dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wola

1 771 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 771 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

18,50 €/m²427 m² 7 900 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.427 m2 w biurowcu klasy A na bliskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

58 zł/m²54 m² 3 161 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: 2-pokojowy lokal biurowy o pow.54,50 m2 na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność od zaraz Lokal biurowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

18,50 €/m²178 m² 3 300 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.178,40 m2 w biurowcu klasy A na bliskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

18,50 €/m²560 m² 10 360 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia: biuro o pow. 560 m2w biurowcu na warszawskiej Woli, w sąsiedztwie ul. Towarowej i niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

88 zł/m²43 m² 3 809 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow.43,28 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli, w OKOLICACH ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca Property Office.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Rondo Ignacego Daszyńskiego

Wola,Warszawa

105 zł/m²56 m² 5 899 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

biuro o pow. 56 m2 w budynku biurowym na warszawskiej Woli, niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Rondo Organizacji Narodów Zjednoczonych

Wola,Warszawa

90 zł/m²25 m² 2 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia 1-pokojowy lokal biurowy o pow.25 m2 w centrum Warszawy, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność: od zaraz Wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

18,50 €/m²702 m² 12 987 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.702 m2 w biurowcu klasy A na bliskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Prosta

Wola,Warszawa

385 zł/m²39 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: umeblowane biuro dla 10 osób na warszawskiej Woli,poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność: od zaraz. Lokal biurowy znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

90 zł/m²262 m² 23 612 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow. 262,35 m2 na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność: od zaraz. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

55 zł/m²36 m² 1 957 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

blisko stacji - Metro Księcia Janusza - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.35,59 m2 , na parterze budynku biurowego na warszawskiej Woli w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

18,50 €/m²635 m² 11 748 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.635 m2 w biurowcu klasy A na bliskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

12,50 €/m²747 m² 9 338 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 747 m2 na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agenci - Dostępność od zaraz. Obejrzyj budynek na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

55 zł/m²39 m² 2 140 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

blisko stacji - Metro Księcia Janusza - Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.38,91m2 na 1 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

22 €/m²219 m² 4 826 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowo-usługowy o pow. 219,35 m2 na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność od zaraz. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

18,50 €/m²245 m² 4 533 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.245 m2 na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność od maja 2025 r. Lokal biurowy znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

15,25 €/m²394 m² 6 008 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:tak

Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 393,95 m2 na 2 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach ul. Okopowej. poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

18,50 €/m²523 m² 9 676 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.523 m2 na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność od maja 2025 r. Lokal biurowy znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Rondo Ignacego Daszyńskiego

Wola,Warszawa

17,50 €/m²34 m² 595 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.34 m2 do wynajęcia na Woli, na parterze w budynku biurowym niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

60 zł/m²16 m² 973 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.16,21 m2 na 4 piętrze budynku biurowym w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza , poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Łucka

Wola,Warszawa

85 zł/m²95 m² 8 099 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.95,28 m2 na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność - od 1 marca 2025 r. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

255 zł/m²11 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia: 3-osobowe umeblowane biuro na 6 piętrze w nowoczesnym biurowcu na warszawskiej Woli ,w okolicach ul. Kasprzaka i Ronda Daszyńskiego, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

15,25 €/m²434 m² 6 620 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 434 m2 na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność od zaraz Obejrzyj budynek na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

55 zł/m²40 m² 2 196 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

blisko stacji - Metro Księcia Janusza - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.39,92 m2 na 3 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli w okolicach ul. Górczewskiej i stacji metra Ks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

18,50 €/m²311 m² 5 752 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.310,94 m2 w biurowcu klasy A na bliskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Rondo Ignacego Daszyńskiego

Wola,Warszawa

17,50 €/m²294 m² 5 145 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.294 m2 do wynajęcia na Woli, na 5 piętrze w budynku biurowym niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

19,50 €/m²145 m² 2 828 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:tak

Do wynajęcia: biuro o pow. 145 m2 w biurowcu na warszawskiej Woli, w sąsiedztwie ul. Towarowej i niedaleko Ronda Daszyńskiego, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

75 zł/m²60 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

internet wliczony w czynsz - Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.60 m2 na parterze 7-kondygnacyjnego budynku biurowego na warszawskiej Woli, okolicach ul. Kasprzaka oraz stacji metra Płocka. poleca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

19 €/m²433 m² 8 233 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o powierzchni 433,32 m2 na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność od zaraz. Obejrzyj lokal na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

60 zł/m²18 m² 1 083 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: 1-pokojowy lokal biurowy o pow.18,05 m2 na 4 piętrze budynku biurowego na warszawskiej Woli,w OKOLICACH ul. Górczewskiej i stacji metra Ks. Janusza. poleca Property Office (tel.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

18,50 €/m²840 m² 15 540 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.840 m2 w biurowcu klasy A na bliskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

18,50 €/m²187 m² 3 468 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak

Do wynajęcia: lokal usługowo-biurowy o pow.187,48 m2 w biurowcu klasy A na bliskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

1 090 000 zł55 m² 19 963,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dzień otwarty - Środa 26.02.2025r. od 11:00 do 19:00 Proszę o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu zarezerwowania godziny. :Krótko: warszawa | Wola ul. Ordona | mieszkanie 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

82 zł/m²44 m² 3 608 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: klimatyzowany lokal biurowy o pow. 44 m2 na 1 piętrze w budynku biurowym na warszawskiej Woli, w okolicach Al. Prymasa Tysiąclecia i pkp Warszawa Wola, poleca Property.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

585 000 zł38 m² 15 394,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie przy alei Solidarności w prężnie rozwijającej się części Woli odsunięte częściowo od ulicy. Głównym atutem mieszkania jest jego lokalizacja, świetny punkt komunikacyjny: - tramwaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

58 zł/m²22 m² 1 276 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia: lokal biurowy o pow.22 m2 na warszawskiej Woli, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie płaci prowizji dla Agencji - Dostępność od zaraz Lokal biurowy znajdujący się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

18,50 €/m²311 m² 5 752 €

 

Przeznaczenie:medyczne

 

Pomieszczenia:14

 

Parking:tak

na usługi medyczne - Do wynajęcia: lokal usługowy o pow.310,93 m2 w biurowcu klasy A na bliskiej Woli, w okolicach ul. Żelaznej, poleca Property Office (tel., mail: ) - Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

18,50 €/m²187 m² 3 468 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:tak