Nieruchomości

240 050 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

630 123 zł41,73 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny apartament na 6. Piętrze | piasta towers W sercu krakowskich Mistrzejowic | Optymalny metraż | Gotowe do odbioru | Wysoki standard inwestycji | | Bez pcc ***** rozkład pomieszczeń: lokal.

Szczegóły ogłoszenia

290 000 zł6 200 m² 46,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka z warunkami zabudowy i dostępem do stawu, wola g. Kikół. Na sprzedaż piękna działka z wydanymi warunkami zabudowy w miejscowości Wola g. Kikół. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł33,87 m² 53,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: mieszkanie jest nowe, świeżo wykończone i gotowe do pierwszego zamieszkania. Znajduje się przy ul. Wiśniowej w Rokitkach, w spokojnej i rozwijającej się części.

Szczegóły ogłoszenia

996 000 zł9 543 m² 104,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atuty: szybki dojazd do trasy S6, cicha i spokojna lokalizacja w otulinie lasu, możliwość postawienia.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Budynek użytkowy Nidzica

Nidzica,warmińsko-mazurskie

450 000 zł200 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:775 m²

Na sprzedaż nieruchomość Biurowo-Produkcyjna w Nidzicy przy ul. Słonecznej z przeznaczeniem na prowadzenie wielu form działalności takich jak: biura, handel/usługi, produkcja, warsztat,.

Szczegóły ogłoszenia

3 125 300 zł4 962 m² 629,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Piękna działka budowlana, umiejscowiona w spokojnej części Otwocka - wśród sosnowych lasów, 400m od rzeki Świder i rezerwatu przyrody, otoczona niską zabudową jednorodzinną. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł54 m² 11 462,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferuję do sprzedaży 2/3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54m2 zlokalizowane na warszawskiej Zielonej Białołęce przy ulicy Żeglugi Wiślanej. Mieszkanie można kredytować w Rodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł111,27 m² 1 339,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1898

Na sprzedaż oferujemy mieszkanie w kamienicy o powierzchni 111,27 m2, zlokalizowaną w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Rejowca. Lokalizacja: rejowiec, powiat : Chełmski.

Szczegóły ogłoszenia

3 925 000 zł2 539,40 m² 1 545,64 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kompleks budynków

 

Przeznaczenie:produkcyjne

 

Powierzchnia działki:36 100 m²

Kompleks przemysłowy 3,61 ha z bocznicą kolejową - Inwestycja produkcyjno-logistyczna Lokalizacja : Sąpolno, gmina Przechlewo, powiat człuchowski, woj. pomorskie. Łączna powierzchnia terenu:.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł30 m² 10 666,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:130 m²

Wyjątkowa perełka , piękny dom , położony W turystycznej miejscowości kłębowo, nad jednym Z mzurskich jezior symsar. Magiczna sceneria I taras Z widokiem na jezioro to marzenie,.

Szczegóły ogłoszenia

60 000 zł3 439 m² 17,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Agentka prowadząca:anna nieboras po więcej szczegółów zapraszamy na stronę re/max Home Pro Atrakcyjna działka rolna z udziałem w lesie doskonała inwestycja w naturę! Miejscowość.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł55 m² 70,91 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 55m2 w prestiżowej inwestycji Wiślane Tarasy 1.0 przy ulicy Grzegórzeckiej. Inwestycja Wiślane Tarasy zlokalizowane są przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

900 000 zł12 964 m² 69,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

W gm Długołęka pięknie położony grunt jeszcze rolny z możliwością odrolnienia. W perspektywie nowe osiedle domów jednorodzinnych, oferta dobra dla dewelopera. Don dolnośląski obrót.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł33,70 m² 5 341,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,70 m2, z balkonem, usytuowane na 3 piętrze w niskim bloku z cegły, zlokalizowanym w Centrum Konina, na II osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

364 000 zł48,22 m² 7 548,73 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z loggią, znajdujące się na piątym piętrze jedenastopiętrowego budynku na osiedlu Bajka. Nowa winda od poziomu 0. Umowa na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

709 000 zł78,51 m² 9 030,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bez podatku pcc i bez prowizji. Drugie miejsce postojowe - gratis! Rodzinne, 4 pokojowe, komfortowe mieszkanie. 78,5 m2 komfortowej przestrzeni mieszkalnej - Salon z aneksem kuchennym, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł46,16 m² 5 177,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze o powierzchni 46,16 m2 na drugim (ostatnim) piętrze w centrum Przasnysza, ul. Kacza 4. W skład mieszkania wchodzą: - 2 pokoje + kuchnia +.

Szczegóły ogłoszenia

826 000 zł140 m² 5 900 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:925 m²

Nieruchomość inwestycyjna pod obiekt eventowy / dom weselny / agroturystykę 2 budynki po generalnym remoncie | duża działka | gotowy obiekt do adaptacji Powierzchnia użytkowa łącznie: ok. 192.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 000 zł41 000 m² 78,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Szukasz ciekawej nieruchomości z dużym potencjałem inwestycyjnym, zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą działki z bezpośrednim dostępem do linii brzegowej jeziora Juno.

