dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Białołęka

1 122 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 122 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronna kawalerka na Białołęce przy ulicy Odkrytej o powierzchni 33 m2, znajdująca się na 3 piętrze w bloku. Możliwość dokupienia łóżka lub kanapy. Zwierzęta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Grodzisk,Warszawa

599 000 zł42 m² 14 399 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na wysokim parterze w 3.piętrowym bloku z windą na osiedlu z 2013 roku przy ulicy Skarbka z Gór 15E. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

4 000 zł63 m² 63,69 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie Z garażem Mieszkanie jest nieumeblowane. Jest możliwość dostosowania lokalu do potrzeb najemcy na koszt właściciela. Do wynajęcia przestronne, klimatyczne trzypokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wiśniowy Sad

Białołęka,Warszawa

1 090 000 zł74 m² 14 781,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Dzień dobry, oferuję do sprzedaży mieszkanie 3-pokojowe w dzielnicy Białołęka-Brzeziny na osiedlu strzeżonym Wiśniowy Sad. Mieszkanie mieści się w małym bloku (tylko 10 mieszkań) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

725 000 zł44 m² 16 477,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Białołęka - Żerań ul. Myśliborska > autobusy 200 m od budynku > tramwaje 800 m > stacja metra Młociny 4 km (12 min komunikacją) > Biedronka 400 m od osiedla, Lidl 1,5 km, galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Płochocińska

Białołęka,Warszawa

670 000 zł53 m² 12 546,80 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz rozkładowego, przestronnego apartamentu, z niezakłóconym widokiem na zieleń, oferującym niesamowite zachody słońca - To mieszkanie będzie dla Ciebie idealne! Mieszkanie już.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

576 000 zł44 m² 13 120,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Białołęce. Lokal położony jest na 10 piętrze w budynku z 2 dużymi windami na klatce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

699 000 zł59 m² 11 847,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Bezpośrednio stylowe, eleganckie jasne, duże dwupokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania. Dwa pokoje, otwarta kuchnia, spora łazienka, balkon. W pokojach na podłodze klepka oraz panele dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Erazma z Zakroczymia

Białołęka,Warszawa

714 000 zł49 m² 14 571,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, jasne mieszkanie po remoncie z nowymi meblami, w doskonałej lokalizacji i świetnym sąsiedztwie. Szczegóły Mieszkania: korytarz:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Internetowa

Białołęka,Warszawa

408 000 zł29 m² 14 069 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 29 m , usytuowane na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku na bezpiecznym, zamkniętym osiedlu przy ul. Internetowej 50. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hemara

Białołęka,Warszawa

1 245 000 zł79 m² 15 759,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszam na dzień prezentacji 12.07.25 (sobota) po wcześniejszym kontakcie telefonicznym.! wyjątkowa oferta na Zielonej Białołęce! nowoczesny kompleks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fleminga

Białołęka,Warszawa

1 500 000 zł69 m² 21 840,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe mieszkanie 68,98 m na Białołęce osiedle Henryków, ul. Fleminga Lokalizacja i budynek Warszawa, białołęka, osiedle Henryków, ul. Fleminga Kameralny kompleks z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

1 250 000 zł95 m² 13 104,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

4 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 95,39m , usytuowane na parterze w niskim bloku z 2008 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie bez wad, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sieczna

Białołęka,Warszawa

608 000 zł40 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Dwupokojowe mieszkanie na Białołęce, o pow. 40 m2, usytuowane na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku bez windy z 2011 r. Mieszkanie w bardzo dobrym stanie, do zamieszkania, jednostronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Tarchomin,Warszawa

630 000 zł54 m² 11 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Białołęka-Tarchomin ul. Książkowa > tramwaje i autobusy 150 m od bloku > dojazd komunikacją do metra Młociny w 20 minut Mieszkanie 54 m2, 2-pokojowe z otwartą kuchnią, dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ceramiczna

Tarchomin,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam zaszczyt przedstawić bardzo jasne i przytulne 2-pokojowe mieszkanie w budynku apartamentowym na Tarchominie obok Galerii Północnej. Idealne dla 1-2 osób, które szukają wygodnego miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

619 900 zł50 m² 12 275,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m2, usytuowane na 3 piętrze w bloku z 2000 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle ciche, ogrodzone i strzeżone. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

637 000 zł43 m² 14 694,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Dwupokojowe mieszkanie na Białołęce, usytuowane na 2 pietrze w 2 piętrowym budynku, na ogrodzonym, monitorowanym i strzeżonym osiedlu w spokojnej okolicy. Mieszkanie rozkładowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

747 400 zł61 m² 12 280,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji i podatku pcc! Cena promocyjna: 747 400 zł! Zakup bezpośrednio od dewelopera! Opcja kredytowania oraz wykończenia pod klucz. Lokalizacja: innowacyjne osiedle położone w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Żerań,Warszawa

972 000 zł64 m² 15 290,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

: 3-pokojowe, funkcjonalne, elegancko urządzone i gotowe do wejścia bez żadnych nakładów mieszkanie w inwestycji Apartamenty Modlińska na bliskiej Białołęce : - Gustowne wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głębocka

Lewandów,Warszawa

855 000 zł64 m² 13 276,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w niskim budynku z 2008 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Kameralny budynek (tylko 2 lokale na piętrze), nowoczesna winda. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Myśliborska

Tarchomin,Warszawa

815 000 zł72 m² 11 335,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferuję do sprzedaży ładne, zadbane 3 pokojowe mieszkanie o pow. 72m2 na 3 piętrze (winda) w 5 p. budynku na ogrodzonym osiedlu. Mieszkanie zlokalizowane na Białołęce ( Tarchomin) przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Nowodworska,Warszawa

619 000 zł44 m² 14 164,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z balkonem na osiedlu Akacje 6, nowodwory, białołęka , Warszawa Charakterystyka mieszkania - Powierzchnia: 43,7 m2 - Liczba pokoi: 2, kuchnia, łazienka i wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

60 zł/m²530 m² 31 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynek do wynajęcia na działalność biurowa usługową. Przed budynkiem 5 miejsc postojowych i ogólno - dostępne miejsce. Za budynkiem teren zielony 250 m2. Lokalizacja 100 metrów od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

799 000 zł54 m² 14 796,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o powierzchni 54,65 m2, usytuowane na I piętrze w niskim budynku z windą, położone w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

540 000 zł44 m² 12 217,20 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Ustawne, jasne i ciche mieszkanie - z dużym balkonem z dużą oddzielną kuchnią! Mieszkanie jest częściowo do remontu który można wykonać etapami. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śreniawitów

Białołęka,Warszawa

719 000 zł60 m² 11 917,80 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Białołęka, ul. Śreniawitów - najlepsza lokalizacja na Tarchominie - tuż przy Galerii Północnej! przystanki autobusowe i tramwajowe 200 m od budynku | do stacji metra Młociny dojedziemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

714 000 zł48 m² 14 937,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w bloku z windą z 2001 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, - widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

793 650 zł58 m² 13 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

ZE względu na dużą ilość odwiedzających prosimy O wcześniejszą rezerwację terminu spotkania zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera. Oferta bez prowizji. Zakup bezpośredni! 0 % pcc!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości tel. Do wynajęcia mieszkanie 1 pokojowe 35,6 m przy ul. Odkrytej, na 2 piętrze w 6 piętrowym budynku z 2005 roku, z windą ,w zamkniętym , strzeżonym osiedlu ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marii Magdaleny

Białołęka,Warszawa

588 430 zł43 m² 13 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji i podatku pcc! Cena promocyjna: 588 430 zł Zakup bezpośrednio od dewelopera! Możliwość kredytowania i wykończenia mieszkania pod klucz! Lokalizacja: nowoczesne osiedle położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn, ul. Modlińska

Białołęka,Warszawa

47 000 zł852 m² 55,16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Agencja Tandem Home iq wynajmie obiekt magazynowo-biurowy o łącznej powierzchni użytkowej 852m2, na Białołęce tuż obok ulicy Modlińskiej. Na terenie budynku mamy 600m2 magazynu i 250 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Białołęka,Warszawa

849 000 zł56 m² 15 079,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie na Białołęce ul. Skarbka z Gór 15k Szukasz przestronnego, funkcjonalnego mieszkania w cichej i zielonej okolicy, a jednocześnie z doskonałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

2 300 zł35 m² 65,71 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

635 000 zł58 m² 10 864 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zadzwoń i zobacz! Skrajne 3 pokoje na spokojnym osiedlu przy lesie. Osiedle położone tuż przy granicy z Białołęką, w Jabłonnej. To piękna i spokojna okolica. Na powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 370 000 zł100 m² 13 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:470 m²

Speak pl, eng, ru, ukr Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom parterowy w zabudowie bliźniaczej, który zapewnia pełną prywatność i komfort życia jak w domu wolnostojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wiśniowy Sad

Białołęka,Warszawa

1 050 000 zł74 m² 14 130 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Białołęka ul. Wiśniowy Sad > przystanki autobusowe pod osiedlem > przystanki tramwajowe 1 km > stacja metra Bródno 3,5 km (12 min komunikacją) Mieszkanie 74 m2, z dużym balkonem, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Białołęka,Warszawa

667 710 zł51 m² 13 198,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji i podatku pcc! Cena promocyjna: 667 710 zł! Zakup bezpośrednio od dewelopera! Duży ogródek 108m2 Opcja kredytowania oraz wykończenia pod klucz. Lokalizacja: innowacyjne osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

670 000 zł37 m² 18 108,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Zapraszam do zapoznania się z 2 pokojowym mieszkaniem na strzeżonym osiedlu Derby, przy ulicy Skarbka z Gór na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie ma powierzchnię 37 mkw i usytuowane jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

732 000 zł57 m² 12 887,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż przytulne, jasne i bardzo ciche trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem, znajdujące się w malowniczej i zielonej okolicy na bezpiecznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Erazma z Zakroczymia

Białołęka,Warszawa

790 000 zł64 m² 12 421,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Szukasz rozkładowego, klimatycznego mieszkania z dala od miejskiego zgiełku a jednocześnie z szybkim dojazdem do Centrum? Lubisz latem korzystać z uroków natury, ciszy,.