Nieruchomości

240 108 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

946 070 zł42,70 m² 22 156,21 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Komfortowe apartamenty W centrum gdańska Wyjątkowy widok | Idealny dla osób ceniących nietuzinkowe wnętrza | Dogodna lokalizacja - w sercu Gdańska | Komfortowa przestrzeń ***** informacje.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł37 m² 6 756,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy zadbane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,95 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w bloku na Osiedlu Piastowskim. Standard wykończenia Na podłogach panele na.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł50,90 m² 8 998,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

| na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50,9 m , położone na 2 piętrze w kameralnym, 3-piętrowym bloku przy ul. Strasza, na spokojnym i zielonym Osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł32 m² 18 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Polecamy ofertę sprzedaży mieszkania dwupokojowego położonego w osiedlu Złotego Wieku ( Mistrzejowice). Mieszkanie: - salon z aneksem kuchennym, osobna sypialnia, łazienka z toaletą oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

920 000 zł183,58 m² 5 011,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:487 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie surowym, położony w atrakcyjnej i spokojnej części Lublin dzielnica Sławinek, ul. Motylowa! Budynek posadowiony jest na działce o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł157,50 m² 3 492,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości panorama ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie czteropokojowe zlokalizowane w okolicach Sądu Rejonowego w Jeleniej Górze. Układ pomieszczeń: *4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł62 m² 4 032,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Na sprzedaż dom o powierzchni 62 m położony w spokojnej części Skarżyska-Kamiennej przy ul. Świeżej. Budynek parterowy, murowany, z dużym potencjałem do adaptacji według.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

678 624 zł58,14 m² 11 672,24 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie w Milanówku z tarasem (5,62 m2) i ogródkiem (14 m2) Na sprzedaż komfortowe, nowe mieszkanie od dewelopera, zlokalizowane na prestiżowym i kameralnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 000 zł850 m² 8 235,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż w pełni funkcjonujący i dochodowy obiekt, składający się z: dwóch sal bankietowych z pełnym w wyposażeniem i zapleczem gastronomicznym, hurtowni mięsnej wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 090 000 zł140 m² 7 786 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:466 m²

Nowy Przestronny Bliźniak. Przedstawiamy do sprzedaży Dom w zabudowie bliźniaczej - 1/2 Bliźniaka o powierzchni ok. 140 m, posadowiony na pięknej, działce ok. 466 m, w świetnym rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

410 456 zł60,37 m² 6 799 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne mieszkania z ogródkami na parterze oraz z balkonami na piętrze Bezczynszowe Bez pcc Bez prowizji Z naszą pomocą - możliwość zakupu na kredyt bez wkładu własnego! Zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł42 m² 50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

To funkcjonalne, w pełni wyposażone mieszkanie na Strzeszynie łączy wygodę codzienności z bliskością natury zaledwie kilka minut od Jeziora Strzeszyńskiego. Zwierzaki są mile widziane.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł37,90 m² 5 145,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe w Głogowie przy ul. M. Niedziałkowskiego w bloku czteropiętrowym na 4 piętrze. W spokojnym sąsiedztwie liczne punkty usługowo-handlowe, szkoła, park.

Szczegóły ogłoszenia

279 200 zł800 m² 349 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana 913 m | Mójcza | Blisko Kielc | mpzp | Idealna pod dom lub inwestycję Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 913 m , położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł48,13 m² 51,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

011mw N. Sącz Aleje Wolności, 2- pokojowe mieszkanie, pow. 48,13m2, ip, miejsce postojowe. Cena: 2500 zł Do wynajęcia nowocześnie zaprojektowane, bezczynszowe mieszkanie o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł195 m² 12 564,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 495 m²

Oferta sprzedaży domu wysoki standard | 195 m | działka 1495 m | radonie | 2 450 000 zł Na sprzedaż wyjątkowy dom jednorodzinny typu nowoczesna stodoła, wybudowany w 2023 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł290 m² 5 689,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Przedstawiam wyśmienicie zlokalizowaną posiadłość na terenie Piaseczna. W jej skład wchodzą : - dom 120 m2. - 170 m2 budynek biurowy i warsztat ( np. samochodowy- kiedyś mieściła się tu.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł48 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Pustola budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 1967 nieruchomość Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

406 038 zł54,87 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Promocja! Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie, z tarasem oraz sporym ogródkiem - idealna opcja dla rodziny oraz osób, które potrzebują przestrzeni oraz ciszy i spokoju. Bez pcc! opis.

