dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Wilanów

1 015 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 015 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rumiana

Wilanów,Warszawa

6 294 145 zł221 m² 28 439,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:-

Szanowni Państwo. W przypadku inwestycji nasze usługi są bezpłatne a podatek pcc wynosi 0%. Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę dotyczącą luksusowych apartamentów na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Miasteczko Wilanów,Warszawa

3 500 zł41 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, jasne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem położone w zielonej części Miasteczka Wilanów. Mieszkanie znajduje się pierwszym piętrze czteropiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 899 000 zł99 m² 19 201,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie / Błonia Wilanowskie. Nieruchomość znajduję się na 2 piętrze w trzypiętrowym budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 822 000 zł104 m² 17 519,20 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 104,22 m2 z kameralnym ogródkiem, położony na parterze 4-ro piętrowego budynku apartamentowego z 2010 roku na osiedlu Ostoja. Mieszkanie dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 822 000 zł104 m² 17 519,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 111 000 zł49 m² 22 673 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedstawimy urokliwe 2-pokojowe mieszkanie położone w prestiżowej dzielnicy Wilanów, na osiedlu Ostoja Wilanów. To wyjątkowe lokum o powierzchni 49 m , znajdujące się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jara

Zawady,Warszawa

1 695 000 zł115 m² 14 679,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

W okazyjnej cenie na sprzedaż piękny, 115 metrowy apartament z dwoma tarasami. Wyjątkowa oferta, w budynku 2 piętrowym mieści się winda! Apartament jest świeżo po remoncie, mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 250 000 zł70 m² 17 882,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie Z 2 sypialniami - miasteczko wilanów prezentacje od 6.XII BUDYNEK: Budynek 4-piętrowy z garażem podziemnym, znajdujący się przy ulicy Adama Branickiego 16, wybudowany w 2013.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Warszawa

Wilanów,Warszawa

76,43 zł/m²35 m² 2 675 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

135m2 - 4 pokoje, kuchnia, toaleta, klimatyzacja, światłowód. Czynsz najmu 31,5zł/m2 + 21,5zł/m2 eksploatacja + prąd. Budynek biurowy o pow. całkowitej ok. 2800m2. W budynku recepcja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

818 520 zł46 m² 17 950 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży jasnego i słonecznego mieszkania dwupokojowego o powierzchni 45,6 m2, zlokalizowanego w spokojnej okolicy Miasteczka Wilanów. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Herbu Korczak

Wilanów,Warszawa

705 000 zł38 m² 18 538 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Posiadamy na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim. Apartament znajduje się w ekskluzywnej, nowej inwestycji na Wilanowie, w Miasteczku Wilanów. Lokal położony jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bruzdowa

Wilanów,Warszawa

594 000 zł44 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Oferta właściciela tel   Agencie nie dzwoń Mieszkanie o powierzchni 44,3m2 użytkowej / 58m2 w podłodze ul. Bruzdowa 96 , Wilanów-Zawady -dwa pokoje -drugie piętro -rok budowy 2002r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

3 100 zł46 m² 67,39 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu nowe, ciche, 2-pokojowe mieszkanie położone w samym centrum miasteczka Wilanów przy Alei Rzeczypospolitej. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

3 100 zł46 m² 67,39 zł/m²

 

 

 

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, ul. Marysieńki

Wilanów,Warszawa

18 500 zł308 m² 60,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:-

Budynek willowy w zabudowie bliźniaczej, w spokojnej okolicy na Wilanowie, w sąsiedztwie Hotelu Wilanów, blisko zabytkowego Pałacu i Miasteczka Wilanów. Obiekt zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

7 900 000 zł280 m² 28 214,30 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, luksusowy apartament z absolutnie unikatowym tarasem zlokalizowany u zbiegu Wilanowa i Mokotowa. Apartament charakteryzuje się niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 666 000 zł140 m² 11 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

1 666 000 zł | sprzedaż | 140 m2 | dom bliźniak | wilanów I warszwa Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 140 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Kwarty

Kępa Zawadowska,Warszawa

3 300 000 zł196 m² 16 836,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Avenue Estate prezentuje Państwu przestronny, ekonomiczny dom z kominkiem, który został doskonale rozplanowany i zapewnia wygodę dla całej rodziny. Lokalizacja Atutem nieruchomości jest jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

4 500 zł57 m² 78,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 3-pokojowy apartament o powierzchni 57m2, zlokalizowany przy Al. Rzeczypospolitej 2 na warszawskim Wilanowie, mieszczący się w budynku z 2017 r. Mieszkanie dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 666 000 zł140 m² 11 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:500 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dla klientów poszukujących ciszy i harmonii, w doskonałym punkcie komunikacyjnym, w prestiżowej części Wilanowa! Dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Powsin

Powsin,Warszawa

2 450 000 zł200 m² 12 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:750 m²

Avenue Estate ma przyjemność zaprezentować dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 200 m2 wśród zabudowy willowej z dużym, doskonale nasłoneczniony ogrodem 750 m2 na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Wiedeńska

Wilanów,Warszawa

15 500 zł185 m² 83,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:441 m²

Wyjątkowy dom z ogrodem, położony na strzeżonym osiedlu Rezydencja Pałacowa na Błoniach Wilanowskich, z dogodnym dojazdem do międzynarodowych szkół. Rozkład Bardzo dobrze rozplanowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

