Nieruchomości

239 149 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

715 000 zł600 m² 1 191,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 600 m ma kształt prostokąta o wymiarach 28 x 22 m mpzp maksymalna wysokość zabudowy 12 m, maksymalna intensywność zabudowy na działce budowlanej 1,0,.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł728 m² 206,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż działki budowlane na osiedlu jabłonkowym W szydłowie Tytułem oferty są działki zlokalizowane na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych. Dostępne działki o pow. od.

Szczegóły ogłoszenia

39,93 zł/m²112,70 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 112,70 m2, zlokalizowany w okolicy Ronda Giedroycia. Lokal usytuowany na parterze z bezpośrednim wejściem z chodnika, w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

30,91 zł/m²55 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do wynajmu lokalu usługowego w podbydgoskich Przyłękach. Lokal o powierzchni ok. 55m2 znajduje się w nowym budynku w doskonałej lokalizacji. Położenie przy głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

40 000 zł2 532 m² 15,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż działka rolna położona na pograniczu Ciechocinka i Słońska Dolnego bezpośrednio przy wale wiślanym. Położenie działki przy wale eliminuje ją do jakiejkolwiek zabudowy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

2 890 000 zł344,34 m² 8 392,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:363 m²

Zadbany segment na kameralnym osiedlu - mokotów Duże możliwości aranżacji | Ogród | Do 4 samochódów na terenie ***** rozkład pomieszczeń Poziom -1: * Pokój, * pokój telewizyjny, * garderoba, *.

Szczegóły ogłoszenia

2 590 000 zł48 472 m² 53,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu na sprzedaż piękny duży teren inwestycyjny z widokiem na jezioro Gołdopiwo. Działka o powierzchni 4,8472 ha oddalona zaledwie 500 m od ogólnodostępnej plaży.

Szczegóły ogłoszenia

173 000 zł1 471 m² 117,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Biuro Nieruchomości dymowski. oferuje na sprzedaż działkę znajdującą się w Kłobucku przy ulicy Wojska Polskiego - nr działki 101/17 obręb Zagórze. Cechy nieruchomości: - powierzchnia ~ 1471.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 355 m² 132,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1356 m , położona w malowniczych Pasikoniach w gminie Kampinos. Teren idealny dla osób ceniących ciszę, przestrzeń i naturalne.

Szczegóły ogłoszenia

26 zł/m²660 m² 17 160 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Obiekt magazynowo biurowy w strefie przemysłowej, wrocław-Suchy Dwór A4 Park. Do wynajęcia powierzchnia magazynowo - biurowa, 800 m z naturalną możliwością podziału na 2 x 400 m -.

Szczegóły ogłoszenia

593 280 zł37,08 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowa inwestycja W krynicy morskiej wypoczywaj I zarabiaj apartamenty przy fontannie topowa lokalizacja zielony taras Z jacuzzi na dachu Z widokiem na zalew wiślany inwestycja:.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł900 m² 122,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane 900 m i 1000 m z udziałem w prywatnej plaży, tylko 100 m od jeziora! Na sprzedaż oferujemy dwie działki budowlane o powierzchni 900 m i 1000 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

737 000 zł45,28 m² 16 276,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0%prowizji dla Kupującego. Brak podatku ppc Duża kawalerka na warszawskiej Pradze o metrażu 45,28 m2 Zlokalizowana na 5 piętrze budynku 5 piętrowego, z pięknym widokiem na panoramę Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Hala

Sosnowiec,śląskie

31 200 zł1 950 m² 16 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:5 000 m²

Oferujemy do wynajęcia halę produkcyjną lub magazynową w Sosnowcu o powierzchni ok. 2.000 m2 (lub większą) i wysokości ok. 10 m, wyposażona w suwnicę o udźwigu 5 t,.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł23,90 m² 5 230,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy - Biały Kamień (ul. Gen. Andersa) Lokal powierzchni 23,90m 2 składa się z: -kuchni -pokoju -łazienki z wc Czynsz 154zł (fundusz remontowy oraz zarząd).

Szczegóły ogłoszenia

26,49 zł/m²151 m² 4 000 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal zlokalizowany w Świdnicy , lokal idealny na restaurację, pub, knajpę, przedszkole, żłobek- posiada zezwolenia sanepidu oraz jest możliwość dzierżawy od miasta ogródka.

Szczegóły ogłoszenia

95 000 zł1 778,62 m² 53,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:leśna

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż udział w wysokości 32/512 w działce o pow. 2,8458 m2 w Zakopanym Działki nr 55 i 74 obręb 156 Wielkość udziału po przeliczeniu daje 1778.62 m2 Brak formalnej.

