dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Bemowo

576 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

576 ogłoszeń

825 000 zł68,90 m² 11 973,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Szukasz 3-pokojowego mieszkania w spokojnym miejscu, z zielenią za oknem i układem, który naprawdę daje przestrzeń domownikom? Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Mieczysława Wolfkego na.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł65,20 m² 13 726,99 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie dla rodziny | Bemowo | ul. Blatona | 65,20 m Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 65,20 m , położone na warszawskim Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł49,90 m² 15 010,02 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Jelonki Bemowo ul. Borowej Góry / 3 pokoje / 49,9 M2 + balkon / 2 min tramwaj / metro bemowo / umeblowane We speak English mieszkanie do wejścia nie wymaga nakładów finansowych Zapraszamy do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł60 m² 71,67 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 mkw zlokalizowane na II piętrze w nowoczesnym strzeżonym apartamentowcu uznanego developera Dom Development. Mieszkanie jest nowe, częściowo meblowane (.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

46,77 zł/m²74,83 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia funkcjonalny lokal usługowo-handlowy o powierzchni 74,83 m , położony w dobrze prosperującym pasażu handlowym na warszawskim Bemowie, przy ul. Gustawa Morcinka. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł61,60 m² 15 405,84 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż oferuję zadbane i bardzo funkcjonalne mieszkanie rodzinne, położone na warszawskim Bemowie, w bezpośrednim sąsiedztwie zielonych terenów rekreacyjnych. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

1 030 000 zł77 m² 13 376,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Jeśli poszukują Państwo przestrzeni, którą można urządzić według własnej wizji, w dobrze skomunikowanej części Bemowa, zapraszam do zapoznania się z tą ofertą. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł51 m² 18 431,37 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Prezentujemy wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m zlokalizowane przy ul. Górczewskiej 181 na Woli w Warszawie. To idealna propozycja dla pary lub singli ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

543 000 zł32,98 m² 16 464,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

*** 0% prowizji od kupującego *** ** Brak podatku 2% pcc ** Мы говорим на вашем языке, позвоните нам! Mamy przyjemność zaoferować przestronną kawalerkę z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

936 000 zł78 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferujemy na sprzedaż narożny apartament, usytuowany na 3 piętrze w dziesięciopiętrowym budynku na warszawskim Bemowie. To propozycja dla osób, które cenią komfort, ciszę, przestrzeń, światło.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł36 m² 19 166,67 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż ustawna, duża kawalerka z wydzieloną wnęką sypialnianą o powierzchni 36,84 m . Mieszkanie znajduje się na parterze (wyższy parter) w nowoczesnym, kameralnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

725 000 zł51,25 m² 14 146,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 51,25 m Warszawa, ul. gen. S. Kaliskiego - funkcjonalne i komfortowe, położone na I piętrze w zadbanym, ocieplonym budynku. Mieszkanie idealne.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł60 m² 16 150 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Jeżeli szukasz mieszkania w doskonale skomunikowanej części Warszawy oraz zależy Ci na wnętrzu, w którym już po przekroczeniu progu poczujesz się dobrze - to ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł55 m² 56,36 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , położone na 1. piętrze budynku z windą, na warszawskim Bemowie przy ul. Obrońców Tobruku 18D. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł49,87 m² 15 019,05 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Borowej Góry budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1970 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 000 zł600 m² 5 166,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:14

 

Powierzchnia działki:866 m²

Duży dom wolnostojący otoczony zielenią Willowa część osiedla Boernerowo | Wysoki standard | Klimatyzacja | Sauna ***** rozkład pomieszczeń: parter o powierzchni 216m2: * Przedsionek, *.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł94,30 m² 26 511,13 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Trzy pokojowe mieszkanie Z ogródkiem na zamkniętym osiedlu Ogródek | Taras | Osiedle zamknięte | Klimatyzacja | Spokojna okolica | W pobliżu tereny zielone | Dobra komunikacja ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

745 000 zł40,09 m² 18 583,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Coopera budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2009 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł82 m² 13 414,63 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Dywizjonu 303 budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą Rok budowy: 2009 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł56,70 m² 16 754,85 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2 pok | Bemowo | 56,7 m2 Przed prezentacją zapoznaj się ze spacerem wirtualnym. Dwupokojowe mieszkanie na Bemowie Warszawa, bemowo ul. Górczewska Metraż: 56,7 m2 Piętro: 5/6 pełna własność, księga.