1 650 000 zł88 m² 18 707,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu elegancki apartament usytuowany na drugiej kondygnacji inwestycji Villa Bianca przy ul. Branickiego w Miasteczku Wilanów. Apartamentowiec wybudowany przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Rosy

Powsinek,Warszawa

1 960 000 zł188 m² 10 425,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Avenue Estate prezentuje nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w stanie deweloperskim. Dom dla tych, którzy cenią bliskość natury oraz wysoki standard budownictwa. Lokalizacja Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

7 900 zł74 m² 107 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem atrakcyjne mieszkanie w Miasteczku Wilanów. Umeblowane mieszkanie składa się z następujących pomieszczeń: - salon z otwartą kuchnią tworzący wraz z holem spójną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Warszawa

Wilanów,Warszawa

11 000 000 zł8 784 m² 1 252,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 8784 m2 zlokalizowana w dzielnicy Wilanów Zawady. W pobliżu centrum handlowe Plac Vogla. Działka o przybliżonych wymiarach 59 x 146,5 x 59.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gieysztora

Wilanów,Warszawa

985 000 zł50 m² 19 700 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie znajduje się w jednym z najbardziej prestiżowych i pożądanych miejsc w Warszawie - na Miasteczku Wilanów, przy ul. Gieysztora. Ta wyjątkowa lokalizacja łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Warszawa

Powsin,Warszawa

8 000 zł100 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia 3-pokojowy 1-piętrowy dom w zabudowie bliźniaczej 100m2 z ogrodem, w budynku z 2017 r., Wilanów, Powsin. Dom umeblowany, wykończony z najwyższą starannością,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

890 000 zł52 m² 17 215 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Trzypokojowy apartament na sprzedaż W miasteczku wilanów Oferuję do sprzedaży komfortowy, trzypokojowy apartament, w Warszawie, przy Alei Rzeczypospolitej Nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

825 000 zł41 m² 20 063,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Sprzedam pilnie (bezpośrednio) 2-pokojowy apartament (41,12 m2) wraz z garażem i komórką lokatorską, zlokalizowany w centralnej części pięknej i bezpiecznej dzielnicy Miasteczko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

997 000 zł45 m² 22 156 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przytulny 2-pokojowy apartament o powierzchni 45 m2 położony w Miasteczku Wilanów Budynek Apartamentowiec na osiedlu Ostoja Wilanów z 2010 r. Kameralny 4-piętrowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

3 300 zł58 m² 57,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dostępne jest urokliwe mieszkanie w prestiżowym miasteczku Wilanów, które będzie gotowe do zamieszkania od 15 grudnia. To pełni wyposażone mieszkanie z ogrodem stworzy idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

2 430 000 zł107 m² 22 710,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

2 sypialnie | Wysoki standard wykończenia | Umeblowane | Rodzinne miejsce parkingowe westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować komfortowe, nowoczesne mieszkanie położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Powsinek

Powsinek,Warszawa

2 595 600 zł2 884 m² 9 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana zlokalizowana w dzielnicy Wilanów, powsin. Powierzchnia całkowita to 2884 m2. Działka to idealna inwestycja dla rodziny z dziećmi, chcąca oderwać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem Warszawa

Zawady,Warszawa

4 680 000 zł310 m² 15 091,90 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu wolnostojącą, stylową willę na sprzedaż. Dom jest usytuowany w Wilanowie na Zawadach. Elegancki dom w stylu rezydencjalnym położony jest na dużej 1200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Wilanów,Warszawa

2 200 000 zł173 m² 12 714,60 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:100 m²

Mam dziś do zaoferowania Państwu 5-pokojowy segment na osiedlu Willanovia w Wilanowie! informacje O nieruchomości: segment 5-pokojowy (3 kondygnacje) o powierzchni 173,03 m2. Wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wiedeńska

Wilanów,Warszawa

2 200 000 zł173 m² 12 715 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2017

Mam dziś do zaoferowania Państwu 5-pokojowy segment na osiedlu Willanovia w Wilanowie dostępny od zaraz! informacje O nieruchomości: segment 5-pokojowy (3 kondygnacje) o powierzchni 173,03.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

940 000 zł46 m² 20 483,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Apartament położony na trzecim, ostatnim piętrze w Wilanowie na popularnym Miasteczku Wilanów, ok 20min spacerem do Pałacu i parku w Wilanowie. Najlepszy punkt Miasteczka Wilanów, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

8 600 zł83 m² 103,61 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament 83M2, 3 sypialnie, ogródek 60M2, 2 miejsca W garażu, miasteczko wilanów, zdrowa budynek: ogrody Wilanów jest jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji w Miasteczku Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wilanów,Warszawa

849 000 zł41 m² 20 859,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40,7 m2 położone na parterze z ogródkiem 20m2 położone w Miasteczku Wilanów przy ul. Herbu Janina za Szpitalem Medicover. Budynek został oddany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 190 000 zł65 m² 18 307,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Dzien dobry, na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w inwestycji Oaza Wilanow. Mieszkanie dwustronne - dwa ogrodki/tarasy. - salon z aneksem kuchennym - lazienka z wanna - 2 sypialnie ( jedna.