Nieruchomości

240 082 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

82 zł/m²110 m² 9 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Osobny obiekt do wynajęcia z prywatnym ogrodem i parkingiem - w miejscowości Jelcz-Laskowice. Oferujemy wynajem klimatyzowanego lokalu używanego do tej pory pod działalność.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

778 463 zł47 m² 16 451 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Warszawa | Praga Północ | 2 pokoje | 47,30 m | balkon | rynek pierwotny Szukasz mieszkania w klimatycznej części Warszawy, która łączy charakter miasta z wygodą codziennego życia? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł46,15 m² 11 159,26 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Dwa pokoje na ul. Działowej Z ogródkiem - pięknie zagospodarowanym Idealne mieszkanie dla osób kochających spokój I zachody słońca. Dwupokojowe mieszkanie w kameralnym bloku na ul.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł57 m² 11 403,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Nowoczesne mieszkanie 2-poziomowe z tarasem | gotowe do wprowadzenia | Ołtaszyn / Wojszyce Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 56,79 m z dodatkową komórką lokatorską(2,7 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

40 zł/m²147,30 m² 5 892 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:tak

Oferujemy do wynajęcia lokal usługowy przy ul. Racławickiej w Koszalinie. Oferowany lokal składa się z wydzielonych 6 pomieszczeń biurowych o powierzchni od 18,9 m2 do 29,8 m2. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

679 000 zł120 m² 5 658,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:298 m²

Alokum Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość położoną w samym Centrum Wieliczki. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej około 90m2 położony.

Szczegóły ogłoszenia

359 100 zł90 m² 3 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu. Lokal znajduje się w okolicach Centrum i ma funkcjonalny układ: duży salon z otwartą kuchnią(możliwość oddzielenia salonu od kuchni), 2 sypialnie, łazienka oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł325 m² 7 692,31 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 351 m²

Wasz rodzinny azyl marzeń! Wyjątkowa rezydencja z ogromnym ogrodem i szybkim dostępem do morza, jeziora oraz trasy S6. Idealne miejsce na bezpieczne i komfortowe życie. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł58,04 m² 80,98 zł/m²

 

Piętro:13/27

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem luksusowy apartament trzypokojowy położony na XIII piętrzę Hanza Tower. Apartamentowiec położony jest w samym centrum Szczecina z przepięknym widokiem na panoramę miasta.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł48,22 m² 6 615,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne i bardzo zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48,22 m , położone na parterze przy ul. Bocianów Rudzie Śląskiej dzielnica Wirek. Lokal posiada duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł47 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni ok. 48 m , położone przy ul. Lubomierskiej we Wrocławiu. Mieszkanie zostało w pełni wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł46 m² 43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Skoczów, 3 pokoje, 46m2, balkon Do wynajęcia mieszkanie, znajdujące się na trzecim piętrze budynku wielorodzinnego położonego przy ul. Osiedlowej. Mieszkanie jest wyposażone w m.in. pralkę,.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł771 m² 12,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Krakowie oferuje Państwu do nabycia w drodze przetargu nieograniczonego, nieruchomość oznaczoną geodezyjnie jako działka nr 613/5.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł900 m² 461,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam bardzo ładną działkę budowlaną 900 m Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 900 m. Wymiary ok. 30,5-31,5 Wszystkie media dostępne przy działce ( woda , prąd , gaz.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł38 m² 22 342,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament z widokiem na nadmorski las | Zejście na plażę | Taras 30 m | Garaż i komórka w cenie | Brak prowizji Wyjątkowy apartament nad Bałtykiem, który łączy funkcjonalność,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

670 000 zł67,54 m² 9 920,05 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

NA sprzedaż wyjątkowy apartament Z dwoma dużymi tarasami chełmiec nowoczesny kameralny blok W spokojnej I prestiżowej okolicy Z szybkim dojazdem do nowego sącza powierzchnia 67,54 m2.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł130 m² 5 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:342 m²

Dom 130 m | Nowy dach i elewacja | 3 pokoje + poddasze | Ciechanów, ul. Płońska Na sprzedaż funkcjonalny dom o powierzchni 130 m , usytuowany na działce 342 m w Ciechanów przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 200 zł39 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m , położone na 1. piętrze w czteropiętrowym budynku w nowej inwestycji w Zamieniu. Planowany termin oddania inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 165 776 zł96,43 m² 43 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2026

Luksusowy apartament Z ogrodem przy błoniach | 96,43 m | apartamenty focha 31 Private House Brokers ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament powstały z połączenia lokali M1.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł33,10 m² 6 918,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży luksusowej nieruchomości zlokalizowanej w kamienicy na pierwszym piętrze w dzielnicy Wałbrzycha - Stary Zdrój. Szczegóły nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł26,50 m² 17 924,53 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Opiekun oferty: kamil Swatowski   Kawalerka w świetnej lokalizacji - inwestycja pod wynajem. Nieruchomość położona w dogodnej lokalizacji w pobliżu Starego Miasta. Dookoła nowa.

Szczegóły ogłoszenia

4 250 000 zł185,69 m² 22 887,61 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:246 m²

Jeśli ważny jest dla Ciebie komfort i dobre sąsiedztwo , to jest to miejsce dla Ciebie Budynek z 2019 roku( nowoczesna bryła) w wyjątkowym miejscu Lokalizacja: - wyjątkowa atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł60,49 m² 54,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie na wynajem, elbląg, ulica grunwaldzka, osiedle okólnik, IV piętro, 3 pokoje, duzy balkon. Wgn - biuro nieruchomości w Elblągu prezentuje trzypokojowe mieszkanie na wynajem, przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²45,10 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal do wynajęcia na parterze z witryną przy głównej ulicy w Rumi. Wejście do lokalu od ulicy głównej. Bardzo dobra ekspozycja od ulicy! Lokal znajduję się na parterze z witryną.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł4 200 m² 237,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, z komfortowym dostępem do drogi publicznej przez dwa niezależne wjazdy. Położona w dogodnej lokalizacji, zapewniającej szybki dojazd do Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 zł67 m² 59,55 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do długoterminowego najmu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2, położone na drugim piętrze prestiżowego apartamentowca przy ulicy Szafarnia w Gdańsku. To jedna.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł34 m² 61,76 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie z miejscem parkingowym przy ul. Jurowieckiej - dostępne od czerwca 2026 r. Atrakcyjna oferta dla wymagającego najemcy. Biuro bewe Nieruchomości prezentuje wyjątkowe, dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł36 m² 18 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie w bardzo atrakcyjnej cenie 660 000 pln. Zlokalizowane w prestiżowej dzielnicy Warszawy Wilanów, przy ulicy Lentza. Ta nieruchomość o powierzchni 36 m oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

3 300 zł55 m² 60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami na Zielonym Targówku ul. Turmoncka 15 A Są mieszkania, do których wchodzi się i od razu czuje spokój. Świeżo odmalowane ściany,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-14

649 000 zł51 m² 12 725,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Oferujemy 3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji Osiedle Solne Etap II, zlokalizowanej na granicy Krakowa i Wieliczki. W sąsiedztwie domów jednorodzinnych i zabudowy szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

159 000 zł47,40 m² 3 354,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż ustawne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o pow. 47,4 m2 położone w Górowie Iławeckim przy. ul. Kościuszki 36. Lokal idealnie sprawdzi się dla rodziny, pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł39 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39 m, położone na 3 piętrze w dogodnej lokalizacji w centrum Kutna. Lokal składa się z dwóch ustawnych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

165 000 zł37,70 m² 4 376,66 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 37,7 m , położona na 1 piętrze dwupiętrowej kamienicy w dzielnicy Stary Zdrój w Wałbrzychu. Nieruchomość po.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł59,10 m² 9 306,26 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Lokal nr 4 - A1.1 Pierwsze piętro Usytuowanie względem stron świata: północ, południe, wschód Lokal składa się z dwóch sypialni, salonu połączonego z aneksem kuchennym, łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

2 050 000 zł137,94 m² 14 861,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Apartament 140 m z tarasem przy Parku Żerańskim - przestrzeń, światło, spokój i harmonia Cena: 2 050 000 zł Lokalizacja: warszawa - Białołęka, ul. Krzyżówki Powierzchnia: 140.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł110 m² 2 590,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 663 m²

Uwaga obniżka ceny! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży domu jednorodzinnego o pow. około 110 m2 usytuowanego na działce liczącej 1663 m2 w Janowicach Dużych - okolice.

Szczegóły ogłoszenia

165 668 zł998 m² 166 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiam Państwu dwie działki wypoczynkowo-rekreacyjną w Sulistrowiczkach, gmina Sobótka Działka nr 121/1 o powierzchni 998 m2 i działka nr 121/2 o powierzchni 1113 m2 Cena 166.

Szczegóły ogłoszenia

1 759 000 zł88,30 m² 19 920,72 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Atuty nieruchomości: ok. 800 m do morza. Duży balkon. Komórka lokatorska. Dwa ponadstandardowe miejsca parkingowe w hali garażowej. Zamknięte osiedle z 24 godzinnym monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

5 400 zł73 m² 73,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament 3-pokojowy | Księcia Witolda Do wynajęcia komfortowy, w pełni wyposażony apartament o powierzchni 73 m , położony na 1 piętrze w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kraków 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią i balkonem Mamy przyjemność zaprezentować Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , zlokalizowane na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł1 010 m² 272,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Prezentujemy Państwu na sprzedaż działkę zlokalizowaną w malowniczych, podkrakowskich Podstolicach. Powierzchnia działki to 10 ar. Działka zlokalizowana jest w miejscowości Podstolice,.