Szczegóły ogłoszenia

1 589 000 zł220 m² 7 222,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:389 m²

Wyłącznie w ofercie Fusion Nieruchomości na sprzedaż budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni 220 m , położony przy ul. św. Michała Archanioła w Rzeszowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 632 800 zł102,05 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

English below Bez prowizji i podatku pcc Termin realizacji: III kwartał 2026 r. [wola justowska] Nowoczesny Apartament 102,05 m ul. Niezapominajek, miejsce parkingowe wliczone w cenę. ,.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł39 m² 7 564,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w naszym biurze! Oferujemy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie położone w Gliwicach na os. Zubrzyckiego. Mieszkanie posiada ładny, duży balkon. Pokoje nieprzechodnie, kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł38 m² 17 631,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

2 pokoje, osobna kuchnia, loggia! świetna lokalizacja! lokalizacja: os. Złotego Wieku (dzielnica Mistrzejowice) charakteryzuje się doskonale rozwiniętą infrastrukturą handlowo-usługową: liczne sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł160 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 500 m²

Sprzedam dom o wyglądzie małej rezydencji, świetnie zaprojektowany, zachowane odpowiednie proporcje, w jednej linii jest wejście, hol, 46-metrowy salon z kominkiem i wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

729 000 zł58 m² 12 568,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie w kamienicy przy Placu Grunwaldzkim, z wysokimi na 3,3 m wnętrzami, sztukateriami i bardzo dobrym doświetleniem. Funkcjonalny układ pozwala zarówno na wygodne.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł178 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:1 774 m²

Oferuje na sprzedaż dom zaledwie 12 km od Kołobrzegu w Gościnie. Na sprzedaż dom o powierzchni całkowitej 178m2, i powierzchni mieszkalnej 145m2 .Powierzchnia działki 1774m2. Główne.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł27 m² 14 074 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż kawalerka do remontu o powierzchni ok 27 m2. Nieruchomość znajduje się na 6 piętrze10 piętrowego budynku z 1980 roku z windą. Lokalizacja - Krzyki - okolice ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł38 m² 10 394,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Nowoczesne mieszkanie 38 m po generalnym remoncie, 3 piętro, świdnik Salon z aneksem + 2 sypialnie, duża łazienka, funkcjonalny układ. Bez piecyka gazowego. Świetna lokalizacja: szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł53 m² 15 471,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Daniszewskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku Rok budowy: 2018 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

80,08 zł/m²128 m² 10 250 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Zobacz wirtualny spacer po lokalu *preferowany kontakt telefoniczny*   biuro nieruchomości lakado ma przyjemność zaprezentować Państwu klimatyzowany, piętrowy lokal biurowo - użytkowy.

Szczegóły ogłoszenia

212 000 zł36,30 m² 5 840,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedaży kawalerka położona w Gliwicach przy Al. Przyjaźni, na 4 piętrze zadbanej kamienicy. Mieszkanie jasne i ustawne, z oknami zapewniającymi dobre doświetlenie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

509 000 zł58,88 m² 8 644,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 58,88 m2 na pierwszym piętrze w nowym bloku z windą w Ciechanowie przy ul. Powstańców Wielkopolskich 44.

Szczegóły ogłoszenia

869 000 zł58 m² 14 982,76 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu przy ul. Malborskiej 3 nieruchomość Atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,60 m , zlokalizowane na 4 piętrze w 12-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

579 040 zł89,62 m² 6 461,06 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową inwestycję, która łączy prywatność i przestrzeń domu jednorodzinnego z wygodą nowoczesnego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

1 936 000 zł8 800 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka przeznaczona w mpzp jako przemysłowo-usługowa o powierzchni 8800 m , położona w miejscowości Szczepanów, gm. Marcinowice (powiat świdnicki),.

Szczegóły ogłoszenia

710 000 zł290 m² 2 448,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 780 m²

Oferta na wyłączność biura pełna galeria zdjęć nieruchomości dostępna na naszej stronie internetowej Specjalna obniżka ceny o 50 000 zł! Szukasz nieruchomości z potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł42,90 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,9 m2 w Ząbkach ul. Reymonta 29b. Mieszkanie IV piętro V poziom w 4 piętrowym bloku z 2000 roku na zamkniętym osiedlu (osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł55 m² 15 454,55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3-pokojowe mieszkanie ul. św. Hieronima Targówek budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze w 4-piętrowym budynku. Nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 55 m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł145 m² 6 758,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:180 m²

Atrakcyjny segment (4 lokale w zabudowie szeregowej) o powierzchni 145 m z działką 180m2, położony w spokojnej części Baszkówki, w otoczeniu nowej zabudowy jednorodzinnej. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

496 190 zł1 711 m² 290 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż klimatyczna działka blisko Kampinoskiego Parku Narodowego Na sprzedaż oferuję działkę o powierzchni 1711 m2 (54mx31.7m), położoną w cichej, urokliwej oraz zielonej okolicy -.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł59,51 m² 11 913,96 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59,51 M2 znajdujące się na drugim piętrze w budynku z 2015 roku przy ulicy Onyksowej w Lublinie. Układ pomieszczeń: -.