dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Bielany

612 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

612 ogłoszeń

820 000 zł64,80 m² 12 654,32 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Trzypokojowe, dwustronne mieszkanie przy ulicy Bogusławskiego. Mieszkanie jest po częściowym remoncie. Zadbane, widne i ciche. Do kuchni została doprowadzona dodatkowa instalacja elektryczna. Piony.

Szczegóły ogłoszenia

1 124 000 zł62,45 m² 17 998,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

2 pokoje | 62 m2 | balkon | osobne wc | Bielany | jasne i zadbane Na sprzedaż prezentuję, jasne przestronne, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 62.45m2 położone na 1 piętrze w zadbanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

659 000 zł53,50 m² 12 317,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Przedstawiam Państwu ciekawą ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 53,50 m , znajdującego się na Bielanach, przy ulicy Wrzeciono 53a. Lokalizacja cicha (okna wychodzą na.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32 m² 78,13 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferuję do wynajęcia cichą i dużą kawalerkę o powierzchni 32 m2 na dziesiątym piętrze z pięknym panoramicznym widokiem (ul. Esej 19). Nieruchomość składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 150 000 zł63,50 m² 18 110,24 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Jeżeli szukasz klimatycznego, pełnego naturalnego światła mieszkania na Bielanach to ta oferta jest wprost idealna dla Ciebie! Mieszkanie o powierzchni 63,5 mkw. na trzecim piętrze, po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

166,67 zł/m²15 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia w pełni przygotowany gabinet pod działalność beauty idealny dla kosmetologa, specjalisty medycyny estetycznej, stylizacji lub usług pielęgnacyjnych. Lokal znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł17,30 m² 20 231,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż niewielkie, ale bardzo dobrze zorganizowane mieszkanie o powierzchni 17,3 m , usytuowane na 3. piętrze w niskim, 4-kondygnacyjnym budynku na Bielanach (ul. Przytyk). Lokal został.

Szczegóły ogłoszenia

13,25 €/m²115 m² 1 524 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia nowy budynek biurowy, w którym dostępne są 4 moduły biurowe o powierzchniach 115 m2, 125 m2, 240 m2 i 360 m2. Standard: proponowane biuro składa się z 6 pokoi każde.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł82,10 m² 13 995,13 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Wykończony w dobrym stylu - komfort, przestrzeń i wygoda. Idealne mieszkanie dla pary lub rodziny z fenomenalnym widokiem z tarasu na ostatnim piętrze budynku. Na wyróżnienie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł44,33 m² 24 813,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie 44.33m na 5 piętrze w 10 piętrowym bloku z 2016 roku. Standard : - zabudowy stałe wykonane na zamówienie - ekspozycja okien od strony południowej (przeciwnej niż od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł37 m² 14 297,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Czy poszukujesz pierwszego mieszkania lub chcesz zainwestować pieniądze w lokal na wynajem? Czy cenisz sobie bliskość komunikacji miejskiej, wszelkich usług, sklepików ze świeżą żywnością.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł83 m² 66,27 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne 3 - pokojowe mieszkanie z balkonem | ul. Wólczyńska | Warszawa Młociny Lokalizacja Ustawne mieszkanie o powierzchni 83m , położone na 4 piętrze budynku przy ul Wólczyńskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł50,72 m² 12 401,42 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Lokalizacja, lokalizacja i jeszcze raz lokalizacja To mieszkanie spełnia wszystkie trzy kryteria, a nawet więcej. Nieruchomość położona jest na warszawskich Bielanach, przy ul. Szekspira,.

Szczegóły ogłoszenia

44 zł/m²38,85 m² 1 709 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Warszawa - Do wynajęcia: magazyn o pow.38,85 m2 znajdujący się na parterze w hali magazynowo- biurowej na warszawskich Bielanach, w okolicach ul. Sokratesa, poleca Agencja Nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł37 m² 16 621,62 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Szegedyńskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 185 000 zł86,90 m² 13 636,36 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

4 pokojowe 2 poziomowe mieszkanie 86.9m znajdujące się na 4 piętro ( 6/7 kondygnacja ) w bloku z końca lat 70ych. Układ mieszkania : - salon ok. 25m2 , - osobna widna kuchnia ok. 7m2 , - wc 3m2.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł54,70 m² 14 076,78 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 54,7 m + piwnica gotowe do zamieszkania Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,7 m z dodatkową piwnicą 1,22 m . Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł62 m² 25 806,44 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkanie o powierzchni 62 m zostało starannie zaprojektowane i wykończone w wysokim standardzie, z wyraźnym naciskiem na detale oraz spójność estetyczną. Wnętrza są jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

