma się wrażenie pobytu daleko od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Motylkowa

Wawer,Warszawa

1 499 000 zł89 m² 16 769,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu unikatowego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 89,39m2, położonego w kameralnej okolicy w Wawrze. Jest to propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Tawułkowa

Wawer,Warszawa

1 000 000 zł77 m² 12 987 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:300 m²

Warszawa Wawer ul. Tawułkowa 7j Bez pośrednika. Oszczędzasz 30 000 zł na prowizji pośrednika! mieszkanie w segmencie 77m 4 pokojowe bezczynszowe nowe mieszkanie bezczynszowe wykończone pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 179 000 zł128 m² 9 210,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:260 m²

Ostatni wolny dom O powierzchni 128 M.KW.! kameralne osiedle zlokalizowane w spokojnej i zielonej okolicy. Gotowe do odbioru! Dom o powierzchni 128 m2 z prywatnym, 200 metrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Szuberta

Włochy,Warszawa

7 500 zł136 m² 55,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Do wynajęcia budynek dla firmy na biuro. Nieruchomość położona jest w Warszawie w dzielnicy Włochy. Budynek o powierzchni 136m2. Nieruchomość posiada następujące lokale: parter: 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sadyba,Warszawa

2 790 000 zł170 m² 16 411,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:220 m²

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dom do własnej aranżacji, realizacji własnej koncepcji w pięknej okolicy Jeziorka Czerniakowskiego (150m). Standard Parterowy w pełni podpiwniczony.