Nieruchomości

239 860 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

Rynek pierwotny

Apartament z garażem

Police,zachodniopomorskie

276 218 zł33,08 m² 8 350 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż kompaktowy, funkcjonalny apartament 3-pokojowy o powierzchni 33,8 m , zlokalizowany w nowoczesnej inwestycji przy ul. Grunwaldzkiej w Police. To propozycja idealna zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

179 900 zł98,38 m² 1 828,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1899

Na sprzedaż mieszkanie z widokiem na miasto, bardzo dobrze skomunikowane w okazyjnej cenie, dostępne od zaraz! W skład oferty wchodzi mieszkanie - 70,24 m oraz strych o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł37,82 m² 8 699,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta godna polecenia. Umów się już dziś! Proponujemy Państwu na sprzedaż nieruchomość przy ulicy Wiosny Ludów w Mysłowicach. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Przyłęki,kujawsko-pomorskie

97 210 zł1 026 m² 94,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana na skraju Przyłęk / Nowe Dąbie / Olimpin Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana w Nowym Dąbiu. Posiadam ponad 30 działek bezpośrednio w tej okolicy. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

229 000 zł2 552 m² 89,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka Budowlana w Piecach - oferta na wyłączność ul. Piecowska, gmina Gaszowice Szukasz idealnego miejsca na budowę swojego wymarzonego domu w spokojnej i zielonej okolicy? Cenisz sobie.

Szczegóły ogłoszenia

43 321 960 zł409 074 m² 105,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomości obejmują 67 działki gruntu nr 714/217, 715/217, 772/217, 2775/202, 2789/178, 3305/178, 3306/178, 2791/178, 70, 79, 174, 175, 308/109, 438/69, 445/69, 449/69, 479/33, 481/30, 718/61, 719/60,.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł62,20 m² 8 826,37 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w Lublinie - dzielnica Rury (lsm). Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w niskim bloku bez windy. Na powierzchnię mieszkania 62,20 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

32 000 zł342 m² 93,57 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Penthouse 342 m , Wola, prywatny basen, taras, 3 sypialnie, wysoki standard Do wynajęcia wyjątkowy, dwupoziomowy penthouse o łącznej powierzchni 342 m , położony na ostatnim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł59 m² 6 932,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 59m2 położone na 4 piętrze czteropiętrowego bloku przy ulicy Śląskiej na ksm-mie. W skład mieszkania wchodzą: -salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

582 000 zł73 m² 7 972,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Słoneczne mieszkania z widokiem na góry. Nowe apartamenty w spokojnej okolicy. biura. Skoczów do sprzedaży apartamenty w stanie deweloperskim. Rozkład Zestawienie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł652 m² 161,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Proponujemy do szybkiej sprzedaży: - kameralną - niedrogą - objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Dobrzeń Wielki - położoną w cichej części miejscowości działkę.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł144,70 m² 5 107,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 236 m²

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować komfortowy dom parterowy o powierzchni 144,7 m , położony w Rakszawie (woj. podkarpackie, powiat łańcucki). Dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

691 000 zł59,47 m² 11 619,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Odbierz klucze! Rodzinna przestrzeń z ogrodem aż 141m2 -zadzwoń 7 dni w tygodniu od 8:00 do 21:00 zarówno w niedziele i święta- >posiadam w ofercie także inne metraże oraz.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 646 m² 109,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa działka pod Twój wymarzony dom! Proponujemy do sprzedaży działkę budowlaną położoną w miejscowości Wrzeście. Działka o powierzchni 1646 m2 z przeznaczeniem pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł1 013 m² 1 480,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość składająca się z dwóch działek gruntu: nr 11 oraz 12/15, am 3 obręb Oporów położona jest przy ulicy Wiejskiej 17 we Wrocławiu.Dostęp do ulicy Wiejskiej poprzez drogę.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł52,05 m² 5 955,81 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 52,05 m , położone na III piętrze budynku w doskonałej lokalizacji - tuż przy parku w centrum Krosna przy ul. Grodzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

150 zł/m²10 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Gabinet o powierzchni 10 m , zlokalizowany na Wyżynach, to idealne miejsce dla profesjonalistów z branży beauty i wellness. Wnętrze wyposażone jest w funkcjonalną umywalkę, co.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł2 768 m² 613,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o pow. 2768 m2 w warszawskiej dzielnicy Wawer Miedzeszyn. Wymiary 61,5 X 45m. Działka położona jest przy cichej, mało uczęszczanej ulicy,.

Szczegóły ogłoszenia

411 715 zł61,45 m² 6 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2 pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, z miejscem postojowym i komórką lokatorską Mieszkanie w Chrzanowie zlokalizowane na 3.piętrze w 3 piętrowym budynku, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł20 900 m² 119,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Okazja inwestycyjna! 2,09 ha z bezterminową wz na halę - Budy Głogowskie Cena: 2 500 000 zł (około 119,60 zł/m2) Lokalizacja: budy Głogowskie, gmina Głogów Małopolski Powierzchnia całkowita:.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł4 721 m² 82,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

W ofercie naszego biura posiadamy interesującą duża działkę, położoną w Chróścinie Opolskiej, w sąsiedztwie zabudowań mieszkalnych. Atutami nieruchomości są: - atrakcyjna cena - 7414.