Szczegóły ogłoszenia

795 000 zł75 m² 10 600 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Zapraszam na prezentację mieszkania na Bemowie - Dwustronne - Budynek z cegły z 1993 roku - Możliwość wynajęcia miejsca lub kupienia garażu - Klimatyzacja Cechy mieszkania: - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

748 300 zł74,83 m² 10 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na sprzedaż funkcjonalny lokal usługowo handlowy o powierzchni 74,83 mkw., położony w dobrze prosperującym pasażu handlowym na warszawskim Bemowie, przy ul. Gustawa Morcinka. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 900 zł113,10 m² 13 261,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Są takie miejsca, które od pierwszych chwil dają poczucie, że to może być to. I właśnie w takim klimacie utrzymana jest ta oferta mieszkanie, które łączy w sobie wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

2 480 zł36 m² 68,89 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²520 m² 39 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:37

 

Parking:podziemna hala garażowa

Nowocześnie wykończona powierzchnia biurowa do wynajęcia Inwestycja zlokalizowana w Warszawie na terenie dzielnicy Bemowo, w pobliżu ulic: powstańców Śląskich i Lazurowej, odległa.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł75 m² 53,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest przestronne, ciche, pełne naturalnego światła 75 metrowe mieszkanie po remoncie. Mieszkanie w pełni wyposażone. Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł350 m² 5 714,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:448 m²

Dom#bemowo# Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego domu około 350m2 powierzchni użytkowej. Dom ten to idealne połączenie ciszy, zieleni oraz wygody wynikającej z doskonałej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

874 500 zł58,30 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

4 pokoje, tuż przy metrze Bemowo Ratusz | 58,3 m | Piętro 10 Sprzedam mieszkanie o powierzchni 58,3 m , położone w doskonałej lokalizacji tuż przy stacji metra Bemowo Ratusz. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł42,10 m² 19 596,20 zł/m²

 

Piętro:parter/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż urządzone 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,10m2, położone przy ul. Górczewskiej 200 na warszawskim Bemowie. Lokal znajduje się na parterze w budynku z 2008 r.

Szczegóły ogłoszenia

940 000 zł63 m² 14 920,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Prezentujemy przestronne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63 metrów kwadratowych, zlokalizowane przy ul. Wrocławskiej na warszawskim Bemowie. To idealna propozycja dla rodziny z dzieckiem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 761 zł25,70 m² 19 445,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zakup bezpośrednio od dewelopera. English speakers welcome. - 0% prowizji - 0% pcc Pełna oferta mieszkań 1,2,3,4 pokojowych z terminem realizacji na III kwartał 2027 roku. W pobliżu powstają.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 000 zł888 m² 3 377,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Boernerowo. Znakomita lokalizacja. najładniejsze, klimatyczne osiedle Bemowa w otoczeniu lasów. W okolicy niezbędna infrastruktura osiedlowa. Działka położona, przy spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

840 000 zł40,23 m² 20 879,94 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Lazurowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynku. Rok budowy: 2021 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

991 216 zł60,44 m² 16 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie przy Metrze Chrzanów promocja - 3% od ceny w ogłoszeniu *bez pcc* *bez prowizji* lokalizacja Osiedle zlokalizowane jest na warszawskim Bemowie. To nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł47 m² 14 468 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu 2 pokojowe mieszkanie dla osób ceniących piękno przyrody w sąsiedztwie Parku Górczewska. Dobrze skomunikowane z pozostałymi dzielnicami Warszawy z uwagi na.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia mieszkanie z widokiem na słoneczny błękit. Są mieszkania, które po prostu się ogląda. I są takie, do których od razu chce się wracać po całym dniu. To jedno.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł21,87 m² 18 289,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskim Bemowie. Lokal użytkowy zaaranżowany na mieszkanie o powierzchni: 25 m2 znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł53,17 m² 20 688,36 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Mieszkanie na Bemowie na strzeżonym osiedlu w bloku z 2018 roku 3-pokojowe mieszkanie o pow. 53.17m2 przy ul. Chrzanowskiej składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu kuchennego Pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł54 m² 31 481,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:860 m²

Do sprzedania 2-pokojowy parterowy dom wolnostojący 54 m2 z 1936 r., na działce 860 m2, Bemowo, Boernerowo. Dom ze strychem, częściowo podpiwniczony, ogrzewany gazem, stan do remontu, możliwa.

Szczegóły ogłoszenia

80 zł/m²500 m² 40 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowy o podwyższonym standardzie, zlokalizowany w jednej z najlepiej skomunikowanych części Bemowo. Lokal posiada duże, reprezentacyjne witryny od strony.

Szczegóły ogłoszenia

665 000 zł38,20 m² 17 408,38 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Narwik budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2006 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.