Nieruchomości

239 123 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

40 zł/m²300 m² 12 000 zł

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Drodzy państwo, przedstawiam przestrzeń warsztatową w budynku Warsztatowo-Produkcyjnym. Nasz budynek stoi na terenie przemysłowym, co daje gwarancję spokoju w pracy. Nasza firma od wielu lat.

Szczegóły ogłoszenia

55,37 zł/m²30,70 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Biuro/lokal usługowy na dowolną działalność. Dobrze nadaje się np. gabinet masażu, kosmetyki, rehabilitacji z uwagi na dostęp do węzła wod. - kan. lub możliwość zorganizowania aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

34,54 zł/m²63,40 m² 2 190 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal na działalność usługową, handlową lub biurową w tym fryzjer/barber. Powierzchnia usytuowana jest na parterze z dostępem schodami lub pochylnią. Składa się z 2 pomieszczeń:.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł2 500 m² 68 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Agencja re/max City nie pobiera prowizji od Klienta Kupującego. Współpracujemy z innym agencjami. Oferujemy piękną działkę o pow. 2500 m2, z dojazdem drogą asfaltową, zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

199 000 zł1 203 m² 165,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Ogłoszenie prywatne bez pośredników i prowizji Atrakcyjna działka budowlana z widokiem na góry | Kozy, tuż obok Bielska-Białej | 12.03 ar | 199 000.

Szczegóły ogłoszenia

998 000 zł150 m² 6 653,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Dom wybudowany w 2010 r. Piekna i malownicza okolica otoczenie to lasy i jezioro. 30 minut jazdy do miejscowości nadmorskich takich jak Rewal, niechorze i inne. Tani w eksploatacji,.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł/m²43,28 m² 8 656 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

*Wszystkie ceny podane są w kwotach netto. Należy doliczyć 23% vat. Oferujemy do wynajęcia w pełni umeblowane i wyposażone, nowoczesne biura serwisowane, w samym centrum Łodzi ,.

Szczegóły ogłoszenia

200 zł/m²33,48 m² 6 696 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

200 zł/m²13,95 m² 2 790 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

18,95 zł/m²112,02 m² 2 123 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe położone na I piętrze w budynku banku pkobp S.A. w Limanowej ul. Kopernika 18. Powierzchnia jest oddzielona i niezależna od działalności banku,.

Szczegóły ogłoszenia

16,30 zł/m²361,92 m² 5 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pokoje biurowe we Włoszczowej, ul. Sienkiewicza 32 w budynku banku pkobp S.A. Budynek znajduje się blisko centrum miasta, jest dobrze skomunikowany, a wokół znajdują się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

36,84 zł/m²95 m² 3 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy do wynajęcia Ul Gdańska 145 Bydgoszcz 3 500 zł netto /miesiąc Dwie witryny sklepowe Parking za budynkiem Ogrzewanie gazowe własne Więcej informacji udzielę telefonicznie  

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

916 499 zł40,41 m² 22 680 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2-pokojowe mieszkanie numer A2 położone na parterze w inwestycji Słoneczna Rezydencja funkcjonalny, ustawny, nowy lokal o powierzchni 40,41 m kw. inwestycja dla wymagających osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł74 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Społem pss w Gliwicach oferuje do wynajmu lokal mieszkaniowy przy ul. Bednarskiej 11 w Gliwicach o powierzchni 74 m2. Lokal składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki , przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł583 m² 943,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka o powierzchni 583 m2 z murowanym budynkiem garażowym o powierzchni użytkowej 67m2. Nr 372/1 obręb B-23 .Media na działce prąd ( 17kW.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł6 543 m² 99,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Działka inwestycyjna zlokalizowana w Przemyślu przy ulicy Ziemiańskiego (boczna Jasińskiego) w strefie handlowo-usługowej, sąsiadująca.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł33 284 m² 75,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Posiadamy na sprzedaż bezpośrednio działkę inwestycyjną nr ewid. 396 położoną w Wilkasach (woj. warmińsko-mazurskie). |Nieruchomość| - Atrakcyjna powierzchnia wynosząca 33 284 m2, - grunty:.

Szczegóły ogłoszenia

9 800 zł300 m² 32,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam działkę: numer ewidencyjny: 772 Wymiary: 10x31x9x24 Powierzchnia: 300m2 Klasa gruntu: rvi

Szczegóły ogłoszenia

50 000 zł1 004 m² 49,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy. Powierzchnia: 1004m2 Wymiary: 27x38 Dostęp do drogi publicznej Kształtna,w pięknej lokalizacji

Szczegóły ogłoszenia

3 185 zł59,95 m² 53,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Brzozowa 13a. Kameralny kompleks mieszkalny z trzydziestoma lokalami przeznaczonymi na wynajem oraz dedykowanymi im miejscami parkingowymi, znajdujący się zaledwie kilometr od Hali.

Szczegóły ogłoszenia

3 095 zł58,25 m² 53,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

2 635 zł48,95 m² 53,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

3 025 zł56,87 m² 53,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Szczegóły ogłoszenia

3 225 zł60,76 m² 53,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie