Nieruchomości

239 109 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Ogłoszenia wyróżnione

409 000 zł61,95 m² 6 602,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Na prezentowane mieszkanie o powierzchni 61,95m2 składa się: - salon (19,46m2) + loggia (5,74m2) - pokój 1 (14,43m2) - pokój 2 (9,68m2) - kuchnia (6,36m2) - łazienka (3m2) - toaleta (1m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł60 m² 9 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Jeśli szukasz gotowego do wprowadzenia się, 3-pokojowego mieszkania z osobną, wyposażoną kuchnią i balkonem na spokojnym zielonym osiedlu w Skawinie, to ta Alternatywa jest właśnie dla.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Krzywaczka,małopolskie

349 000 zł3 200 m² 109,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz dużej, zielonej przestrzeni blisko Krakowa? Ta oferta to idealne połączenie spokoju natury i dogodnego dojazdu do miasta. Lokalizacja: działka położona jest w Krzywaczce, zaledwie 15.

Szczegóły ogłoszenia

577 000 zł54,31 m² 10 624,19 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Inwestycyjne | idealne pod wynajem Dwustronna ekspozycja | Do własnej aranżacji | Potencjał inwestycyjny | Blisko centrum Na sprzedaż rozkładowe, położone w samym sercu osiedla Gaj przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

600 000 zł44,53 m² 13 474,06 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 44,53 m , położone na 1. piętrze w kameralnym budynku z 2012 roku. Mieszkanie charakteryzuje się wschodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

789 553 zł50,29 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kraków - podgórze ok. Zalew bagry | ok.UL. Lipska Pragniemy zaprezentować Państwu atrakcyjną inwestycję mieszkaniową, zlokalizowaną w jednej z dynamicznie rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł117,90 m² 9 321,46 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 185 m²

Wprowadzenie Prezentujemy dwa domki letniskowe w mazurskiej wsi Warchały o łącznej powierzchni 117,9 m2. Domki przylegają do siebie. Duży domek ma powierzchnię 72,3 m2 i jest piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

English version bellow: mieszkanie jest w pełni przyjazne zwierzętom Oferuję do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie trzypokojowe z balkonem oraz z przepięknym widokiem na Odrę, znajdujące.

Szczegóły ogłoszenia

439 900 zł52,89 m² 8 317,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Biuro sprzedaży i zamiany nieruchomości własnych - kupno/sprzedaż - bez prowizji! Oferuję do sprzedaży rozkładowe, 2 - pokojowe, słoneczne mieszkanie w czteropiętrowym bloku na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł59,10 m² 12 690,34 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaproponować Państwu na sprzedaż, mieszkanie w dobrym stanie - do zamieszkania o powierzchni 59,10 m , położone na 6 piętrze z 10. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

484 999 zł54,36 m² 8 921,98 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz   Do sprzedania ładne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na I piętrze w bloku z 2007 r w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł180 m² 944,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:154 m²

"Nieruchomości Apartament" Małgorzata Świetłowicz   oferta dostępna tylko W naszym biurze! dom Z lat 40 Z ogromnym potęcjałem! Do sprzedania dom z dużym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł62,40 m² 2 804,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

'Nieruchomości Apartament' Małgorzata Świetłowicz   oferta dostępna tylko W naszym biurze! Bezczynszowe mieszkanie 3 pokoje, podwórko, piwnica, parking Zaledwie 15 minut od Legnicy, 30.

Szczegóły ogłoszenia

1 159 000 zł203,80 m² 5 686,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 235 m²

Szukasz większej i komfortowej przestrzeni dla swojej rodziny w pięknej okolicy? Prezentujemy Ci zatem funkcjonalny i nowoczesny dom wolnostojący z 2022 r. w miejscowości Czarna.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł34,83 m² 71,78 zł/m²

 

Piętro:10/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Eagles Estate przedstawia Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,83 m2, zlokalizowany w Rzeszowie ul. Lubelska (inwestycja skyres). Mieszkanie usytuowane jest na 10.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł103,75 m² 5 253,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 240 m²

Dom po remoncie blisko jezior i lasów Nieruchomości Apartament przedstawiają dom w zabudowie bliźniaczej po generalnym remoncie o pow. całkowitej 103,75 m . Do nieruchomości należą.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł80 m² 5 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:860 m²

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż wyjątkowy dom o powierzchni 80 m2 położony w spokojnej i malowniczej miejscowości Domaradz w województwie podkarpackim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł105,80 m² 8 034,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:382 m²

Oraz 2% podatku pcc! Do sprzedania nowoczesny, energooszczędny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej, położony w spokojnej części Winowa. Oferta dotyczy prawej części budynku.

Szczegóły ogłoszenia

950 001 zł291,60 m² 3 257,89 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 472 m²

Jeśli szukacie Państwo miejsca do zamieszkania z możliwością prowadzenia własnego tradycyjnego biznesu, to ta nieruchomość jest właśnie dla Was! Do sprzedania dom z 2012 r o.

