Nieruchomości

239 123 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

Dom Liszki

Liszki,małopolskie

2 439 090 zł198,30 m² 12 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:198 m²

Oferta na wyłączność. Bez prowizji dla pośrednika Przedstawiamy ofertę sprzedaży aktywnego pensjonatu w Piekarach, obejmującego osiem osobnych pokoi z łazienkami, wynajmowanych.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł1 777 m² 157,01 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszamy do zakupu atrakcyjnej działki budowlanej nr 266/3 o powierzchni 1777 m2, położonej w malowniczym miejscu - miejscowość Wilkasy, ul. Lipowa, gm. Giżycko. Dane techniczne działki: -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł55,30 m² 9 566 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszamy do zapoznania się z naszą inwestycją w podkrakowskich Niepołomicach przy ul. Powiśle, gdzie możecie Państwo nabyć bezczynszowe lokale z ogrodem i dwoma miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Opatów

Opatów,świętokrzyskie

55 000 zł36,18 m² 1 520,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1980

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 36,18 m , położone pod adresem Mydłów 2 (kod pocztowy 27-570) około 14 km od Opatowa na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

1 100 000 zł8 418 m² 130,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż dwie działki nr 423 i 391 o powierzchni łącznej 8418 m2 , w części zalesione. Położone w miejscowości Sokóle, gmina.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł228,90 m² 6 330,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 029 m²

Dom na sprzedaż Siemianice, ul. Migdałowa Na sprzedaż komfortowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 228,9 m , z dużym garażem trzystanowiskowym. Dom wybudowany według projektu Pan.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

4 500 zł4 500 m² 1 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:14 500 m²

Witam Państwa. Promocja na start do 6 miesięcy za 1zł/m dla nowych Najemców, uzależniona od długości najmu podpisanej umowy. Oferta dla firm handlowych, produkcyjnych, e-commerce, oraz klientów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 253 000 zł92,85 m² 13 494,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferuję na sprzedaż 2- poziomowe mieszkanie idealne dla rodziny! Jeśli jesteś osobą, która ceni sobie prywatność, wygodę i elegancki charakter otoczenia, ta inwestycja jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł707 m² 108,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker niepowtarzalna okazja! Marcelin, gm. Szczecinek wyjątkowe miejsce na Twój dom Na sprzedaż dostępny jest kompleks starannie wydzielonych działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł1 026 m² 213,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na sprzedaż Włynkówko, ul. Rumiankowa 1026 m | zabudowa jednorodzinna | 1/4 udziału w drodze Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł33 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Do wynajęcia przytulne mieszkanie 33 m w centrum Grójca! Bez czynszu administracyjnego. Lokalizacja: ul. Środkowa, grójec Powierzchnia: 33 m Piętro: 1 piętro Do wynajęcia funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Przetarg

105 523 zł19,75 m² 5 342,95 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Hutniczo-Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa w Katowicach ogłasza przetarg na sprzedaż lokalu niemieszkalnego będącego pustostanem. Przetarg odbędzie się w trybie on-line w dniu.

Szczegóły ogłoszenia

Przetarg

56 294 zł20 m² 2 814,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Przetarg

59 165 zł21,02 m² 2 814,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Przetarg

31 806 zł11,30 m² 2 814,69 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

249 999 zł25,33 m² 9 869,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, bezpośrednio od właściciela bez prowizji. Kawalerka 25,33 m2 na drugim piętrze w kamienicy po generalnym remoncie! Budynek wyremontowany za środki własne - brak kredytu na.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł650 m² 2 460 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam lokal Usługowo-Handlowo-Biurowo o powierzchni użytkowej około 650 m2 wraz z działką około 700 m2 plus obok lokalu dom jednorodzinny wraz.

Szczegóły ogłoszenia

114 000 zł13 000 m² 8,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta prywatna, zakup bezpośrednio od właściciela, wyjątkowa działka w malowniczym obrębie Trzebule! Ta urokliwa nieruchomość jest otoczona lasem, co zapewnia nie tylko prywatność, ale.

Szczegóły ogłoszenia

49 900 zł1 050 m² 47,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta prywatna, zakup bezpośrednio od właściciela, jeśli szukasz idealnego miejsca do budowy swojego domu marzeń, to ta oferta jest dla Ciebie! Działka budowlana położona w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

29 900 zł900 m² 33,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta prywatna, zakup bezpośrednio od właściciela, działka budowlana w malowniczym miejscu Pomiary.Ta nieruchomość to doskonałe miejsce dla osób poszukujących działki w dogodnej.

Szczegóły ogłoszenia

169 900 zł2 758 m² 61,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta prywatna, zakup bezpośrednio od właściciela, wyjątkowa działka w malowniczym miejscu Sypanica. Ta działka to doskonałe miejsce dla osób pragnących mieć swoje własne miejsce blisko.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł3 290 m² 54,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta prywatna, zakup bezpośrednio od właściciela, na sprzedaż działka rolna położona w miejscowości Puńców, w wyjątkowo malowniczej okolicy, tuż przy granicy polsko czeskiej.

Szczegóły ogłoszenia

124 900 zł3 169 m² 39,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Oferta prywatna, zakup bezpośrednio od właściciela, na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Węgrzce, bezpośrednio przy drodze asfaltowej, co zapewnia wygodny i bezproblemowy.

Szczegóły ogłoszenia

53 900 zł1 700 m² 31,71 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta prywatna, zakup bezpośrednio od właściciela, na sprzedaż działka budowlana położona w miejscowości Biestrzyków Wielki, bezpośrednio przy stawie, z własnym dostępem do wody.

Szczegóły ogłoszenia

48 900 zł1 636 m² 29,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Oferta prywatna, zakup bezpośrednio od właściciela, na sprzedaż działka budowlana położona w obrębie Świbinki, bezpośrednio przy drodze asfaltowej, co zapewnia wygodny dojazd przez cały rok.

Szczegóły ogłoszenia

49 900 zł3 848 m² 12,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Oferta prywatna, zakup bezpośrednio od właściciela, nieruchomość w spokojnej okolicy. Dojazd do działki dobrze utrzymaną drogą gruntową. Działka z drzewostanem, większość stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

87 900 zł6 600 m² 13,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta prywatna, zakup bezpośrednio od właściciela, na sprzedaż działka nr ewid. 146/1 w miejscowości Kolsko, z możliwością zabudowy, położona w spokojnej i urokliwej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

360 900 zł2 093 m² 172,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Syndyk Masy Upadłości Wojdyła Nieruchomości Sp. z o.o. z siedzibą w Rabce Zdroju, krs 0000306031, nip   , zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

975 000 zł95 m² 10 263,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:237 m²

Bezpośrednio od dewelopera. Gotowy dom z pełnym umeblowaniem i sprzętem agd na osiedlu w Jagodowie przy ul. Promiennej. Dom wybudowany z wysokiej jakości materiałów jest wysoce.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 zł25 m² 111,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia w pełni wyposażona kawalerka (z balkonem) w kameralnym budynku na Mokotowie przy ul. Bartyckiej 85a. W skład mieszkania wchodzi: - wnęka sypialniana wraz z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom bliźniak Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

629 000 zł95 m² 6 621,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

*Szanowni Państwo każdy nasz dom jest sprzedawany w standardzie deweloperskim. Zdjęcia z ogłoszenia przedstawiające umeblowanie oraz wyposażenie pochodzą z domu pokazowego, który.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

629 000 zł95 m² 6 621,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Jagodowo

Jagodowo,kujawsko-pomorskie

599 000 zł95 m² 6 305,26 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:140 m²

Dom numer 26 *szanowni Państwo każdy nasz dom jest sprzedawany w standardzie deweloperskim. Zdjęcia z ogłoszenia przedstawiające umeblowanie oraz wyposażenie pochodzą z domu pokazowego,.

Szczegóły ogłoszenia

2 790 zł25 m² 111,60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowa, w pełni wyposażona kawalerka w kameralnym budynku na Mokotowie przy ul. Bartyckiej 85a. W skład mieszkania wchodzi: - wnęka sypialniana wraz z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

99 zł/m²133,40 m² 13 207 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Właściciel oferuje do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 133,4m2, znajdujący się na parterze budynku dwukondygnacyjnego przy ulicy Góralskiej we Wrocławiu. W załączeniu przedstawiono.

Szczegóły ogłoszenia

99 zł/m²66,72 m² 6 605 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Właściciel oferuje do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 70m2, znajdujący się na parterze budynku dwukondygnacyjnego przy ulicy Góralskiej we Wrocławiu. W załączeniu przedstawiono rzut.

Szczegóły ogłoszenia

52 zł/m²22,10 m² 1 149 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Nowoczesne biura premium w sercu Wałbrzycha ul. Długa 60 Oferta bezpośrednia, bez prowizji. Opis inwestycji Długa 60 jest pierwszą przestrzenią biurową w Wałbrzychu, łączącą prestiż,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł64,34 m² 14 765,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Brak pcc. Vat do odbioru. [ cena tymczasowo obniżona do 950.000 brutto] - mieszkanie 8%, wyposażenie 23% Oferta sprzedaży apartamentu z pięknym tarasem. Apartament oddany w 2022 roku. Obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

26 zł/m²150 m² 3 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Lokal 150 m2 to lokal uniwersalny na parterze. Wymienione okna i drzwi, instalacja elektryczna ,nowy sufit podwieszany, gładź na ścianach. Ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

729 000 zł75,23 m² 9 690,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zapraszamy do zapoznania się z naszą inwestycją w podkrakowskich Niepołomicach przy ul. Stefana Batorego, gdzie możecie Państwo nabyć bezczynszowe lokale z ogrodem, dwoma miejscami.