Nieruchomości

240 049 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

449 000 zł65,60 m² 6 844,51 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie znajdujące się przy ul. Kruczej na osiedlu Przylesie. Lokalizacja idealnie skomunikowana z pozostałą infrastrukturą miasta, w okolicy liczne punktu.

Szczegóły ogłoszenia

3 550 000 zł150 m² 23 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie przy ul. Aleksandra Gieysztora budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku. Rok budowy: 2014 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł740 m² 390,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Najważniejsze informacje: lokalizacja: działka 127 w ustowie, gmina Kołbaskowo, powiat Police; przeznaczenie: zabudowa jednorodzinna; powierzchnia: 740 mkw; (w maju 2026r. wznowiono znaki graniczne.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł58,57 m² 11 097,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży rozkładowego mieszkania o powierzchni 58,58 m , zlokalizowanego na osiedlu Grabiszyn przy al. gen. J. Hallera we Wrocławiu. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

680 000 zł320 m² 2 125 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 420 m²

Do sprzedaży piętrowy dom wolnostojący z lat 70-tych w całości podpiwniczony ( jasne, wysokie piwnice/suteryny) + garaże, położny na 14,2 arowej działce w centrum Trzebini - Rynek,.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł166,40 m² 8 112,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 460 m²

Dom przy ul. Jemiołowej Elbląg (dąbrowa) Gdy dom staje się przestrzenią spokoju, światła i codziennego komfortu. W malowniczej części Elbląga na osiedlu Dąbrowa, przy ul. Jemiołowej.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł36,50 m² 10 137 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,54 m zlokalizowane w Tarnowie przy ul. Parkowej, usytuowane na 3. piętrze w 4-piętrowym bloku z cegły z 1975.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:7/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od czerwca dwupokojowy apartament z klimatyzacja położony na 7 piętrze przy ul. Rakowickiej w inwestycji Novum IV. Lokalizacja: przystanek autobusowy i tramwajowy kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł41,82 m² 5 978 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie na trzecim piętrze w Zabrzu w bloku po termomodernizacji przy ulicy 3 Maja - Centrum. Cena nieruchomości - 250 000 zł. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł38 m² 14 184 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Tylko u nas! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą słonecznego, dwupokojowego mieszkania o powierzchni 38 m , położonego w spokojnej części Gdańska przy ul. Hokejowej. To.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł38 m² 55,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia jasne i funkcjonalne mieszkanie położone na spokojnym osiedlu w dzielnicy Grunwald. Idealne dla studentów lub osób pracujących (wymagany najem okazjonalny). Lokalizacja zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

3 990 zł64 m² 62,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 64 m , położony w prestiżowej inwestycji Lofty przy Fosie przy Placu Jana Pawła II w samym centrum Wrocławia. Nieruchomość znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

1 295 000 zł115 m² 11 260,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 200 m²

Nowy dom 2024 | spokojna okolica | wysoki standard wykończenia Na sprzedaż nowoczesny dom o powierzchni użytkowej 105 m , położony w spokojnej części Bielska-Białej. Budynek oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

912 180 zł99,15 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2027

Zasady gry właśnie się zmieniły. Jeśli do tej pory myślałeś, że apartament w mieście to zawsze kompromis między metrażem a lokalizacją, to lokal nr 24 na bydgoskich Bartodziejach.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł144 m² 6 597 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Centrum Krakowskich Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkową i unikatową nieruchomość w doskonałej lokalizacji, w centrum Tarnowa. Jest to idealna propozycja dla wymagających.

Szczegóły ogłoszenia

1 150 zł17 m² 67,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do Wynajęcia funkcjonalna mała kawalerka mieszcząca się na ul. Zagnańskiej od strony Centrum miasta. Mieszkanie w nowszym budownictwie o powierzchni około 17,00 m2 , usytuowane na niskim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 200 000 zł164,91 m² 7 276,70 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:757 m²

Lokalizacja: słoneczne Lublewo - szczęśliwe życie w spokojnej okolicy pod Gdańskiem. Słoneczne Lublewo to nowoczesne osiedle domów jednorodzinnych położone w malowniczym Lublewie Gdańskim.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł30,96 m² 8 882,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

** 31 mkw, częstochowa ul. Bardowskiego 25, gotowa inwestycja , roi 7,5% ** mieszkanie sprzedawane razem z aktualnym, sprawdzonym, płacącym regularnie o 6 lat najemcą - gotowy produkt.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł73 m² 30,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przestronne trzypokojowe mieszkanie na trzecim piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł59,40 m² 10 353,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

| 3 pokoje | doskonała lokalizacja | cicha okolica | balkon | gdynia karwiny | lokalizacja: nieruchomość położona jest w spokojnej części Gdyni, która charakteryzuje się bliskością terenów.