Szczegóły ogłoszenia

185 000 zł966 m² 192 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana 966 m - Pisarzowice, ul. Bukowa | Gm. Wilamowice Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowej działki budowlanej o powierzchni 966 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł2 529 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szukasz miejsca na dom w górach, z dala od zgiełku miasta, a jednocześnie z wygodnym dojazdem? Ta działka spełni oczekiwania zarówno osób planujących budowę, jak.

Szczegóły ogłoszenia

181 500 zł825 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana położona w Lipowej przy ul. Borowikowej - w jednej z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w rejonie Podbeskidzia. To propozycja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł110 m² 4 990,91 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:2 194 m²

Sprzedam parterowy dom o powierzchni 110 m2 wraz z budynkiem garażowo - gospodarczym 80 m2 na pięknej działce w Koninie. Wyjątkowa lokalizacja, cichy zakątek wśród zieleni w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł64,47 m² 10 842,25 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Taras 50 m | Nowy Blok 2023 | Lublin, ul. Różana Twoja prywatna strefa relaksu w sercu miasta z gotową wizualizacją wnętrz! Szukasz mieszkania, które wyróżnia się na tle setek.

Szczegóły ogłoszenia

439 000 zł47,70 m² 9 203,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania położonego w najbardziej prestiżowej dzielnicy Opola na Wyspie Pasiece. Podstawowe informacje:powierzchnia: 47,70.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł30 m² 5 666,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka do remontu, oczywiście z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

849 000 zł96,16 m² 8 829,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Kup dom bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Dodatkowo 0% pcc! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru domu czy mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 089 m² 118,46 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnej działki w Szembekowie. Lokalizacja - ul. Lawendowa, szembekowo, gm. Obrowo ; - z odległością do Torunia 10 km;.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł1 000 m² 399 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

5 działek budowlanych białobrzegi (sienkiewicza / Graniczna) | asfalt | media | pozwolenie. Na sprzedaż 5 atrakcyjnych działek budowlanych położonych w Białobrzegach (ul. Sienkiewicza /.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł2 128 m² 270,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka budowlana 2128 m - z linią brzegową prywatnego stawu! Na sprzedaż oferujemy niezwykłą działkę budowlaną o powierzchni 2128 m , oznaczoną w miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł963 m² 467,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka W pełni uzbrojona! tarnowskie góry - sowice! blisko centrum! Na sprzedaż: w pełni uzbrojona działka budowlana 963 m - idealne miejsce na Twój dom! Mamy do zaoferowania.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 000 zł6 166 m² 486,54 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Karwieńskich Błotach Drugich - 6166 m tuż przy ul. Wczasowej, z mediami w drodze (prąd, gaz, woda, internet) i dojazdem drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł608,40 m² 1 806,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:16

 

Powierzchnia działki:1 007 m²

Na sprzedaż grunt o powierzchni ponad 1000 m , zabudowany budynkiem w trakcie budowy. Obecnie zrealizowany jest tylko parter w stanie surowym, ale zostały już wstawione okna.

Szczegóły ogłoszenia

559 000 zł41,50 m² 13 469,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:861 m²

Zapraszam do miejsca, w którym naprawdę można złapać oddech. Dom położony w Lubkowie, tuż przy Jeziorze Żarnowieckim, to propozycja dla tych, którzy chcą uciec od zgiełku miasta ale bez.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł47,90 m² 7 286,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Szukasz gotowego do wprowadzenia, jasnego mieszkania, w którym najważniejsze prace zostały już wykonane? Prezentujemy ustawne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,9 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł158 m² 4 746,84 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:5 455 m²

Na sprzedaż dom mieszkalny, położony na dwóch działkach o łącznej powierzchni 54,55 ar w Zagórzu, przy ulicy Wolności. Budynek z lat 70-tych, o powierzchni 158 mkw., konstrukcji.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł83,15 m² 3 547,81 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż bezczynszowy lokal mieszkalny, położony na parterze, stanowiący odrębną nieruchomość, o powierzchni 55,35 mkw., z przynależnym garażem o powierzchni 27,8 mkw. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 170 000 zł150 m² 7 800 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:533 m²

Marzysz o spokojnym domu w urokliwej okolicy Poznania? Ta oferta jest dla Ciebie! Przedstawiamy wyjątkową nieruchomość w dzielnicy Antoninek na Nowym Mieście - dom wolnostojący.

Szczegóły ogłoszenia

1 790 000 zł380 m² 4 710,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom z funkcją usługową

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:1 005 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom w stanie deweloperskim, którego nowoczesna bryła i układ terenu pozwalają stworzyć funkcjonalną i estetyczną przestrzeń do życia oraz obiekt dla firmy dla.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł202 m² 3 341,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:776 m²

Działka przy ulicy słonecznej pod usługi I handel /prawo do rozbudowy istniejącego budynku mieszkalnego O budynek handlowo-usługowy oraz budynek gospodarczy do 30% powierzchni zabudowy wg.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł48 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ul. Platynowa 6, pomiędzy rondem onz a Placem Zawiszy, bliska Wola 3-pokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji. 48 m2 salon z rozkładaną sofą (ok. 16 m2), sypialnia z dużym.