Nieruchomości

239 418 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

571 330 zł60,14 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie | 60,14 m2 | Reda Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60,14 m2, usytuowane na 2 piętrze nowoczesnego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

67,86 zł/m²14 m² 950 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro prezentuje Państwu ofertę wynajmu lokalu usługowego idealnego dla tych którzy prowadzą działalność gospodarczą i szukają nieruchomości zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł37,10 m² 9 946,09 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania na ulicy Stromej w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na dziesiątym piętrze wieżowca. Lokum jest bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

38,70 zł/m²230 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Nowoczesny lokal na Staromieściu przestrzeń, prestiż i funkcjonalność w jednym miejscu Szukasz reprezentacyjnej przestrzeni, która podkreśli profesjonalizm Twojej firmy? Ten nowoczesny lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

220 000 zł1 351 m² 162,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym domu w atrakcyjnej lokalizacji? Ta wyjątkowa działka budowlana w Szamotułach przy ul. Granicznej spełni Twoje oczekiwania! Kupując tę nieruchomość, nie zapłacisz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 135 000 zł106,35 m² 10 672 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:305 m²

Inwestycja zakończona! Nieruchomości Pawłowski prezentuje nową inwestycję na mapie Skawiny - kameralne osiedle 6 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 106,35.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł55 m² 32,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe pow. 58 m2 mieszkanie na Sadach. Mieszkanie położone jest na 2 piętrze w bloku z cegły z 2002 roku. Mieszkanie w pełni umeblowane nadające się do.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości 4 Kąty posiada w ofercie wyjątkowe 3 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie o łącznej pow. 45 m2, usytuowane na parterze budynku z cegły. Mieszkanie przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł159,29 m² 9 102,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:564 m²

Różanka bliźniak 5 pokoi _ 2 łazienki oddzielne mieszaknie 2 pokoje 49M działka 564m Polecam do kupna dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 106,29m , posadowiony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 996 zł50 m² 13 719,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesny 3 pokojowy apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł860 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:665 m²

Kamienica przy ul. Modrzejowskiej 40 w Będzinie to obiekt o potencjale inwestycyjnym, położony w samym sercu miasta. Kamienica Inwestycyjna - Będzin, ul. Modrzejowska 40 Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł65,86 m² 12 602,49 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie z klimatyzacją o powierzchni 64,05 m , położone w Krzeszowicach zaledwie 15 minut spacerem do centrum. Lokal znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 000 zł54,21 m² 12 636,05 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż | 3 pokoje | 51,69 m | 6 piętro | widok na Balaton i park | Gajowa Budlex | Bydgoszcz Na sprzedaż atrakcyjne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51,69 m , położone na 6.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł106 m² 8 018,87 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu przestronny apartament o powierzchni 106m2, mieszczący się w Bielsku Białej przy ul. Sobieskiego 70. Mieszkanie znajdujące się na 3-cim piętrze składa się.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł901 m² 83,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Areał o pow. 901m2 położony jest na obrzeżach miejscowości Świerczyna gmina Wierzchowo. Działki znajdują się w bliskiej odległości od zabudowań. Na działki zostały wydane warunki.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł34,39 m² 28 205,87 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferuję na sprzedaż stylowe i funkcjonalne mieszkanie typu open space z wydzieloną sypialnią, położone w prestiżowej lokalizacji tuż przy metrze Aleja Wilanowska. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł49,30 m² 12 961,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania 2-pokojowego z dużym ogrodem, położonego w spokojnym i kameralnym Suchym Dworze przy ul. Kochanowskiego. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 000 zł10 861 m² 1 104,87 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:33 165 m²

Na sprzedaż kompleks nieruchomości komercyjnych zlokalizowany w Zabrzu Mikulczycach, stanowiący funkcjonalną, spójną całość gospodarczą. Nieruchomość położona jest na terenie objętym.

Szczegóły ogłoszenia

379 900 zł1 134 m² 335,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka 1134 m Czerwienne, ul. Kubirówka | Widok na Tatry | Blisko Zakopanego Na sprzedaż działka o powierzchni 1134 m , położona w malowniczej miejscowości Czerwienne, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 808 zł62,48 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

| zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację! zapraszam do współpracy   pokojow E mieszkanie Z balkonem blisko centrum W ofercie sprzedaży posiadamy 3 -pokojow.

Szczegóły ogłoszenia

3 400 zł47 m² 72,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulne, ładnie urządzone 2 pokojowe mieszkanie z balkonem położone Piaseczno- julianów ul. Julianowska, 47m2, położone na zamkniętym osiedlu w środku z 1 miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł25 m² 80 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Wrocław, borek | Ul. Hallera - Nowoczesna kawalerka po remoncie Dostępność: od 1 lipca. Tylko dla jednej osoby. Oferujemy do wynajęcia odświeżoną, funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 24.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł105 m² 8 561,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Ekskluzywny apartament W zacisznej części łodzi Na sprzedaż wyjątkowy apartament usytuowany na pierwszym piętrze wielorodzinnego budynku przy ul. Granicznej w Łodzi. Powierzchnia użytkowa.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł8 978 m² 19,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa w miejscowości Wólka Starzyńska, gmina Szczekociny, powiat zawierciański, powierzchnia 8 978 m2, sprzedam, 179 000 zł. Oferta bez prowizji - kupując tą.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

1 149 000 zł175,92 m² 6 531,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:813 m²

Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 175,82 m , położony na zagospodarowanej działce 813 m w Nowej Wsi Ełckiej przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

990 000 zł183 m² 5 409,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:600 m²

Przedstawiamy Państwu dom wolnostojący piętrowy w stanie deweloperskim o konstrukcji dachu typu stropodach. Powierzchnia całkowita to 183m2. Zlokalizowany jest w miejscowości Mętów.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Pionki

Pionki,mazowieckie

18,99 zł/m²79 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Lokalizacja, która pracuje na Twój sukces - lokal użytkowy o powierzchni 80 mkw., położony w absolutnym sercu Pionek, przy Placu Konstytucji 3 Maja. Usytuowanie na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom wolnostojący Wałcz

Wałcz,zachodniopomorskie

659 000 zł95 m² 6 936,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Dom 95 m2, w stanie developerskim, działka 1000m2, pompa ciepła Wałcz- okolice uwaga - oraz brak podatku pcc! Na sprzedaż: nowoczesny dom wolnostojący w otoczeniu lasów - % minut od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł111 m² 2 063,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Opis ogólny Przedmiotem sprzedaży jest budynek o przeznaczeniu handlowo - mieszkalnym o powierzchni użytkowej 111 mkw. położony w odległości 300 m od zjazdu z autostrady S8 (po.

Szczegóły ogłoszenia

999 999 zł18 600 m² 53,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży kompleksu działek bystrzyca górna (okolice Świdnicy) Na sprzedaż wyjątkowy kompleks dwóch działek położonych w malowniczej miejscowości Bystrzyca Górna, w bezpośrednim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 520 000 zł143,48 m² 9 964,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:249 m²

Na sprzedaż nowy, przestronny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w kameralnej inwestycji "domy na Zielonym Uroczysku" tylko 4 budynki, bez dużego osiedla wokół. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł1 000 m² 325 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana o powierzchni 1000 m , zlokalizowana w malowniczej i spokojnej miejscowości Żwirówka (gm. Halinów). To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł46 m² 8 021,74 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Biuro Nieruchomości dom prezentuje dwu pokojowe mieszkanie przy ul. Żołnierskiej 31 na osiedlu Kormoran w Olsztynie. Mieszkanie o powierzchni 46 m , położone jest na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 680 zł46,56 m² 9 572,16 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nadzwyczajna okazja! Nieruchomość z olbrzymim potencjałem! *** 0% prowizji od kupującego *** W Żyrardowie - pięknym mieście pełnym historii - do zaoferowania mam wyjątkowe 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł800 m² 93,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż wyjątkowa działka o powierzchni 8 ar, położona w samym sercu malowniczej miejscowości Romany (gm. Szczytno, woj. warmińsko-mazurskie). To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

694 800 zł4 632 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

***jeśli szukasz działki z dostępem do rzeki, to ta oferta jest dla Ciebie*** ***tylko W naszym biurze*** Polecam Państwu działkę w kształcie prostokąta o powierzchni 4632 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

610 000 zł199,43 m² 3 058,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:390 m²

Oferujemy dwa segmenty domu w zabudowie bliźniaczej w stanie surowym zamkniętym, zlokalizowane w Choroszczy w doskonałym punkcie komunikacyjnym z szybkim i wygodnym dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia klimatyczne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w zadbanej kamienicy przy ul. Siemiradzkiego w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

450 zł10 m²

 

Piętro:-

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 000 zł

Do wynajęcia osobny komfortowy pokój, w przestronnym 5-pokojowym mieszkaniu na os. Śmiałego 36 w Poznaniu. Każdy pokój jest świeżo odmalowany, zadbany i zamykany na klucz, co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł1 314 m² 319,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Inwestycyjna perła W darłowie 1314 m 40% zabudowy usługi Na sprzedaż wyjątkowa działka budowlana w Darłowie Wschodnim (ul. Bukowa), łącząca prestiżową lokalizację przy granicy.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł29 m² 62,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu przytulne mieszkanie położone w centrum miasta w okolicy Filharmonii, położone na parterze w wyremontowanej kamienicy. Mieszkanie po remoncie w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia