dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wilanów

1 014 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 014 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

16 000 zł360 m² 44,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Wolnostojący dom 360M2, 4 sypialnie, zadbany ogród, dostępny od 15 stycznia dane techniczne: trzykondygnacyjny dom wolnostojący o powierzchni 360m2 na działce 1000m2 z pięknie zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

2 950 000 zł230 m² 12 826,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Mam dziś do zaoferowania Państwu piękny dom w zabudowie bliźniaczej wykończony pod klucz! Posiadamy w ofercie również drugą połówkę domu w stanie deweloperskim. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Wiechy

Powsin,Warszawa

2 900 000 zł2 550 m² 1 137,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży działki o powierzchni 2549 m2, usytuowanej w malowniczym Powsinie. Ta foremna działka w kształcie kwadratu została przeznaczona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą Warszawa

Kępa Zawadowska,Warszawa

18 000 zł650 m² 27,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 250 m²

Wilanów - Kępa Zawadowska, dom wolnostojący na zadbanej działce 1200 mkw: piwnica:pokój-relaks ok.55m, pomieszczenia pomocnicze:16, 10, 17 i 14 mkw - suszarnia, kotłownia, pralnia PARTER: kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący

Wilanów,Warszawa

4 679 000 zł408 m² 11 468 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż wykończony dom wolnostojący w stylu willowym o powierzchni całkowitej 399m2 (użytkowej 308,10m2), położony na ogrodzonej, w pełni zagospodarowanej działce 1200m2. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gieysztora

Miasteczko Wilanów,Warszawa

965 000 zł49 m² 19 574 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 49,3m2 usytuowane w Warszawie w dzielnicy Wilanów (miasteczko Wilanów) przy ulicy Gieysztora. Lokal ten, znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 110 000 zł51 m² 21 764,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

English speaking customers are also more then welcome. Zamieszkaj w świeżo wykończonym mieszkaniu jako pierwszy i już dziś ciesz się spokojem! Marzysz o mieszkaniu w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Syta

Zawady,Warszawa

955 000 zł55 m² 17 363,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferujemy Państwu pięknie zaaranżowane mieszkanie, zaprojektowane przez architekta, gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, istnieje możliwość wydzielenia trzeciego. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

2 800 zł48 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowo oddanej inwestycji przy ulicy Herbu Janina 11b. *Lokal o całkowitej powierzchni 47,5 m 2 składa się: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 170 000 zł59 m² 19 887,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfortowe 3 pokojowe - mieszkanie o powierzchni 58,83 m znajdujące się na 1 piętrze 3 piętrowego budynku z windą, stan wykończenia do zamieszkania. Mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

4 100 000 zł250 m² 16 380,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:490 m²

Przedstawiamy Państwu dom na sprzedaż usytuowany tuż obok Miasteczka Wilanów. Dom jest nowy, w trakcie wykańczania. Absolutnie wyjątkowy projekt wykończenia wnętrza, nowoczesny, ale stylowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Grochowska

Zawady,Warszawa

3 450 000 zł1 510 m² 2 284,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działki o powierzchni 1510 m2, zabudowane małym budynkiem mieszkalnym parterowym 71 m2. Nieruchomość posiada bardzo dobry dostęp do punktów handlowo-usługowych oraz placówek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 200 zł43 m² 74,06 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia w Miasteczku Wilanów atrakcyjne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok 43m2. Mieszkanie idealne dla singla lub pary, z pokojem dziennym i aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Syta

Zawady,Warszawa

5 400 zł72 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Jeśli poszukujesz nowoczesnego i przestronnego mieszkania dla pracującej pary lub rodziny w dogodnej lokalizacji, to to mieszkanie może być właśnie dla Ciebie! budynek: przyjemna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 890 000 zł106 m² 17 914,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Mam dziś do zaoferowania Państwu 4-pokojowy apartament na Miasteczku Wilanów! informacje O nieruchomości: apartament jest 4-pokojowy o powierzchni 105 m2 z loggią o powierzchni 5,9 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wiechy

Powsin,Warszawa

2 900 000 zł2 550 m² 1 137 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

4 500 zł67 m² 66,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Prezentujemy Państwu, bardzo jasny, wysoki apartament znajdujący się w Miasteczku Wilanów z klimatyzacją i widokiem na zachód. Lokalizacja Apartament mieści się na cichym spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

14,50 €/m²375 m² 5 438 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż wolnostojący

Prime elite poleca Powierzchnię handlowo usługową z witrynami 375m2 usytuowaną w kompleksie budynków zlokalizowanych w południowej części Warszawy, w budynku, który posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 900 000 zł103 m² 18 446,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu na sprzedaż elegancki apartament usytuowany w jednym z najlepszych miejsc Miasteczka Wilanów, w samym jego sercu na stylu ulic Sarmackiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

12 000 zł107 m² 112,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

2 sypialnie | Wysoki standard wykończenia | Umeblowane | 2 miejsca w garażu podziemnym westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować komfortowe, nowoczesne mieszkanie położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 680 000 zł100 m² 16 828,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

| w przypadku zakupu tej nieruchomości jej nabywca może być zwolniony Z opłaty (prowizji) należnej pośrednikowi. Przestronne, wysokie mieszkanie położone w Miasteczku Wilanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

14,66 €/m²325 m² 4 766 €

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Wilanów Office Park to kompleks budynków zlokalizowanych w południowej części Warszawy przy ulicy Branickiego i Alei Rzeczpospolitej. Obiekt położony jest w sąsiedztwie trasy S2, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Łowcza

Wilanów,Warszawa

5 658 000 zł402 m² 14 074,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:336 m²

I speak English, for a personalized presentation please contact me. Vat 23% invoice - premium location - perfect for diplomatic or investor purchase. Na sprzedaż przestronny dom w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

1 149 538 zł68 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Hampton Home oferuje na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o wielkości 68 m2 w nowym budownictwie. Mieszkanie jest świetną propozycją dla rodziny- posiada dwie sypialnie, łazienkę z meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wiechy

Wilanów,Warszawa

5 500 000 zł400 m² 13 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 470 m²

I speak English, for a personalized presentation please contact me. Prezentuję piękny dom jednorodzinny o powierzchni 400m2 na cichym Warszawskim Wilanowie w bardzo wysokim standardzie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

669 000 zł45 m² 14 899,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zadzwoń: sławek Piotrek Mieszkanie usytuowane jest w zieleni i pięknie nasłonecznione (od stronu południowej i wschodniej). Jest bardzo funkcjonalne, dwa pokoje, łazienka i gościnny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Wilanów,Warszawa

14 500 zł270 m² 53,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Avenue Estate prezentuje komfortowy dom z pięknym ogrodem, położony w Wilanowie. **** Wilanów Park - Jeziorko Powsinkowskie -jeziorko Wilanowskie 5 min **** Lokalizacja Niezwykłą zaletą domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wilanów,Warszawa

1 099 000 zł59 m² 18 627,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży ciche, 3-pokojowe mieszkanie w Miasteczku Wilanów przy ulicy Oś Królewska. Budynek oddany do użytku w 2016 roku, zrealizowany przez firmę Bouygues Immobilier. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

4 500 zł86 m² 52,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Opis po polsku zobacz poniżej - For Rent: modern 86 sqm open-space style Apartment in Wilanów Al.Wilanowska 7a, Warszawa Step.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Nałęczowska

Wilanów,Warszawa

3 900 zł48 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie na Wilanowie o powierzchni 48,1m z 2 wydzielonymi pokojami oraz łazienką. Idealne dla pary lub singla. Rozkład Mieszkanie składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

1 150 000 zł62 m² 18 500,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem znajdujące się w spokojnej i zielonej okolicy miasteczka Wilanów przy ul. Klimczaka. Atuty mieszkania: - rozkład nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

1 100 000 zł56 m² 19 642,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Błonie Wilanowskie, to idealne miejsce dla osób, które cenią sobie kontakt z naturą oraz prywatność, zachowując jednocześnie bliski dostęp do różnorodnych atrakcji i udogodnień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

986 000 zł50 m² 19 720 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Polecamy jasne, ciche, zadbane 2 pokojowe na Wilanowie wykończone w oparciu o detale Budynek z cegły z 2013r Widok na patio Balkon 4 m Bardzo jasne, zadbane, okna na dwie strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gieysztora

Błonia Wilanowskie,Warszawa

986 000 zł49 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować piękny apartament na Wilanowie / Błonia Wilanowskie ul. Gieysztora. Metraż mieszkania to 49,3m2 i składa się z - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

8 500 zł83 m² 102,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament o podwyższonym standardzie, mieszczący się w kameralnym dwupiętrowym budynku w otoczeniu zieleni. Lokalizacja: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Zawady,Warszawa

3 195 000 zł200 m² 15 975 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:368 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej na warszawskiej zielonej sadybie. Doskonała lokalizacja pozwala na zamieszkanie pośród drzew każdemu kto potrzebuje bliskości miejskiej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

3 480 zł50 m² 69,60 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przyjemne i komfortowe mieszkanie z ogródkiem o powierzchni 50 m2 na Wilanowie Wysokim przy ul. Królowej Marysieńki. Dostępne od 1 grudnia. Na ww. powierzchnie składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Syta

Wilanów,Warszawa

2 900 000 zł258 m² 11 240,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Ekskluzywny Dom Bliźniak w Prestiżowej Lokalizacji - Syta Residence, wilanów - Stan Deweloperski Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży luksusowego domu bliźniaka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu słoneczne, dwupokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w bloku przy ul. Branickiego na osiedlu Villa Verde w Miasteczku Wilanów. Zielony dziedziniec na osiedlu tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rumiana

Wilanów,Warszawa

6 294 145 zł221 m² 28 439,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Szanowni Państwo. W przypadku inwestycji nasze usługi są bezpłatne a podatek pcc wynosi 0%. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dotyczącą luksusowych apartamentów na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 500 zł41 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, jasne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem położone w zielonej części Miasteczka Wilanów. Mieszkanie znajduje się pierwszym piętrze czteropiętrowego.