Nieruchomości

240 050 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 340 000 zł41,10 m² 32 682,93 zł/m²

 

Piętro:14/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu śliczny apartament na sprzedaż usytuowany na 14 piętrze eleganckiego apartamentowca Portova. Projekt Portova, którego inwestorem jest znany deweloper Invest Comfort charakteryzuje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

585 000 zł79,46 m² 7 362,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania 4 -pokojowego o powierzchni 79,46 m , położonego w spokojnej części Rzeszowa przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł71,79 m² 6 254,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Niewielki dom na sprzedaż Ochodza gmina Wągrowiec Dom o pow. 71,79m 2 na działce 321m 2 Dom murowany, parterowy, pokryty blachodachówką, okna pcv, ocieplony Działka ogrodzona, częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł57,80 m² 31,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta na wyłączność Do wynajęcia mieszkanie w Wałbrzychu w dzielnicy Biały Kamień o powierzchni 57,80 m2. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu połączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

899 000 zł139,36 m² 6 450,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Zalety nowej inwestycji w Baninie: kameralne osiedle - 33 domy w zabudowie szeregowej duży metraż: 114 lub 139 m2 przestronny salon z wyjściem do ogrodu działki o powierzchni min. 200.

Szczegóły ogłoszenia

Mikrokawalerka Olecko

Olecko,warmińsko-mazurskie

145 000 zł23,59 m² 6 146,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Na sprzedaż przytulna kawalerka o powierzchni 23,59 m2, położona w ścisłym centrum Olecka przy Placu Wolności, jedynie 300 metrów od Jeziora Oleckiego Wielkiego. Mieszkanie usytuowane jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem

Mikołajki,warmińsko-mazurskie

1 050 000 zł67,39 m² 15 580,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nieruchomość położona nad Jeziorem Mikołajskim, w nowoczesnej inwestycji "lake Park Residence", przy Alei Spacerowej w Mikołajkach. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²50 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:tak

Zachęcam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokalu w dzielnicy Grudzice w Opolu. Nieruchomość o powierzchni 50 m2 składa się z: - dużego głównego pomieszczenia - zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

890 000 zł131,73 m² 6 756 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:210 m²

Na sprzedaż energooszczędny dom w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 131,73 m, wyróżniający się wykończeniem w standardzie premium. Nieruchomość usytuowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

612 576 zł56,72 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczne Ustronie - Zamieszkaj w sercu natury, nie rezygnując z wygody i komfortu. Nasz a inwestycja to idealna propozycja dla tych, którzy pragną połączyć komfort życia.

Szczegóły ogłoszenia

599 900 zł99,60 m² 6 023,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Sprzedaż Z ustanowieniem dożywotniej służebności mieszkania! oferta na wyłączność bez prowizji 3-pokojowe, rozkładowe i przestronne mieszkanie znajdujące przy ul. Teatralnej.

Szczegóły ogłoszenia

309 000 zł40 m² 7 725 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży bezczynszowego, dwupokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji w bliskim sąsiedztwie Kanału bydgoskiego. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł33,17 m² 9 948,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie jednopokojowe (kawalerka) o powierzchni 33,17 m, położone na 1. piętrze w bloku przy ul. Rejtana w Opolu. Układ mieszkania: przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

124 000 zł1 152 m² 107,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

#dzialkitonaszaspecjalnosc nr ogłoszenia: 380dz1025 Działki od strony północnej oraz wschodniej otoczone terenami zieleni wyłączonymi z zabudowy kupujący za pośrednictwem naszej agencji nie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 000 zł300 m² 6 667 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:813 m²

Obiekt usługowo / handlowo / mieszkalny na sprzedaż! Przedmiotem sprzedaży jest obiekt usługowo-handlowy o powierzchni użytkowej ok 300 m2 w Kołobrzegu w przemysłowo-usługowo-handlowej.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł255 m² 1 760,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:4 300 m²

Oferta sprzedaży - dom Z widokiem na tereny zielone I lasy rezerwacja! Ubocze, gmina Gryfów Śląski Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona na malowniczym wzgórzu w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł103 m² 3 679,61 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

*** Domowy komfort w formie mieszkania *** To mieszkanie z powodzeniem zastąpi dom! Do dyspozycji macie rewelacyjną, otwartą przestrzeń dzienną oraz trzy komfortowe sypialnie. Dodatkowym atutem.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł266,55 m² 4 123,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:442 m²

Na sprzedaż duży dom w zabudowie bliźniaczej położony w Siedlcach przy ul. Jaśminowej. Przestronny dom, zbudowany w 2000 roku, jest gotowy do zamieszkania bez konieczności ponoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł1 297 m² 520,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa lokalizacja- blisko szkoły! Działka 1297 m 2 pod budowę domków nowego typu, szeregowców! Oferujemy do sprzedania piękną działkę 1297 m w pobliżu szkoły na Michelinie,.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł226 m² 6 194,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 000 m²

Wygodny dom po kapitalnym remoncie w otulinie Puszczy Kampinoskiej : Lokalizacja : 40 min. autem do stacji Metro Bemowo 10 min. autem do stacji km Teresin-Niepokalanów Kampinos, pożądana przez.

