Nieruchomości

239 975 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

2 900 zł36 m² 80,56 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz jasne dwupokojowe mieszkanie z balkonem (5 m2), położone przy ul. B. Orlińskiego 4 w pobliżu kompleksu biurowców Podium Park, comarch oraz awf. Lokalizacja: budynek.

Szczegóły ogłoszenia

125 zł/m²96 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Oferujemy przestronny i elegancki lokal usługowy na wynajem o powierzchni 96,66 m . To idealne miejsce dla siedziby firmy, ekskluzywnej galerii sztuki, salonu kosmetycznego, luksusowej.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł36,20 m² 60,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, przytulne mieszkanie 2 pokojowe, pierwsze zamieszkanie. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, przedpokoju oraz balkonu (3,6 m2), piętro.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł2 337 m² 106,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana W brzózkach twoja przystań przy granicy I zalewie szczecińskim (ok 1-1,5 km) Z przyjemnością prezentujemy Państwu atrakcyjną nieruchomość gruntową.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

650 000 zł240 m² 2 708,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:756 m²

O% - kupujący nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Dom wolnostojący, podpiwniczony, dwukondygnacyjny z użytkowym poddaszem o powierzchni 240m 2 , z oddzielnym garażem.

Szczegóły ogłoszenia

1 110 000 zł63,63 m² 17 444,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Do sprzedania nowe - wykończone 4 pokojowe mieszkanie z balkonem na 1 piętrze. Klucze dostępne od zaraz. Budynek z 2024 roku. Mieszkanie: 4 pokoje 63,63 m2 1 piętro w 7 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

336 000 zł66,30 m² 5 067,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Legnica, osiedle Piekary A na pierwszym miejscu Twojej listy! Na sprzedaż mieszkanie z dużym potencjałem aranżacyjnym, położone w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Legnicy.

Szczegóły ogłoszenia

22 000 zł119 m² 184,87 zł/m²

 

Piętro:23/28

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem wyjątkowy, nigdy niezamieszkały Apartament zlokalizowany na 23 piętrze prestiżowej inwestycji Unique Towers w centrum miasta. Nowy, wykończony w najwyższym standardzie,.

Szczegóły ogłoszenia

522 000 zł59 m² 8 847,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kompleks ośmiu budynków wielorodzinnych. Łącznie znajdzie się tam 288 mieszkań. Budynek przewidziano w technologii prefabrykowanej oraz uzupełniająco w technologii tradycyjnej, mieszanej.

Szczegóły ogłoszenia

1 870 000 zł2 866 m² 652,48 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:4 207 m²

Opis nieruchomości Biura z garażem i dużym placem. Przedmiotem sprzedaży jest prawo użytkowania wieczystego działek o numerach ewidencyjnych: 319, 321 o łącznej powierzchni 4207.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 700 m² 76,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Lokalizacja; nowy Sącz Powierzchnia: 1700m2 mpzp; zabudowa jednorodzinna Media; prąd, gaz, wlasna studnia uwaga! zmiana przepisów! Zapoznaj się z naszym raportem przygotowanym wraz z otodom.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł35 m² 91,43 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 35m2 w prestiżowej inwestycji "new York Residence", w Krakowie. Lokalizacja: mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Okonek,wielkopolskie

198 000 zł54,97 m² 3 601,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1976

Wyjątkowe, rozkładowe mieszkanie do własnej aranżacji może być Twoje i Twojej rodziny. Na sprzedaż dwustronne mieszkanie o powierzchni 54,97 m usytuowane na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 033 zł28,79 m² 16 360,99 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Atuty inwestycji: parking podziemny - z możliwością dokupienia Lokale usługowe i biurowe w budynku Duże przeszklenia i jasne.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł145 m² 3 586,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 836 m²

Oferta na wyłączność - dostępna tylko w naszym biurze! Nie musisz szukać dalej! Dom w spokojnej okolicy o pow. użytkowej 145 m 2. Parter: przestronny salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

3 770 000 zł8 019 m² 470,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka 13838 mkw wraz z magazynem 982 mkw do remontu, w centrum Wieliszewa, powiat legionowski. Możliwość wykorzystania/adaptacji jako obiekt produkcyjno-magazynowo-handlowy.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł2 157 m² 97,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Sprzedam działkę budowlaną o pow.2157 m kw położoną w Niałku Wielkim przy Al.Niepodległości. Możliwość zabudowy mieszkaniowej, przyłączenia energii elektrycznej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kompaktowy, 2 pokojowy apartament w nowoczesnym budynku, na Służewcu. Mieszkanie dostępne od 1 czerwca 2026. Możliwe oglądanie po uzgodnieniu terminu. Kłobucka | nowe osiedle | służewiec górny.

Szczegóły ogłoszenia

4 130 000 zł7 221 m² 571,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni terenu 7221 m2 z wjazdem od ulicy Inowrocławskiej w Gnieźnie, w najnowszej części dzielnicy rezydencyjnej, nieopodal nowej inwestycji marki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-20

719 000 zł56,20 m² 12 793,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Stylowe, niepowtarzalne, piękne mieszkanie w kamienicy na Lwowskiej, okolice Grabiszyńskiej. Wyremontowane ze smakiem i elegancją, umiejscowione w sąsiedztwie najstarszej cukierni spychała.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł1 500 m² 433,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż wyjątkowo położona działka budowlana w Istebnej, w spokojnym przysiółku Olecki (wysokość n.p.m. to 647 m). To miejsce łączy przepiękne widoki, ciszę i przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż piękna działka budowlana widokowa z piękną panoramą na Karknosze. Działka jest usytuowana bezpośrednio przy drodze asfaltowej, posiada dostęp do mediów w niewielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

13,95 €/m²122 m² 1 702 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż

Kasja Commercial Real Estate prezentuje powierzchnie biurowe w centrum krakowa/grzegórzki/ Lokalizacja: biurowiec zlokalizowany w ścisłym centrum Krakowa via a vis przystanek tramwajowy,.

Szczegóły ogłoszenia

346 200 zł1 154 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Biuro gut nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży działek rolnych z warunkami zabudowy, położonych w urokliwej miejscowości Silice. Szczegóły Oferty: lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł5 000 m² 62 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! Wo mbat Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży atrakcyjnej działki rolnej o powierzchni 5000 m położonej w miejscowości Lutomia Dolna,.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł6 914 m² 93,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka w Koronowie (pieczyska) idealna na Twój dom lub inwestycję! Na sprzedaż działka o numerze ewidencyjnym 13/5 i powierzchni 6914 m , położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł190 m² 5 257,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 452 m²

Wyjątkowy dom parterowy na sprzedaż - sucha, gmina białobrzegi, mazowieckie Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, wolnostojący dom jednorodzinny z poddaszem nieużytkowym, zrealizowany na podstawie.

Szczegóły ogłoszenia

179 700 zł599 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dla dewelopera lub inwestora. NA sprzedaż: 9 sąsiadujących ze sobą działek, w pierwszej lini zalewu karnin. Dz. nr: 370/14, 370/15, 370/16, 370/17, 370/18, 370/19, 370/20, 370/21.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł753 m² 298,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana 7,53 ar (753 m ) w miejscowości Krasne obok Rzeszowa. - wydane wieczyste warunki zabudowy - udziały w drodze - zabudowa jednorodzinna, - media w drodze.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł66,77 m² 88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament z ogrodem w cenionej inwestycji Oliwski Park tuż obok Parku Oliwskiego Atuty: kameralne osiedle, rozbudowana roślinność na terenie osiedla oraz brak ruchu samochodowego, panoramiczne.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł955 m² 513,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedaży działki w Wdzydzach - 955 m z projektem domku letniskowego Zapraszam do zakupu atrakcyjnej działki o powierzchni 955 m , położonej zaledwie 200 metrów od jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł100 m² 2 850 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Dochodowa nieruchomość 100 m z najemcą, centrum Sycowa, hala + Biuro Oferuję na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni 100 m , składającą się z: hali magazynowej 67,5.

Szczegóły ogłoszenia

10 800 000 zł1 864,15 m² 5 793,53 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 908 m²

Biuro Nieruchomości dymowski. zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej kamienicy położonej w centrum Częstochowy przy Placu Daszyńskiego 5. Cechy nieruchomości: -.

Szczegóły ogłoszenia

Biurowiec

Mierzyn,zachodniopomorskie

14 000 zł560 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Do wynajęcia obiekt warsztatowo-magazynowy o pow. ok 479m2. Szerokość hali ok. 9m2, długość ok. 53m2. Wysokość 4m do 5,3m. Wjazd przez 2 metalowe 2skrzydłowe bramy z poziomu 0 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł185 m² 6 864,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:428 m²

Nowa oferta dostępna W pepper house! Na sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 185 m , wykończony w nowoczesnym, eleganckim stylu. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł40,13 m² 6 952,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 40,13 m w Łodzi Polesie, os. Karolew - Retkinia Wschód, ul. Krzemieniecka. Lokal znajduje się w czteropiętrowym bloku na 4. piętrze. Mieszkanie jest do.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł47 m² 10 617,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

499 000 zł I Sprzedaż I Mieszkanie 3 pokoje 47 m2 I Pruszków Centrum I ul. Mikołaja Kopernika Przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowy lokal mieszkalny o powierzchni 47 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 zł57,92 m² 18,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia na osiedlu wrębowa! dostępne od zaraz! Przedstawiamy ofertą wynajmu dwupokojowego mieszkania stanowiącego odrębną nieruchomość, które mieści się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

267 000 zł770 m² 346,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Działka budowlana w Wejherowie, na wzniesieniu z widokiem na las w atrakcyjnej cenie! Przeznaczenie działki to : mn - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Miejsce idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 260 000 zł153,80 m² 8 192,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:598 m²

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowoczesnych domów położonych w bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Tuchomskiego. To idealne miejsce dla osób ceniących bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

450 270 zł5 003 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Bardzo dobre miejsce na prowadzenie działalności. Blisko obwodnicy K5! Dojazd do działki droga utwardzona. Teren w całości utwardzony. Nie wymaga przekształceń - IV klasa gruntu. Przeznaczenie.