21,91 zł/m²299 m² 6 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Nieruchomość biurowo-warsztatowa 270 m2 na działce 430 m2, budowa z lat 60 tych. Powierzchni biurowej na poziomie +1 ok. 120 m2, warsztatowej 150 m2, dodatkowo na posesji magazynek/garaż.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł56 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 3 pokojowe, urządzone mieszkanie na warszawskich Bielanach o powierzchni 56 m kw. Idealna lokalizacja dla rodzin z dziećmi, w sąsiedztwie Parku Herberta i Parku Olszyna.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł47 m² 15 425,53 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rozkład mieszkania mieszkanie składa się z 3 oddzielnych pokoi: - słoneczny salon z balkonem, - dwie sypialnie, - oddzielna widna kuchnia, - łazienka z wc oraz oknem, - przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł56,60 m² 14 116,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie w świetnej komunikacji z pozostałymi dzielnicami Warszawy Trzy pokojowe mieszkanie na Żoliborzu. Nieruchomość w świetnej komunikacji z pozostałymi dzielnicami Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł18 m² 122,22 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazja! tylko umowa najmu okazjonalnego! Metro Słodowiec 1 min. Obok pełna infrastruktura - sklepy, usługi, szkoły, restauracje, kawiarnie, bazarek, przychodnia, siłownia, ścieżki rowerowe itp. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 000 zł378 m² 8 730,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:579 m²

Rok budowy: 2009 Stan budynku: wysoki standard Ogrzewanie Ogrzewanie (piec dwufunkcyjny) - gazowy Udogodnienia Dostęp do drogi (kostka brukowa), ogrodzenie (ogrodzona), działka narożna szeroka 18m2.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł670 m² 4 776,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:1 037 m²

Bielany - wygodny dom - na sprzedaż Na Bielanach przy ul. Spartakusa jest do sprzedania obszerny, wygodny dom. Na działce o powierzchni 1037 m2 znajduje się dom wybudowany w 2006 roku.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²100 m² 7 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Orientacyjny koszt najmu: czynsz bazowy - 7000 pln (70 pln/m2 x 100m2) miesięcznie Koszty eksploatacyjne - wg. zużycia Kaucja - odpowiednik 3-miesięcznego czynszu inne Umowa na czas nieokreślony.

Szczegóły ogłoszenia

6 169 zł181,45 m² 34 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 m²

Agencja nieruchomości komercyjnych Tandem Home iq oferuje do wynajęcia wewnętrza przestrzeń magazynowa o pow. 181,45 m2 w budynku 5. Lokalizacja to warszawskie Bielany, niedaleko metra Młociny.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł70 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia przestronne, eleganckie mieszkanie o powierzchni 70 m , usytuowane w doskonałej lokalizacji przy parku Stawy Kellera na warszawskich Bielanach przy ul. Rudzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł46 m² 74 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Bez prowizji 3pok 46m2, bielany, wergiliusza 50metrów do metra Bez prowizji 3 pokojowe mieszkanie urządzone z wysokim standardzie, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie posiada 3 oddzielne pokoje. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł33 m² 16 969,70 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 33 m na Żoliborzu (piaski). Mieszkanie znajduje się na wysokim parterze w bloku z roku 1980. Mieszkania składa się z : - dużego pokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł23 m² 104,35 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Oferujemy do najmu pokój z aneksem kuchennym oraz łazienką w nowowybudowanej inwestycji położonej na warszawskich Bielanach przy ul. Kolumbijskiej 32. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł47 m² 15 851,06 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wrzeciono budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1968 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 263 669 zł84,81 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

4-pokojowe mieszkanie 84,81 m zlokalizowane na wysokim parterze w 12 piętrowym budynku z 1977 roku. Mieszkanie składa się z: - czterech pokoi, - oddzielnej, widnej kuchni, - łazienki, - wc,.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł35 m² 97,14 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szanowni Państwo polecam piękne mieszkanie z dużym tarasem i ogrodem (około 50 m) w prestiżowym i kameralnym Osiedlu Imaginarium. Fantastyczna lokalizacja dla miłośników natury,.

Szczegóły ogłoszenia

8 200 zł175 m² 46,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:223 m²

Do wynajęcia wyjątkowy, przestronny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 175 m , położony na działce 223 m . To jedna z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł118 m² 63,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia wyjątkowe, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 118 m , zlokalizowane przy ulicy Kiwerskiej na warszawskich Bielanach. Lokal usytuowany jest na pierwszym piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

955 000 zł50,50 m² 18 910,89 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Stefana Żeromskiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 2001 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł43 m² 72,09 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 43m2, piętro 8/10 z windą, w budynku z 1975r. przy ul. Dantego Alighieri, bielany Wawrzyszew. Idealne dla singla/singielki, pary lub niewielkiej rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

587 000 zł41,50 m² 14 144,58 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Przytulne, dwustronne 2 pokoje tuż przy metrze Wawrzyszew ul. Tołstoja 1 Na sprzedaż jasne i zadbane mieszkanie o powierzchni 41,5 m , zlokalizowane w sercu zielonych Bielan. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł39,50 m² 75,95 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39,5 mkw. w klimatycznej kamienicy z lat 50 na Starych Bielanach z łatwym dojazdem do metra. 2 ustawne pokoje w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

5 800 zł70,15 m² 82,68 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas na wynajem przestrzenne 3-pokojowe mieszkanie na pograniczu Bielan i Żoliborza z miejscem postojowym w garażu okolica Położenie przy ul. Rudzkiej to jedna.