dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Bielany

612 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

612 ogłoszeń

574 000 zł30,26 m² 18 968,94 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować Państwu perełkę inwestycyjną - urządzoną, wyposażoną kawalerkę o powierzchni 30,26 m2, usytuowaną na ostatnim, 8 piętrze w budynku z 2017 roku przy.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł41,75 m² 15 568,86 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Władysława Broniewskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1970 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

8 100 €1 500 m² 5,40 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:1 m²

Hala Produkcyjna 1500 m z Suwnicą 10t Warszawa Bielany Oferujemy do wynajęcia profesjonalny moduł przemysłowy, który łączy infrastrukturę ciężką z doskonałą miejską lokalizacją. To.

Szczegóły ogłoszenia

63,64 zł/m²220 m² 14 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Koszty I opłaty: czynsz najmu - 14000 pln miesięcznie Koszty eksploatacyjne - 2200 pln miesięcznie 1 miejsce parkingowe - 70 pln miesięcznie Kaucja - do dogadania Wszystkie podane kwoty są netto.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować świeżo wyremontowane 2-pokojowe mieszkanie o pow. 48 m na Bielanach przy ulicy Jana Kochanowskiego. Lokalizacja Mieszkanie znajduje się w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

1 649 000 zł144 m² 11 473,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:198 m²

Osiedle Bielany to kameralne osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, położone na skraju Warszawy. To miejsce, w którym codzienny komfort spotyka się z bliskością natury.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł79,70 m² 21 204,52 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie dla rodziny 2+1 lub pary | ul. Wrzeciono 57b | Bielany Westate Wola prezentuje wyjątkowo przestronne i eleganckie mieszkanie o powierzchni 79,70 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł48,60 m² 13 148,15 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Warszawa Bielany ul. Nocznickiego - 48,6 m / 3 pokoje z kuchnią + balkon + piwnica We speak English cena do negocjacji Szanowni Państwo, zapraszamy do zapoznania się z ofertą cichego.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł4 672 m² 706,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa okazja inwestycyjna! Na sprzedaż atrakcyjny grunt usługowy o powierzchni 4 672 mkw., usytuowany w doskonałej lokalizacji przy ul. Energetycznej w Warszawie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł84,81 m² 13 264,95 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

4-pokojowe mieszkanie na Bielanach (chomiczówka) przy ul. Bogusławskiego. Mieszkanie przeznaczone jest generalnego remontu, jednakże po odświeżeniu (malowanie) można w nim zamieszkać (wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

2 240 000 zł80 m² 28 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Poszukujesz przestronnego 3-pokojowego mieszkania w otoczeniu zieleni? A może chcesz zamieszkać na Osiedlu Imaginarium, cichym i spokojnym miejscu z dala od miejskiego zgiełku,.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł26,20 m² 16 793,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Warszawa, bielany / ul. Romaszewskiego / kawalerka / 26,2 M2 / piwnica / 400 metrów do metra - 6 minut We speak English Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ustawnej i jasnej kawalerki.

Szczegóły ogłoszenia

746 500 zł56 m² 13 330,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Budynek z lat 60-tych. Zielona i spokojna okolica. Na powierzchnię oferowanego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 253 000 zł92,85 m² 13 494,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż 2- poziomowe mieszkanie idealne dla rodziny! Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie prywatność, wygodę i elegancki charakter otoczenia, ta inwestycja jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

10 063 zł193,85 m² 51,91 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Prime elite nieruchomości 0% prowizji! poleca do wynajmu magazyn o pow. 193,85 m . Moduł znajduje się wewnątrz budynku. Oferta wynajmu powierzchni: czynsz najmu: 34,00 zł netto/m Koszty.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł72,71 m² 12 240,41 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 72,71 m , położonego na VIII piętrze z przepięknym widokiem, w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Marymont-Kaskada,Warszawa

2 681 021 zł88,40 m² 30 328,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Art deco marymont | 88 m | 3 pokoje | balkon | las bielański Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ponad 88 m , położone w eleganckiej inwestycji Art Deco Marymont przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

2 919 000 zł177,40 m² 16 454,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:202 m²

Kluczowe cechy: dom idealnie cichy, słoneczny, trójstronny, taras z zejściem do ogrodu, balkon, do remontu, ładny układ, całkowicie podpiwniczony, dobre sąsiedztwo, kilka minut spacerem do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł50,70 m² 13 806,71 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3 pokoje - 50,70m2! Znajduje się na 10 piętrze/11. Posiada przepiękny rozległy widok na wschód i zachód. Jest jasne i ciche. Bardzo dobrze rozplanowane, co można zobaczyć na.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł62 m² 25 806,44 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Tomasza Nocznickiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł34 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy Al. Zjednoczenia budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1955 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł51 m² 15 686,27 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Wawrzyszew, bielany ul. Władysława Reymonta / 3 pokoje / 51 M2 / piwnica / balkon / 10 min pieszo do metra We speak English mieszkanie do odświeżenia Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł50,70 m² 13 786,98 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Przestronne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 50,7 m , położone na 4 piętrze w zielonej, spokojnej części Bielan. To oferta idealna zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł58 m² 13 775,86 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1982

Do sprzedaży mieszkanie, przystosowane typowo pod wynajem. Pierwotnie lokal składał się z trzech pokoi obecnie, po przebudowie jest pięć pomieszczeń z częścią wspólną i dwiema.

Szczegóły ogłoszenia

10 240 zł320 m² 32 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn o pow. 320m2 Lokalizacja 1,5 km od stacji metra z dojazdem tramwajami, autobusami miejskimi Magazyn 400m - posiada dostęp z poziomu "0" - wysokość ok.6 m - bez.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł65 m² 12 307,69 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Wygodne miejsce do mieszkania, cisza, spokój, dobra komunikacja, pełna infrastruktura, wszystko na wyciągnięcie ręki i co ważne dużo zieleni wokoło. Budynek po remontach, nowe windy, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

2 510 zł18,91 m² 132,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł83,20 m² 58,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Położony na warszawskich Piaskach przy ul płk M. Niedzielskiego. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w bloku o niskiej zabudowie, na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł54,70 m² 13 711,15 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 7 piętrze w wysokim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskich Bielanach - Chomiczówka. Blok zadbany, ocieplony. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł64,80 m² 11 728,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1969

Do sprzedania 4 pokojowe, rozkładowe mieszkanie o pow. 64,8 m2 na Bielanach przy ulicy Daniłowskiego. W pobliżu liczne przystanki komunikacji miejskiej, niedaleko do stacji metra.4 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 zł36 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na Młocinach. Salon z kuchnią w aneksie oraz wyjściem na duży balkon, widna sypialnia, łazienka z wanną, garderoba oraz niewielki przedpokój. Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

500 000 zł36 m² 13 888,89 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wojciecha Bogusławskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 12 piętrowym budynku Rok budowy: 1974 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł47,60 m² 14 495,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, zlokalizowanego na zielonych Bielanach, przy ul. Starej Baśni 10. Mieszkanie: nieruchomość położona jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

17 979 zł599,30 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia przestrzeń magazynową o pow. 599,3 m2 z małym pomieszczeniem biurowym. Lokalizacja to warszawskie Bielany, niedaleko metra.

Szczegóły ogłoszenia

529 900 zł37 m² 14 321,62 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Gotowiec inwestycyjny! Idealne na start, dla pary, rodziny lub pod wynajem ( bliskość awf i uksw ). Dwustronne mieszkanie z pięknym widokiem. Meble i sprzęty w cenie. Kuchnia.