Szczegóły ogłoszenia

41,67 zł/m²12 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości Pierwsze Piętro, prezentuje na wynajem lokal biurowo-usługowy o powierzchni 12 m2 przy ul. Stanisława Mikołajczyka. Opis nieruchomości: - powierzchnia użytkowa lokalu - 12 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 064 000 zł60,70 m² 17 528,83 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Inwestycja premium Przedstawiamy Państwu apartamenty na sprzedaż w inwestycji Premium na Wyspie Sobieszewskiej.Jest to bez wątpienia jedna z topowych inwestycji na Polskim rynku nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł3 094 m² 50,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Fidu Biuro Nieruchomości Elbląg prezentuje: działka Pomorska Wieś z pozwoleniem na budowę, blisko Elbląga Powierzchnia: 3 094 m (0,3094 ha) nr ewid.: 368 Podstawowe informacje: Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł60 m² 28 166,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Oferujemy na.

Szczegóły ogłoszenia

1 590 000 zł240 m² 6 625 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:644 m²

Dom gotowy do zamieszkania. Doskonały na inwestycję wynajmu ; 3 osobne mieszkania, dla pracowników na pokoje lub jako siedziba firmy, pod gabinety, kancelarię, biuro projektowe, jest duży parking.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

634 666 zł60,93 m² 10 416,31 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3 pokoje + duży ogród 55 m | parter | 60,93 m | Jasielska 8C | Podolany Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z prywatnym ogrodem, o powierzchni 60,93 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

47,10 zł/m²138 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:9

 

Parking:własny parking

Lokal o pow. 138m2 - parter z ogródkiem idealny - dla osób poszukujących przestrzeni na przedszkole lub żłobek - oferta jakich mało! a duże możliwości aranżacji - dostosowując obiekt.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

899 000 zł103,48 m² 8 687,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kupujesz bezpiecznie, w cenach dewelopera. Nowoczesna nieruchomość w Rumi - ul. Tysiąclecia Przedstawiamy.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł2 800 m² 21,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka z możliwością budowy domu w miejscowości Tuligłowy, gmina Rokietnica, powiat Jarosławski. Idealna zarówno dla miłośników natury, jak i osób szukających miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł74,10 m² 13 481,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż przestronne i elegancko wykończone mieszkanie o powierzchni 74,10 m , usytuowane na zamkniętym, nowoczesnym osiedlu w Kołobrzegu. Główne atuty nieruchomości -.

Szczegóły ogłoszenia

120 900 zł1 209 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Osiedle Diamentowe Wzgórze - Twoje miejsce pod Dom z widokiem na przyszłość! kup działkę A firma wybuduje CI twój wymarzony dom ( formalności ograniczone do minimum ) Lokalizacja: jabłów,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł50,42 m² 22 808,41 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

* inwestycja premium * Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Inwestycję Granaria. Wyjątkowa inwestycja na Wyspie Spichrzów. Topowa lokalizacja oraz ekstrawagancki charakter. Przedstawiony lokal.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł18 155 m² 66,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Polecam do zakupu część działki gruntu pow. 18155 m (nr działki 315/4 obręb Komorniki), z przeznaczeniem pod aktywność gospodarczą, położoną blisko drogi krajowej nr 94 (wrocław -.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł963 m² 289,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Bardzo ładna działka w Budach Grzybek gm. Jaktorów. Działka ma kształt prostokąta, jest równa i sucha. Wokół zabudowa jednorodzinna i działki niezabudowane. Wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

499 999 zł1 001 m² 499,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Prezentuję działkę budowlaną w świetnej lokalizacji - Chwaszczyno Atuty inwestycji: - wszystkie media w drodze (woda, prąd oraz gaz) - szybki dojazd do Gdyni, - warunki zabudowy, - piękna,.

Szczegóły ogłoszenia

120 000 zł1 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Oferta dostępna tylko w biurze gaudium. Pełną ofertę znajdziecie Państwo na naszej stronie. Nie wszystkie nasze nieruchomości są publikowane na portalach internetowych. Prezentujemy Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

52 000 zł31,80 m² 1 635,22 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny nr 13 przy ulicy Głównej 23a w miejscowości Maksymilianowo ma powierzchnię 20,00 m2, mieści się na parterze i składa się z pokoju, kuchni oraz wc. Do lokalu przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

129 000 zł1 081 m² 119,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Jeśli chciałbyś kupić atrakcyjną działkę budowlaną to ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Mam na sprzedaż działki w malowniczej miejscowości Pozezdrze o powierzchni i z wydanymi.

Szczegóły ogłoszenia

144 375 zł825 m² 175 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja W ofercie: ostatnia działka budowlana, idealne miejsce dla miłośników natury w Wojnowicach, gm. Czernica. działka nr 42/9 - o powierzchni 825m2 Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 890 000 zł90 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie o powierzchni 90 mkw., położone w zielonej okolicy na Woli Duchackiej - Wschód przy ul. Sławka. Lokal dostępny.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł78 m² 9 397,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Twój rodzinny azyl na Osiedlu Przy Młynie Ogród, cisza i Bezpieczeństwo Lokalizacja, która koi zmysły Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię śpiew ptaków, a nie szum miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

267 372 zł1 061 m² 252 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Oferta dostępna tylko W ossa nieruchomości Przedstawiamy Państwu kompleks 33 działek budowlanych o powierzchniach od 1000 m do 1381 m , położonych w miejscowości Miszewko.