dowolna

Domy na sprzedaż i na wynajem dostępne od ręki Warszawa

286 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

286 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom umeblowany

Zacisze,Warszawa

8 500 zł300 m² 28,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Przedstawiam do wynajęcia przestronny (300 m.kw), stylowy i świetnie położony dom, który znajduje się na Zaciszu. Oferuje on łatwy dostęp do komunikacji miejskiej, usług, sklepów jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Opieńskiego

Ursus,Warszawa

2 400 000 zł440 m² 5 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:569 m²

Wyremontuj i zamieszkaj w przedwojennej Willi ("willa Domek Pani Zosi") w Dzielnicy Warszawy. Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronną willę o powierzchni użytkowej ponad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Motylkowa

Wawer,Warszawa

1 599 999 zł89 m² 17 899 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą zakupu unikatowego domu w zabudowie szeregowej o powierzchni 89,39m2, położonego w kameralnej okolicy w Wawrze. Jest to propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

10 000 zł220 m² 45,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 278 m²

Dom znakomicie nadaje się do zamieszkania lub na firmę. Zlokalizowany na Ursynowie-Jeziorki w okolicy ul. Puławskiej lecz nie bezpośrednio przy niej. Budynek dwukondygnacyjny, na który składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

1 500 000 zł220 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 278 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ursynów,Warszawa

2 050 000 zł280 m² 7 321,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

NA sprzedaż przestronny piętrowy dom na warszawskim ursynowie na ul. Jeziorki oferta na wyłączność Dom prezentuje agent Powierzchnia użytkowa: 200 m2 Powierzchnia całkowita: 280 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Lebiodowa

Wawer,Warszawa

1 679 999 zł139 m² 12 044,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:448 m²

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, wawer, ul.Lebiodowa Metraż: powierzchnia całkowita domu 139,48 m2 (użytkowa 123,67 m2) Powierzchnia działki: 448,31 m2 Rok budowy: 2002 Stan prawny: Pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zawady,Warszawa

14 000 zł360 m² 38,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Eurovilla prezentuje na wynajem przestronny zadbany dom o powierzchni 360m2 położony w cichej i atrakcyjnej lokalizacji lokalizacja Centralna część Zawad blisko Placu Vogla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

1 849 000 zł170 m² 10 876,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:536 m²

Na sprzedaż: dom z dużym ogrodem i możliwościami rozbudowy na Bemowie Czy kiedykolwiek zastanawialiście się nad tym, jakie skarby ukryte są na warszawskim Bemowie? Otóż dziś mam dla Was.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Zawady,Warszawa

2 180 000 zł230 m² 9 478,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Mam dziś do zaoferowania Państwu bliźniaka na Wilanowie! Zakup od dewelopera zwalnia kupującego z 2% podatku pcc. Cena promocyjna tylko na 1 dom! 2 180 000 złotych informacje O nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kuropatwy

Ursynów,Warszawa

14 990 zł200 m² 74,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ursynów I józefosław I mysiadło I 200M2 I 5 pokoi I ul. Kuropatwy | W domu energooszczędnym I 14990 zl/mc Polecam do wynajęcia segment na Zielonym Ursynowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Białołęka,Warszawa

1 222 000 zł67 m² 18 162,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:133 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni użytkowej 67,28 m z działką o powierzchni 132,64 m w zielonej, cichej okolicy na warszawskiej Białołęce. Nieruchomość zlokalizowana w niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Radość,Warszawa

1 349 000 zł222 m² 6 076,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:649 m²

Przedmiotem sprzedaży jest wygodny dom położony w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Patriotów w Radości. Dom o powierzchni całkowitej 222 mkw. składa się z dwóch pełnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Mrągowska

Miedzeszyn,Warszawa

1 599 999 zł174 m² 9 211,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:411 m²

Na sprzedaż dom z ogrodem (narożny segment) - 5 pokoi z pełnym wyposażeniem! Po gruntownym remoncie w 2021! Dostępny do zamieszkania od zaraz. Najważniejsze atuty: * Gruntowny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Zawady,Warszawa

3 750 000 zł302 m² 12 417,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Ostatni dom na zamkniętym osiedlu - stan deweloperski! Nowoczesny, przepiękny i modernistyczny bliźniak na dużej działce w Wilanowie na Zawadach. Główne zalety tej nieruchomosci to: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Warszawa,mazowieckie

5 790 000 zł330 m² 17 545,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:866 m²

Eurovilla ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową nieruchomość, która łączy w sobie nowoczesną architekturę, doskonałą jakość wykończenia oraz unikalną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Trzykrotki

Wawer,Warszawa

840 000 zł95 m² 8 842,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:468 m²

Witam Serdecznie, zapraszam do zapoznania się z moją prywatną ofertą, na sprzedaż mieszkania o powierzchni 95 m wraz z działką o pow.468 m. Dom położony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wawer,Warszawa

1 680 000 zł150 m² 11 200 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:345 m²

Sprzedaż bez podatku pcc i prowizji dla pośrednika. Nowoczesny budynek w zabudowie bliźniaczej z poddaszem użytkowym. Stan deweloperski, rok budowy 2024. Doskonała propozycja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kiwerska

Marymont,Warszawa

2 290 000 zł172 m² 13 298,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:170 m²

Digital Broker prezentuje wyjątkowy dom z ogrodem o powierzchni całkowitej 172,2 m , zlokalizowany w dzielnicy Bielany, w rejonie Marymont-Kaskada (warszawa). To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Puławska

Ursynów,Warszawa

1 500 000 zł220 m² 6 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 278 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

7 200 zł75 m² 96 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:40 m²

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na wynajem mieszkanie z trzema pokojami sypialnianymi oraz dużym salonem z aneksem kuchennym. Mieszkanie świeżo wykończone, do zamieszkania, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Powsin,Warszawa

3 800 000 zł390 m² 9 743,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:630 m²

Super Oferta! Swietna lokalizacja! Uroczy dom poożony przy Parku Powsińskim na sporzedaż! Nierochomość składa się z 4 kondygnacji, na których znajdują się przestronne pokoje, duża kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Kuropatwy

Ursynów,Warszawa

14 900 zł200 m² 74,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ursynów ul. Kuropatwy | 3 poziomy W domu energooszczędnym I 5 pokoi | 14900 zl/mc Polecam do wynajęcia segment na Zielonym Ursynowie przy ul. Kuropatwy. Nieruchomość jest w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Stara Miłosna,Warszawa

1 899 000 zł350 m² 5 685,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:225 m²

Warszawa Stara Miłosna dom 350m2 4 kondygnacje przestrzenny elegancki i stylowy z salonem o wysokości ponad 6m oddany w 2002 r. r w cichej okolicy, przy Mazowieckim Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy

Saska Kępa,Warszawa

179 000 zł34 m² 5 233,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:34 m²

Jdk Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż domki modułowe dostępne od ręki. Solidny, całoroczny, bardzo ciepły dom w skandynawskim stylu i technologii. To Ty decydujesz jaki moduł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Tytoniowa

Marysin Wawerski,Warszawa

1 240 000 zł170 m² 7 294,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:258 m²

Dom w Marysinie Wawerskim - Idealne Połączenie Spokoju i Bliskości Centrum Warszawy Przedstawiamy Państwu na sprzedaż nieruchomość o powierzchni mieszkalnej 170 m , położoną na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Zacisze,Warszawa

8 500 zł300 m² 28,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Dąbrówka,Warszawa

2 350 000 zł261 m² 9 004 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:930 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wolnostojącego domu z pięknym ogrodem oraz nowoczesnymi rozwiązaniami! Zalety: - ogród podlewany automatycznie, - na całej powierzchni domu znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wawer,Warszawa

1 590 000 zł170 m² 9 352,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 281 m²

Zachęcam do zapoznania się z ofertą- dom wolnostojący, posadowiony jest na bardzo dużej, urokliwej mającej o pow. 1281 m2 działce budowlanej. Oferujemy Państwu Dom o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Ruczaj

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 580 000 zł172 m² 14 962,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego, nowoczesnego domu w Wilanowie. Dom jest połową bliźniaka, otoczony przepięknym ogrodem, w którym można odpocząć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Przewodowa

Wawer,Warszawa

2 080 000 zł200 m² 10 400 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:800 m²

Do sprzedania dom wolnostojący, ogrodzony, o powierzchni 220 m2, na ładnie zagospodarowanej działce 800 m2.Świetna lokalizacja, blisko komunikacji miejskiej.W pobliżu przedszkola , szkoły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Biskupia

Gocławek,Warszawa

14 500 zł350 m² 41,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Szanowni Państwo, w imieniu Firmy Flat Rent - opiekuna tej nieruchomości i wyspecjalizowanego zarządcy najmu - zapraszam do zapoznania się z poniższą ofertą. Funkcjonalny, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Zawady,Warszawa

2 699 000 zł265 m² 10 184,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:550 m²

Viaestate prezentuje Państwu nowy atrakcyjny bliźniak, usytuowany na nowoczesnym osiedlu - Wilanowska Przystań w dzielnicy Wilanów Zawady. Інвестиція не вимагає дозволу на.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Ursynów,Warszawa

2 449 000 zł204 m² 12 004,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

Ursynów ul. Kuropatwy | dom energooszczędny I 204 m2 I 5 pokoi | 2 449 000 pln Do sprzedania dom o powierzchni 204 m2 na Zielonym Ursynowie przy ul. Kuropatwy. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Zawady,Warszawa

2 649 000 zł263 m² 10 072,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:339 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, Aleja Wilanowska

Górny Mokotów,Warszawa

8 500 zł233 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom na biuro blisko metra Wilanowska. Dom na osiedlu zamkniętym i strzeżonym. Dom składa się: na pierwszym poziomie są 2 pokoje (43m i 19m), kuchnia. Na drugim poziomie są 3 pokoje( 21m, 16m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł168 m² 2 077,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:207 m²

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker **oferta!** Luksusowy i nowoczesny dom z 6 sypialniami oraz prywatnym basenem w Playa flamenca/villamartín. Hiszpania Rok budowy 2018 - 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

1 499 000 zł175 m² 8 555,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:264 m²

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 175 m2, który jest idealnym miejscem dla rodzin poszukujących przestronnego i funkcjonalnego miejsca do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Sadyba,Warszawa

11 000 zł330 m² 33,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Prezentujemy na wynajem dom w świetnej lokalizacji na Sadybie o pow. całkowitej 446m2 - 4 pokoje na cele mieszkalne. Lokalizacja W najbliższej okolicy rezerwat przyrody Jeziorko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Leśniczówka

Wawer,Warszawa

1 600 000 zł151 m² 10 598,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio dom jednorodzinny położony w Warszawie, przy ul. Leśniczówka (wawer). |Nieruchomość| - Dom w zabudowie wolnostojącej, jednokondygnacyjny z poddaszem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Jeziorki Południowe,Warszawa

3 900 000 zł211 m² 18 522 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 890 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu dom premium zlokalizowany na warszawskim Ursynowie Zapraszamy do odkrycia wyjątkowej oferty domu nad jeziorem - miejsca, gdzie.