Szczegóły ogłoszenia

3 150 zł44,09 m² 71,44 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| w pełni wyposażony, nowoczesny, dwupokojowy apartament z dużą loggią, usytuowany w nowym budownictwie, w apartamentowcu, przy ul. Szwedzkiej 4, niedaleko stacji metra. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

819 900 zł44 m² 18 634,09 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Agencja westate Gdańsk ma zaszczyt zaprezentować unikatowe, słoneczne i bardzo kameralne mieszkanie z panoramicznym, spektakularnym widokiem na morze o powierzchni 44 m w prestiżowej,.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia: - w pełni umeblowane i nowoczesne (w mniejszym pokoju - szafa, podwójne łóżko, biurka, szafki, duży pokój - szafa, kanapa, witryna, szafka rtv, komoda, kuchnia -.

Szczegóły ogłoszenia

78,70 zł/m²74,97 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia atrakcyjny, frontowy lokal usługowy o powierzchni 74,97 m , zlokalizowany na parterze frontowej kamienicy w inwestycji Kołłątaja 23, w ścisłym centrum Wrocławia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł1 342 m² 81,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka nr 697/2 o powierzchni 13,42 ara (0,1342 ha), położona w miejscowości Parchów, gmina Chocianów, powiat polkowicki. Działka idealna pod budowę domu jednorodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł74,60 m² 7 761,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,6 m2 w dzielnicy Pobitno, rzeszów. Chcesz zainwestować swoje pieniądze w mieszkanie na wynajem? A może marzysz o większym.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł46,40 m² 9 245,69 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż 47-metrowe mieszkanie z piwnicą przy ul. Narutowicza 3 w Katowicach. Lokal usytuowany jest na 2. piętrze niskiego, 3-piętrowego bloku. Mieszkanie Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł49 m² 8 755 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Centrum Krakowskich Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie po remoncie. Dzięki wysokości pomieszczeń aż 2,90 m, mieszkanie wydaje się znacznie większe.

Szczegóły ogłoszenia

83 000 zł1 066 m² 77,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka o regularnym kształcie 33 na 32m i równej powierzchni 1066m2, oczyszczona z zarośli (wgłębnie zmulczowana), ze spulchnioną, wysokiej klasy ekologiczną glebą. Położena.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 760 zł34,26 m² 26 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zamieszkaj W sercu nadmorskiego kurortu Jastarnia - piękna przestrzeń Półwyspu Helskiego | butikowa inwestycja |ogródki lub antresole |miejsca postojowe| dbałość o każdy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

888 000 zł120 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Wykonujemy świadectwa charakterystyki energetycznej dla domów , mieszkań I lokali. Super oferta! 2-poziomowy apartament, idealny dla rodziny. Oferujemy na sprzedaż nietuzinkowy, bardzo przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

279 900 zł27 m² 10 366,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka z balkonem | ul. Krasickiego | parter | dobra inwestycja pod wynajem Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na parterze niskiego, 4-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

2 694 247 zł111,50 m² 24 163,65 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Komfortowe apartamenty W centrum gdańska Wyjątkowy widok | Idealny dla osób ceniących nietuzinkowe wnętrza | Dogodna lokalizacja - w sercu Gdańska | Komfortowa przestrzeń ***** informacje.

Szczegóły ogłoszenia

654 000 zł53 m² 12 792,45 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 53 m , usytuowane na 7/10 piętrze w budynku z 1980 roku przy ul. Powstańców Śląskich we Wrocławiu naprzeciwko Sky.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Kuty

Kuty,warmińsko-mazurskie

490 000 zł12 390 m² 39,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka 118/6 z widokiem na jezioro z możliwością zabudowy rekreacyjnej i podziału na mniejsze działki. Piękna miejscowość .

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł51,17 m² 13 484,46 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

2-pokojowe mieszkanie w Markach przy ul. Maksymiliana Małachowskiego budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 51,17m2.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł3 900 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Property Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 3900 m?, zlokalizowaną w miejscowości Wola Wielka, w gminie Żyraków, w powiecie dębickim.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł54,20 m² 18 431,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Czy można mieszkać w samym sercu Warszawy i rano słyszeć śpiew ptaków zamiast tramwajów? tak! Prezentuję wyjątkowy apartament przy Al. Solidarności 131a, który jest definicją ukrytej.

Szczegóły ogłoszenia

490 000 zł32 m² 15 312,50 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Jałtańskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku. Rok budowy: 1974 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł44,89 m² 27 623,08 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Atuty: - parter , wygoda codziennego życia bez schodów, idealne rozwiązanie również jako drugi dom lub inwestycja - Prywatny ogród kameralna, zielona przestrzeń do relaksu, porannej kawy.