Szczegóły ogłoszenia

74 000 zł906 m² 81,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Polecam atrakcyjne działkę położoną wśród zieleni i nowopowstającej zabudowy jednorodzinnej. Dobry kształt pozwala na realizację śmiałych projektów architektonicznych. Rozsądna cena.

Szczegóły ogłoszenia

89,59 zł/m²89,30 m² 8 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem lokal biurowo- usługowy o powierzchni 89,30 m2 zlokalizowany w apartamentowcu przy ul. Wieniawskiej 11 w samym centrum miasta. Nieruchomość znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

484 000 zł28,77 m² 16 823 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Centrum Krakowskich Nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim, zlokalizowanego na prestiżowym, nowym osiedlu w północnej części Krakowa. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł64,70 m² 38,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta najmu mieszkania w stanie idealnym. Mieszkanie składa się z salonu połączonego z jadalnią i kuchnią, oddzielnej sypialni, łazienki, garderoby i przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²43,78 m² 2 189 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:garaż

Zapraszam do najmu lokali znajdujących się w nowo wybudowanym budynku w Środzie Wlkp. przy ul. Nekielskiej. Cały teren ogrodzony, wjazd przez szlaban na pilota. Do każdego lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

529 900 zł48 m² 11 039,58 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania na Grunwaldzie. Mieszkanie o powierzchni 48m2, usytuowane na 4 piętrze wieżowca przy ulicy Olszynka. Opis mieszkania -.

Szczegóły ogłoszenia

717 000 zł56,50 m² 12 690,27 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż atrakcyjne, narożne mieszkanie 3-pokojowe z ogródkiem, zlokalizowane na parterze nowoczesnego osiedla Beauforta 2, zrealizowanego przez renomowanego dewelopera Euro Styl. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

2 250 000 zł82 m² 27 439,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przepiękne mieszkanie usytuowane w apartamentowcu, powstałym w 2009 r.na prestiżowym mini osiedlu "ZIELONA ETIUDA". Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni w aneksie, pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł3 800 m² 83,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlano - zagrodowa o powierzchni 38 arów, położona w miejscowości Poręba Radlna, w gminie Tarnów, z dogodnym dojazdem do Tarnowa. 30 arów stanowi część.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł48 m² 11 854,17 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentujemy nowoczesne, przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m , zlokalizowane przy ul. Strzeleckiej 8a w Katowicach. Lokal znajduje się na 5. piętrze nowoczesnego budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

135 000 zł1 255 m² 107,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferuję na sprzedaż nowo wydzieloną działkę znajdującą się w Częstochowie - w Gnaszynie, pomiędzy ulicą Turkusową i Drucianą ( ul. Bohaterska ). Doskonała okazja do zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł1 502 m² 259,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana pod lasem z projektem i pozwoleniem na budowę - Szczejkowice Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1502 m , zlokalizowana w miejscowości Szczejkowice ,.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł3 453 m² 214,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż wyjątkowa, widokowa działka o powierzchni 3453 m , położona na południowym stoku w malowniczej części Brennej Leśnicy. To miejsce wyróżnia się przede wszystkim.

Szczegóły ogłoszenia

2 499 000 zł246,50 m² 10 138 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:3 404 m²

Urokliwy dom z dużą działką przy lesie - idealne miejsce do życia w otoczeniu natury. Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość położoną na malowniczej działce o powierzchni aż.

Szczegóły ogłoszenia

127 200 zł1 392 m² 91,38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga! Taniej o 20% Na sprzedaż - działka budowlana w Morowie k. Siemyśla z warunkami zabudowy pod dom mieszkalny jednorodzinny. Do działki prowadzi utwardzona droga gminna - nie musisz.

Szczegóły ogłoszenia

3 100 zł64,18 m² 48,30 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia funkcjonalne, nowocześnie urządzone 3-pokojowe mieszkanie położone na prestiżowym osiedlu Dębowe Tarasy w Katowicach. Lokal znajduje się na 1 piętrze w budynku 20c.

Szczegóły ogłoszenia

4 966 920 zł276 m² 17 996,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:-

Oferta inwestycyjna premium 4 luksusowe apartamenty | dzielnica Kamienica, bielsko-Biała Cena sprzedaży: 4 966 920 zł (brutto, 8% vat) Powierzchnia całkowita: 276 m Liczba apartamentów: 4 Status:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 270 000 zł145 m² 8 758,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:520 m²

Zapraszamy do zapoznania się z nowoczesnym domem wolnostojącym w stanie deweloperskim w gminie Michałowice Szukasz idealnego miejsca dla swojej rodziny? Marzysz o domu w cichej,.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł270 m² 2 737,04 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:768 m²

Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny w stanie do wykończenia, zlokalizowany w spokojnej części Częstochowy przy ul. Chłopskiej. Nieruchomość została przygotowana z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł1 000 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

*** Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej *** Biuro Nieruchomości Optima prezentuje Państwu na sprzedaż działki budowlane w malowniczych Janowicach Wielkich. Działki mają kształt prostokąta,.