dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wola

1 773 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 773 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

2 160 000 zł90 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:17/24

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Hampton Home oferuje Państwu na sprzedaż unikatowy apartament z tarasem na Woli Tower. Mieszkanie o powierzchni ok. 90 m2, 4 pokoje, taras (18 m2), piękny widok na panoramę Warszawy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wieluńska

Wola,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 50 m2 położone przy ul. Wieluńska 2 (wola). Zapraszamy na wirtualny spacer po mieszkaniu: mieszkanie po generalnym remoncie, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pustola

Wola,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie po remoncie - ul. Pustola, wola Na wynajem funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m , położone w zadbanym budynku z lat 60. przy ul. Pustola na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

7 900 zł105 m² 75,24 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, 3 pokojowe, tuz przy Placu Europejskim. Rozkład Apartament o powierzchni 105 m2, składa się z przedpokoju, salonu połączonego z aneksem kuchennym, dwóch sypialni każda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

999 999 zł42 m² 23 764,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,08 m usytuowane na 2 z 7 pięter w budynku z 2017 roku zlokalizowane w jednej z najdynamiczniej rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Górnośląska

Wola,Warszawa

3 750 000 zł319 m² 11 755,50 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:-

Prestiżowy dwupoziomowy lokal W nowoczesnym apartamentowcu śródmieście, ul. Górnośląska Luksusowy, przestronny lokal użytkowy w wyjątkowej lokalizacji w samym sercu Warszawy!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

1 344 000 zł66 m² 20 503,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na 3 piętrze w wysokim bloku na warszawskiej Woli przy ul.Radziwie. Mieszkanie składa się z przedpokoju, łazienki razem z wc , salonu z otwartą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

540 000 zł34 m² 15 743,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Eleganckie mieszkanie 2 -pokojowe | 34,30 m przy ul. Ciołka | 1 piętro | pełna własność | doskonała inwestycja Biuro nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

420 000 zł25 m² 17 004,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie do remontu w cichym, klimatycznym miejscu. Położone na drugim piętrze w dziesięciopiętrowym budynku z windą. Główne atuty mieszkania na Woli to dynamiczny rozwój dzielnicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Łucka

Wola,Warszawa

1 790 000 zł84 m² 21 233,70 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu wyjątkową ofertę elegancki apartament położony w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

15 000 zł105 m² 142,86 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament premium w sercu wolskiego centrum biznesowego ul. Skierniewicka, warszawa Na wynajem wyjątkowy, czteropokojowy apartament położony na 9. piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Wola,Warszawa

18 €/m²68 m² 1 224 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni brutto 68m2 w Warszawie na bliskiej Woli. Lokal znajduje się w bliskim sąsiedztwie Browarów Warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

2 200 zł28 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalna i cicha kawalerka o powierzchni 28 m , położona przy ul. Obozowej 56 na warszawskiej Woli. Mieszkanie świetnie skomunikowane, idealne do komfortowego zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

4 000 zł38 m² 105,26 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz stylowego mieszkania, z którego w kilka minut spacerem dotrzesz do samego centrum stolicy? To miejsce stworzone dla osób, które cenią sobie komfort, prestiż i wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipki

Wola,Warszawa

2 700 zł44 m² 61 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** mieszkanie dostępne dziś **** Oferuję do wynajęcia mieszkanie o pow. 44 m2, znajdujące się na szóstym piętrze (jest nowa winda) budynku z lat pięćdziesiątych przy ulicy Nowolipki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

1 150 000 zł61 m² 18 852,50 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Prezentujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie na Woli, przy samej stacji Metra Płocka. Świetny punkt komunikacyjny - ulica Płocka. mieszkanie ma 61m2 i składa się z: - salonu z kuchnią - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Wola,Warszawa

19,32 €/m²800 m² 15 456 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do podnajęcia lokal biurowy Crown Square, warszawa Nowoczesny biurowiec klasy A, położony w prestiżowej lokalizacji przy zbiegu ulic Prostej i Towarowej, na granicy Centralnego Obszaru Biznesu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

814 000 zł38 m² 21 706,70 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

2-pokojowe mieszkanie po remoncie | Wola, ul. Kasprzaka 31a | Metro i świetna komunikacja Lokalizacja: warszawa, wola - ul. Kasprzaka 31a Powierzchnia: 37,5 m Cena: 814 000 zł Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wawrzyszewska

Wola,Warszawa

2 500 zł31 m² 80,65 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: do wynajęcia kawalerka z balkonem i mp przy ulicy Wawrzyszewska 9 w Warszawie. Nieruchomość: na powierzchnię 31 m2 składa się duży pokój z balkonem, spora łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

4 500 zł54 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne, ciche, komfortowe 2-pok. mieszkanie o pow. 54m2 w prestiżowej inwestycji przy ul. Jaktorowskiej na bliskiwj Woli. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze (z dobrą jakością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Warszawa

Wola,Warszawa

18 €/m²198 m² 3 564 €

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Agencja Tandem Home iq oferuje do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni brutto 198 m2 w Warszawie na bliskiej Woli. Lokal znajduje się w bliskim sąsiedztwie Browarów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antka Rozpylacza

