dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Białołęka

1 122 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 122 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Białołęka,Warszawa

630 000 zł44 m² 14 318,20 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż przestronne dwupokojowe mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy w pobliżu parku. Mieszkanie znajduje się przy ul. Mariana Wyrzykowskiego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

1 299 000 zł97 m² 13 364 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż przestronne, własnościowe mieszkanie o powierzchni 97,2 m , zlokalizowane na spokojnym i zielonym osiedlu Derby, przy ul. Skarbka z Gór 25 w Warszawie (białołęka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rossiniego

Kobiałka,Warszawa

624 000 zł48 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie po remoncie w kameralnym budynku na zielonej Białołęce przy Gioacchino Rossiniego. Parametry oferty: cena: 624 000 pln Powierzchnia: 70 m z tarasem Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

660 000 zł59 m² 11 262,80 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,6m2, usytuowane na 6 piętrze w budynku 7 piętrowym z 2003 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Aluzyjnej. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Trąby

Tarchomin,Warszawa

3 000 zł52 m² 57,69 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie znajdujące się na Tarchominie, na ulicy Mikołaja Trąby, w nowym bloku. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 5-cio piętrowym bloku, oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

1 062 000 zł84 m² 12 597,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji! bez pcc! Białołęka to jedna z tych dzielnic Warszawy, która dynamicznie się zmienia, szczególnie w ostatnim czasie. Zielone otoczenie inwestycji charakteryzuje się ciszą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

624 000 zł45 m² 13 866,70 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Białołęka, tarchomin ul. Aluzyjna > 45 m2 | 2 pokoje z otwartą kuchnią | balkon typu loggia 2 m2 > mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2020 r. (drewniane podłogi, meble na wymiar, wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

950 560 zł65 m² 14 576,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białołęcka

Białołęka,Warszawa

735 000 zł51 m² 14 411,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 51 m , 3 piętro w 3-piętrowym bloku z windą z 2017 roku -warszawa, białołęka, ul. Białołęcka. Osiedle monitorowane całodobowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

613 955 zł40 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Inwestycja, w której nie tylko znajdziesz wymarzone mieszkanie w Warszawie, ale także doświadczysz niezwykłego komfortu i standardu życia. Łącząc nowoczesność, wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Białołęka,Warszawa

871 000 zł62 m² 13 996,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferta specjalna - szczegóły u doradcy. *****podana cena ofertowa***** Na sprzedaż mieszkanie 3-y pokojowe o pow. 62,23m2 Salon jasny 2-u stronny (południe/zachód) Idealna oferta dla Rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olsztyńska

Białołęka,Warszawa

599 000 zł45 m² 13 269,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Białołęka tuż przy skrzyżowaniu ul. Ostródzkiej i ul. Berensona przystanek autobusowy tuż przy osiedlu | przy osiedlu 2 szkoły, sklepy i przedszkole 45,14 m2 | 2 pokoje z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mańkowska

Białołęka,Warszawa

499 000 zł31 m² 16 096,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 31m2, usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku z 2024 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Mańkowskiej. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pałuków

Białołęka,Warszawa

777 875 zł63 m² 12 432,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Sprzedaży Dewelopera tel. Apartamenty położone w atrakcyjnej lokalizacji - na granicy Białołęki, tarchominu i Żerania; bardzo dobry dojazd do centrum Warszawy oraz Metra Młociny - 10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

520 000 zł44 m² 11 738,20 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

= rezerwacja do dnia 29/11/2024 = Wyjątkowo atrakcyjna nienegocjowalna cena na Black Week! - Nie odkładaj decyzji o oglądaniu na później, zapraszamy! Mamy przyjemność zaprezentować bardzo ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka Dworska,Warszawa

740 000 zł50 m² 14 653,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mam przyjemność zaprezentować 2- pokojowe mieszkanie (50.5m2) usytuowane w cichej i zielonej okolicy na Białołęce (Białołęka Dworska), w miejscu bardzo dobrze skomunikowanym ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, ul. Szklarniowa

Białołęka,Warszawa

8 150 000 zł10 220 m² 797,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka objęta planem miejscowym : Rej. ul. Bruszewskiej obszar ut(m)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kąty Grodziskie

Białołęka,Warszawa

750 000 zł60 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Pełna własność | zakup bez podatku pcc | stan deweloperski | dostępne od już Warszawa Białołęka, ul. Kąty Grodziskie 60 m2 | 4 pokoje z aneksem kuchennym | parter | ogródek ok 60 m2 podzielony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój, ul. Rossiniego

Białołęka,Warszawa

740 zł10 m²

 

Piętro:parter/3

 

Umeblowany:-

 

Kaucja:-

Opis lokalu: *do wynajęcia jednoosobowy pokój w 3-pokojowym mieszkaniu na Białołęce, na nowym, niewielkim osiedlu przy ul. Rossiniego *do dyspozycji lokatorów kompletnie wyposażona kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Mehoffera

Nowodwory,Warszawa

620 000 zł39 m² 15 744 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Z przyjemnością przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży pięknego mieszkania dwupokojowego o powierzchni 39,38 m położonego w nowoczesnej inwestycji Bliżej Gwiazd przy ulicy Mehoffera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mirabelki

Białołęka,Warszawa

620 840 zł46 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Rozmawiamy pol / ukr / rus Na sprzedaż - bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji oraz podatku pcc! Krótki opis: trzypokojowe mieszkanie na Białołęce - ul. Mirabelki Powierzchnia użytkowa - 45,65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

649 000 zł41 m² 15 829,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Twoje miejsce do życia 2-pokojowe mieszkanie z balkonem na ul. Aluzyjnej 2 na Nowodworach! Odkryj wyjątkowe mieszkanie, które czeka na Twoją wizję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Polnych Kwiatów

Białołęka,Warszawa

1 990 000 zł213 m² 9 343,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:946 m²

Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący posadowiony na działce 946m2 w niezwykle zielonej części Warszawy - na Białołęce Dworskiej. Dla kogo? Dla rodziny z dziećmi szukającej bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ordonówny

Białołęka,Warszawa

799 000 zł58 m² 13 705 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3 pokojowe mieszkanie o pow. 58,3 m2 na Białołęce, usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2001 r z windą. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, do wprowadzenia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

770 000 zł51 m² 15 080,30 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż: atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z garażem i komórką lokatorską w nowoczesnym budynku Powierzchnia: 48,07 m + komórka lokatorska 2,99m Lokalizacja: ul. Odkryta 24,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzyżówki

Białołęka,Warszawa

870 000 zł60 m² 14 541,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojowe mieszkanie , położone w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Warszawy - Białołęka. To propozycja stworzona zarówno dla rodzin szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

863 000 zł66 m² 13 075,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66m2 usytuowane na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku z windą z 2010 roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Strumykowej. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podłużna

Lewandów,Warszawa

620 000 zł41 m² 15 122 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta dodana za pomocą addom Fajne mieszkanie na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie na Białołęce - na osiedlu Lewandów Park 2. Mieszkanie o pow. 41,3 m2, własność z księga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Głębocka

Grodzisk,Warszawa

668 000 zł45 m² 14 874 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedania ładne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2.piętrze w 4.piętrowym bloku z windą na osiedlu z 2022 roku przy ulicy Głębockiej 88A. Mieszkanie o powierzchni 44.91m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Lewandów,Warszawa

1 760 000 zł150 m² 11 733,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:397 m²

Do zaoferowania mam wyjątkowy dom na Warszawskiej Białołęce. Lokalizacja: dom bliźniak znajduje się na Białołęce w Warszawie, w niedalekiej odległości od rezerwatu przyrody. Spokojne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

871 220 zł62 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

528 000 zł34 m² 15 304,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Przestronna umeblowana i wyposażona kawalerka gotowa do zamieszkania. Lokal na 2 piętrze zlokalizowany na Białołęce - Nowodwory. Kameralne ogrodzone osiedle z ochroną. Cicha spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kowalczyka

Białołęka,Warszawa

710 000 zł44 m² 16 136,40 zł/m²

 

Piętro:10/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: białołęka | Żerań | 2 Pokoje | 44 m2 | Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

2 300 000 zł280 m² 8 214,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Na sprzedaż: inwestycyjny piętrowy Dom Bliźniak w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujący się w bezpiecznej okolicy na warszawskiej Białołęce przy ulicy Ostródzkiej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

440 000 zł29 m² 15 172,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Pilna sprzedaż - oferta tylko dla klientów "gotówkowych" Cena podlega negocjacji Białołęka, ul. Kartograficzna > 29 m2 > 1 pokój z aneksem kuchennym > duży balkon ok 5 m2 > osiedle 2010 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

590 000 zł40 m² 14 746,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż przytulne 2 pokoje znajdujące się na drugim piętrze dwupiętrowego budynku przy ulicy Siecznej. Mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 40,01m2 jest idealnym miejscem, jako pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

579 000 zł42 m² 13 941,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 41,53m2 znajdujące się na pierwszym piętrze budynku przy Odkrytej 55D. Mieszkanie mieszkanie ma bardzo funkcjonalny rozkład, jest dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Grodzisk,Warszawa

750 000 zł63 m² 11 885,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 63,1 m2, zlokalizowane na zamkniętym osiedlu przy ulicy Skarbka z Gór w dzielnicy białołęka/grodzisk. Mieszkanie usytuowane jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szafrańców

Białołęka,Warszawa

587 028 zł38 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na białołęce przy galerii północnej Mieszkanie dwupokojowe usytuowane na drugim piętrze z korzystnym układem o powierzchni 37,63m2 z przynależną loggią 5m2. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mirabelki

Białołęka,Warszawa

566 766 zł41 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Rozmawiamy pol / ukr / rus Na sprzedaż - bezpośrednio od dewelopera Brak prowizji oraz podatku pcc! Krótki opis: dwupokojowe mieszkanie na Białołęce - ul. Mirabelki Powierzchnia - 40,37 m2 Funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Tarchomin,Warszawa

620 000 zł51 m² 12 156,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż zadbane dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2 znajdujące się na trzecim, ostatnim piętrze budynku z 2011 roku na osiedlu przy ul. Żeglugi Wiślanej. Mieszkanie Mieszkanie.