dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wilanów

1 014 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 014 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

19 000 zł290 m² 65,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:900 m²

300 m2 | 5 sypialni | Gabinet | 3 łazienki | Bardzo duży 900 m2 ogród | Garaż na 2 auta | Plac Vogla Przestronny dom o powierzchni 300 m2 z funkcjonalnym rozkładem, idealnie odpowiadający.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Wilanów Niski,Warszawa

15 000 zł168 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

English bellow Na wynajem 2 poziomowe mieszkanie z ogrodem. Bardzo kameralny budynek tylko z 4 mieszkaniami. Mieszkanie w trakcie remontu po poprzednim w najemcy. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Zawady,Warszawa

849 000 zł41 m² 20 707,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

2pok | 41 M2 | balkon | garaż | wilanów Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,11 m2 znajdujące się na 1 piętrze w nowym 2 piętrowym budynku z 2019 roku. Budynek znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 280 000 zł61 m² 20 983,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Bezposrednio. Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży apartamentu w prestiżowym kompleksie mieszkalnym Aura Park. Ten elegancki budynek, z wykończeniem elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 600 000 zł137 m² 18 978,10 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Miasteczko Wilanów | 5 pokoi | 2 łazienki | 260 m tarasów | jedyne na piętrze Przestronny, słoneczny penthouse na sprzedaż o powierzchni 137 m . Mieszkanie nie ma bezpośrednich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec klimatyzowany, ul. Chorągwi Pancernej

Wilanów,Warszawa

28 000 zł680 m² 41,18 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Mały budynek biurowy przystosowany do funkcji - hostel. Może byś szkoła, przychodnia itp. Zdjęcia pokazują budynek w czasie kiedy był użytkowany na cele biurowe. Powierzchnia rozmieszczona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Wilanów,Warszawa

2 000 000 zł104 m² 19 230,80 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na warszawskim Wilanowie, idealnie pod biuro i dla rodzin z dziećmi. Mieszkanie składa się z: -104 m2 - salon/pomieszczenie na recepcję - 5 oddzielnych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

19 500 zł650 m² 30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:750 m²

Przestronny dom 650M2, przystosowany na działalność przedszkola, wilanów dane techniczne: dom składający się z 4 kondygnacji o powierzchni 650m2, na pięknej działce 695m2. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Marcepanowa

Wilanów,Warszawa

13 900 zł198 m² 70,20 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

4 sypialnie plus gabinet | Umeblowany | Świetny standard | Zadbany dom w znakomitej kondycji Otoczone zielenią i położone w spokojnej okolicy osiedle Kapriola w Warszawie jest jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

5 600 zł60 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowy (będziesz pierwszym najemcą) apartament o powierzchni 60 m2 położony przy ulicy Bruzdowej w prestiżowym budynku. Nieruchomość znajduję się w najpiękniejszej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

3 500 zł41 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam, oferuję wynajem okazjonalny mieszkania na rok lub dłużej. Mieszkanie dostępne od 1 lipca. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 41 m2 z miejscem postojowym w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 360 000 zł71 m² 19 154,90 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecamy jasne, wysokie, 3 pokojowe na Wilanowie na ogrodzonym osiedlu Budynek cegla 2017 r Wysokość 3 m Ekspozycja południowo-zachodnia Taras 5,5 m Miejsce postojowe na platformie dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

2 430 000 zł125 m² 19 440 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal użytkowy w Miasteczku Wilanów Warszawa przy al. Rzeczypospolitej, narożny, duże witryny na całą wysokość lokalu na dwóch ścianach. Możliwość prowadzenia działalności gospodarczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania na prestiżowym osiedlu "la Lumiere" przy ul. Sarmackiej 1 w Nowym Wilanowie. Osiedle to wyróżnia się dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

7 500 zł80 m² 93,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 minuty spacerem do royal wilanów budynek: budynek zlokalizowany w sercu Miasteczka Wilanów - przy ul.Klimczaka. Wnętrza budynku wykończone kamieniem naturalnym. Obiekt monitorowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Kępa Zawadowska,Warszawa

13 900 zł204 m² 68,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:800 m²

Avenue Estate prezentuje rodzinny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w zielonej Kępie Zawadowskiej. (english version below) Lokalizacji Nieruchomość zlokalizowana jest na zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

1 500 000 zł81 m² 18 518,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Do sprzedaży 3-pokojowy apartament, usytuowany na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku z 2018roku położony przy ul. Adama Branickiego w Miasteczku Wilanów, na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Miasteczko Wilanów,Warszawa

950 000 zł50 m² 18 924,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu położonego przy Al. Rzeczypospolitej 2, w sercu malowniczego Wilanowa. To idealne miejsce dla tych, którzy cenią sobie komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

8 000 zł115 m² 69,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura kadom prezentujemy Państwu do wynajęcia mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 115 m2, zlokalizowane na warszawskim Wilanowie przy Alei Wilanowskiej 95. Mieszkanie składa się z: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

9 500 zł118 m² 80,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Miasteczko Wilanów, hlonda 10 Wynajmę wygodne prawie 120m2 mieszkanie w Warszawa Miasteczko Wilanów. Unikalny, nieprzysłonięty oknami sąsiadów widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany Warszawa

Wilanów,Warszawa

16 900 zł185 m² 91,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:340 m²

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować dom w zabudowie bliźniaczej w Niskim Wilanowie. Dom eko, nowo wykończony, piękne materiały, ogródek. Gotowy na wejście pierwszego lokatora!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Warszawa

Wilanów,Warszawa

5 500 000 zł263 m² 20 912,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:358 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego domu jednorodzinnego (pół bliżniaka) położonego na działce o powierzchni 357,5 m . Ta wyjątkowa nieruchomość to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Branickiego

Błonia Wilanowskie,Warszawa

750 000 zł41 m² 18 292,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu o pow. 41 m2, położonego przy ul. Branickiego 19, w samym sercu prestiżowej okolicy Wilanowa. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Wilanów,Warszawa

12 500 zł175 m² 71,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:214 m²

Funkcjonalny układ wnętrz | Doskonała lokalizacja | Po odświeżeniu | Spokojna okolica | Dostępny od zaraz Ta nieruchomość bliźniacza znajduje się w jednym z najbardziej urokliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 045 000 zł54 m² 19 351,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż mieszkanie 54m dwupokojowe w Miasteczku Wilanów na ul. Sarmackiej 20a. Bardzo blisko znajduje się przystanek autobusowy i niedługo tramwajowy. W bliskiej okolicy jest wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

1 400 000 zł71 m² 19 718,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Wilanowie, wykończone w oparciu o detale Budynek z 2017 r cegła Wysokość 2,80 m Ekspozycja południowa Ciche, okna na zielone patio Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

4 100 000 zł158 m² 25 949,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Avenue Estate prezentuje 3 pokojowy apartament o pow. 158 m2 na Warszawskim Wilanowie. Lokalizacja: apartament zlokalizowany jest na drugim piętrze w trzypiętrowym apartamentowcu przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bruzdowa

Zawady,Warszawa

890 000 zł43 m² 20 559 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Dwupokojowe mieszkanie na 2. piętrze(ostatnim) w budynku z 2016 roku w dzielnicy Wilanów na osiedlu Zawady, przy ul. Bruzdowej. Bardzo dobra oferta dla osób szukających niedużego, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

2 999 999 zł165 m² 18 186,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

English version below Українська версія нижче przestronne/rozkładowe/wysoki Standard Zapraszam na dzień prezentacji w najbliższy czwartek 20/06 pomiędzy 16.30-18.00 po umówieniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

1 330 000 zł68 m² 19 558,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Polecamy jasne, ciche do wprowadzenia 3 pokojowe na Wilanowie Budynek z 2014 r , cegła Ekspozycja północno-południowa Okna do salonu od południa Wysokość 2,86 m Sypialnie od strony patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 360 000 zł71 m² 19 154,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 800 zł37 m² 75,68 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Jana III Sobieskiego

Wilanów,Warszawa

58,67 zł/m²75 m² 4 400 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal Usługowy, biuro - pow. 75 m2 - Prestiżowa Lokalizacja w Sąsiedztwie Ambasad - Na pograniczu Dolnego Mokotowa i Wilanowa Do wynajęcia lokal o powierzchni 75 m2, usytuowany na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

4 280 000 zł183 m² 23 388 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2010

Sprzedam bezpośrednio - Warszawa, ul. Sarmacka 6 Na sprzedaż piękny i ustawny apartament położony w jednym z najbardziej prestiżowych budynków na Wilanów One (osiedle avangarden).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

3 500 zł41 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Witam, oferuję wynajem okazjonalny mieszkania na rok lub dłużej. Mieszkanie dostępne od 1 lipca. Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 41 m z miejscem postojowym w garażu podziemnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimczaka

Błonia Wilanowskie,Warszawa

5 400 zł68 m² 79,41 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 47 m2, podwyższony parter/3 z windą, w budynku z 2008r., przy ul. Klimczaka, błonia Wilanowskie. Idealne dla pary lub młodej rodziny. Małe ułożone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

5 400 zł69 m² 78,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu elegancko zaaranżowane, 3-pokojowy apartament urządzony w bardzo wysokim standardzie położony na parterze budynku przy ulicy Klimczaka w Miasteczku Wilanów, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Wiertnicza

Wilanów,Warszawa

50 zł/m²100 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Avenue Estate prezentuje lokal usługowo-handlowy, usytuowany przy ul. Wiertniczej w Wilanowie. Nieruchomość Lokal usytuowany jest na parterze oraz pierwszym pietrze budynku z 1950r. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

2 600 zł45 m² 57,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Uroczy Apartament na Wynajem w Miasteczku Wilanów - Idealne Miejsce dla Ciebie! informacje O nieruchomości: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m2 (jednostronne), do którego przynależą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 200 zł50 m² 64,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie przy Al. Rzeczypospolitej 23 A. Prezentowana nieruchomość znajduje się na 3 piętrze 4 piętrowego budynku z windą. Na powierzchnię 49,58 m2 składają się: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

1 250 000 zł66 m² 18 939,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Polecamy jasne, 3 pokojowe wykończone w oparciu o detale, do wprowadzenia Budynek z 2017r cegła Ekspozycja okien - północ-zach/połudn-wschód Wysokość 2,90 m Klimatyzacja Składa.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij