Nieruchomości

239 860 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

290 000 zł510 m² 568,63 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:3 133 m²

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomość z ogromnym potencjałem, położoną w malowniczej miejscowości Ratajewicze, gmina Wisznice. Obiekt, który wcześniej pełnił funkcję.

Szczegóły ogłoszenia

344 900 zł38,90 m² 8 866 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jeśli szukasz mieszkania, które jest wyremontowane, meble pachną nowością i jest w dobrej lokalizacji to świetnie trafiłeś! Na sprzedaż 2-pokojowa nieruchomość o powierzchni 38,90m2,.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł38 m² 9 210,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Twoje nowe M3 w Fordonie! Mieszkanie ulokowane na II piętrze w bl oku z 1991, położone w dogodnej lokalizacji na Nowym Fordonie. Wnętrze to salon z wyjściem na balkon, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Ropczyce,podkarpackie

660 000 zł124,71 m² 5 292,28 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:814 m²

Biuro nieruchomości Mint Property ma przyjemność przedstawić Państwu nową inwestycję wolnostojących domów parterowych z użytkowym poddaszem. Osiedle położone jest w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

574 900 zł55,28 m² 10 399,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament zaprojektowany I urządzony W nowoczesnym, ekskluzywnym stylu Z miejscem postojowym W hali garażowej oraz komórką lokatorską zlokalizowany na osiedlu zachód.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł129 m² 6 085,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:60 m²

Dom w Klematisach - bliźniak z dużą działką 6,3 ar | Sławkowice Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowany z myślą o funkcjonalności, komforcie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

94 000 zł1 347 m² 69,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka Zalesiona - (1347 m?) - (mpzp) Wyjątkowa Działka Zalesiona Twoja Oaza Spokoju (1347 m2 ) Sprzedam atrakcyjną działkę o charakterze budowlano-rolnym, położoną w malowniczej, cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 048 598 zł47,45 m² 22 099 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkania w świetnej lokalizacji - Kraków, krowodrza Na sprzedaż nowe mieszkania w kameralnej inwestycji w sercu Krakowa, w dzielnicy Krowodrza. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł49 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne I jasne 2 pokoje Z widokiem na las kabacki ursynów Mościcki Nieruchomości prezentuje do wynajmu ofertę dwupokojowego mieszkania o powierzchni 49 m , zlokalizowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł936 m² 266,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Wyjątkowa działka pod lasem na zamkniętym osiedlu w Charzynie pod budowę domu jednorodzinnego. Oferujemy nieruchomość gruntową malownicze położoną w miejscowości Charzyno, ok 10 km od.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł66 m² 12 863,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Złocień, kraków - 3 pokoje z garderobą / 66m2 / 2 balkony Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 położone w Krakowie przy ul. Złocieniowej.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Sopot,pomorskie

12,50 €/m²253,74 m² 3 172 €

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy o powierzchni 253,74 m2 wraz z proporcjonalną powierzchnią wspólną 42,25 m2 na 1 piętrze budynku Lokalizacja centrum Sopotu, ul. 3 maja idealny dojazd do Gdańska,.

Szczegóły ogłoszenia

5 100 zł110 m² 46,36 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Przedmiotem najmu jest dom w systemie szeregowym, o 110 m2 znajdujący się w Wołominie przy ulicy Teligi. Na nieruchomość tę składają się: na parterze: - hol oraz wiatrołap - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł44 m² 79,55 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje/44 mkw z loggią, na Służewcu, przy wyścigach konnych: pokój 14 mkw z aneksem kuchennym, pokój 18 mkw z łożem i dużą szafą garderobianą, łazienka wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł11 610 m² 28,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentujemy do sprzedaży działkę rolną w miejscowości Kamion gmina Puszcza Mariańska powiat Żyrardowski. Działka położona na terenie nieobjętym miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

445 000 zł62,69 m² 7 098,42 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję 30 mieszkań w zabudowie szeregowej w spokojnej i zielonej części Rzeszowa przy ul. Budziwojskiej. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł30,56 m² 12 074,61 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:128 m²

Domek letniskowy nad zalewem wiślanym W tolkmicku domek letniskowy 5/6 osobowy cena 1 domku 369 000 zł duży taras 9,9m2 powierzchnia 30,56 m ( po podłodze 47,6 m ) powierzchnia działki;.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł36,99 m² 4 190,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Szprotawa, mieszkanie powierzchnia 37 m2, dwa pokoje, do remontu, cena 155 000 zł. Posadowione na drugim piętrze w kamienicy 2 kondygnacyjnej. Do mieszkania przynależy piwnica. Uwaga zdjęcia nie.

Szczegóły ogłoszenia

75,37 zł/m²65 m² 4 899 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Do wynajęcia funkcjonalny lokal 65m2 w super lokalizacji przy ulicy Modlińskiej. Lokal z ogromnym potencjałem na sklep, piekarnię, usługi czy gastronomię. W budynku znajdują się tylko.

Szczegóły ogłoszenia

150 000 zł783 m² 191,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Północ Nieruchomości Ełk prezentuje na sprzedaż działkę rolno-budowlaną z widokiem na jezioro Szóstak na Mazurach. Działka na której wnosić możesz dom niemalże bezpośrednio po zakupie.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Mielno

Mielno,zachodniopomorskie

786 000 zł301 m² 2 611,30 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z bezpośrednim dostępem do jeziora Mielno, mielno, gmina Węgorzyno, 786.000,-PLN Na sprzedaż atrakcyjnie zlokalizowany dom wolnostojący z budynkami gospodarczymi.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł10 013 m² 82,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka inwestycyjna (5 minut samochodem od gorlic) Prezentowana nieruchomość stanowi niezabudowane działkę ewidencyjną o numerze 4127/3, o powierzchni 1,0013 ha, która zgodnie.

