dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Bielany

610 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

610 ogłoszeń

130 zł/m²88,14 m² 11 458 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o pow. 88,14 m2 na parterze apartamentowca na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Nocznickiego poleca Agencja Nieruchomości Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł230,50 m² 7 375,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:206 m²

Przestronny dom, wielopoziomowy, czterokondygnacyjny (przyziemie, parter, piętro, poddasze). Dom położony jest na Bielanach, na cichym, zamkniętym osiedlu przy ul. Księżycowej 70. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

752 000 zł40 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferuję nowoczesne mieszkanie idealne dla pary lub singla - komfort, świetna lokalizacja i bliskość natury! Szukasz wyjątkowej nieruchomości, która łączy wygodę codziennego życia.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł52 m² 13 076,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 4. (ostatnim) piętrze w budynku bez windy przy ul. Petöfiego 2a na warszawskich Bielanach. Nieruchomość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 600 000 zł155 m² 16 774,19 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 855 m²

Dordom Nieruchomości zaprasza do zakupu eleganckiej , kameralnej nieruchomości na pograniczu Bielan i Kampinosu. Na zielonej , pełnej drzew i krzewów zadbanej działce o powierzchni 1855.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 950 000 zł153,25 m² 19 249,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:455 m²

Nowa inwestycja na zielonych Młocinach Szukasz nowoczesnej przestrzeni, w której prestiżowa lokalizacja idzie w parze z unikatowym, kameralnym klimatem? Poznaj miejsce, w którym luksus.

Szczegóły ogłoszenia

1 373 000 zł1 050 m² 1 307,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| do zaoferowania nieruchomość inwestycyjna przy ul. Estrady w Warszawie o łącznej powierzchni ok.1000 m 2. Z prawomocnym pozwoleniem na budowę 4 lokali mieszkalnych -2 budynki.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł27 m²

 

Piętro:3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 000 zł

Kawalerka 27m2 umeblowana dobra lokalizacja, odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

9 600 €2 000 m² 4,80 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala o powierzchni 2000m2 pod magazynowanie lub produkcję Warszawa, bielany. Powierzchnia biurowo-socjalna od 50m2 do 350m2. Opis: posadzka o nośności 5t/ m2 wysokość 10,0.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł44 m² 68,18 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 44 m , położone w zielonej i spokojnej części Warszawy- bielany Wawrzyszew na ul. Sándora Petöfiego. Lokal znajduje się na 4.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł56,80 m² 11 971,83 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie z widokiem na Warszawę - Bielany, ul. Pabla Nerudy. Szukasz nieruchomości, którą urządzisz dokładnie według własnych potrzeb? A może szukasz pewnej inwestycji w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł35 m² 81,43 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duza 35 metrowa kawalerka położona w apartamentowcu na Bielanach na ul. Sokratesa 5. Mieszkanie urządzone, wyposażone, z bardzo dużym balkonem. Bardzo dobra lokalizacja blisko.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł27,60 m² 17 028,99 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Szukasz jasnej kawalerki w świetnej lokalizacji na Bielanach? Ta 27,6 metrowa przestrzeń przy ul. Broniewskiego może być Twoim idealnym miejscem do życia lub inwestycją, która nie straci na.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł57 m² 14 912,28 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Gąbińskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł54,80 m² 12 737,23 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie w północno-zachodniej części Warszawy na granicy Bielan i Bemowa w bliskim sąsiedztwie Kampinoskiego Parku Narodowego. Al Władysława reymonta/powstańców śląskich/gen.

Szczegóły ogłoszenia

2 650 000 zł260 m² 10 192,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:578 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący, przestronny i funkcjonalny o powierzchni użytkowej 239,4 m , położony w prestiżowej części Bielan na Młocinach, na działce o powierzchni 578.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

3 145 zł55,83 m² 56,33 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Rafał   Do wynajęcia magazyn i pow. 56 m 2 na terenie ogrodzonego terenu z całodobową ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

1 995 000 zł123 m² 16 219,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:192 m²

Wyjątkowa oferta na pograniczu Bielan z Żoliborzem. Idealna dla młodej pary poszukującej swojej pierwszej nieruchomości, jak również dla rodziny z dziećmi, ceniącej spokój i komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

6 591 zł193,85 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Rafał   Do wynajęcia magazyn i pow. 193,85 m 2 na terenie ogrodzonego terenu z całodobową ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

2 635 zł61,28 m² 43 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Rafał   Do wynajęcia magazyn i pow. ok 62 m 2 na terenie ogrodzonego terenu z całodobową ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

3 547 zł53 m² 66,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:25 000 m²

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Rafał   Do wynajęcia magazyn pow.53 m 2 na terenie ogrodzonego terenu z całodobową ochrona i monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-25

1 554 zł38,84 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:250 000 m²

Przy tej ofercie Poszukujący nie płaci prowizji. Osoba prowadząca Rafał   Do wynajęcia magazyn pow. ok 38m 2 na terenie ogrodzonego terenu z całodobową ochrona i monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

153,33 zł/m²15 m² 2 300 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Stanowisko dostępne od zaraz. Warszawa, ul. Conrada - bielany/bemowo Do wynajęcia gotowe do pracy, w pełni wyposażone stanowisko fryzjerskie w prężnie działającym salonie, na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

769 000 zł62,22 m² 12 359,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Loteryjki budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 276 880 zł156 m² 21 005,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Apartament 5-6 pokoi o powierzchni 156m2 z przestronnym tarasem 24m2, do remontu zdjęcia są wizualizacjami. Elewacja nawiązuje do klimatu Art Deco - uznawanego jako kwintesencja dobrego smaku.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²310 m² 20 150 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

| do wynajęcia powierzchnia biurowa 310m usytuowana na I piętrze w biurowcu na Starych Bielanach. Najemca dodatkowo ponosi opłaty eksploatacyjne. Wymagana kaucja :dodatkowe informacje | Stan.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł70 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowy, przestronny i jasny apartament usytuowany na 4 piętrze nowoczesnego budynku z 2021 r. na Bielanach. Mieszkanie o powierzchni 70 m2 składa się z salonu z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

3 598 000 zł200 m² 17 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:300 m²

Serdecznie zapraszam do zakupu niezwykłej nieruchomości w Warszawie. Ten dom to nie tylko budynek, ale także fragment historii Warszawy, który łączy w sobie klimat lat trzydziestych XX wieku.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł65,60 m² 17 530,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie w Warszawie na Bielanach Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow.65,60 m2 składające się z: - dużego pokoju z balkonem - widnej kuchni z oknem - 2 sypialni - łazienki - wc.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł57,30 m² 23 909,25 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wólczyńskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 14 piętrowym budynku Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 499 000 zł248 m² 14 108,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:209 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 5-pokojowy dom na warszawskich Bielanach przy ul. Łomiańskiej z zabudową jednorodzinną. Nieruchomość składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 zł41,42 m² 76,05 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,42 m , położone na 6. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu z windą. Mieszkanie idealne dla singla, pary lub małej.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł51 m² 12 156,86 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opis: mieszkanie do odświeżenia lub remontu z możliwą przebudową na 3 pokojowe. Powierzchnia: 50,7 m Lokalizacja: balzaka 2 , obok Stawów Brustmana i metra Wawrzyszew. Dla: rodziny, pary.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 €200 m² 12,50 €/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:-

Dwukondygnacyjny apartament o powierzchni użytkowej 300 m2, z czego część mieszkalna zajmuje 210 m . Mieszkanie położone w budynku na kameralnym osiedlu apartamentów. Na dolnej.

Szczegóły ogłoszenia

53,73 zł/m²335 m² 18 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnie biurowe na warszawskich Bielanach z bardzo dobrym dojazdem do wszystkich dzielnic i tras szybkiego ruchu Warunki proponowane podlegają negocjacji. Umowa najmu na czas.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł457 m² 7 658,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Powierzchnia działki:356 m²

Nieruchomość zabudowana dwoma budynkami, zlokalizowana w dobrej lokalizacji na granicy Żoliborza i Bielan, 8 minut od stacji Metra Marymont, szybki dojazd do S8 i centrum Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł36 m² 19 305,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Kasprowicza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 1963 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

8 500 zł250 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia lokal magazynowo/produkcyjna na parterze plus część socjalna na 1. piętrze o łącznej powierzchni ok. 250 m . Powierzchnia magazynowa: 175,37 m (parter) Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia