dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wilanów

1 021 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 021 ogłoszeń

443 406 zł22,06 m² 20 100 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowo poszukiwane, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 22 mkw. Lokal położony jest na 3. piętrze, dzięki czemu jest dobrze doświetlony. Mieszkanie w stanie deweloperskim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 032 496 zł54,92 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż bardzo interesujące i dające duże możliwości aranżacyjne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 mkw. w niespotykanym układzie- dwa niezależne mieszkania połączone.

Szczegóły ogłoszenia

5 700 zł59,70 m² 95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament W miasteczku wilanów Przestronne wnętrza | Wysoki standard wykończenia | Idealne dla singla lub pary ***** rozkład pomieszczeń: apartament o powierzchni 60 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 037 925 zł45,06 m² 23 034,29 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Prestiżowy apartamentowiec W sercu miasteczka wilanów Dlaczego warto wybrać tę ofertę? Decydując się na zakup ze mną, zyskujesz nie tylko prestiżowy adres, ale także realne oszczędności.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

44 zł/m²450 m² 19 800 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:-

Wilanów to jedna z najbardziej pożądanych części miasta. Adres nieruchomości zapewnia komfort i prywatność oraz szybki dojazd do centrum. Oferujemy Państwu komfortowy i przestronny dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 840 000 zł92 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Piękny i widny apartament o funkcjonalnym rozkładzie. Bardzo dobra lokalizacja, blisko Świątyni Opatrzności Bożej. Dobre połączenia ze wszystkimi częściami Warszawy. Linie autobusowe.

Szczegóły ogłoszenia

83,85 zł/m²161 m² 13 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję lokal biurowy na wynajem o powierzchni 161 m , usytuowany na 2. piętrze nowego biurowca z 2018 roku. Lokal jest w pełni wykończony i gotowy do pracy. Posiada wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

1 220 000 zł130 m² 9 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 5 pokojowego z dużym balkonem o powierzchni użytkowej 117 mkw. Powierzchnia całkowita mieszkania to około 130 mkw, gdyż poddasze zostało.

Szczegóły ogłoszenia

25 000 zł580 m² 43,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:724 m²

Don't hesitate to contact me also in English. Do wynajęcia niezwykle przestronny dom o powierzchni 580 m2, położony na działce 724 m2 w prestiżowej, willowej części Wilanowa, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł90 m² 133,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Miasteczko wilanów Wyjątkowo ciche, komfortowe 2-poziomowe mieszkanie typu apartament / penthouse położone na ostatnim piętrze w apartamentowcu z 2019 r. przy al. Rzeczypospolitej. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł90,20 m² 18 835,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni ponad 90 m , położone w prestiżowym kompleksie Scandinavian House. Układ zapewni komfort czteroosobowej rodzinie. Wyraźny podział na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 750 000 zł134,04 m² 13 055,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Na sprzedaż nowy segment skrajny w kameralnym ( 8 budynków) osiedlu przy Wale Zawadowskim. Funkcjonalnie zaprojektowany budynek oraz nowoczesne rozwiązania technologiczne zapewnią kmfort.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł74 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Słoneczny 3 pokojowy apartament w cenionej lokalizacji przy ulicy Klimczaka tuż obok Royal Wilanów. Budynek i wnętrze o wysokim standardzie wykończenia, funkcjonalny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł43 m² 19 767,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Sarmackiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2018 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł69 m² 94,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 68 m z dużym tarasem o powierzchni około 35 m . Nieruchomość znajduje się w Warszawie przy ul. Adama Branickiego 11, na 2.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł37 m² 17 540,54 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie na Wilanowie w budynku z 2014 roku (cegła) 1-pokojowe mieszkanie o pow. 36.9m2 przy ul. Hlonda składające się z: przedpokoju Salonu Aneksu Kuchennego Łazienki Ogródka (22m2) Do.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 000 zł282 m² 9 893,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:386 m²

Segment skrajny, 5 sypialni, 3 łazienki, garaż na 2 samochody i ładny ogródek w Centrum Zawad - walking distance do Pl. Vogla Dom z 2008 roku znajduje się na zamkniętym i kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł97 m² 5 824,74 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum Na sprzedaż oferowany jest w pełni funkcjonujący salon kosmetologii aparaturowej.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł176 m² 24 147,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przestronny apartament W kameralnym budynku W starym wilanowie Ogródek I Zielona i kameralna lokalizacja | Klimatyzacja | Dwa miejsca w garażu podziemnym i Komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł86 m² 15 104,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 85,56m2 zlokalizowane w Centralnej Części Miasteczka Wilanów tuż obok Świątyni Opatrzności. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

5 450 000 zł2 850 m² 1 912 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki 2 x 2850m2 znajduje się w Miasteczko-Wilanów w pobliżu Szkoły, świątynia, ostatnie działki przed Parkiem Natolińskim i Skarpą Ursynowską.

