Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

65 000 zł600 m² 108,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż nieduża działka budowlana o powierzchni 6 arów (ok. 600 m ) położona w Widuchowej, 10 minut drogi od Buska-Zdroju. To idealna propozycja dla osób, które marzą.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł28,31 m² 16 072,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Arcangela Corellego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2019/2020 nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

84,91 zł/m²53 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferuję na wynajem lokal biurowy usytuowany na parterze w odrestaurowanej kamienicy w centrum Wejherowa na styku głównych arterii miasta. Lokalizacja: lokal znajduje się w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

1 721 258 zł74,42 m² 23 128,97 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywna inwestycja W otoczeniu natury Oddana do użytku | Sopot Górny | Wysoki standard wykończenia budynków | W cenie 1 miejsce w hali garażowej i komórka lokatorska ***** opis.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Działka budowlana Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

370 500 zł570 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 570m2 w odległości około 400 metrów w linii prostej od Morza Bałtyckiego. Wydane warunki zabudowy na budowę budynków rekreacji indywidualnej wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 350 000 zł160 m² 8 437,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Nowoczesny dom wolnostojący Z garażem i domkiem gospodarczym na zacisznej działce W okolicy zielonek inwestycja w trakcie realizacji! odbiór 2026/27 dom parterowy z użytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²90,53 m² 3 169 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Adres: ul. Beskidzka 101, szczyrk Powierzchnia uż.: 90,53 m2 Liczba pomieszczeń: 5 Grunt: dz. ewid. nr 1767 o pow. 1767 m2 Cena: 35 zł/m2 Poczta Polska S.A. prezentuje nieruchomość na wynajem lub.

Szczegóły ogłoszenia

4 440 000 zł3 700 m² 1 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka z domem i zabudowaniami gospodarczymi. Jako że działka jest przy Poznańskiej jest usługowa zabudowa raczej do rozbiórki lub do wykorzystania na działalność. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ogłoszenie o wynajmie mieszkania 2 pokoje, 42 m , ul. Polna 3a, warszawa Oferujemy do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 42 m , z balkonem, zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 000 zł51,80 m² 22 200,77 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Wawrzyszewskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku Rok budowy: 2014 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł198,50 m² 6 040,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 268 m²

Nowoczesny dom rodzinny tuż przy Bolimowskim Parku Krajobrazowym gotowy do zamieszkania bez dodatkowych nakładów! Szukasz miejsca, które połączy komfort nowoczesnego życia z ciszą, naturą.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł240 m² 4 083,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:845 m²

Nieruchomosc sklada sie z dzialki gruntu nr.ewid.599/117 o powierzchni 845m o ksztaulcie zblizonym do litery L .

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł36,50 m² 15 342,47 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji w dzielnicy Azory. Krowodrza, ul. Jaremy Kraków okolica: okolica doskonale skomunikowana, do.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 zł30 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka w Olsztynie Lokalizacja: ul. Jagiellońska 55b, olsztyn Metraż: 30,01 m Wysoki parter (nad lokalami usługowymi) Mieszkanie składa się z: - pokoju 17,51 m z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł70 m² 55,71 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane przy ul. Jasielskiej 14 w Poznaniu. Lokal idealnie sprawdzi się dla pary, rodziny lub osób pracujących zdalnie,.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł46 m² 14 565,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Oferuję na sprzedaż mieszkanie widok na Maltę, zabytkowy kościół , Katedrę | ostatnie piętro | Śródka Na sprzedaż mieszkanie położone na ostatnim piętrze kameralnego budynku w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł77,45 m² 6 055,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Osiedle spichlerzowa II Bliskość, przestrzeń, wygoda. - oficjalne Biuro Sprzedaży Dewelopera przedstawia: kameralne osiedle z charakterem - ul. Spichlerzowa /rzecha w Rzeszowie. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł45 m² 12 866,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na 3. piętrze zadbanego budynku przy ul. Przybyszewskiego. Lokal po generalnym remoncie, gotowy do wprowadzenia bez dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł39,84 m² 12 048,19 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkanie na nowym osiedlu - lublin, ul. Księdza wincentego granata Winda, komórka lokatorska, miejsce parkingowe w hali garażowej pod budynkiem, duży balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Willa z garażem Reszel

Reszel,warmińsko-mazurskie

4 999 000 zł1 500 m² 3 333 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:11 275 m²

<!-startfragment-> Dwór Barocco - Worpławki - unikalny pensjonat na Warmii i Mazurach Dwór Barocco to klimatyczny pensjonat stworzony w zabudowaniach dworsko-folwarcznych, położony na.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł44 m² 113,64 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

**nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i widokiem na centrum biznesowe ul. Grzybowska 85** Do wynajęcia eleganckie i w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 44 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł53 m² 10 566,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

| słoneczne | ciche | 3 pokojowe mieszkanie | ciepłe | centrum | blisko park oraz dworzec skm | Z balkonem | wejherowo | lokalizacja: mieszkanie położone jest w Wejherowie przy ulicy 1000-lecia.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł43 m² 5 790,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie na pierwszym piętrze w Zabrzu przy ulicy Solskiego - Mikulczyce. Cena nieruchomości - 249 000 zł. Nieruchomość o powierzchni 43m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł168 m² 8 809,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:140 m²

Na sprzedaż: dom w centrum Polkowic wysoki standard, gotowy do zamieszkania Na sprzedaż wyjątkowy dom o łącznej powierzchni 168 m , położony w ścisłym centrum Polkowic.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł1 550 m² 154,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka rekreacyjna nr 184/111 (z możliwością zmiany na budowlaną) w spokojnej okolicy- 800 m od jeziora Lewinko, idealna pod domek letniskowy lub po zmianie planu - dom mieszkalny. Objęta.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł508,61 m² 4 325 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:12

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o ogromnym potencjale, położona w malowniczym i spokojnym Bartoszewie (gm. Police). To idealna propozycja dla dużej rodziny lub inwestora szukającego.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł100 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż segment w Pruszkowie o powierzchni 75 m , dwupoziomowy, z poddaszem o powierzchni 25 m i prywatnym ogrodem o powierzchni 30 m . W cenie mieszkania 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł18 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przytulna kawalerka 18 m przy.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł28 m² 6 035,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Oferta na wyłączność Do sprzedania mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Piaskowa Góra o powierzchni 25,16m2. Mieszkanie składa się z pokoju, widnej kuchni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 345 m² 296,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o wymiarach ok. 30m x 40m w świetnej lokalizacji. Opis: mam przyjemność przedstawić Państwu działkę usługowo-budowlaną zlokalizowaną w Żorach przy ul. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł30,77 m² 20 311,99 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

1-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Pieskowa Skała budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 8 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 30,77m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł108 m² 7 314,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Biuro Nieruchomości Sudety ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy apartament z tarasem o powierzchni 108 m2, położony w ścisłym Centrum Jeleniej Góry, na trzecim i jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł1 927 m² 170,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Biuro Nieruchomości Dobry Adres ma Państwu do zaoferowania 4 działki budowlane w Staniszowie położone przy bocznej, mało uczęszczanej drodze, w pobliżu osiedla Słoneczna Dolina. Działki.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł64 m² 6 406,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Blok bardzo dobrze ocieplony, z nową elewacją, otoczony zielenią. Blisko znajdują się dwa ogólnodostępne parkingi i nowy plac zabaw dla dzieci. Zdjęcia pokazują aktualny stan bloku.

Szczegóły ogłoszenia

986 000 zł3 944 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa o powierzchni 3944 m2 położona w malowniczych Grabówkach (gm. Wieliczka), tuż przy granicy z Krakowem. To propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

10 000 zł9 742 m² 1,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:trapez

Oferuję do dzierżawy atrakcyjny grunt inwestycyjny, położony we Wrocławiu w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska. Lokalizacja: ul. Widłakowa (w pobliżu nr 71), wrocław bardzo dobra komunikacja,.

Szczegóły ogłoszenia

946 070 zł42,70 m² 22 156,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Komfortowe apartamenty W centrum gdańska Wyjątkowy widok | Idealny dla osób ceniących nietuzinkowe wnętrza | Dogodna lokalizacja - w sercu Gdańska | Komfortowa przestrzeń ***** informacje.

Szczegóły ogłoszenia

729 344 zł49,28 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkanie na sprzedaż Warszawa Tarchomin Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w nowoczesnej inwestycji przy ul. Światowida 61b na warszawskim Tarchominie. To doskonała propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

365 000 zł1 534 m² 237,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Tylko U nas! | duża działka | okolice wejherowa - góra | 1534M2 | Na sprzedaż oferujemy działkę z wydanymi warunkami zabudowy jednorodzinnej. Działka o powierzchni 1534 m2 położona.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

466 626 zł28,11 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Na sprzedaż apartament o powierzchni ok. 28m2, w nowo powstającej inwestycji w Centrum Świnoujścia. Budynek dwunastopiętrowy, zostanie wykończony w bardzo eleganckim,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 zł16 m²

 

Piętro:4

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:2 000 zł

Duży pokój z balkonem znajduje się w 3 pokojowym mieszkaniu. W częściach wspólnych kuchnia (lodówka, zmywarka, piekarnik, płyta gazowa, czajnik, mikrofalówka, naczynia), łazienka.