Wola,Warszawa

595 000 zł39 m² 15 450,50 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mieszkanie na Woli w bloku z 1964 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 38.51m2 przy ul. Rozpylacza składające się z: przedpokoju Salonu Sypialni Kuchni Łazienki Loggii Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wola,Warszawa

1 399 000 zł70 m² 19 985,70 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Lokalizacja: to jedna z najchętniej wybieranych części Woli - nowoczesna, dobrze skomunikowana, a jednocześnie spokojna i zielona. W najbliższej okolicy znajdują się: szkoła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

7 000 zł42 m² 166,67 zł/m²

 

Piętro:6/29

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, 2-pokojowy apartament o powierzchni 46 m , położony na 6. piętrze nowoczesnego budynku Towarowa Towers - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Redutowa

Wola,Warszawa

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zupełnie nowe studio, klimatyzowane, z wydzieloną sypialnią, w nowym budynku city flow na warszawskiej Woli - ul. Redutowa klimatyzacja | wydzielona sypialnia | wola - Ul. Redutowa| nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wolska

Wola,Warszawa

939 000 zł54 m² 17 388,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Są miejsca, które łączą w sobie przedwojenny urok, wygodę miejskiego życia i energię dynamicznie rozwijającej się dzielnicy. Takie jest mieszkanie przy ul. Wolskiej - w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Za Żelazną Bramą,Warszawa

3 250 zł38 m² 85,53 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Koszty - 3250 czynsz najmu + 860 czynsz do administracji co daje kwotę 4110zł + 200zł zaliczka na media (prąd i ewentualne zużycie wody i c.o. ponad ryczałt zawarty w czynszu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

632 000 zł50 m² 12 640 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku z 1961 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Górczewskiej Na powierzchnie mieszkania składa się: - trzy pokoje (ok.:18m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Moczydło,Warszawa

565 000 zł41 m² 13 916,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Przytulne mieszkanie usytuowane na 9 piętrze w bloku lat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej Woli. Blok po termomodernizacji, dwie nowe, szybkie windy. Na powierzchnię mieszkania składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Wola,Warszawa

2 710 zł39 m² 68,71 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna, jasna kawalerka | 2 balkony | Wola - ul. Wolska Do wynajęcia przestronna kawalerka zlokalizowana na warszawskiej Woli, przy ul. Wolskiej. Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wronia

Wola,Warszawa

3 900 zł40 m² 97,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta dla osób bez zwierząt. Na wynajem jasne i ciche mieszkanie o pow. 40 m usytuowane w nowoczesnym i eleganckim apartamentowcu w doskonałej lokalizacji na bliskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 236 000 zł58 m² 21 384,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż funkcjonalne, narożne 3 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone na 2. piętrze nowego budynku na kameralnym osiedlu Kolej na 19 przy ul. Kolejowej - jednej z bardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pańska

Wola,Warszawa

3 900 zł44 m² 87,64 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Na wynajem jasne, przestronne mieszkanie typu studio o powierzchni 44,5 m , zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu Acciona przy ul. Pańskiej 98, tuż przy Fabryce Norblina. Idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój wolny od zaraz, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

1 400 zł9 m²

 

Piętro:1/3

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 800 zł

English below, komfortowy pokój na Woli - Blisko Stacji Metra Księcia Janusza! Szukasz idealnego pokoju na Woli? Mamy dla Ciebie wspaniałą propozycję - duży pokój dla jednej osoby w trzypokojowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

999 000 zł51 m² 19 549,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowoczesne 3-pokojowe z ogródkiem na strzeżonym osiedlu Warszawa, odolany Na sprzedaż wyjątkowe, jasne mieszkanie o powierzchni 51,1 m położone na parterze nowoczesnego, zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Moczydło,Warszawa

3 000 zł45 m² 66,08 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta tylko dla osób pracujących. Położone na warszawskim Moczydle przy ul. Wieluńskiej 2 mieszkanie oczekuje na swojego pierwszego najemcę. Znajduje się na 8. piętrze w bloku, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

2 820 000 zł196 m² 14 387,80 zł/m²

 

Piętro:25/30

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Apartament 196m2, 4 pokoje, 25 piętro, widok na panoramę miasta, ogromny potencjał, łucka 15, wola Budynek: łucka City to 30-piętrowy wieżowiec wybudowany w 2004 roku - w budynku znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

663 000 zł40 m² 16 575 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 9 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskiej woli. Budynek po remoncie. Mieszkanie rozkładowe, słoneczne i z rozległą panoramą. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

750 000 zł50 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 3-piętrowym bloku bez windy z 1961 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Górczewskiej. NA powierzchnię mieszkania składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wolska

Wola,Warszawa

746 999 zł36 m² 20 983,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mieszkanie o powierzchni 35,6 m2 z balkonem na 4 piętrze w 6 piętrowym bloku. Blok został wybudowany w 1956 roku kilka lat temu zostały wyremontowane klatki oraz zrobiona nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wronia

Wola,Warszawa

830 000 zł57 m² 14 638,50 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą mieszkania w al. Solidarności. Grunty uregulowane- możliwość zakupu mieszkania w ramach kredytu. Oferta sprawdzi się jako mieszkanie dla.