Nieruchomości
239 838 ogłoszeń
Od najnowszych
Działka budowlana Pałubin
Pałubin,pomorskie
98 010 zł1 089 m² 90 zł/m²
549 000 zł220 m² 2 495,45 zł/m²
Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kingi
Kraków,małopolskie
1 135 000 zł57 m² 19 912 zł/m²
Lokal handlowy, ul. Kolejowa
Krokowa,pomorskie
40,62 zł/m²41,85 m² 1 700 zł
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Dom wolnostojący Psary
Psary,wielkopolskie
2 500 000 zł163 m² 15 337,42 zł/m²
Działka budowlana Kąkolówka
Kąkolówka,podkarpackie
118 440 zł3 290 m² 36 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Debrznik
Debrznik,dolnośląskie
125 000 zł1 137 m² 109,94 zł/m²
Działka, ul. Rodu Wybickich
Sikorzyno,pomorskie
800 000 zł11 800 m² 67,80 zł/m²
100 000 zł3 000 m² 33,33 zł/m²
Lokal użytkowy, ul. Dworcowa
Miastko,pomorskie
31,27 zł/m²15,99 m² 500 zł
Rynek pierwotny
970 000 zł136,60 m² 7 101 zł/m²
230 000 zł41,33 m² 5 564,96 zł/m²
Dom z tarasem
Piaseczno,zachodniopomorskie
389 000 zł149 m² 2 610,74 zł/m²
Działka Kępa
Kępa,wielkopolskie
70 000 zł652 m² 107,36 zł/m²
Dom z garażem, ul. Ostrołęcka
Białobiel,mazowieckie
580 000 zł95 m² 6 105,26 zł/m²
Dom z garażem Szczecin
Szczecin,zachodniopomorskie
879 000 zł105,11 m² 8 362,67 zł/m²
Dom wolnostojący, ul. Oriona
Gdańsk,pomorskie
2 500 000 zł170 m² 14 705,88 zł/m²
Dom z tarasem Świdnica
Świdnica,dolnośląskie
1 500 000 zł224 m² 6 696,43 zł/m²
Apartament z ogródkiem Karpacz
Karpacz,dolnośląskie
530 000 zł47,95 m² 11 053,18 zł/m²
Działka rekreacyjna Dobczyce
Dobczyce,małopolskie
230 000 zł2 817 m² 81,65 zł/m²
370 000 zł80 m² 4 625 zł/m²
350 000 zł42,32 m² 8 270,32 zł/m²
Działka budowlana uzbrojona Karpacz
Karpacz,dolnośląskie
485 000 zł1 029 m² 471,33 zł/m²
Dom umeblowany, ul. Podhalańska
Rabka-Zdrój,małopolskie
5 500 zł280 m² 19,64 zł/m²
1 200 zł15,10 m²
Działka budowlana uzbrojona, ul. Piołunowa
Wrocław,dolnośląskie
863 000 zł863 m² 1 000 zł/m²
Działka budowlana Jedlińsk
Jedlińsk,mazowieckie
140 000 zł1 000 m² 140 zł/m²
419 000 zł55,44 m² 7 557,72 zł/m²
Dom z tarasem Dziekanów Polski
Dziekanów Polski,mazowieckie
3 500 000 zł340 m² 10 294,12 zł/m²
Dom bliźniak Suchodół
Suchodół,mazowieckie
950 000 zł140 m² 6 785,71 zł/m²
Apartament z miejscem parkingowym
Warszawa,mazowieckie
3 790 000 zł194,50 m² 19 485,86 zł/m²
15 800 000 zł1 673,90 m² 9 439,03 zł/m²
2 195 000 zł205,50 m² 10 681,27 zł/m²
Działka budowlana ogrodzona Poznań