Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

990 000 zł112 m² 8 839,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Dom na sprzedaż - funkcjonalny układ, wysoki standard, doskonała lokalizacja Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny o łącznej powierzchni użytkowej 112,74 m , zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł49,50 m² 15 555,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Sprzedam gustowne 3-pokojowe mieszkanie W swoszowicach. Mieszkanie znajduje się w miejscu idealnym dla rodzin, pełnym zieleni oraz zaledwie 5 minut piechotą od placu zabaw, przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

929 000 zł184 m² 5 048,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:833 m²

Kokotów gmina wieliczka blisko krakowa! dom W zabudowie bliźniaczej do odświeżenia lub remontu W zależności od decyzji I potrzeby przyszłego nabywcy Dom w typu bliźniak.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł78 m² 12 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Kraków - dębniki/kliny nowe trzypokojowe mieszkanie ok.7 8 M2! Z TARASEM i DUŻYM OGRÓDKIEM! Budynek z 20 08 roku. Lokal wykończony! mieszkanie dobre zarówno dla rodziny jak I jako.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom z tarasem

Kraków,małopolskie

3 700 000 zł249,40 m² 14 835,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:367 m²

Atrakcyjna nieruchomość W prestiżowej lokalizacji lokalizacja Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość z zabudowie szeregowej, położoną przy ulicy Grochowskiej na prestiżowym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

845 000 zł59 m² 14 322,03 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Słoneczne, 3-pokojowe Z komórką lokatorską krowodrza lokalizacja, budynek Prezentujemy zadbane, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,71 m2, położone na 1-piętrze budynku przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł48,30 m² 14 389,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Klimatyczne 2-pokojowe Z dwoma balkonami, miejscem garażowym, komórką lokatorską W kameralnym budownictwie lokalizacja, budynek Prezentujemy ładne, bardzo przytulne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł51 m² 15 274,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Przestronne, słoneczne, 2-pokojowe Z balkonem lokalizacja, budynek Prezentujemy ładne mieszkanie o powierzchni 50,48 m2, położone na 4-piętrze w budynku przy ulicy Zdunów w Borku.

Szczegóły ogłoszenia

1 385 000 zł160,70 m² 8 618,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:780 m²

Oferujemy na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący w stanie deweloperskim, położony w urokliwej miejscowości Cianowice, zaledwie 15 km od Krakowa. Istnieje możliwość wykończenia wnętrz.

Szczegóły ogłoszenia

861 000 zł74,87 m² 11 499,93 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 74,87m | Miasto Ogród Parzniew II Nowoczesne, zielone osiedle pod Warszawą. Zamknięty teren z ochroną. Cisza i spokój. Układ: - salon 21,68m2; -.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł53,67 m² 14 719,58 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestronne i funkcjonalne 3 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,67 m , zlokalizowane na 4.piętrze w pięciopiętrowym budynku z 2011r.

Szczegóły ogłoszenia

1 830 000 zł168 m² 10 892,86 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:350 m²

Dom Libertów / Mogilany - luksusowa zabudowa bliźniacza, prestiżowe osiedle Agencja Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować pięknie doświetlony dom w zabudowie bliźniaczej, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

795 000 zł82 m² 9 695,12 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż 2 nowoczesne mieszkania w budynku typu bliźniak, w stanie deweloperskim, zlokalizowanych w malowniczej miejscowości Cianowice, zaledwie 15 km od Krakowa. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 000 zł285 m² 9 824,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:358 m²

Pięknie wykończony, przestronny, skrajny dom szeregowy 285m2 na działce 358m2 w Józefosławiu, na obrzeżach Ursynowa. Nowoczesny, z ogromnymi panoramicznymi oknami skierowanymi na soczystą.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł64 m² 5 453,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie trzypokojowe, świetnie zlokalizowane, położone w bloku po modernizacji, na czwartym piętrze. Ulica Paderewskiego, osiedle Słowackiego. Wynagrodzenie Biura pokrywa Sprzedający. Trzy.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł151,90 m² 8 887,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 800 m²

Wolnostojący dom 138 m na 18-arowej, pięknie zagospodarowanej działce - gotowy do zamieszkania! Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł110 m² 10 454,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1997

Słoneczne 6-pokojowe W atrakcyjnej lokalizacji lokalizacja, budynek Prezentujemy jasne, przestronne mieszkanie położone na 4 piętrze 4-piętrowego budynku przy ul. Kuźnicy Kołłątajowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł51 m² 52,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zdjęcia W ogłoszeniu należą do właściciela oferty Mieszkanie znajduje się w bloku z 2005 roku i zostało wykończone w wysokim standardzie. Całość jest gustownie urządzona.

Szczegóły ogłoszenia

2 700 zł42 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Krowodrza - Łobzów, ul. Składowa Nowe 2-pokojowe mieszkanie 42 m z dużym balkonem Zamieszkaj jako pierwszy! Idealne dla singla lub pary! Preferowane forma najmu-Najem okazjonalny Do wynajęcia,.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł169,10 m² 7 096,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 370 m²

Dom w Centrum Zatora blisko centrum handlowego, rynku, urzędów, ośrodka Zdrowia , Szkół , placów zabaw. Przy drodze asfaltowej. z częścią do działalności lub wynajmu. Dom z ceramiki.

Szczegóły ogłoszenia

70,27 zł/m²55,50 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Kraków- prądnik czerwony/olsza rejon ul. Bajana Lokal biurowy o powierzchni ok. 55,5 m2, położony na pierwszym pietrze budynku biurow o-usługowego. Lokal biurowy przestronny. Składa się obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

2 400 zł37,20 m² 64,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko w u Nas! Kama Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37.20m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku położonym na Zabobrzu I przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł1 413 m² 106,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1417 m położona w miejscowości Nowe Paski, gmina Teresin. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy, co znacznie przyspiesza.

Szczegóły ogłoszenia

79,99 zł/m²100 m² 7 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków- prądnik czerwony/olsza rejon ul. Bajana Lokal usługowy lub usługowo-biurowy lub handlowy Lokal biurowy - usługowy lub handlowy, o powierzchni ok. 100 m2, położony na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł94,20 m² 2 600,85 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży dużego mieszkania z potencjałem w Brzegu. Lokal o powierzchni 94.20 m2 zajmuje górne piętro kamienicy w centrum miasta. Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 064 060 zł65 m² 16 370 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja na pograniczu Mokotowa i Ursynowa. Bardzo dobra lokalizacja i komunikacja z innymi dzielnicami. Blisko na Lotnisko. W pobliżu inwestycji znajduje się Galeria Mokotów,.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł27 m² 92,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie z antresolą - ul.Hetmańska, Kraków, Podgórze Do wynajęcia jasna i przestronna kawalerka z antresolą, położona w jednej z najbardziej klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł896 m² 206,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferuję do sprzedaży działkę o pow. 896 m2 z warunkami zabudowy pod dom jednorodzinny. Sprzedaż bezpośrednia. - cena: 185.000 zł - do negocjacji Działka położona w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

86,37 zł/m²128 m² 11 055 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków- centrum miasta- blisko Wawelu rejon ul. Zwierzynieckiej Lokal biurowy o powierzchni ok. 128 m2, położony na drugim pietrze budynku biuroweg o . Lokal biurowy usługowy Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

70,27 zł/m²18,50 m² 1 300 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków- prądnik Biały rejon ul. Jasnogórska Lokal biurowy o powierzchni ok.18,5 m 2, położony na drugim pietrze/2 piętrowego budynku biuroweg o . Lokal biurowy przestronny. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

70,45 zł/m²44 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków- prądnik Biały rejon ul. Jasnogórska Lokal biurowy o powierzchni ok.44 m2, położony na pierwszym pietrze/2 piętrowego budynku biuroweg o . Lokal biurowy przestronny. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł67,70 m² 19 202,36 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:podziemna hala garażowa

Oferuję na sprzedaż - lokal użytkowy o powierzchni ok 70 m2 w budynku apartamentowo-usługowym Just"n Center vis a vis Galerii Dominikańskiej. Nieruchomość po kapitalnym remoncie ,.

Szczegóły ogłoszenia

72,73 zł/m²11 m² 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków- prądnik Biały rejon ul. Jasnogórska Lokal biurowy o powierzchni ok.11 m2, położony na drugim pietrze/2 piętrowego budynku biuroweg o . Lokal biurowy przestronny. Składa się obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

70,97 zł/m²15,50 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków- prądnik Biały rejon ul. Jasnogórska Lokal biurowy o powierzchni ok.15,5 m 2, położony na drugim pietrze/2 piętrowego budynku biuroweg o . Lokalizacja Oferujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

70,51 zł/m²156 m² 11 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kraków- prądnik Biały rejon ul. Jasnogórska Lokal biurowy o powierzchni ok.155 m 2, położony na drugim piętrze/2 piętrowego budynku biuroweg o . Lokal biurowy przestronny. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 173 964 zł82,10 m² 14 299 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

10-15 minut piechotą do planowanego metra! duży salon, 2 ogródki 50 M2 I 33 M2! 2 łazienki plus toaleta! Prezentujemy Państwu apartament o powierzchni 82,1 m2 na parterze. Apartament składa.

Szczegóły ogłoszenia

209 500 zł3 809 m² 55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż - duża działka budowlana o pow. 3809 m2. Stare Budkowice ul.Młyńska, ok 35 km. od Opola. Proponujemy Państwu kształtną prostokątną działkę budowlaną o pow. ok. 38 ar. m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł45,50 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie, ul. Zielińska, kraków - komfortowa lokalizacja i wygoda codziennego życia Na powierzchnię mieszkania 45,5 m2 składa się : -oddzielna, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł72 m² 30 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Luksusowe mieszkanie z tarasem w sercu Krakowa - 7 minut spacerem do Rynku Głównego * Zdjęcia należą do właściciela oferty Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

471 734 zł31,60 m² 14 928 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kompaktowe mieszkanie dobre na start! Prezentujemy Państwu mieszkanie o powierzchni 31,6 m2. Składa się pokoju dziennego z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki, holu oraz balkonu. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 724 371 zł116,90 m² 14 751 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

10-15 minut piechotą do planowanego metra! apartament Z antresolą. Możliwość samodzielnego wydzielenia nawet 3-4 pokoi. 2 ogródki Z tarasami 38 I 37 M2! Prezentujemy Państwu apartament.