Szczegóły ogłoszenia

64,29 zł/m²70 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Nowoczesny lokal usługowy 70 m idealny pod salon kosmetyczny lub branżę beauty Luboń, ul. Kościuszki duże witryny, świetna ekspozycja, wysoki standard Na wynajem funkcjonalny, jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

330 000 zł160 m² 2 063 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:605 m²

NA sprzedaż dom W zabudowie bliźniaczej Margonin, powiat chodzieski Przedstawiamy jedną część budynku w zabudowie bliźniaczej, w stanie surowym zamkniętym o powierzchni 160.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

395 324 zł42,97 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia natomiast oddane do użytku nastąpi w październiku 2026r. Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 300 zł26,60 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Prezentacja możliwa od poniedziałku do soboty, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym lub.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł1 000 m² 480 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1000m2 zlokalizowana w Ruścu k/nadarzyna. Media - woda, prąd, gaz do podciągnięcia, kanalizacja w planach gminy, wymiary działki 27,03 x 37. Dojazd drogą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

858 066 zł34,03 m² 25 214,99 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Przedmiotem sprzedaży jest lokal usytuowany na piętrze. Do apartamentu przynależą 2 balkony. Z okien rozciąga się widok na wyciąg bezpośrednio na Tatry. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy

Leszno,wielkopolskie

1 600 000 zł282 m² 5 673,76 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Pomoc w uzyskaniu finansowania uzyskają Państwo tu - nowa niższa cena! polecamy! - Świetny obiekt pod inwestycję dla klienta indywidualnego jak i dla dewelopera! Budynek wolnostojący piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł42,50 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

KB Nieruchomości przedstawia 2 pokojowe mieszaknie w Rybniku na ul. św. Józefa na wynajem. Nowe, przestronne i jasne pomieszczenia, duża kuchnia w zabudowie i okna z obniżonymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

465 502 zł52,51 m² 8 865,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2%, nie współpracuje z pośrednikami Umów się na Dni Otwarte! - Zarezerwuj termin - Kup mieszkanie w najlepszej cenie! Zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

76,14 zł/m²87,90 m² 6 693 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia lokal biurowy, o powierzchni 87,9 m2. składający się z 4 oddzielnych pomieszczeń biurowych, korytarza i łazienki: 1. Pokój 7,86m2 2. Pokój 5,55m2 3. Pokój 30,22 m2 4.

Szczegóły ogłoszenia

1 151 685 zł85,31 m² 13 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż: lokal użytkowy we Wrocławiu - Idealna inwestycja z pasywnym dochodem! Lokalizacja: wrocław, centrum miasta - doskonała ekspozycja na ruchliwą ulicę, wejście z ulicy, witryna,.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 027 m² 102,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Okazja! ostatnie działki! najbliżej centrum miasta! Działka budowlana położona w centrum miasta o pow. 1027 m2. Dogodny dojazd drogą utwardzoną. Działka położona przy osiedlu domków.

Szczegóły ogłoszenia

130 000 zł6 500 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala magazynowo biurowa o powierzchni 6500m2 i wysokości 8,5m, możliwość wynajmu części hali o powierzchniach 1500m2, 2500m2. Duży plac manewrowy, doki do załadunku oraz.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł68,35 m² 13 460,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż własnościowe mieszkanie o powierzchni 68,35 m2 przy ulicy Grunwaldzkiej 59 w dzielnicy Wrzeszcz. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze czterokondygnacyjnego budynku. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł200 m² 4 495 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący położony w jednej z najatrakcyjniejszych części Wejherowa - przy ul. Karnowskiego. Nieruchomość idealna zarówno do zamieszkania przez rodzinę, jak i jako.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł75 m² 6 466,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Najważniejsze informacje: słoneczne i przestronne mieszkanie z balkonem, po generalnym remoncie, funkcjonalny rozkład, zadbany blok po termomodernizacji, dobra lokalizacja. Więcej podobnych.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 000 zł777,80 m² 4 499,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Atrakcyjna oferta - W cenie gotowy projekt budowlany na rozbudowę hali produkcyjnej wraz Z garażami Na sprzedaż nieruchomość gruntowa na którą składają się dwie działki gruntu nr 227\6.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł32 m² 12 468,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o pow. 32m.2 , położone na drugim piętrze zadbanego bloku z 1995 r, w samym sercu miasta. Nieruchomość wyróżnia się dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł47,88 m² 5 827,07 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Czeladź Piaski ul. Betonowa Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47,88 m2 w odnowionej kamienicy na parterze Mieszkanie po kapitalnym remoncie w 2020 r. Aneks kuchenny w dużym pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł72,59 m² 9 629,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Nieruchomości Sverum zaprasza do zakupu mieszkania typu M-4 (3 pokoje z aneksem kuchennym i jadalnią ) o powierzchni 72,59 m2 położonego na 1 piętrze w nowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Przedmiotem oferty wynajmu jest atrakcyjny lokal o pow. 75,40 mkw - położony na parterze budynku - stanowiącego bardzo dobrze prosperujące centrum medyczne - na os. Górczyn w Gorzowie Wlkp.