dowolna

Domy w stanie deweloperskim Warszawa - Lista ofert od dewelopera

262 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

262 ogłoszenia

Rynek pierwotny

919 000 zł94,14 m² 9 762,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

919 000 zł I sprzedaż | 94,14 m2 | wawer - aleksandrów dwa ostatnie domy! bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych transz na rachunek powierniczy dewelopera! bez.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 300 000 zł191,28 m² 12 024,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:367 m²

Bliźniak o powierzchni 191,28m2 w stanie deweloperskim, położony na działce 365 m2. : dla kogo? Doskonale sprawdzi się dla par oraz rodzin z jednym lub dwójką dzieci. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 550 000 zł216,60 m² 11 772,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:286 m²

Riverside residence | luksusowe domy W zabudowie bliźniaczej W wilanowie-zawadach Gotowe do odbioru w I kwartale 2026 | 272,2 m2 powierzchni całkowitej | Garaż | Ogród | Stan deweloperski |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 770 000 zł176,86 m² 15 662,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

Avenue Estate prezentuje - inwestycja Vista. Odetchnij w Wilanowie. Atuty: przestrzeń bez kompromisów: trzykondygnacyjne wnętrza o ponadstandardowej wysokości (do 2,87 m) zapewniające.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 320 000 zł92,62 m² 14 251,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

*** 0% prowizji od kupującego *** *** Brak podatku 2% pcc *** W otoczeniu natury i jednocześnie wciąż blisko wszystkich niezbędnych udogodnień miejskich, powstaje nasza inwestycja. Projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 480 000 zł131,98 m² 11 213,82 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:250 m²

1 480 000 zł | sprzedaż I lokal W domu dwulokalowym Z garażem | Lokal 109,78 m2 + 22,20 m2 garaż | warszawa zielona białołęka Zakup bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 135 000 zł118,10 m² 9 610,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:145 m²

Osiedle Zacisze Ursynów gotowy do odbioru, z pozwoleniem na użytkowanie Szukasz domu, który możesz zobaczyć przed zakupem, a nie inwestycji na etapie planów czy "dziury w ziemi" ?.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 715 000 zł265,04 m² 17 789,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:572 m²

Wyjątkowe wille na ul. Wiedeńskiej w Wilanowie - komfort, przestronność i nowoczesny design [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 690 000 zł175,83 m² 15 298,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:298 m²

Nowoczesne segmenty. Panoramiczne okna, 5 pokoi, wysokie pomieszczenia, aluminiowe okna, ogrody na dachach. Tutaj proponujemy segment 10a wielkość 172,05m2 powierzchni użytkowej działka 298,49 m2 5 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

1 249 000 zł120 m² 10 408,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

W wawrze, prężnie rozwijającej się dzielnicy, tuż nad Wisłą, oferujemy Państwu na sprzedaż 5-pokojowy środkowy dom w zabudowie szeregowej, wraz z przynależnym ogrodem. Nieruchomość jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 361 514 zł92,62 m² 14 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł76 m² 11 184 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Sprzedam atrakcyjny lokal 75,96m2 z ogródkiem, 2 miejsca postojowe w Wawrze osiedle- borków w okolicy ul Trakt Lubelski/ul Chodzieska Lokal bez czynszowy o łącznej powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 299 500 zł182,69 m² 7 113,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:40 m²

Przedmiotem sprzedaży jest trzypoziomowy lokal mieszkalny z ogródkiem zlokalizowany w nowym budynku jednorodzinnym w zabudowie szeregowej w Warszawie w dzielnicy Wesoła.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 550 000 zł84,68 m² 17 062,97 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:82 m²

Prezentuję Państwu przestronny segment w Warszawie. Lokalizacja Dom położony jest w spokojnej części Warszawy, łącząc wygodę życia w cichej okolicy z szybkim dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 670 000 zł260 m² 10 269,23 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny z ogrodem i garażem podziemnym Wawer, inwestycja zamknięta Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny położony w kameralnej inwestycji w dzielnicy Wawer.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 950 000 zł215,20 m² 9 061,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:238 m²

Nowoczesny dom jednorodzinny z ogrodem i garażem podziemnym Wawer, inwestycja zamknięta Na sprzedaż nowoczesny segment położony w kameralnej inwestycji w dzielnicy Wawer.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak

Falenica,Warszawa

1 559 000 zł210 m² 7 423,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:356 m²

1 559 000 I Sprzedaż I Dom w Falenicy I Stan deweloperski Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 174,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Warszawa

Warszawa,mazowieckie

245 754 zł51 m² 4 818,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Dom parterowy o powierzchni 51 m w prostokątnej bryle to doskonała propozycja dla par, seniorów, singli oraz małych rodzin 2+1. Prosta konstrukcja, niewielki metraż i przemyślany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

321 975 zł70 m² 4 599,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Dom prostokątny o powierzchni 70 m to doskonały wybór dla rodzin 2+1 lub 2+2, które szukają wygodnego, funkcjonalnego i ekonomicznego w utrzymaniu miejsca do życia. Przemyślany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Warszawa,mazowieckie

336 462 zł50 m² 6 729,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 m²

Dom prostokątny o powierzchni zabudowy 50 m z poddaszem to idealne połączenie wygody i praktycznego układu. Dzięki poddaszu dom oferuje dwie komfortowe sypialnie, a trzecią można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Falenica,Warszawa

919 000 zł94 m² 9 762,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:158 m²

Kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej, położone w zielonej części Wawra, tuż przy Mazowieckim Parku Krajobrazowym. Idealne miejsce dla osób szukających ciszy, prywatności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, ul. Mrówcza

Wawer,Warszawa

713 567 zł79 m² 9 042,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:50 m²

Informujemy iż lokale O większych metrażach zostały już zarezerowane I aktualnie dostępne są lokale O powierzchni 40m I 80m gwarancja dewelopera na okres 5 lat ubezpieczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Wawer,Warszawa

919 000 zł94 m² 9 762,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

919 000 zł I sprzedaż | 94,14 m2 | wawer - aleksandrów bez podatku pcc! zakup bezpośrednio od dewelopera! wpłaty poszczególnych transz na rachunek powierniczy dewelopera! bez dodatkowych kosztów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sarabandy

Ursynów,Warszawa

1 400 000 zł133 m² 10 526 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:242 m²

Dom nr 14 | Osiedle Zacisze Ursynów gotowy do odbioru, z pozwoleniem na użytkowanie Szukasz domu, który możesz zobaczyć przed zakupem, a nie inwestycji na etapie planów czy "dziury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

7 800 000 zł260 m² 30 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Luksusowy i absolutnie unikatowy dom wolnostojący w stanie deweloperskim na pięknie położonej działce o powierzchni 3000 m2 w atrakcyjnej części Wilanowa. Dom zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Wawer,Warszawa

1 453 416 zł111 m² 13 058,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:105 m²

Zadzwoń kiedy masz czas - jestem dostępny także wieczorami i w weekendy To propozycja dla rodzin, które cenią nowoczesną architekturę, komfort codziennego życia oraz bliskość natury przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom

Falenica,Warszawa

1 120 000 zł139 m² 8 057,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:80 m²

Szukasz miejsca, które łączy komfort życia w mieście z ciszą i naturą? Ta kameralna inwestycja 18 nowoczesnych domów w zabudowie bliźniaczej w Wawrze (falenica) to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy

Wawer,Warszawa

1 252 524 zł92 m² 13 584,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:96 m²

Wyjątkowe lokale szybko znajdują nowych właścicieli. Skontaktuj się ze mną, aby zarezerwować termin prezentacji - jestem dostępny również po godzinach oraz w weekendy. To propozycja dla rodzin,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

6 500 000 zł284 m² 22 927,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 656 m²

Luksusowy i absolutnie unikatowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim na pięknie położonej działce o powierzchni 1656 m2 w atrakcyjnej części Wilanowa. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

6 600 000 zł284 m² 23 280,40 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 839 m²

Luksusowy i absolutnie unikatowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim na pięknie położonej działce o powierzchni 1839 m2 w atrakcyjnej części Wilanowa. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sarabandy

Ursynów,Warszawa

1 135 000 zł118 m² 9 610,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:145 m²

Dom nr 9 | Osiedle Zacisze Ursynów gotowy do odbioru, z pozwoleniem na użytkowanie Szukasz domu, który możesz zobaczyć przed zakupem, a nie inwestycji na etapie planów czy "dziury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, ul. Wał Miedzeszyński

Miedzeszyn,Warszawa

1 599 000 zł138 m² 11 587 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:58 m²

Na sprzedaż nowoczesny segment na kameralnym osiedlu Wawer Las w Warszawie, ul. Wał Miedzeszyński 574. Dom w stanie deweloperskim, gotowy do aranżacji według własnych potrzeb. Nowoczesne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

6 450 000 zł284 m² 22 751,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 507 m²

Luksusowy i absolutnie unikatowy dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim na pięknie położonej działce o powierzchni 1 500 m2 w atrakcyjnej części Wilanowa. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Poprawna

Las,Warszawa

2 300 023 zł225 m² 10 222,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:55 000 m²

Przedstawiamy wyjątkową ofertę sprzedaży domu w Warszawie, zlokalizowanego przy ulicy Poprawnej. To piękne, półtorowisowe mieszkanie wybudowane w 2014 roku, idealne dla rodzin oraz osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Południowa

Wawer,Warszawa

9 000 zł144 m² 62,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:94 m²

Słoneczny i ustawny dom o pow. 144 m2 na działce o pow. 94 m2 na nowym, spokojnym, ogrodzonym osiedlu z 2025 r. w warszawskim Wawrze w okolicy ul. Skalnicowej i ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Sarabandy

Ursynów,Warszawa

1 155 000 zł118 m² 9 779,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:175 m²

Dom nr 2 | Osiedle Zacisze Ursynów gotowy do odbioru, z pozwoleniem na użytkowanie Szukasz domu, który możesz zobaczyć przed zakupem, a nie inwestycji na etapie planów czy "dziury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem

Wawer,Warszawa

1 350 000 zł144 m² 9 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:94 m²

Piękny, słoneczny i ustawny dom o pow. 144 m2 na działce o pow. 94 m2 na nowym, spokojnym, ogrodzonym osiedlu z 2025 r. w warszawskim Wawrze w okolicy ul. Skalnicowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak

Zawady,Warszawa

2 890 000 zł192 m² 15 074,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:651 m²

Nowoczesna architektura i prestiż Wilanowa 4 You Nowoczesna architektura i prestiż Wilanowa dom, który robi efekt wow2 Są nieruchomości poprawne i są takie, które od pierwszego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Wawer,Warszawa

919 000 zł94 m² 9 762,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:198 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Zabielska

Wawer,Warszawa

1 158 000 zł142 m² 8 158,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:34 m²

Pięciopokojowy, słoneczny i rozkładowy dom w zabudowie bliźniaczej o pow. całkowitej 141,93m 2 ( w tym 50,15 m2 poddasza od wys. 1,9 m) z ogródkiem o pow. od 34 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Waligóry

Białołęka,Warszawa

1 810 000 zł195 m² 9 282 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:350 m²

0% prowizji Podstawowe informacje Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni ok. 195 m2 oddany do użytku w 2025 roku, położony przy jednej z kameralnych i cichych uliczek.