Szczegóły ogłoszenia

6 127 zł168 m² 36,47 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

| obiekt, na który składają się budynki biurowe, hale produkcyjne, parkingi i powierzchnie magazynowe (otwarte i zamknięte) skomunikowane asfaltowymi drogami. Do wynajęcia powierzchnia biurowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

412 206 zł39,27 m² 10 496,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji i ukrytych kosztów. Ukończona inwestycja - mieszkania gotowe do odbioru! Zapytaj o dostępne mieszkania! Przedmiotem oferty jest 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Rewal

Rewal,zachodniopomorskie

3 990 000 zł854 m² 4 672,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:29

 

Powierzchnia działki:1 434 m²

Na sprzedaż Pensjonat 29 pokoi, 80 miejsc noclegowych w Rewalu 300 m od plaży. To wyjątkowa oferta, zapoznaj się z opisem, umów się na prezentację, oglądnij i zdecyduj, bo warto.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł94,50 m² 10 571,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:92 m²

Prezentuję kameralną inwestycję nowoczesnych domów w zabudowie segmentowej w prestiżowej i zielonej części Łomianek idealna propozycja dla osób, które chcą stworzyć przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

5 550 zł85,59 m² 64,84 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

18 012 €4 189 m² 4,30 €/m²

 

Rodzaj budynku:magazyn

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia magazyny wysokiego składowania wraz z powierzchnią biurową. Bezpośrednie wejście z biura na magazyn. Dane techniczne: wysokość 12m [10m do dolnego pasa kratownicy] Nośność.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł4 745 m² 147,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż duża, malowniczo położona działka o powierzchni 4745 m w miejscowości Sulmin, zaledwie kilkanaście minut od Gdańska. To doskonała propozycja dla osób szukających miejsca na.

Szczegóły ogłoszenia

1 271 400 zł3 260 m² 390 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działki premium przy lesie ul. Baśniowa, otwock - Świder Twój przyszły dom wśród wysokich sosen! W miejscu z klimatem, historią i przyszłością! Wyobraź sobie poranek wśród zapachu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł79 m² 6 316,46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentuję jedno z mieszkań w kameralnej inwestycji w centrum Kiełpina. Podana cena to oferta promocyjna zawierająca w sobie rabat Układ mieszkania: - salon: 32,45m2 - kuchnia: 9,14m2.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł10 200 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Widokowa działka inwestycyjna 1,02 ha Gogołów, podkarpacie Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 1,02 ha, położona w miejscowości Gogołów w jednym z najbardziej widokowych.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł200 m² 2 845 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:807 m²

Neo Nieruchomości przedstawia na sprzedaż dom wolnostojący w dzielnicy Kiedrzyn. Dom w drugiej linii zabudowy, z dojazdem drogą utwardzoną. Położony jest na działce 807 m2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem

Nawojowa,małopolskie

745 000 zł131 m² 5 687,02 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:200 m²

Oferujemy Państwu na sprzedaż komfortowy, przytulny i nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 131 m2 z ogródkiem zlokalizowany w Nowym Sączu dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł186 m² 8 064,52 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:861 m²

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę domu wolnostojącego, usytuowanego w niezwykłej lokalizacji przy ulicy Radziwoja w Poznaniu. To nieruchomość, która łączy spokojną, zieloną.

Szczegóły ogłoszenia

517 000 zł44,09 m² 11 726,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie jest bardzo funkcjonalne i komfortowo rozplanowane: - przestronny salon z aneksem kuchennym jasny, gustownie urządzony, z wyjściem na balkon - ustawna sypialnia z szafą.

Szczegóły ogłoszenia

191 000 zł1 740 m² 109,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża i ładna działka pod wymarzony dom! - Zwierki Zapraszam do zapoznania się z ofertą działki na sprzedaż położonej w miejscowości Zwierki (gm. Zabłudów) jedynie 5km od granic.

Szczegóły ogłoszenia

672 350 zł33,62 m² 19 998,51 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem. Lokalizacja: osiedle zlokalizowane jest u zbiegu al. 29 listopada i ul. Prandoty, w sąsiedztwie Starego Miasta. 29 Aleja.

Szczegóły ogłoszenia

138 000 zł1 000 m² 138 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Bartosz Cuske Ideanieruchomości oferuje: działka o pow. 1000 m2 na której znajduje się budynek murowany gospodarczy o pow. 173 m2 opis oferty : Na sprzedaż działki w spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

509 000 zł25,57 m² 19 906,14 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Piękna, nowoczesna inwestycja położona nad brzegiem Motławy w Śródmieściu Gdańska. Otoczenie to nowe inwestycje mieszkaniowe i inwestycyjne oraz Przystań Sienna Grobla z zapleczem do.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł63,15 m² 8 076,01 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Rubinkowo, trzy niezależne pokoje, 2 windy! Tylko u nas! Przedstawiam Państwu przepiękne mieszkanie zlokalizowane przy ul. Łyskowskiego , usytuowane na 11- nie ostatnim piętrze wieżowca. Na.