dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wola

1 771 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 771 ogłoszeń

1 249 900 zł58 m² 21 550 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży trafia mieszkanie w dzielinicy Wola na pogranoczu poddzielnicy Młynów i Koło, szczególnie rekomendowane dla osób potrzebujących większej przestrzeni do codziennego życia, 58m2.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²1 000 m² 49 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal przystosowany pod działność edukcyjną | centrum warszawy Elastyczna powierzchnia najmu | Doskonała komunikacja | pkp, mza | Duży parking do dyspozycji najemcy i gości | Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł46,04 m² 14 096,44 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie położone w jednej z najbardziej urokliwych i cenionych części warszawskiej Woli - na "kole" przy ul. Ożarowskiej. Kameralna zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 zł28 m² 91,07 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie typu studio o powierzchni 28 m znajduje się na 1. piętrze zadbanego budynku. Mimo lokalizacji w samym centrum miasta lokal jest wyjątkowo cichy okna wychodzą na zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

6 850 zł115 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Lokal może być przeznaczony na różne rodzaje działalności gospodarczej, m.in. kancelarię prawną, biuro rachunkowe lub księgowe, firmę it, biuro nieruchomości oraz inne pokrewne działalności.

Szczegóły ogłoszenia

49 zł/m²1 060 m² 51 940 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Mamy do zaoferowania piętro budynku z windą. Dotychczas użytkowane na cele edukacyjne ale istnieje możliwość dostosowania na różnego rodzaju działalność. Pomieszczenia wysokie średnio ponad.

Szczegóły ogłoszenia

50,56 zł/m²178 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowy | Wola, ul. Dzielna | W pełni wyposażony Na sprzedaż w pełni wyposażony lokal biurowy, położony przy ul. Dzielnej na warszawskiej Woli. To narożna przestrzeń, rozłożona na.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł53,60 m² 13 805,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3 pokoje przy metrze Księcia Janusza - Wola! Szukasz mieszkania, które urządzisz całkowicie pod siebie? A może szukasz bezpiecznej lokaty kapitału w topowej lokalizacji Warszawy? Oferta na.

Szczegóły ogłoszenia

1 131 856 zł38,83 m² 29 149 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Prestiżowy Apartament w Sercu Browarów Warszawskich Design i Klasa Cena: 1 131 855,70 zł Powierzchnia: 38,83 m Lokalizacja: browary Warszawskie, wola/śródmieście Szukasz adresu, który.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 522 000 zł93 m² 27 118,28 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości MD Home ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, 3-pokojowy apartament w stanie deweloperskim o powierzchni 93,42 m2, położony na ostatnim 7 piętrze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł55,71 m² 98,73 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia dostępne od zaraz komfortowe 2 -pokojowe mieszkanie o pow. 55, 71 m2 w prestiżowym osiedlu" 19 Dzielnica" przy ul. Kolejowej na pograniczu Woli.

Szczegóły ogłoszenia

1 059 000 zł41,55 m² 25 487,36 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Dwa pokoje w nowej inwestycji przy ul. Kolejowej na Woli. Uwaga: ani podatku pcc! Lokal składa się z salonu połączonego z aneksem kuchennym (24,96m2). sypialni (11,96m2), łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

2 990 zł55 m² 54,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu około 55-metrowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji w warszawskim centrum, na granicy Woli i Śródmieścia przy ulicy Waliców 19.

Szczegóły ogłoszenia

56,09 zł/m²230 m² 12 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal biurowy o powierzchni 230 m , zlokalizowany na 1 piętrze w budynku przy ul. Nakielskiej w Warszawie. Lokal jest idealny dla firm.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł60,70 m² 17 957,17 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Nietuzinkowe mieszkanie w kamienicy z windą Są mieszkania, które po prostu spełniają funkcję. I są takie, które opowiadają historię. To przy Wolskiej należy zdecydowanie do tej.

Szczegóły ogłoszenia

1 430 000 zł60 m² 23 833,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowy lokal użytkowy - duże witryny od Alei Solidarności. Dwa wejście (jedno dla dostaw). Wysokość lokalu 3,2 m. oddany w 2022 r. Klimatyzacja z rekuperacją. Lokal wynajęty na okres trzech.

Szczegóły ogłoszenia

85 zł/m²505,30 m² 42 950 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowy lokal usługowo-handlowy w sercu dynamicznej Woli - idealna lokalizacja dla biznesu! Powierzchnia: 505,3 m netto | parter (4-kondygnacyjny budynek po remoncie) Lokalizacja: centrum.

Szczegóły ogłoszenia

3 600 zł38 m² 95 zł/m²

 

Piętro:12/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia 2-pokojowe częściowo umeblowane mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z ochroną przy ul. Wolskiej, oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²480 m² 48 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sklep, drogerię, usługi branży med - beauty, bądź knajpę ale bez ciężkiej gastronomii. Lokal o powierzchni całkowitej 480 m2 z dużymi witrynami i wejściem z chodnika. Ogromny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

845 379 zł44,10 m² 19 170 zł/m²

 

Piętro:2/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne mieszkanie na bliskiej Woli - rynek pierwotny Szukasz nieruchomości w świetnej lokalizacji - zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycji pod wynajem? Ta propozycja na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł36,80 m² 20 380,41 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie z kuchnią o powierzchni 36.80 m2 zlokalizowane na Woli przy ulicy Żelaznej 83/85. Mieszkanie świetnie nada się dla pary, singla.