Szczegóły ogłoszenia

1 494 000 zł2 490 m² 600 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Piękna działka pod zabudowę rezydencjonalną o pow. 2490 m2 w Pęcicach , gm. Michałowice, pow. Pruszków. Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego przewiduje zabudowę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

34 zł/m²50 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal o pow. 50m2 znajdujący się w centrum Pszczyny Jest to jeden z bardziej uczęszczanych traktów komunikacyjnych. Obiekt znajduje się pierwszym piętrze. Pod lokalem.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł62 m² 7 741,94 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Mamy przyjemność przestawić Państwu ofertę sprzedaży mieszkania 3 pokojowego położonego przy ul. Tysiąclecia 1 w Katowicach na 16/16 pietrze w bloku z winda ,.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł367,57 m² 1 849,99 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą domu wolnostojącego jednorodzinnego w Głogowie Małopolskim. Dom wybudowany został w latach dwutysięcznych, według indywidualnego projektu.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł62,79 m² 15 767 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie 62,79 m2, 3 pokoje Z balkonem W centrum kołobrzegu! Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji, w samym centrum Kołobrzegu, w nowopowstałym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

504 868 zł27,74 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Uwaga! oferta W programie "0% prowizji". Koszty umowy pośrednictwa ponosi właściciel nieruchomości. Nowy inwestycja na Azorach Termin realizacji: IV kw 2025 Kawalerka z balkonem 6m2 * salon.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł55,70 m² 7 989,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Neo Nieruchomości prezentuje na sprzedaż elegancki apartament po generalnym remoncie , położony w samym centrum Częstochowy. Mieszkanie o powierzchni 55,7 m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł82,16 m² 18 135,35 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Budynek 6 piętrowy z windą wybudowany przez Dom Development. Rok budowy 2023 r. Osiedle monitorowane i chronione 24h. Stan deweloperski. Układ pomieszczeń: - salon 23,42m2 z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł36,50 m² 15 205,48 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż funkcjonalne i ustawne mieszkanie o powierzchni 36,5 m , położone na 1 piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej okolicy Wrocławia - Placu Kromera. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł80 m² 18 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Libijskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2001 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł2 979 m² 88,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka - idealna pod zabudowę! ***oferta na wyłączność*** Na sprzedaż działka budowlana o korzystnym, prostokątnym kształcie, szerokości frontu ok. 26 metrów i powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł48,29 m² 7 434,25 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"Oferta na wyłączność biura nieruchomości 4 Kąty" Prezentujemy Państwu wyjątkowe, 3 pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie pow. 48, 29 m2 zlokalizowane na osiedlu nowym! Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

46,03 zł/m²63 m² 2 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal Z witrynami na parterze. Lokal położony na osiedlu Zacisze, obecnie prowadzony jest w nim dobrze prosperujący sklepik osiedlowy. Doskonałe warunki ekspozycji reklamy - duże przeszklone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

889 000 zł115 m² 7 730,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:750 m²

Oferuję do kupienia połowę bliźniaka w miejscowości Kozerki, graniczącej z Grodziskiem Mazowieckim. Nieruchomość znajduje się w urokliwej, zielonej miejscowości Kozerki. Idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

125 000 zł1 403 m² 89,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bez prowizji od kupującego! Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną o pow. 1403m 2 przy ul. Słonecznej na Wymysłowie. Działka nr ewidencyjny 39/7 obręb 17 Kunów, kształt prostokąt,.

Szczegóły ogłoszenia

2 142 735 zł183,13 m² 11 700,62 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal medyczny w nowej inwestycji - Fabryczna, ul. Strzegomska Nowy lokal z przeznaczeniem na lokal medyczny w inwestycji art tower w prestiżowej części dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

63 000 zł1 202 m² 52,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1202 m , położona w spokojnej i urokliwej miejscowości Długochorzele, w gminie Prostki. Charakterystyka Działki: powierzchnia: 1202.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł82 m² 7 927 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Opiekun oferty: katarzyna Flendrich nr Licencji pfrn 28425 tel:   Przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę dwóch mieszkań w cenie jednego, zlokalizowanych bezpośrednio na Rynku.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 000 zł280 m² 7 107,14 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Professional Nieruchomości Lisowski siedziba- zgierz ul. 1 maja 3 Przedstawia ofertę sprzedaży domu w Łodzi. Dom o powierzchni 280m2, składający się z 3 kondygnacji z tego z 7.

Szczegóły ogłoszenia

2 100 zł39,17 m² 53,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Na wynajem mieszkanie znajdujące się w Gdyni ul. Unruga 43d Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze 4 piętrowego bloku. Dobrze skomunikowane osiedle, tuż obok przystanek autobusowy, estakada.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł42 m² 15 214,29 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe gotowe do odebrania kluczy mieszkanie zlokalizowane w prestiżowej inwestycji w centrum Rzeszowa - Apartamenty Zamkowe. Mieszkanie znajduje się na 12 piętrze z windą , co.

Szczegóły ogłoszenia

6 000 zł86,78 m² 69,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem lokal (86,78 m2) na drugim piętrze czteropiętrowego budynku, w doskonałej lokalizacji na Starym Mieście. Przy ulicy Grockiej 50 znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie Zamku.

Szczegóły ogłoszenia

1 480 000 zł180,13 m² 8 216,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:822 m²

Kameralny dom z ogrodem | 180 m2 komfortu i elegancji | Zaczernie - 5 km od rzeszowskiego Rynku (z idealną ekspozycją względem kierunków świata) Prezentujemy niezwykle dopracowaną.

Szczegóły ogłoszenia

920 000 zł98 m² 9 387,76 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferta z prowizją 0%. Kupując nieruchomość nie płacisz wynagrodzenia biura nieruchomości. Nieruchomość znajduje się wyłącznie w naszej ofercie. Oferujemy do sprzedania mieszkanie będące.