Szczegóły ogłoszenia

20 000 000 zł1 100 m² 18 182 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 320 m²

*** Na Sprzedaż Rezydencja w Wilanowie o Powierzchni Użytkowej 1100 m2 *** Poziom niższy składa się z: - garaż na 6 samochodów - 2 łazienki z wc - kuchnia - 3 pokoje - 2 pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł19,80 m² 19 949,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję klimatyzowany mikro apartament położony na warszawskim Wilanowie przy ul. Ledóchowskiej każdy o powierzchni 19,8 m2. Lokal się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

98,36 zł/m²73,20 m² 7 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia atrakcyjny lokal usługowy o powierzchni 73,2 m , położony na parterze nowoczesnego apartamentowca na Osiedlu Residence Wilanów. To miejsce z dużym potencjałem dla biznesu,.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł63 m² 74,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Miejsce postojowe | 3 pokoje | Miasteczko Wilanów Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 63 m , położone w prestiżowej części Miasteczka Wilanów, usytuowane na ostatnim, 4-piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 000 zł200 m² 19 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Agencja Nieruchomości Belvedere Estate oferuje na sprzedaż świeżo wykończony dom na nowo powstałym osiedlu Wille Powsin! Skrajny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 196,72 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł27,06 m² 23 983,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

1-pokojowe mieszkanie na Wilanowie przy ul. Marcelego Handelsmana budynek Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 3 piętrowym budynku Inwestycja robyg to nie tylko budynek, ale środowisko do życia: -.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł43,91 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m , położone na 3 piętrze w niskim, ceglanym budynku z lat 60. przy ul. Rapperswilskiej na Saskiej Kępie. To propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

16 000 zł270 m² 59,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:862 m²

Bliźniak o powierzchni 270 m2, dodatkowo poddasze około 60m2, działka 862m2 : Dla kogo? Dla rodziny, dla szukających wyjątkowej nieruchomości położonej w cichej i spokojnej okolicy. :.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł258 m² 11 627,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:600 m²

ofercie podlega dom 4b Kameralne, zamknięte osiedle na Zawadach, składające się z 8 domów w zabudowie bliźniaczej, zapewniające prywatność i bezpieczeństwo. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł400 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:800 m²

Nowa elegancka rezydencja Z piękną działką Najwyższy standard wykończenia | Nowy dom | Spokojna okolica | Nowoczesna technologia | Garaż na trzy samochody Niespotykanie rzadka oferta na Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 696 850 zł145,52 m² 18 532,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż wyjątkowy, wielopoziomowy apartament o całkowitej powierzchni sprzedaży 145,52 m . Inwestycja Royal Garden to synonim prestiżu, łączący nowoczesną architekturę z zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł32,13 m² 77,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu jasne i funkcjonalne mieszkanie na wynajem o powierzchni 32,13 m , położone przy ul. Szanajcy na warszawskiej Pradze Północ - na tyłach.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 000 zł116,19 m² 25 389,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Wyobraź sobie miejsce, do którego wracasz i od razu czujesz spokój. Światło wpadające przez ogromne okna, przestrzeń zaprojektowana z wyczuciem i taras, który latem staje się.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 000 zł115,90 m² 18 119 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Polecamy wygodne, ciche, jasne 5 pokojowe na Wilanowie Do wprowadzenia, lub do wlasnej aranżacji Budynek z 2010r Ogród 70 m Układ mieszknia : Aktualnie zaaranżowany jako 5 pokoi + 1 łazienka +.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł42,10 m² 16 627,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Bruzdowej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: około 2000r nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł230 m² 39,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:208 m²

Avenue Estate prezentuje klimatyczny środkowy segment z kameralnym ogrodem usytuowany w prestiżowej części Wilanowa- zawadach. Atuty - Znakomita lokalizacja - bezpośrednie sąsiedztwo Rezerwatu.

Szczegóły ogłoszenia

18 000 zł305 m² 59,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:760 m²

Eurovilla prezentuje wolnostojący dom do wynajęcia w Starym Wilanowie o powierzchni 305m2 usytuowany na działce o pow. 760m2. Dom w wysokim standardzie wykończenia, po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

771 030 zł39,54 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie stanie deweloperskim - Miasteczko Wilanów. Mieszkanie usytuowane jest na 2 piętrze nowoczesnego i kameralnego 4-piętrowego budynku. Standard Wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

23 000 zł850 m² 27,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Prezentujemy na wynajmem piękną rezydencje z basenem o powierzchni 800m2 usytuowana na działce 1200m2. Nieruchomość znajduje się na zamkniętym osiedlu składającym się z trzech domów.

Szczegóły ogłoszenia

3 250 000 zł270 m² 12 037,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:414 m²

0% Prowizji od Kupującego.Oferta na wyłączność! Czterokondygnacyjny dom w zabudowie bliźniaczej, doskonale usytuowany w Wilanowie, przy głównej ulicy, w dogodnym punkcie.