Szczegóły ogłoszenia

88,14 zł/m²231,65 m² 20 418 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia, przestronne biuro o powierzchni 231,65 m2. Biuro znajduje się w nowoczesnym obiekcie usytuowanym w biznesowej części dzielnicy Wola w sąsiedztwie Fabryki Norblina.

Szczegóły ogłoszenia

970 000 zł38 m² 25 526 zł/m²

 

Piętro:5/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Do sprzedaży apartament o powierzchni 38,02 m2 znajdujący się w prestiżowej inwestycji dwóch 22- piętrowych wież Platinum Towers przy ul. Grzybowskiej 61. Mieszkanie z dużą, 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

657 000 zł42 m² 15 642,86 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2, zlokalizowane przy ul. mjr. H. Sucharskiego, na warszawskim Bemowie-Jelonki. Okna oraz balkon usytuowane od strony.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł342 m² 93,57 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Penthouse 342 m , Wola, prywatny basen, taras, 3 sypialnie, wysoki standard Do wynajęcia wyjątkowy, dwupoziomowy penthouse o łącznej powierzchni 342 m , położony na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

24 180 zł390 m² 62 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Wynajmij powierzchnię magazynową i biurową na Woli! Zapraszamy do wynajęcia atrakcyjnego lokalu magazynowego o powierzchni: 390m. Dodatkowo oferujemy dwa pomieszczenia biurowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

75 zł/m²134 m² 10 050 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:podziemna hala garażowa

Kameralny obiekt biurowy przeznaczony dla małych i średnich najemców. Na całkowicie zmodernizowany 10 kondygnacyjny biurowiec składają się powierzchnie biurowe od 80 do 230m kw z salkami.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł30 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w jednym z najbardziej prestiżowych i tętniących życiem miejsc w Warszawie. To kompaktowe, świetnie zaprojektowane studio w Browarach Warszawskich łączy wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł29,36 m² 33 990 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Eng below Prezentuję na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe prestiżowym kompleksie biurowo-gastronomicznym Browary Warszawskie, usytuowane przy ul. Krochmalnej, to wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł67 m² 19 388,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Wyjątkowe 3 pokoje (66,7 m ) z ogromnym ogrodem (81,8 m oraz tarasem 9,3 m ) na warszawskiej Woli! Funkcjonalne mieszkanie, idealne dla osób szukających wygody, świetnej komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł72 m² 104,17 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version below Browary Warszawskie | 72m2 | klimatyzacja | ochrona | blisko Warsaw Spire Do wynajęcia komfortowy, nowoczesny apartament o powierzchni 72 m , położony na 5. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

70,80 zł/m²226 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal 226 m2, warszawa Wola Aleja Prymasa 1000 lecia 76b pomiędzy Górczewską i Obozową. Parter , brama i witryna od ulicy. Lokal z możliwością przejazdu, w podwórzu.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 zł23 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka w lokalizacji marzeń na wynajem - ul. Górczewska, blisko metra Młynów Szukasz idealnego miejsca do życia w sercu Warszawy? Mamy dla Ciebie prawdziwą perełkę! Przytulna,.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł41,50 m² 103,61 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia - Gumińska, wola | 41,5 m balkon 8 m - parking podziemny - Lokalizacja: ul. Gumińska, warszawa - dzielnica Wola - Powierzchnia: 41,5 m - Koszt najmu: 4300.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł46,60 m² 19 742,49 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy Al. Jana Pawła II budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 9 piętrowym budynku Rok budowy: 1966 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

36,35 zł/m²1 238 m² 45 001 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:19

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia funkcjonalny obiekt biurowo-magazynowy, idealny dla firm logistycznych, produkcyjnych, handlowych lub usługowych poszukujących kompleksowej przestrzeni do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

2 638 zł28,18 m² 93,61 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Pracujesz w zagłębiu biurowym Woli i nie chcesz tracić czasu na codzienne dojazdy? Marzy Ci się mieszkanie ciche, ale położone zaledwie kilka minut od najważniejszych punktów miasta? Chcesz.

Szczegóły ogłoszenia

914 000 zł32,07 m² 28 500,16 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Bliska wola mieszkanie/lokal inwestycyjny W wysokim standardzie na Woli (al. Prymasa Tysiąclecia), w nowym budownictwie z 2019 r. Pow. 32,07m2. Piętro 11. Lokal z dużym balkonem (pow.

Szczegóły ogłoszenia

2 659 000 zł133 m² 19 992,48 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:podziemna hala garażowa

Na sprzedaż świetnie wykończony lokal użytkowy zaaranżowany na nowoczesne biuro, zlokalizowany w sercu Woli - ul. Jana Kazimierza, w budynku z 2020 roku. Lokalizacja i przestrzeń:.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 000 zł319 m² 12 382,45 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Świetny dwupoziomowy lokal W nowoczesnym apartamentowcu śródmieście Świetny, przestronny lokal użytkowy w wyjątkowej lokalizacji w samym sercu Warszawy! Usytuowany na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł61,56 m² 20 955,17 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Widok na zieleń i uporządkowaną przestrzeń osiedla, z panoramą miasta w tle. Funkcjonalne, gotowe do zamieszkania mieszkanie na 8. piętrze. : dla kogo Dla pary, która potrzebuje wygodnej.