Nieruchomości

239 986 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

266 370 zł2 049 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

NA sprzedaż działka budowlana W malowniczej części oleśnicy (gmina chodzież) Oferujemy nieruchomość gruntową o powierzchni 2049 m 2 położona w Oleśnicy (gmina Chodzież).

Szczegóły ogłoszenia

83 800 zł838 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki na sprzedaż Stara Łubianka gm. Szydłowo Na sprzedaż 3 działki budowlane o powierzchniach od 838 do 1070 m 2. Działki zlokalizowane w Starej Łubiance gm. Szydłowo. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł392 m² 994,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nieruchomość w nowej cenie! Kompleks budynków mieszkalno-technicznych. Do sprzedaży nieruchomość położona w miejscowości Wicko: prawo użytkowania wieczystego działki o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

1 330 000 zł133 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

: przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 133 m na zamkniętym i chronionym osiedlu : Nieruchomość z dużym potencjałem aranżacyjnym idealna dla rodziny lub pod inwestycję.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

224 000 zł153,50 m² 1 459,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:992 m²

Przedmiot sprzedaży: połowa domu wolnostojącego (prawa część, patrząc od frontu, o pow. całkowitej 153,5m2); budynek w kształcie litery "t", dwukondygnacyjny, w tym parter.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł150 m² 2 126,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:800 m²

Biuro nieruchomości Dream House Brokers z przyjemnością przedstawiamy Państwu niepowtarzalną okazję nabycia urokliwego domu wolnostojącego w stanie surowym zamkniętym, położonego.

Szczegóły ogłoszenia

358 061 zł23,65 m² 15 140 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

R77 - Twoja przestrzeń inwestycyjna z gwarancją komfortu i zysku Apartamenty inwestycyjne R77 na wrocławskich Złotnikach to nowoczesny projekt, który łączy bezpieczeństwo kapitału, wysoką.

Szczegóły ogłoszenia

26 499 €5 408 m² 4,90 €/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyn 5408m2, warszawa-Targówek Fabryczny. Biuro 236m2 standard: nośność posadzki 5t/m2 wysokość 10m instalacja tryskaczowa ogrzewanie system zautomatyzowanego wjazdu/wyjazdu manewr tir.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

449 000 zł60,50 m² 7 421,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Ogródek pompa ciepła ogrzewanie podłogowe Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowego mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego w miejscowości Dobrzeń Wielki.

Szczegóły ogłoszenia

9 004 zł397 m² 22,68 zł/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

0% prowizji od najemcy. Wynagrodzenie axi immo pokrywa właściciel nieruchomości. Poszukujesz doskonałej lokalizacji dla swojego biznesu, która umożliwi dogodną dystrybucję z wykorzystaniem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

930 000 zł107 m² 8 691,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:60 m²

Zachęcam do zakupu domu w zabudowie bliźniaczej w miejscowości Komorniki pod Poznaniem. Jeśli szukasz spokoju, jednocześnie w rozwojowym otoczeniu, które zapewnia dobre warunki do życia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł242,83 m² 7 000,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:628 000 m²

W sercu Warmii, pomiędzy Dobrym Miastem a Lidzbarkiem Warmińskim, w malowniczej miejscowości Stryjkowo, znajduje się siedlisko, które daje coś znacznie więcej niż tylko nieruchomość daje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 000 zł74,60 m² 8 699,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:69 m²

Zielone zacisze II - budynek B / apartament B2 ostatni apartament Z II etapu budowy Inwestycji Zielone Zacisze. Ukończoną realizację pierwszego i drugiego etapu (4 budynki - już.

Szczegóły ogłoszenia

2 490 000 zł394 m² 6 319,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:736 m²

Z przyjemnością prezentuję wyjątkową nieruchomość - dom bliźniaczy z garażem i dodatkowym budynkiem mieszkalnym, o powierzchni 394 m2, położonej na przestronnej działce.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł43 m² 12 093,02 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 6. piętrze nowoczesnego bloku z 2013 roku przy ul. Aleksandry Bielerzewskiej w Poznaniu. W cenie dostępny jest.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł420 m² 2 378,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:157 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży kamienicy w Śródmieściu Zielonej Góry, na ul. Wandy. Nieruchomość do remontu, 3 kondygnacyjna , z projektem na rozbudowę ostatniej.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł270 m² 7 407,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży dom w Aleksandrowie Łódzkim Dom o powierzchni 270m2 na działce 1000m2. Budynek wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł36 m² 27,78 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę przestronną kawalerkę o pow. 36 m2 usytuowaną na parterze bloku mieszkalnego z cegły po termoizolacji. Mieszkanie w centralnej części miasta przy ul Legionów w Kaliszu.

Szczegóły ogłoszenia

1 180 zł12 m²

 

Piętro:1/5

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:1 180 zł

Witam! ogloszenie aktywne do 15.05.2026 BEZPOSREDNIO, BEZ POSREDNIKOW! Do wynajęcia pokój o pow. 12,34 m2 z balkonem w lokalu 3 pokojowym o pow. catkowitej 64m2, z oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

264 999 zł62,44 m² 4 244,06 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Powierzchnia - ok 63M: - salon z balkonem - sypialnia - kuchnia - łazienka z wc Dla mieszkańców zamykany parking pod blokiem Czynsz - 1000 zł Dobra lokalizacja: - centrum miasta - blisko Aleje.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł124,16 m² 11 912,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż lewa połowa budynku w zabudowie bliźniaczej, formalnie lokal mieszkalny z udziałem w gruncie odpowiadający połowie działki, na której stoi budynek. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł122,53 m² 4 072,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowa oferta sprzedaży - dom jednorodzinny na dużej działce | Łańcut / Kąty Biuro Nieruchomości Rzestate prezentuje Państwu na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł156 m² 4 423,08 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:651 m²

Budynek nadajacy się do adaptacji na mały pensjonat. Unikalna lokalizacja! Całoroczny, komfortowy dojazd. Południowa ekspozycja i piękne widoki. Wypoczynkowy, zadaszony, duży taras. Bezpośrednie.

Szczegóły ogłoszenia

47,76 zł/m²67 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Lokal biurowy w wyremontowanej kamienicy przy ul. Żmigród, usytuowany na pierwszym piętrze w dzielnicy Centrum. Przeznaczenie: biuro, kancelaria. Lokal o pow. całkowitej 67 mkw, składa.

Szczegóły ogłoszenia

1 472 000 zł18 400 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości Perfect prezentuje Państwu działkę gruntu w Gruszkowie z możliwością zabudowy Działka o powierzchni 1,84 ha posiada skłon zachodnio - północny. Miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

459 610 zł59 m² 7 790 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 59 m na 4 piętrze z widokiem na Park Śląski - bardzo dobra propozycja dla rodziny lub inwestora szukającego lokaty kapitału. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

1 257 500 zł12 575 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy do sprzedaży nieruchomość gruntową. Działka gruntu numer 179/59 położonej w Kozłowie ( Sośnicowice). Nieruchomość to powierzchnia 1,2575 ha. W planie teren pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł216,86 m² 6 912,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 408 m²

Oferta na wyłączność! Mam wielką przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży nietuzinkowy, wolno stojący dom zlokalizowany w jednej z najbardziej pożądanych części Świebodzic. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

795 815 zł83,77 m² 9 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Przedstawiamy ofertę przestronnego lokalu usługowego o powierzchni 83,77 m , zlokalizowanego przy ulicy Orlicz-Dreszera w Białymstoku, na osiedlu Dziesięciny. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

347 700 zł1 159 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

***1159 m2***choroszcz*** Zapraszam na bezpłatną prezentację kształtnej działki budowlanej o powierzchni 1159 m2 i wymiarach ok. 35mx32m. Nieruchomość znajduje się w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł94 m² 17 010,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 95 m , położone przy ul. Warszawskiej w centrum Gdyni. Lokalizacja łączy komfort życia w mieście z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

291 463 zł33,31 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

"Inwestycja w nowoczesnym wydaniu tylko 33 m z tarasem!" "idealne pierwsze mieszkanie!" Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne, mieszkanie w stanie deweloperskim, z jedną sypialnią,.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł35,56 m² 23 340,83 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Stylowe studio | 35 m2 | loggia | Moko Botanika [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us [0% prowizji]mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł110,20 m² 6 669,69 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 110,20 m , położonego przy ul. Sikorskiego w dzielnicy Biała w Rzeszowie. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł7 974 m² 9,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka 7974 m Lakiele 2 działki rzeczka tylko 10 zł/m Na sprzedaż dwie przylegające działki (nr 82 i 83) o łącznej powierzchni 7974 m , położone w miejscowości Lakiele,.