dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wilanów

1 014 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 014 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 300 zł43 m² 76,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne dwupokojowe, wysokie mieszkanie z ogródkiem znajdujące się na Osiedlu Królewski Park w Miasteczku Wilanów, idealne na nowoczesne biuro. Najemca nie płaci prowizji dla agencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

890 000 zł42 m² 21 368,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferujemy Państwu do sprzedaży ciche, jasne, bardzo funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o pow. 41,65 m2 w Miasteczku Wilanów położone w na terenie nowoczesnego osiedla w al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

7 800 zł143 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia piękne 5-pokojowe mieszkanie z tarasem, położone na warszawskim Wilanowie przy ul. Sarmackiej 10, w apartamentowcu Impresja. *Na powierzchni 143 m2 znajduje się 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 490 zł60 m² 58,17 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta na wynajem miasteczko wilanów Wilanów / Aleja Wilanowska 5 / 2 miejsca garaże cenie / umowa na 12 miesięcy od kwietnia 2024r. Mieszkanie na wynajem z przeznaczeniem na cele biurowe. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Wilanowska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

66,65 zł/m²60 m² 3 999 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Lokal na biuro Oferta na wynajem miasteczko wilanów Wilanów / Aleja Wilanowska 5 / 2 miejsca garaże cenie / umowa na 12 miesięcy od kwietnia 2024r. Mieszkanie na wynajem z przeznaczeniem na cele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

4 200 zł51 m² 82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Właściciel przewiduje doposażenie mieszkania w podstawowe meble. Do wynajęcia nieumeblowane, dwupokojowe mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Hlonda

Błonia Wilanowskie,Warszawa

3 500 zł59 m² 59,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 59 m2, piętro 2/4 z windą, w budynku z 2016 r. przy ul. Prymasa A. Hlonda, wilanów, błonia Wilanowskie. Idealne dla pary lub rodziny. Cena: 3500 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 500 000 zł79 m² 18 987,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe, wykończone w oparciu o detale w Miasteczku Wilanów Rok budowy 2020, cegła Ekspozycja wschodnio-zachodnia 2 łazienki Balkon 6 m Apartament został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

7 200 zł146 m² 49,32 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie pięciopokojowe premium na Wilanowie o powierzchni 146 mkw, składający się z 5 pokoi w tym: - przestronny salon z aneksem kuchennym - sypialnia - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

3 150 zł45 m² 70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu ciche, jasne i słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie na parterze z miejscem parkingowym w garażu podziemnym, położone na warszawskim Wilanowie przy ul. Branickiego/róg Sarmackiej/.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

5 900 zł100 m² 59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

0% prowizji Do wynajęcia 3 pokojowe przestronne mieszkanie 100m2 na 2 piętrze w Miasteczku Wilanów, ul. Sarmacka 10f. 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 100m2 po remoncie, składa się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

1 050 000 zł55 m² 18 946,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mam dziś do zaoferowania Państwu wyjątkowe dwustronne mieszkanie z rzadko spotykanym rozwiązaniem czyli dwoma ogródkami o powierzchni ponad 100 m2 na Miasteczku Wilanów! informacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kazachska

Wilanów,Warszawa

5 000 zł102 m² 49,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam mieszkanie do wynajęcia, znajdujące w centrum Miasteczka Wilanów, przy ulicy Kazachskiej. Jest to lokal usytuowany na parterze i dysponuje on małym ogródkiem od wewnętrznej strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

1 490 000 zł76 m² 19 613 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Odkryj swoje nowe, wymarzone mieszkanie, gdzie luksus spotyka się z naturą, oferując wyjątkową przestrzeń do życia dla tych, którzy cenią sobie wygodę, bezpieczeństwo, a przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

3 500 zł43 m² 81,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Zachęcam do wynajęcia uroczego dwupokojowego mieszkania o powierzchni 43m2 z własnym miejscem parkingowym w garażu. Ten elegancko urządzony lokal składa się z przytulnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Wilanów,Warszawa

3 100 zł62 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta wynajmu 3-pokojowego mieszkania położonego w Warszawie, w dzielnicy Wilanów, przy ulicy Jana III Sobieskiego. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kieślowskiego

Błonia Wilanowskie,Warszawa

4 950 zł45 m² 110 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia 45m2, piętro 4/4 z windą, w budynku z 2019r. przy ul. Kieślowskiego, błonia Wilanowskie. Idealne dla singla, pary lub młodej rodziny. Cena: 4950 zł +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Arbuzowa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 000 000 zł945 m² 3 174,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:945 m²

Polecam Państwu ofertę uzbrojonej działki budowlanej w Wilanowie pod budowę domu wolnostojącego z aktualnym pozwoleniem na budowę. Od frontu ulicy jest 5 miejsc na parkowanie aut. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Herbu Janina

Miasteczko Wilanów,Warszawa

8 000 zł83 m² 96,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przytulne mieszkanie W wilanowie Dostępne od 8.02 BUDYNEK: Budynek zlokalizowany - przy ul. Herbu Janina. Wnętrza budynku wykończone kamieniem naturalnym. Obiekt monitorowany, z pięknym zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Powsin,Warszawa

2 500 000 zł221 m² 11 298,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 052 m²

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Wilanowie Powsin. Z dumą prezentujemy wyjątkową ofertę domów premium w ramach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

