dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Białołęka

1 122 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 122 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ogrody Przyjaciół

Tomaszew,Warszawa

1 028 000 zł107 m² 9 607,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Nieruchomość z garażem i ogródkiem. Na granicy lasu, z dobrą komunikacją do serca Warszawy. Parter z ekspozycją na południe - Przestronny, jasny i dobrze doświetlony salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duninów

Białołęka,Warszawa

569 000 zł41 m² 13 878 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Opis Mieszkanie 2-pokojowe z miejscem parkingowym w garażu podziemnym, na kameralnym osiedlu przy ul. Duninów 8, położonym w zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

649 999 zł59 m² 11 092,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,6m2, usytuowane na 6 piętrze w budynku 7 piętrowym z 2003 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Aluzyjnej. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Białołęka,Warszawa

2 800 zł35 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kameralna niska zabudowa, osiedle zadbane ukwiecone. Mieszkanie składa się z aneksu kuchennego połączonego z pokojem dziennym. Oddzielnej przytulnej sypialni. Nowoczesnej łazienki wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Odkryta

Nowodworska,Warszawa

1 250 000 zł125 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Mam przyjemność zaprezentować Państwu idealną nieruchomość dla rodziny lub ludzi ceniących sobie przestrzeń i komfort. Mieszkanie jest widne, przestronne i dwupoziomowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

653 600 zł38 m² 17 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2 pokojowe mieszkanie na sprzedaż w nowym budownictwie, która znajduje się w spokojnej okolicy. 38 metrowe mieszkanie jest w pełni umieblowane, gotowe do zamieszkania. osiedle jest zrobione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Internetowa

Białołęka,Warszawa

720 000 zł42 m² 16 941,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Witam, sprzedam bezpośrednio 2-pokojowe mieszkanie na strzeżonym oraz zamkniętym osiedlu zlokalizowanym przy ul. Siecznej na warszawskiej Białołęce. Dogodna lokalizacja, cisza oraz otaczająca zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Głębocka

Lewandów,Warszawa

1 055 000 zł98 m² 10 765,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 98 m przy ul. Głębockiej, warszawa - Białołęka! To mieszkanie to pewna inwestycja, która oferuje elastyczne możliwości użytkowania - idealne dla rodzin, osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

980 000 zł70 m² 13 924,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania (70,38 mkw) w inwestycji dewelopera Murapol z 2015 r. przy ul. Berensona. Osiedle: kameralne osiedle w zielonym otoczeniu Białołęki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Warszawa

Białołęka,Warszawa

14 400 zł400 m² 36 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia nieogrzewana hala 400m2 o charakterze magazynowo-warsztatowym (nadaje się na warsztat samochodowy). Hala ma wysokość od 4 m przy ścianie do 10m na środku; dostęp przez jedną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z parkingiem

Białołęka,Warszawa

74,64 zł/m²173 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

(English below) Westate Praga prezentuje funkcjonalny lokal usługowy zlokalizowany w pełnej zieleni części warszawskiej Białołęki, przy ulicy Wałuszewskiej 37. Bliska okolica linii autobusowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Geometryczna

Białołęka,Warszawa

520 000 zł43 m² 12 093 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Posiadamy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Białołęce. Mieszanie składa się z: - sypialni (10,70 m) - salonu (17,12 m) - aneksu kuchennego (5,99 m) - łazienki (4,09 m) - holu (4,39 m) - balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

640 000 zł800 m² 800 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedaży ładna działka o pow. 800m2 w cichym i spokojnym miejscu na Zielonej Białołęce w rejonie ulicy Płochocińskiej z możliwością zakupu takiej samej działki obok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

465 908 zł35 m² 13 450 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Woźniakowski Nieruchomości przedstawia nowe 2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Warszawie dzielnicy Białołęka. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 34 m2 mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Modlińska

Tarchomin,Warszawa

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie (48 m ) o podwyższonym standardzie, zlokalizowane w kameralnym budynku w pobliżu ul. Modlińskiej na warszawskiej Białołęce. 4-te piętro, blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

599 000 zł44 m² 13 582,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1m2, usytuowane na 3 piętrze w 7 piętrowym w budynku z 2001 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Aluzyjnej. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

1 399 000 zł125 m² 11 222,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:52 m²

Wyjątkowe miejsce Osiedle Dębowa Residence to 20 unikalnych apartamentów w zabudowie bliźniaczej o powierzchni od 113 m2 do 131 m2. Miejsce o wyjątkowym designie (elewacja z wypalanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeglugi Wiślanej

Białołęka,Warszawa

679 000 zł68 m² 9 985,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie Białołęka | Warszawa Żeglugi Wiślanej | Warszawa Białołęka | Trzy Pokoje na Białołęce | Sprzedaż Mieszkania | Trzypokojowe, przestronne i słoneczne mieszkanie, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Toruńska

Białołęka,Warszawa

600 000 zł38 m² 15 789,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokojowe nieszkanie na sprzedaż w nowym budownictwie, która znajduje się w spokojnej okolicy. 38 metrowe mieszkanie ładnie wykończone. osiedle jest zrobione z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Kobiałka,Warszawa

2 899 000 zł360 m² 8 052,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 028 m²

Oferta dostępna tylko W naszej agencji 0% prowizji od kupującego opis nieruchomości Prezentowana nieruchomość położona jest przy cichej i kameralnej ulicy Tymotki położonej w Kobiałce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

752 000 zł52 m² 14 509 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Sprzedaży Dewelopera tel. Apartamenty położone w atrakcyjnej lokalizacji - na granicy Białołęki, tarchominu i Żerania; bardzo dobry dojazd do centrum Warszawy oraz Metra Młociny - 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 500 000 zł159 m² 9 444,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:292 m²

Na sprzedaż 5-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. użytkowej 114,01 m2 , z poddaszem o pow. 46,79 m2, usytuowane w dzielnicy Białołęka. Budynek znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowodworska

Białołęka,Warszawa

802 000 zł62 m² 12 935,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do sprzedania wykończone, dwustronne 3 pokojowe mieszkanie, zlokalizowane na 3 piętrze z dużym balkonem z pięknym widokiem roztaczającym się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

579 000 zł51 m² 11 375,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie o powierzchni 50,9m2 znajdujące się na zamkniętym i strzeżonym osiedlu "dąbrówka Wiślana" przy ulicy Aluzyjnej na Warszawskich Nowodworach (dzielnica Białołęka). Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

8 950 000 zł1 484 m² 6 029,37 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 750 m²

Na sprzedaż samodzielny, niezależny budynek magazynowo-produkcyjny plus biurowiec na warszawskiej Białołęce. Nieruchomość znajduje się w pobliżu ulicy Modlińskiej. Na narożnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

747 000 zł61 m² 12 245,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

60,86m2 | 3 pokoje + 2 Loggie możliwość obejrzenia konkretnego mieszkania Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródbo Zamieszkaj na nowoczesnym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Mochtyńska

Białołęka,Warszawa

1 996 000 zł175 m² 11 405,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 080 m²

Sprzedam nowoczesny dom wolnostojący na warszawskiej Białołęce, w spokojnej okolicy, zapewniającej prywatność i komfort życia. Nieruchomość znajduje się w rejonie, gdzie brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Nagodziców

Tarchomin,Warszawa

939 000 zł72 m² 12 951,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Poszukujesz dla siebie i swojej Rodziny cichego mieszkania na spokojnym, ogrodzonym osiedlu? Nie lubisz ciasnych pomieszczeń, dlatego szukasz mieszkania przestronnego i rozkładowego? Czy zamiast.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

745 000 zł37 m² 20 135,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z 2 pokojowym mieszkaniem na strzeżonym osiedlu Derby, przy ulicy Skarbka z Gór na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie ma powierzchnię 37 mkw i usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

939 000 zł81 m² 11 592,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

4 pokoje + 2 Loggie + 2 łazienki + garderoba 80,27m2 możliwość obejrzenia mieszkania na żywo Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródbo Zamieszkaj na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

449 000 zł32 m² 14 254 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż oferuję ciche i komfortowe mieszkanie znajdujące się na parterze 3-piętrowego bloku z 2002 roku. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Podłużna

Białołęka,Warszawa

549 000 zł40 m² 13 725 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedstawiam bardzo ładnie urządzone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40 mkw, usytuowane na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku z 2010 roku (bez windy). Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

78 zł/m²104 m² 8 112 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia powierzchnia biurowa 104 m2 w nowoczesnym budynku biurowo-usługowym. Budynek zlokalizowany jest na Białołęce, w sąsiedztwie ul. Modlińskiej, mostu Skłodowskiej-Curie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordonówny

Białołęka,Warszawa

799 000 zł58 m² 13 705 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3 pokojowe mieszkanie o pow. 58,3 m2 na Białołęce, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2001 r z windą. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Kasztanowa

Białołęka,Warszawa

535 000 zł32 m² 16 718,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bardzo ładną, zadbaną, urządzoną kawalerkę przy ul. Kasztanowej/modlińskiej na Żeraniu, 31,5 m2. Duży salon łatwy do podzielenia na dwie strefy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

697 500 zł44 m² 15 766,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Białołęka ul. Marywilska 68 > autobusy 200 m > stacja kolejowa Żerań 900 m Mieszkanie 44,24 m2, 2 pokojowe z aneksem kuchennym i dużym balkonem ok 5 m2. Wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

669 000 zł46 m² 14 543,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje + 2 Loggie 45,62m2 możliwość obejrzenia mieszkania Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródbo Zamieszkaj na nowoczesnym, kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pałuków

Białołęka,Warszawa

448 000 zł31 m² 14 479,60 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Biuro Sprzedaży Dewelopera tel. Apartamenty położone w atrakcyjnej lokalizacji - na granicy Białołęki, tarchomin i Żerania; bardzo dobry dojazd do centrum Warszawy oraz Metra Młociny - 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

824 000 zł63 m² 12 996,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,4m2 zlokalizowane na Białołęce przy ul. Odkrytej Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2000roku. Blok znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

3 500 000 zł280 m² 12 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 601 m²

Dom | 280 M2 | 6 pokoi | 2 łazienki | działka 1601 M2 | białołęka dworska ****link do filmu poniżej**** dla kogo: dom został zaprojektowany dla rodziny 2+2, duża działka z dwiema wydzielonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

628 000 zł44 m² 14 305,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Rozkładowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 43,90 m , 1 piętro w 10-piętrowym bloku z windą z 2001 roku -warszawa, białołęka, ul. Odkryta. Osiedle zamknięte.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij