Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

599 000 zł30,09 m² 19 906,95 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Wyjątkowy apartament nad morzem | Kołobrzeg | Hotel seaside | Inwestycja z gwarantowanym zyskiem Na sprzedaż oferujemy komfortowy apartament położony na 2. piętrze nowoczesnego kompleksu hotelowego.

Szczegóły ogłoszenia

14 000 zł160 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Z przyjemnością oferujemy na wynajem komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 160 m , położone w prestiżowym osiedlu Marina Mokotów, z pięknym widokiem na jeziorko. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł82,10 m² 4 993,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie położone w Głuchołazach przy ul. Spółdzielczej - dwa mieszkania znajdujące się obok siebie, połączone w jedno duże lokum o powierzchni 82 m .

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł56,10 m² 7 112,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,1 m , położone na 3 piętrze w 3-piętrowym, kameralnym budynku z cegły z 1953 roku, przy ul. Niezłomnych 2C w Stalowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

9 200 zł460 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Oferuję do wynajęcia halę o pow. 460 kw (w tym powierzchnia biurowa i socjalna 110mkw) zlokalizowaną w kompleksie budynków przemysłowo- produkcyjnych w Kielcach. Jest to budynek.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł167 m² 8 922,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny dostępny na wyłączność w ofercie biura Rzeszowskie Nieruchomości. Nieruchomość została wybudowana w 2003 roku według cenionego.

Szczegóły ogłoszenia

156 000 zł1 760 m² 88,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Polecamy na sprzedaż atrakcyjną działkę położoną w miejscowości Lubomyśl o pow. 1760 m2 w cenie 156 tys zł. Nieruchomość jest w kształcie prostokąta. Do niej prowadzi droga.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

666 000 zł51,50 m² 12 932,04 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Bez Podatku pcc i Prowizji! Nowoczesne mieszkanie trzypokojowe w sercu Czyżyn. Świetna dla rodziny i jako lokata kapitału. 51.5 m , 3 pokoje, balkon, 1 piętro. Zakup bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

336 700 zł962 m² 350 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Marzysz o spokojnym miejscu, które łączy bliskość natury z wygodą codziennego życia? Ta atrakcyjna działka położona w malowniczym Baranówku, zaledwie 8 km od Mosiny i około 25.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Góra

Góra,warmińsko-mazurskie

720 000 zł3 999 m² 180,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka o powierzchni 3999 m2., położona w miejscowości Góra powiat Piski nad jeziorem Tyrkło. Nieruchomość położona jest na wzniesieniu oraz przylega do drogi gminnej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł62,50 m² 9 920 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Park Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż mieszkanie 4 pokojowe, znajdujące się w Rzeszowie przy ulicy Pułaskiego. Nieruchomość o powierzchni 62,5 m2 usytuowana jest na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 470 000 zł227,98 m² 6 448 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:625 m²

English version below Do sprzedania dom wolnostojący, pietrzykowice, gm. Kąty Wrocławskie, 5 km od granic Wrocławia, 12 km do wrocławskiego Rynku dom niezwykle funkcjonalny, wykończony materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

180 420 zł3 007 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki: - w Węgoju, w gminie Biskupiec, - o obszarze około 3.000 m2 każda, - wodociąg w drodze, - w trakcie uzyskiwania warunków zabudowy! Węgoój to jedna.

Szczegóły ogłoszenia

93 000 zł1 167 m² 79,69 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana, położona w urokliwej turystycznej miejscowości, zaledwie kilkaset metrów od jeziora i piaszczystej plaży. To idealne miejsce dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł42,21 m² 75,81 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 1 czerwca , 2 pokojowe mieszkanie na 15 piętrze apartamentowca przy ul Jesionowej Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu 42m2 mieszkania z balkonem w budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł77,33 m² 10 720,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1978

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 77,33 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł73,57 m² 15 631,37 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż wyjątkowe, dwustronne mieszkanie o powierzchni 73,57 m , położone na 5 piętrze w 7-piętrowym apartamentowcu przy ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 27 w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł10 508 m² 11,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Sverum prezentuje na sprzedaż dużą działkę zlokalizowaną w miejscowości Częstochowa - dzielnica Wyczerpy-Aniołów powierzchni 10508 m . Najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

2 999 zł50 m² 59,98 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę wynajmu przestrzennego mieszkania o powierzchni 50m2 w doskonałej lokalizacji przy ul. Dworskiej w Krakowie. Lokalizacja: zamek Królewski na.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł230 m² 3 174 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:5 160 m²

Dom plus mały tartak. Nieruchomość położona jest w miejscowości Witkowo, gm. Strzelno z utwardzonym dojazdem 150m od drogi asfaltowej co zapewnia nam prywatność a w razie prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł35 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Podzamcze w Wałbrzychu połozone w bloku po termomodernizacji. Lokal mieszkalny składa sie z: -2 pokoi ( jeden z balkonem ) - kuchni jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

199 900 zł2 200 m² 91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka o powierzchni 2200 m2 położona w malowniczej okolicy miejscowości Czarnów w gminie Dąbrówka, powiecie wołomińskim. Odległość od Warszawy 35 km, dobry dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł170,76 m² 7 554,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:171 m²

Atuty: - wyjątkowa architektura w stylu angielskim (ceglane elewacje, wykusze, wieżyczki); - biskość terenów zielonych; - przestronny i funkcjonalny układ pomieszczeń; - zaadaptowane poddasze.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł1 000 m² 3 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Teren utwardzony na wynajem 1000 m (z możliwością powiększenia) Gorzyczki, 4,5 km od A1 Do wynajęcia utwardzony, w pełni asfaltowy teren przemysłowy o powierzchni ok. 1000 m,.

Szczegóły ogłoszenia

4 450 000 zł167,07 m² 26 635,54 zł/m²

 

Przeznaczenie:noclegowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Wyjątkowy aparthotel W sercu sopotu - 7 apartamentów - soleil boutique H Sopot | Inwestycyjne | Prestiżowa lokalizacja | Klimatyczna kamienica | Klimatyzacja | Stylowe wnętrze | 7 wygodnych.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł142 m² 8 732,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 350 m²

Gotowy do zamieszkania! Gorąco polecam dom do zamieszkania położony w gminie Czernica. Piękne tereny spacerowe w pobliżu lasy! cicha spokojna okolica Budowany według projektu Archipelagu.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł600 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:6 843 m²

Oferujemy do wynajęcia obiekt produkcyjno-magazynowy z zapleczem socjalno-biurowym. Obiekt znajduje się na lewobrzeżu Torunia przy ulicy Poznańskiej. 2 km dojazd do autostrady A1 północ -.

Szczegóły ogłoszenia

Działka leśna

Rojewice,kujawsko-pomorskie

275 000 zł39 100 m² 8 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka zalesiona o pow. 3,91 ha przepięknie położona w Puszczy Bydgoskiej w gminie Rojewo w pobliżu Rojewic otoczona lasami państwowymi i polami. Dojazd drogą asfaltową,.

Szczegóły ogłoszenia

1 960 000 zł256 m² 7 656,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:637 m²

Atrakcyjny dom w Gdyni Redłowie, położony w spokojnej, zielonej okolicy blisko morza. Lokalizacja Dom znajduje się w Gdyni Redłowie, w spokojnej i zielonej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

38,57 zł/m²103,70 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:własny parking

*** powierzchnia usługowo-handlowa *** *** centrum *** Polecam do wynajmu atrakcyjny lokal usługowy zlokalizowany na parterze budynku w ścisłym Centrum Białegostoku. Nowoczesny budynek w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 482 790 zł50,23 m² 29 520 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż apartamenty w wyjątkowej inwestycji zlokalizowanej w samym sercu Poznania przy Starym Rynku, około 240 m od Starego Browaru. Nowoczesna i elegancka bryła budynku.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł1 111 m² 198,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z mediami I warunkami zabudowy chynów - milanów Na sprzedaż atrakcyjna działka położona w miejscowości Chynów / Milanów w powiecie grójeckim. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

15 000 zł260 m² 57,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

DO wynajęcia wolno stojący dom na cele biurowe. Lokalizacja - Pyry, okolica wjazdu na obwodnicę s2. Powierzchnia - 260 mkw Powierzchnia działki- 420 mkw Stan techniczny - bardzo dobry, budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł34 m² 5 294,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego o powierzchni 34,00 usytuowanego na p ierwszym piętrze w bloku przy ul. Wyszyńskiego 10 w Turku Lokal składa się z 2 pokoi ,.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 000 zł10 804 m² 398 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Sprzedam działkę budowalną, inwestycyjną składającą się z trzech działek.

Szczegóły ogłoszenia

2 900 000 zł316,90 m² 9 151,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 024 m²

Na sprzedaż nowa piękna rezydencja w odległości 20 km od Szczecina. W skład nieruchomości wchodzi 6 pokoi z czego cztery są wykorzystywane przez właścicieli i całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Hala Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

15 000 zł600 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Przedstawiamy atrakcyjną ofertę wynajmu przestronnej hali produkcyjnej o powierzchni 600 m . Suwnica , solidna posadzka przemysłowa gwarantuje wytrzymałość i bezpieczeństwo podczas.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł961 m² 175,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zabudowa mieszkalna wielorodzinnej - Borne Sulinowo Działka nr 85/6 o pow. 961 m2 znajduje się na rogu ul. Wojska Polskiego i ul. Poprzecznej w Bornem Sulinowie. Doskonałe miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

6 500 zł4 500 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do wynajęcia działkę pow. 45 arów, kształt prostokąta Dojazd drogą asfaltową. Lokalizacja bardzo atrakcyjnym miejscu w Zagórzu przy trasie Wieliczka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

555 000 zł63,77 m² 8 703,15 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie Biura Rzeszowskie Nieruchomości przedstawiamy wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 63,77 m , położone w spokojnej części Rzeszowa przy ul. Zawiszy Czarnego. Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

182 600 zł1 178 m² 155,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! Nowa niższa cena! Na sprzedaż kształtna, widokowa działka, położona w spokojnym miejscu w pobliżu granicy z Bielsko-Białą. Teren płaski, luźna zabudowa jednorodzinna, media.