3 600 000 zł189 m² 19 047,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Przedstawiamy Państwu elegancki dom na sprzedaż usytuowany na zamkniętym i strzeżonym osiedlu Rezydencje Pałacowa 2. Rezydencje Pałacowa to kameralne osiedle podmiejskich willi zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

940 000 zł75 m² 12 533,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Wilanów, 75 m2, 3 pokoje, garaż, loggia. Oferta biura nieruchomości. Sprzedam: mieszkanie o pow. 75 m2 : 2-pokojowe z możliwością wydzielenia 3 : dwustronne : balkon : pełnowymiarowe miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 250 000 zł62 m² 20 161 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Kardamonowa

Wilanów,Warszawa

1 130 000 zł904 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

1 130 000 zł | sprzedaż | 904 m2 | działka | warszawa | wilanów | kardamonowa Przedmiotem sprzedaży jest działka pod zabudowę jednorodzinną o powierzchni 904m2, znajdująca się w Warszawie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 450 000 zł66 m² 22 070 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Apartament 3 pokojowy z pięknym widokiem na prywatny park na miasteczku. Ostoja Wilanów. Lokal usytuowany na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z windą. Składa się z : -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gieysztora

Błonia Wilanowskie,Warszawa

1 149 000 zł52 m² 21 885,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Sprzedajemy bezpośrednio przestronne 3 pokojowe mieszkanie z rynku wtórnego o powierzchni 52,5m2. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe (bardzo wygodne pomiędzy filarami) oraz komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Wilanów,Warszawa

18 000 zł300 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:520 m²

Wolnostojący dom 300M2 W powsinku, idealny dla dyplomatów lub rodziny Z dziećmi, kameralne ciche otoczenie dane techniczne: zupełnie nowy dom wolnostojący o powierzchni około 300m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

940 000 zł47 m² 20 132,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Luksusowa Oaza Wilanów - przestronny Apartament Ten apartament to prawdziwa perełka Oazy Wilanów. Oferuje przepiękny widok na otaczającą okolicę.Lokal ma powierzchnię 46,69m2 na którą składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilanów,Warszawa

13 000 zł350 m² 37,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:500 m²

Dom bliźniak wilanów- idealna lokalizacja dane techniczne: dom w zabudowie bliźniaczej położony w willowej części Wilanowa - Powsinku o powierzchni 350m2 z ogródkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Powsin,Warszawa

2 990 000 zł146 m² 20 493 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Na sprzedaż atrakcyjny dom wolnostojący położony w Wilanowie Powsinie. Lokalizacja Nieruchomość zlokalizowana w prestiżowej okolicy, wokół cisza, spokój, natura. Jednocześnie pełna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Warszawa

Powsinek,Warszawa

2 400 000 zł420 m² 5 714 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:587 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący w atrakcyjnej lokalizacji Wilanów Powsinek. Dom podpiwniczony, z dużym garażem 29 m2. W przyziemiu oprócz garażu znajduje się kotłownia i dwa duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

987 000 zł45 m² 21 740,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Słoneczny, cichy, 2-pokojowy apartament do sprzedaży z komórką i miejscem parkingowym, położony w Miasteczku Wilanów przy ul. Augusta Hlonda na osiedlu Ostoja Wilanów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

14 900 zł131 m² 113,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do zapoznania się oferta penthouse'u zlokalizowanego w Warszawskim Wilanowie. Lokalizacja: wilanów to prestiżowa dzielnica, znana ze swojego eleganckiego charakteru, pięknych terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany Warszawa

Wilanów,Warszawa

75 zł/m²65 m² 4 845 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przy tej ofercie Najemca nie płaci prowizji. Osoba prowadząca tel. Do wynajęcia lokal przestrzenny biurowo - usługowy na parterze , o pow. 65 m 2 w nowoczesnym i reprezentacyjnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 190 000 zł55 m² 21 798,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować starannie wykończone, przestronne mieszkanie z przepięknym ogródkiem. To świetna oferta dla osób poszukujących komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rumiana

Wilanów,Warszawa

14 500 zł390 m² 37,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:380 m²

Dom W wilanowie do wynajęcia fantastyczna lokalizacja! W cichej i bezpiecznej okolicy, niedaleko tvn. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 390 m na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

76,74 zł/m²43 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Przestronne dwupokojowe, wysokie (3,4 m) mieszkanie z ogródkiem znajdujące się na Osiedlu Królewski Park w Miasteczku Wilanów, idealne na nowoczesne biuro. Najemca nie płaci prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Teodorowicza

Wilanów,Warszawa

3 000 zł39 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowe, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Teodorowicza w apartamentowcu z 2020r. w Miasteczku Wilanów. Lokal o powierzchni 39 mkw mieści się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

4 100 000 zł158 m² 25 949 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż piękny apartament o powierzchni 158 m2, składający się z 3 pokojów oraz balkonu, położony w Miasteczku Wilanów. Zlokalizowany na drugim piętrze w trzypiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 269 zł54 m² 60,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie w sercu Miasteczka Wilanów przy Alei Rzeczypospolitej 2. *Lokal o powierzchni 54,2 m2 znajduję się na drugim piętrze w 4-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

18 000 zł158 m² 114 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem piękny apartament o powierzchni 158 m2, składający się z 3 pokojów oraz balkonu, położony w Miasteczku Wilanów. Zlokalizowany na drugim piętrze w trzypiętrowym.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij