dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Warszawa Ursus

528 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

528 ogłoszeń

996 000 zł71,20 m² 13 988,76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne mieszkanie o dwustronnej ekspozycji, zaprojektowane z myślą o komforcie codziennego życia. Wnętrza są dobrze doświetlone dzięki dużym oknom, a układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł32 m² 18 718,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

1-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Warszawskiej budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 32m2 składa się z: - pokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 999 zł36 m² 16 666,64 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Do sprzedaży 2 pokojowy apartament w Loftowej inwestycji na Warszawskim Ursusie. 150 m do stacji skm! 15 min do centrum Warszawy. Mieszkanie zostanie oddane 1q26! System płatności 20/80! Na.

Szczegóły ogłoszenia

965 000 zł63 m² 15 317,46 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mam przyjemność Panu przedstawić przestronne mieszkanie o powierzchni 63,94 m , zlokalizowane w spokojnej dzielnicy Ursus w Warszawie, na zamkniętym i strzeżonym osiedlu. To.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 100 000 zł99,99 m² 11 001,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą Domów na sprzedaż Bez Prowizji Bez Podatku pcc - 2% Funkcjonalny Dom na Sprzedaż 3-4 pokoje + ogródek Pełna zieleni okolica, liczne ścieżki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 100 000 zł99,99 m² 11 001,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Kupujący nie płaci prowizj I podatku pcc 2% Na Osiedlu powstało 32 nowoczesne domy dla różnych potrzeb, od 99 do 276 m2 powierzchni. Otoczony zielenią, z licznymi ścieżkami spacerowymi,.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł62,60 m² 13 242,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Jasne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - 62,60 m | ul. Kolorowa, warszawa (ursus) Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni użytkowej 62,60 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

910 000 zł55,80 m² 16 308,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,8 m , położone na parterze nowoczesnego, 3 piętrowego bloku z 2022 roku. Nieruchomość znajduje się na ładnym, zadbanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

600 000 zł41 m² 14 634,15 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednio od dewelopera Dlaczego to doskonała decyzja finansowa? Wybierając tę inwestycję, zyskujesz od samego początku: 0% prowizji kupujesz bezpośrednio od dewelopera. 0% podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

703 000 zł48 m² 14 645,83 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł44 m² 13 181,82 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferuję wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,1 m, położone na szóstym piętrze nowoczesnego, siedmiopiętrowego budynku z 2001 roku. To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

485 004 zł32 m² 15 156,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe - 31,09 m + balkon 4,51 m ostatnie mieszkanie 2-pokojowe autobus 401 bezpośrednio do metra stokłosy autobus 517 plac trzech krzyży ursus / warszawa 20 min bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł53 m² 12 358,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Ursus, ul. Kolorowa - 53 m2 / 2 pokoje + balkon | balkon | piwnica we speak english cena do negocjacji! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53 m2 położone na.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł78,75 m² 16 495,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Adres: ul. Dzieci Warszawy Piętro: 2/3 Powierzchnia: 78.75 mkw Pokoje: salon + 3 sypialnie Cena: 1 299 000 zł Dodatki: - miejsce w garażu podziemnym tuż przy klatce schodowej - 50 000 zł - komórka.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , zlokalizowane przy ulicy Keniga 5 w sercu Ursusa. Lokal jest świeżo po generalnym remoncie. To idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

629 000 zł47 m² 13 382,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Ursusie przy ul. Dzieci Warszawy budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku. Rok budowy: 1965 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

55 zł/m²60 m² 3 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 60 m położony na 1 piętrze, jest możliwość wynajęcia dodatkowej powierzchni magazynowej na parterze. Atuty nieruchomości: - doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

87,22 zł/m²55 m² 4 797 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

| do wynajęcia lokal biurowy o pow. 55 m2 zlokalizowany w 1-piętrowym budynku z 2008 roku, w dzielnicy ursus/skorosze. W pobliżu znajduje się przystanek autobusowy (180m), stacja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

724 581 zł51 m² 14 207,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 3-pokojowe - 50,67 m + balkon 4,51 m ostatnie mieszkanie 3-pokojowe autobus 401 bezpośrednio do metra stokłosy autobus 517 plac trzech krzyży ursus / warszawa 20 min bezpośrednio.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł47,87 m² 16 691,04 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel.   oferta wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Dwupokojowe mieszkanie ok. 48 m2 w nowej części Ursusa, gotowe do zamieszkania! Podstawowe.

Szczegóły ogłoszenia

4 990 000 zł852 m² 5 856,81 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 262 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura re/max Na Tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca Duży budynek inwestycyjny: 852 m I Ursus | biura lub mieszkania! Na sprzedaż przestronny, wolnostojący budynek.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł29,50 m² 18 644,07 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy Państwu mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Ursus - Szamoty. W najbliższej okolicy liczne sklepy, biedronka, castorama, restauracje, 1km do centrum handlowego "factory Ursus", stacja.

Szczegóły ogłoszenia

90 zł/m²65 m² 5 850 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

DO wynajęcia lokal W ursusie (ursus niedźwiadek - ścisłe centrum) Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni 65 m2 w ciągu pawilonów handlowo - usługowych, usytuowany w środku.

Szczegóły ogłoszenia

109,14 zł/m²197 m² 21 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:podziemna hala garażowa

Do wynajęcia przestronny, nowoczesny lokal usługowy o powierzchni 197 m , zlokalizowany na parterze prestiżowej inwestycji w dynamicznie rozwijającej się części Ursusa. Lokal wyróżnia.

Szczegóły ogłoszenia

95 zł/m²61,01 m² 5 796 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Twój biznes rozkwitnie tutaj! Wynajmij nowy lokal 61,01 m przy ul. Zagłoby w Ursusie. Oto Twoja szansa na idealną przestrzeń dla Twojej firmy/działalności! Funkcjonalny lokal usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

120,37 zł/m²108 m² 13 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Doskonały, przestronny i ustawny nowy lokal z dużymi witrynami przy ulicy Giserskiej 7 w Nowym Ursusie tuż obok dużej, już otwartej szkoły, przedszkola i biurowców. Wokoło wysoka.

Szczegóły ogłoszenia

118,81 zł/m²101 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Doskonały, nowy, ustawny lokal z dużymi witrynami przy ulicy Giserskiej 7 w Nowym Ursusie tuż obok dużej, już otwartej szkoły i biurowców. Wokoło wysoka zabudowa mieszkalna. Wejście od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

598 000 zł38,34 m² 15 597,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Fabrica Ursus - prestiżowy projekt mieszkaniowy - wysokie sufity i duże przeszklenia. Na terenie dawnej fabryki, zapomnianej i zniszczonej przez lata, powstaje wyjątkowa inwestycja, która.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł24,30 m² 16 419,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

1-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Keniga budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 24,3m2 składa się z: - przedpokoju, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

671 000 zł42,60 m² 15 751,17 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

1 274 040 zł106,17 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

4 pokoje, kuchnia, 3 balkony, 2 miejsca w garażu Czteropokojowe komfortowe, urządzone mieszkanie z trzema balkonami/tarasami, oddzielną kuchnią z jadalnią i dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

6 045 zł93 m² 65 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj tam, gdzie poranki zaczynają się spacerem nad stawem , a wieczory kończą na słonecznym balkonie. Zostań pierwszym lokatorem świeżo wyremontowanego mieszkania na kameralnym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 371 600 zł114,30 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Zakup bez pcc i prowizji dla biura nieruchomości. Mam przyjemność przedstawić Państwu 6-pokojowe mieszkanie o powierzchni 114,30 mkw. położone na parterze nowo wybudowanego, kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł52 m² 61,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyremontowane mieszkanie na warszawskim Ursusie (skorosze) to propozycja dla osób szukających komfortu i funkcjonalności w spokojnej, a jednocześnie dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł39 m² 82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 mkw w apartamentowcu oddanym do użytku w 2026 r. znajdujące się przy ul. Warszawskiej w Ursusie (gołąbki). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

899 900 zł69,20 m² 13 004,34 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę 3-pokojowego mieszkania do wprowadzenia na osiedlu Ursus Niedźwiadek przy ulicy Władysława Hermana (osiedle Gawra na granicy z Gołąbkami).

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł602 m² 1 991,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana objęta mpzp na zabudowę jednorodzinna wraz Z usługami Objęta mpzp | Płaski teren | Media w granicy działki | Utwardzona droga dojazdowa | Pełna infrastruktura.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł64,31 m² 15 394,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

3-pokojowe mieszkanie na Ursusie przy ul. Michała Spisaka nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 64,31m2 składa się z: - 3 pokoi, - oddzielnej kuchni, - łazienki Ogrzewanie gazowe, woda.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł58 m² 46,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wygodne 2 pokojowe mieszkanie na Warszawskich Skoroszach. Wygodny salon z jadalnią i kinem domowym, w pełni wyposażona oddzielna kuchnia , elegancka łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

42,25 zł/m²187 m² 7 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal na pierwszym piętrze budynku biurowo-usługowego, położonego na ogrodzonej posesji w dzielnicy Ursus. Lokal doskonale nadaje się na: - fitness / studio.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

811 458 zł59,71 m² 13 589,98 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferuje na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie położone na Warszawskich Szamotach w dzielnicy Ursus tuż przy stacji pkp Ursus Północny. Mieszkanie kupujesz od dewelopera - bez podatku 2%pcc czy prowizji.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij